Bir Evde Yok’un halinden en iyi bir Evde Yok anlar dedik ve Instagram hesabımızda takipçilerimize sorduk: “En beğendiğiniz kamp yerleri nereler?”

Sizin tavsiyelerinize kendimizinkileri de ekledik. Bizim favorilerimizin yanına ♡ de kondurduk.

İşte Evde Yoklar’ın, Evde Yoklar’a en güzel kamp alnı önerileri:
Sizin de bu listede olması gerektiğini düşündüğünüz şahane kamp alanları varsa yorumlara bırakın 😉

 

1 KÖYCEĞİZ GÖLÜ, SULTANİYE KÖYÜ,MUĞLA ♡

 

Köyceğiz-kamp-alanı-Muğla

 

Sultaniye Köyü’nde, Köyceğiz Gölü kenarında yerlilerin işlettiğ bizce harika, dingin, salaş bir yer bulduk. Aslında bir restoran, bahçesini de kamping olarak kullanıyorlar. Pek bilinmediğinden kalabalık olmuyor. Biz buraya bayıldık, işletmecilerini de çok sevdik, bizce müthiş bir keşif ama salaş yerleri sevemeyenlere göre değil. Sadece derme çatmanın, makyaksızlığın aslında ne kadar büyük bir lüks olduğunu bilen takdir edebilir burayı. Konum için tıklayın.

İlla otel tarzı bir alt yapısı olan kamp alanı arayanlar olduğunu bildiğimizden bir de o tarz bir yer ekledik: Ekincik Camping. Sultaniye’de değil, Köyceğiz merkeze 35km mesafedeki Ekincik Koyu’nda. Burada WC, Su, WiFi gibi kolaylıklar var. İster kendi çadırınızı getirin ister buradan kiralayın. Karavanla da konaklanabilen yerlerden. Fakat karavanla konaklayacaklar için ücret içinde kahvaltı dahil değil. 
Adres: Ekincik Mahallesi Köyceğiz/Muğla Tel: 05326261962 / 05323124486 Websitesi: ekincikcamping.com E-mail: info@ekincikkamping.com nezih@ekincikkamping.com birol@ekincikkamping.com Konum için tıklayın. 

Önemli: En güzel kamp alanları listemize giren ilk yazdığımız yer olan Sultaniye’deki işletmedir. 

 

 

 

2  HIZIR KAMP, KAZDAĞLARI, ÇANAKKALE-BALIKESİR ♡

 

kazdağları
Fotoğraf: Serpil Özdeğirmenci

 

Hızır Kamp, kitlesi, tesisi, işletmecileri, doğası, herşeyi ile Türkiye’de EN sevdiğimiz kamp alanı. Mimar Sinan’dan iki hocanın ve Mehmet Alan Köyü’nün yerlilerinin beraber işlettiği harika bir yer. Konaklama fiyatlarına kahvaltı ve akşam yemeği dahil ve yemekler artık bahçeden toplanıldığından mıdır, köylü teyzelerin eli değdiğinden midir nedir müthiş leziz. Kenarından teraslar yaparak akan, çivi gibi suyu ile insana zindelik veren bir nehir akıyor. Mayonuzu unutmayın. Kendi çadırınızda, taş veya ahşap evlerde ve ağaç evlerde olmak üzere 3 çeşit konaklama opsiyonunuz var. Rezervasyonsuz müşteri kabul etmiyorlar. 

Adres: Mehmetalan Köyü Edremit/Balıkesir Tel: 05544389833 Websitesi: www.hizirkamp.com Konum için tıklayın. Not: Kampta telefon heryerde çekmeyebiliyormuş, bu yüzden yukarıdaki websitesinden form doldurup e-posta göndermeniz daha sağlıklı olabilir.

 

 

3 SUGAR BEACH, ÖLÜDENİZ

 

sugar beach ölüdeniz

 

Sugar Beach, bungalow tarzı ağaç evlerin bulunduğu bir glamping. Fiyatlara açık büfe sabah kahvaltısı, klima, plajdaki şezlong ve şemsiye kullanımı, internet gibi hizmetler dahil. Hedef yabancı müşteri olduğundan fiyatlar otellerde yarışıyor.

Adres: Ölüdeniz Caddesi No:63 Ölüdeniz Fethiye Tel: 02526170048 / 02526170752 Websitesi: www.thesugarbeachclub.com Konum için tıklayın. 

 

 

4 AKYAKA ORMAN KAMPI, MUĞLA

 

akyaka-orman-kampı

 

Akyaka Orman Kampı, çadır ve karavan kampı yapacaklar için Akyaka’dan ideal bir opsiyon. Kafa dinleyebileceğiniz, gerçekten ormanın içinde huzur verici bir kamp yeri. Manzarası harika. Çamaşırhane, bulaşıkhane, mutfak, Duş, WC, elektrik gibi hizmetler var. Ormanın içinde olduğundan ateş yakılamıyor. Orman çok güzel ama bazı yerleşik çadırlar (kimisi yazın burada kendine çadırdan yazlık yapıyor) gerçekten çok çirkin manzaralar yaratıyor. 

Adres: Gökova A Tipi Mesire Yeri Akyaka Beldesi Ula/Muğla Tel: 02522435156 / 05514487034 Websitesi: www.akyakakamp.com Konum için tıklayın. 

 

 

5 İNBÜKÜ ORMAN KAMPI,  MARMARİS ♡

 

inbükü
Fotoğraf: Şeyda Özçelik @dt_seyda

 

Aslında İnbükü bizim görüdüğümüz en güzel kamptı. O kadar güzeldi ki inanamamıştık. Malesef aldığımız bir duyuma göre ranta kurban gidiyormuş. Ne kadar büyük bir kayıp olduğunu anca gidenler anlayabilir. Yalan haber olduğunu ummaktan vazgeçemediğimiz için listeden çıkartmaya elimiz gitmedi. Bir şansınızı deneyin deriz. Bize de son durumları yazarsanız çok seviniriz. İnbükü Orman Kampı da karavan veya çadırla kamp yapmaya uygun bir yer(di). Kamp alanında elektrik, duş, lavabo ve çamaşırhane gibi hizmetler var(dı). Fakat etrafta alışveriş ve yeme-içme için uygun market, bakkal, büfe tarzı olanaklar yok. Bu nedenle hazırlıklı gelmek gerekiyor. En yakın alışveriş noktası 20 kilometre mesafede.

Adres: Marmaris-Datça Yolu 27. km Muğla Tel: 05426453651 Konum için tıklayın.

 

 

6 YEDİGÖLLER, BOLU

 

yedigöller
Fotoğraf: İremnur Aydın

 

Yedigöller Milli Parkı’nda büfe, restoran gibi olanaklar yok. Bu nedenle hazırlıklı gelmek gerekiyor. Sadece piknikçiler için tahta masalar var. Su, WC, aydınlatma var. Açık ateş yakılamıyor fakat alanda taştan yapılma ateş yakma bölümleri mevcut.

Adres: Yedigöller Bolu 14030 Tel: 05384348800 Konum için tıklayın. Ayrıca buraya yakın Abant Gölü çevresinde, Örmeci Yaylası Kamp Alanı ve Sinekli Yayla Kamp Alanı da var. Buralar çok daha bakir, daha az turistik kamp alanları. 

 

 

7  ÇUBUCAK ORMAN KAMPI , MARMARİS ♡

 

Kamp-Alanı-Çubucak

 

İnbükü’nden birkaç kilometre mesafedeki Çubucak Orman Kampı da tartışmasısız en güzel kamp alanlarından bir tanesi. Hala ranta direnmeye devam ediyor. Devlet işletmesi olduğu için hala fiyatları da uygun. Karavan veya çadır kampına uygun bir yer. Kamp alanında İnternet, wc, duş, bulaşıkhane, yiyecek yerleri ve market gibi olanaklar var. 

Adres: Jandarma Karakolu Yanı, Datça Yolu 23. km 48100 Marmaris/Muğla Tel: 02524670221 Websitesi: www.cubucakcamping.com Konum için tıklayın. 

 

8 DALYAN CAMPING,  MUĞLA

 

dalyan-kamp

 

Dalyan Gölü kıyısında, çadırda, bungalovda veya karavanda kalabileceğiniz bir kamp alanı. Elektrik, duş, wc, sıcak su, temizlik malzemeleri,Wifi, çamaşır makineleri, mutfak, bar, bakkal, market, cumartesi pazarı gibi olanaklar var.

Adres: Kaunos Sokak No:4 Dalyan, Ortaca Muğla Tel: 02522845316 / 05068829173 Websitesi: www.dalyancamping.net E-mail: info@dalyancamping.com Konum için tıklayın. .

 

 

9 YENİCE ORMANLARI, KARABÜK

 

yenice-ormanları
Fotoğraf: Açelya Ülkümen

 

Eğriova Göleti çevresi çadır kampına çok elverişli. Tabi herhangi bir işletme ve tesis olanağı yok. Tamamen doğayla başbaşasınız ve aklınızda bulusun Eğriova tarafı çevre illere göre çok daha serin. Mutlaka uyku tulumu, battaniye ve sizi sıcak tutacak kıyafetler götürün. Bunun dışında yanınıza kalıcağınız süre boyunca yetecek kadar su ve yiyecek de götürmeniz gerek çünkü maalesef içme suyu bile bulabileceğiniz bir yer yok.

Adres: 78700 Kuzdağ Yenice Karabük Konum için tıklayın. Bu civardan diğer kamp alanları: Şekermeşe, Darıyazısı ve Sorgun Yaylası.

 

 

10 SALDA GÖLÜ, BURDUR ♡

 


 

 

 

Buradan kamp alternatiflerini SALDA GÖLÜ REHBERİ yazımızda detaylıca bulabilirsiniz.

 

 

11 TORKUL GÖLÜ, DÜZCE

 

torkul-gölü
Fotoğraf: Merve Yılmaz

 

Sazlıkları ve nilüferleriyle şirin doğal bir göl. Düzce şehir merkezine yaklaşık 28 kilometre mesafede. Burada bir kamp tesisi yok, yiyeceğinizi, içeceğinizi ve kamp araç gereçlerinizi yanınızda getirin çünkü alacak bir yer bulamazsınız. 😀 Alışveriş yapabileceğiniz en yakın köyler Uğurlu Köyü ve Beyköy, Torkul Göleti’nden 22 kilometre civarı mesafedeler. Telefon pek çekmiyor bu yüzden biriyle konuşayım derseniz Torkul tabelasının yanına gitmelisiniz. Konum için tıklayın.

 

 

12 KERPE – KEFKEN – KUMCAĞIZ, KOCAELİ

 

kumcağız
Fotoğraf: Ekin Bayur

 

Kerpe, Kefken ve Kumcağız sahilleri İstanbul ve İzmit’ten gelen kampçıların sıkça tercih ettiği yerlerden. Genelde insanlar tesis aramadan, müsait gördükleri bir deniz manzarasına kamp atıyorlar. Mesela biz oradayken Kartal Kayalıkları manzarasına çadır kuran tatlı bir ekip vardı. Tesis isteyeneler için birkaç tane camping seçeneği var.

Bunlardan bazıları Doğa Çadır Camping, Ömerağzı Kamp & Piknik Alanı. Ayrıca yine Kerpe’ye yakın ona 2 km mesafedeki Kumcağız’da da çadır atılacak alanlar var. Doğa Çadır Camping Kerpe merkezde küçük bir kamp alanı. Öyle doğada kamp atma hissiyatı mahalle içinde olduğu için pek yok ama diğer yandan da merkezi bir yerde. Deniz görmüyor ama denize yürümek 5 dakikanızı alır. Günlük 80TL (2016). Hazır çadırları var. Tel: +90 262 561 2686 (Konum için tıklayın)

Bu bölgeden daha fazla öneri için KERPE’DE GEZİLECEK YERLER & KERPE REHBERİ‘mize göz atabilirsiniz.

 

 

13 KABATEPE, KUMTEPE MEVKİ, ÇANAKKALE

 

Kabatepe-Çanakkale-kamp-ala

Kabatepe sahillerine kamp atan çok oluyor. Bizim sevdiğimiz bir nokta Zeytin Cafe & Bungalow’un önündeki alan. Direk Zeytin’de de kalmayı düşünebilirsiniz ama fiyat performans dengesinde fiyatlar biraz yukarıda kalıyor. Konum için tıklayın.

Kabatepe Orman Kampı (geçici olarak kapalı), Kabatepe’nin en gelişmiş ve kampa uygun kamp alanı. Marketi, lokantası falan da var ama sitesinde geçici olarak kapalı olduğu yazıyor. Bu yüzden mutlaka gitmeden önce ya sitesini ziyaret edin ya da arayın. 

Adres: Kemalpaşa Mahallesi Kabatepe Mevkii Eceabat Tel: 02868141289 Websitesi: www.kabatepe.com.tr Konum için tıklayın. 

 

 

14 KAŞ CAMPING, ANTALYA ♡

 

Kaş-Camping

 

Kaş Camping’de çadır, bungalow ve karavan alanları ayrılmış durumda ve düzenli, bakımlı ve estetik bir yer . Ortak banyolar, kendi plajı ve içinde bir de café var. Sessiz sakin, denize sıfır ve Kaş merkeze çok yakın bir yer. Burada konaklamıyorsanız da tesisi kullanmak için dışarıdan günübirlik gelebilirsiniz. Günlük giriş kişi başı Eylül 2016’da 15 TL’ydi (güncel fiyatlar için mutlaka siteyi kontrol edin veya arayın, sezona göre değişiklik gösteriyor). Giriş ücreti cafe harcamalarınızdan düşülüyor.

Adres: Hastane Caddesi No:3 Kaş/Antalya Tel: 02428361050 Websitesi: www.kaskamping.com Konum için tıklayın. 

 

 

15 ALADAĞLAR, NİĞDE

 

aladağlar
Fotoğraf: Sarven Sıradağ

Bölge çadır atmaya çok müsait ama benim kafam rahat olsun, kaldığım yerde wc / duş / yemek gibi olanaklarım garanti olsun derseniz de aşağıda buraya yakın bir kamp alanı verdik.

Aladağlar Camping Bungalow, oldukça gelişmiş bir kamp alanı. Bungalowlarda konaklayabiliyorsunuz ve cafesi de var. Buraya yakın gidebiliceğiniz yerler ve yapabileceğiniz aktivitelerin hepsi sitede çok güzel anlatılmış trekking, dağ tırmanışı gibi.. İsterseniz sertifikalı rehber bile ayarlayabiliyorlar. Özel turları da var siteyi mutlaka inceleyin.

Adres: Martı Mahallesi No:465 Çukurbağ Çomardı 51660 Tel: 05342018995 Websitesi: www.aladaglarcamping.com Konum için tıklayın. 

 

 

16 KİRAZLI MANASTIRI, BALIKESİR

 

kirazlı-manastrı
Fotoğraf: Murat Kapçak

Kirazlı Manastırı’nda herhangi bir işletme yok. Tamamen doğadasınız. Ama benim kafam rahat olsun derseniz diye de bölgeye yakın kamp alanlarını da aşağıda verdik.

Camping Ant, Kirazlı Manastırı’na 10 km uzaklıkta. Kirazlı Manastırı’na bundan daha yakın bir kamp alanı bulamadık ama isterseniz çadır atabilirsiniz diye düşünüyoruz. Eğer daha yerleşik olsun isterseniz Camping Ant iyi bir seçenek olabilir. Erdek şehir merkezine 6 km ve kendine özel kumlu plajı var. Rüzgar sörfü de yapabilirsiniz burada. Adres: Düzler Mevkii Erdek Balıkesir Tel: 05336969044 E-mail: aaloglu@yahoo.com Websitesi: www.campingant.com Konum için tıklayın. 

Kapıdağ Kamping, bol gölgeli, ağaçlıklı bir kamp alanı. Denizi ve plajı çok güzel. Duş ve tuvaletleri kullanma olanağınız var. Kamp içinde bir cafe var ve fiyatlar oldukça uygun. Birçok kişi akşam gelen müzik seslerinden şikayetçi, bir de bulduğu ayakkabıları kaçırmayı seven köpekler varmış, dikkat edin deriz 🙂 Adres: Kapıdağ Camping, Düzler Mevkii Erdek/Balıkesir Tel: 05373908189 Websitesi: www.kapidagcamping.com E-mail: info@kapidagcamping.com Konum için tıklayın. 

 

 

17 KABAK KOYU, FETHİYE ♡

 

kabak-koyu
Fotoğraf: Sena Mühürcü

Kabak Koyu’nda kamping adına çok fazla seçenek var. Burasını sadece kampa ayrılmış bir koy olarak da düşünebilirsiniz. Büyük işletmeler yok. Genelde bungalow ve çadır kampı seçenekleri var. Ender de olsa butik otel tarzında işletmeler var fakat onlar da doğal dokuya uyum sağlıyor. Bütçenize göre dilediğiniz kampta kalabilirsiniz. Konum için tıklayın.

 

 

18 İZNİK GÖLÜ, İZNİK

 

iznik
Fotoğraf: Semih Toy

Doğa Muhit Camping, göl kenarında çok sakin, samimi bir yer. Kahvaltısı güzel ve organik, sonra da bir türk kahvesi göl manzarasında mis gidiyor. Adres: Göllüce Köyü İç Yolu 16860 Göllüce İznik/Bursa Tel: 05315674141 Konum için tıklayın. 

 

 

19 KAPIDAĞ YARIMADASI, BALIKESİR

 

Kapıdağ-Yarımadası-Kamp-Ala
Fotoğraf: Birkan Çeven

Kapıdağ Kamping, bol gölgeli, ağaçlıklı bir kamp alanı. Denizi ve plajı çok güzel. Duş ve tuvaletleri kullanma olanağınız var. Kamp içinde bir cafe var ve fiyatlar oldukça uygun. Birçok kişi akşam gelen müzik seslerinden şikayetçi, bir de bulduğu ayakkabıları kaçırmayı seven köpekler varmış, dikkat edin deriz 🙂

Adres: Kapıdağ Camping, Düzler Mevkii Erdek/Balıkesir Tel: 05373908189 Websitesi: www.kapidagcamping.com E-mail: info@kapidagcamping.com Konum için tıklayın. 

 

 

20 GÖKÇETEPE, EDİRNE

 

Gökçetepe-kamp-alanı
Fotoğraf: Yiğit Berk As

Gökçetepe Tabiat Parkı, İstanbul’a yakınlığı dolayısıyla çoğu zaman kalabalık olan bir park. Kafa dinlemek ve doğayla iç içe vakit geçirmek, denize girmek için harika bir lokasyon olsa da dediğimiz gibi haftaiçi gitmekte fayda var. Sahilde kafeterya/market var ama o markette aradığınız her şeyi bulmak zor. Kamp alanının girişindeki market de anlık ihtiyaçlarınız için gitmek açısından biraz uzak kalıyor. Tuvalet ve duşlar olsa da biraz yetersiz.

Adres: Gökçetepe Sahil 22880 Gökçetepe/Keşan/Edirne Tel: 4444527 Konum için tıklayın. 

 

 

21 DEDEGÖL DAĞI, ISPARTA

 

Isparta-Dedegül-Dağı-Kamp-A
Fotoğraf: Ali Nadi Kaplan

Burası da çok doğal ve değiştirilmemiş bir alan. Çadırınızı çayır çimen istediğiniz gibi kurabilirsiniz ama çeşmeye yakın kurmanızda fayda var. Bunun dışında çok da bir oluşum yok açıkçası. Doğa yürüyüşçülerin ve dağcıların çok tercih ettiği bir yer. Konum için tıklayın.

 

 

22 GEYİKBAYIRI, ANTALYA ♡

 

Antalya-Geyikbayırı-kamp-al
Fotoğraf: Flickr-Adam Kubalica

Rido Camping, tırmanma alanları ve plajı olan bir yer. Yürüyüş yapabilir, kahvaltı veya akşam yemeğini gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz. Antalya’ya yaklaşık 20 km uzakta. Wifi, duş, çamaşırhane ve gitar var. Adres: Geyikbayırı Köyü Antalya 07130 Tel: 05416874231 Websitesi: ridocamping.com E-mail: info@ridocamping.com Konum için tıklayın. 

Geyikbayırı’ndan bir diğer seçenek de üç Alman tarafından işletilen JoSiTo Guesthouse and Camp. Geyikbayırı dünyanın her yerinden gelen kaya tırmanışı tutkunlarını ağırlayan bir yer olduğundan burası bölgedeki en çok tercih edilen yerlerden. Web Sitesi: www.josito.de Tel: +90 530 317 89 26 +90 530 317 89 27 E-Mail: climbing@josito.de Konum için tıklayın.

 

 

23 ASSOS, ÇANAKKALE 

 

Assos-Kamp-Alanı

Assos Gargara Doğal Tatil Kampı, doğayla tam anlamıyla iç içe huzurlu bir yer. Denizi pırıl pırıl, çadırları da çok güzel. Kampın geneli çok temiz ve yemekler de lezzetli. Terasında oturmak keyifli. Adres: Arıklı Köyü Altı Mevki 17980Tel: 02867525857 / 05322232120 Websitesi: www.gargarakamp.com E-mail: iletisim@gargarakamp.com Konum için tıklayın. 

Assos Yelken Kamp da deniz kenarında limanda huzurlu bir yer. Yemekler çok çeşitli ve samimi bir ortam. Fakat tuvalet ve duşların temiz olmadığıyla ilgili şeyler de okuduk, seçim size kalmış. Adres: Behramkale Köyü İskele Mevki Ayvacık/Çanakkale Tel: 02867217433 Websitesi: www.yelkenkamp.com Konum için tıklayın. 

 

 

24 GİTO YAYLASI, RİZE

 

Gito-yaylası-kamp-alanı
Fotoğraf: Korhan Özyıldız

 

Pek el değmemiş bir yayla olduğu için kamp yaparken su veya yiyecek alabileceğiniz, tuvalete girebiliceğiniz bir oluşum yok. Tamamen doğal bir ortama hazır olun yani. Yemeğinizi, suyunuzu ve kamp için gerekli olabilecek malzemeleriniz dikkatlice hazırlayın eksik bir şeyi tamamlama şansı bulmanız zor.  Adres: Hazindağ-Pokut Yolu, 53780 Yukarışimşirli Köyü/Çamlıhemşin/Rize, Türkiye Websitesi: www.gitoyaylasi.com Konum için tıklayın.

 

 

25 AKBÜK CAMPING, AKBÜK,  MUĞLA ♡

 

akbük-kamp-alanı-Muğla
 

Akbük mükemmel bir coğrafyada. Havuz gibi düz bir denize, çamların altında uyanıyorsunuz.

Ancak buradaki Akbük Doğa Kamp tesis olarak oldukça vasat. Yine de konumunun genel güzelliği sebebiyle listeden çıkartamadı. Akbük Doğa Kamp’ın içinde restaurantı da var, ama 3 dakika yürüme mesafesinde çok daha hoş restoran alternatifleri mevcut. Girişte bir ücret ödüyorsunuz ama bunun karşılığında içeride şezlong, şemsiye parası falan yok. Bir şeyler almak isterseniz bakkalı da var. Adres: Akbük Koyu Akyaka Tel: 05369285912 Konum için tıklayın.

Azmakbaşı Camping kesinlikle daha eli yüzü düzgün, daha bakımlı bir işletme ancak o da deniz kıyısında değil. Bungalow ve çadır seçenekleri sağlayabiliyorlar ama bunun dışında kendi karavanınız veya çadırınızla gitmek isterseniz de kullanabileceğiniz bir kamp alanı var. Doğa yürüyüşü, kaya tırmanışı, balık tutmak, dalış, yamaç paraşütü ve tekne turu gibi birçok aktiviteyi yakınlarda yapabilirsiniz ve yer önermek ya da rezervasyon yapmak açısından kampın sahiplerinden yardım isteyin, seve seve yardımcı olurlar. İçinde bir restaurantı da var. Tel: 05432078366 / 05326153696 / 02525291221 Websitesi: www.azmakbasicamping.com Konum için tıklayın. 

 

137 Yorum

 1. MÜGENAZ

  BİZ BU SENE İLK DEFA ÇADIR KAMPI YAPMAYA KARAR VERDİK.KAMP ALANLARI HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPIYORUM FAKAT KÖPEĞİMİZLE BİZİ KABUL EDEBİLECEK KAMP ALANI BULMAK İÇİN HEPSİNİ TEK TEK ARAMAM GEREKİYOR.SİZİN TAVSİYE EDECEĞİNİZ KAMP ALANLARI VAR MI ACABA?(MUĞLA’NIN TATİL BELDELERİNDE)

  Cevapla
 2. derya

  yaa siz gerçekten süpersiniz.hiç kamp yapmadım ülkemizin güvenli olduğunu düşünmediğim için.ama bu şekilde kamp alanları güvenliyse inanın kamp yapasım geldi.benim 2,5 yaşında kızım var.onu doğa ile olabildiğince haşır neşir etmek istiyorum.bebekli aileler için de tavsiyeleriniz var mı.sizce olur mu.

  Cevapla
 3. allotropi

  Yurdumuzun her yeri ayrı güzel, fakat; bir yere gidince sanki ordu geçmiş gibi hep çöplerle dolu oluyor. 🙁 Bir de hanzonun biri iki tane şezlong koysa oraya hemen sahip oluyor.

  Cevapla
 4. Tolga

  Merhaba 12 ay karavan ile yasayabilecegin Antalya merkeze yakın neresi var. Teşekkürler.

  Cevapla
 5. Ekrem

  Merhaba öncelikle bu paylaşımlar için çok teşekkür ederim elinize sağlık. İnbükü hakkında yazın demişsiniz. gerçekten harika gürültüden uzak sakin bir yer o kadar sakinki ordaki kampçılar erken uyuduğu için 1o-11 .gibi okey oynayan yeni kampçılara bile çok kızıyorlar .bizzat şahit olmuştum. gürültü istemiyorlar bir site havasında ordaki kampçılar 15 yıl 20 yıl gibi hep oraya giden insanlar çocuklarımız burda büyüdü diyorlar. ama dediğiniz gibi bi özelleştirme çabasında olduklarını bende duydum. belkide bu nedenledir 2 yıldır kamp kapalı hatta orda yapılan tuvalet lavaboların yasal olmadığını sit alanı olduğunu söyleyip yıktıklarını duydum. anlaşılan ranta kurban gidiyor.

  Cevapla
 6. Live Love Thank

  Gökçetepe denize sıfır en büyük kamp alanlarından biri. Hafta sonu kalabalık olduğu doğru ama yine de boş bir koy bulabilmiştik. Sarozun denizi de özel, kendi kendini temizliyor. Dalış için de çok uygun bir yer.
  Güzel kamplar herkese…

  Cevapla
 7. Burak Ayaroğlu

  Sevimli arabanız ve karavanınızı Kaş kamping’de gördüğümde çok ilgimi çekmişti. Böyle enfes bir projenin sahibi olduğunuzu da bilmiyordum. Sizlerle tanışmak isterdim ama denk gelmedi. Aradan 2 yıl geçtikten sonra bir bilgi ararken sitenizi bulmak, sonra içinde kaybolmak ve nihayet bu bölümde paylaştığınız kaş Kamping fotoğrafında kendi çadırımı görmek harikulade bir duygu oldu. Tebrik ediyor ve maceralarınızın devamını heyecanla bekliyorum. Bizleri zenginleştirmekten vazgeçmeyin lütfen. Sevgiler.

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Selam Burak!!!!
   Ne güzel tesadüf olmuş da karşına çıkmışız.
   Yoksa sen karavanın denize bakarken sağ tarafındaki çadırlı ekipten miydin? Umarız tekrar denk geliriz bi ara. Konuşmalarımızdan birine gelirsen mutlaka çıkışta gel, tanışalım. Yorumunla güç verdin. Çok teşekkürler

   Cevapla
 8. Yusuf Cihat Cezayirli

  Bu kamp alanı sekmesini gördüğümde Denizli’yi gezdiğinizi hesaba katarak Cankurtaran kampı olacağını düşünüyordum fakat 25 kamp alanının içerisinde Cankurtaran kampı olmaması beni son derece şaşırttı. Cankurtaran dediğimiz kamp alanı Honaz dağının eteğinde olup Denizli Antalya yolunun 5-10 kilometre civarından giriliyor. Güzel havaya sahip olan bu alan oldukça serin ayrıca bu kamp alanında önceden gençlik ve spor bakanlığınım şuan Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin bir kamp kampüsü bulunuyor yataklı sportif faaliyetlerin bulunduğu şuan kullanılmayan bir alan. Ayrıca bu kamp kampüsü küçük olduğu için yeni bir kamp kampüsü yapılacağı söyleniyor. Bir de bu kamp mevkisi 2. Haçlı seferlerinin yapıldığı savaş alanıdır 2. Kılıçarslan’ın kahramanlık yaptığı yerdir Bu savaşın adı Kazıkbeli savaşıdır. Ayrıca savaşta Fransa kralı esir düşmüştür. Dağınık bilgiler verdiğim için kusura bakmayın fakat bir anda aklıma gelen bunlar 🙂

  Cevapla
 9. Hilal Çebi

  Merhaba evde yoklar . Daha önce hiç kamp yapmadım ve yapmayı düşünüyorum. Ama bu konuda bilgim yok. Kamp yapmanın güvenliği hakkında da birşeyler söylermisiniz? Malum ülkemizde rahat yaşayamıyoruz maalesef.Ve kamp alanları genelde bir işletmeye mi ait oluyor? Biz gezerken bir yeri beğenip burada konaklayalım bu gece diyemiyormuyuz

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Selamlar Hilal,

   Şimdi kamp var, kamp var… Bir de ülkemizde 2 türlü kamp kafası var. Kimi kampı ucuza yazlık olarak görüp, en güzel yerleri çadır kente çeviriyor. Bir çadırın bahçesine konulmuş uydu anten, buzdolabı gibi saçma sapan şeyler görmek malesef mümkün. Bu tarz görüntülere daha çok devletin elindeki kamp alanlarında rastlanıyor. Bir de gerçekten doğayı seven, kamp yapmayı sevdiği için kamp yapan insan var. Onlar zaten ya kamp alanı olmayan el değmemiş doğa köşelerini, ya da özel kamp alanlarını tercih ediyorlar.

   Madem sana bu kadar uzak bir konu kampçılık, bizim önerimiz Hızır Kamp (Kazdağ), Kabak Koyu, Sundance gibi bir yerde kalarak başlaman olur.

   Cevapla
   • ahmet aktaş

    Yaptığınız gerçekten harika ve türkiyede büyük eksikiliği hissedilen bir konuda biz doğa severlere yardımcı oluyorsunuz.Sağolun.
    Ben bir karavancı olarak yazdıklarınızdan yararlanacağım hemen başladım ve tavsiyeniz olan hızır kampı aradım ama ne yazıkki karavan kabul edemiyeceklerini söylediler.Yerimiz yok falan dediler halbuki çadır kurulan yere karavan hayli hayli konaklıyabilir,sonra yol bozuk dediler anlayamadım.Bu bilgiyide sizin aracılığınızla paylaşmak istedim.Selamlar

   • Biz Evde Yokuz

    Hızır Kamp mükemmeldir. Evet, karavan almıyorlar ama çok tatlı taş evleri var. 😉 Ekleme için teşekkür ederiz

  • Serkan

   Bu yıl kamp kotamı doldurduktan sonra yazınızı okudum… Sonuç tekrar kamp yapmalıyım oldu

   Cevapla
   • Biz Evde Yokuz

    🙂

    Havalar güzel hala. Belki sıkışır bi kamp daha?

 10. Bulent

  Enteresan bir yorum olmuş kardeşim. Sanki bu siteye bu yorumları okumak için para ödemişsin gibi. İnsanlar gezmiş, sormuş, derlemiş buraya koymuş. Beğeniyorsan faydalanırsın, beğenmiyorsan başka yere bakarsın. Yada dediğin bilgileri içeren bir yazı da sen yazarsın.

  Cevapla
 11. ibrahim sancar

  bende bircok defa cadırda kaldım dikili bademli köyünü cok begendım.. cadırınız olmasa bile zeytin agaclarının içinde kamp yapabilirsiniz cadır, yatak, sandalye, elektrik, buzdolabı, wc, duş ve market imkanları var.

  Cevapla
 12. Biz Evde Yokuz

  Selamlar,

  Yazını dikkatli okuyun lütfen. Başına bunları bizim seçmediğimiz, Evde Yokların oyu ile ile belirlendiği yazıyor. Zevk meselesidir, biri beğenmez, diğeri beğenir.

  Biz de Karadeniz’den, Kapadokya’dan, ya da ülkemizin diğer yerlerinden kamplara yer vermeyi çok isteriz ama dediğimiz gibi listenin içeriğini biz belirlemiyoruz. Ama belki başka bir konseptte kamp yerlerini yazarız, mesela bölge bölge kamp yerlerini listeleriz… O zaman olur tabi. Önerilerin varsa seve seve alırız.

  Cevapla
 13. Abdullah T.

  Merhaba bir süredir eşimle sitenizi takip ediyoruz, biz sadece Aralık 2015’de Yedigöller’de bir kamp turuna katılmıştık tecrübemiz henüz bu kadar ama yakın zamanda ve önümüzdeki yaz günlerinde kamp yapmaya ağırlık vermek istiyoruz. Bir bayan gözüyle kamp alanlarının (özel işletme veya genel kamp alanları) değerlendirmesini yapmanız mümkün mü? (en önemli konu wc)

  Cevapla
 14. Eren sarnic

  Merhaba, sizleri severek takip ediyoruz, detayli ve aciklayaci yazilariniz guzel fotograflariniz ilham veriyor. Kamp masanizin marka/ modeini ya da nereden edindiginizi ogrenmem mumkun mudur? Simdiden tesekkurler

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Merhabalar çok teşekkür ederiz güzel sözleriniz için :)masamızı Praktiker’den almıştık ama ne yazık ki çalındığı için model ve marka veremiyoruz:( Gerçekten acayip güzel ve pratik bir masaydı

   Cevapla
   • Emrah

    Kelebekler Vadisi.. Her yaz köylüler tarla sulamak için suyun akışını değiştirmektedir. Yani ne bir damla su akıyor o meşhur şelalesinden nede 1 tane kelebek kalmış.. 1 adet kafe var oda alkol dışında birşey satmıyor. (Satıyor tabiki ama satmasa daha iyi..) Çok ayrıntıya girmeden şöyle izah edeyim ; Ailecek gidilecek bir yer olmaktan çıkmış vaziyette. Günübirlik tekne turları ile gidip 1-2 saat denize girmekten fazlası keyfinizi kaçırmaya meyillidir. Düşünen arkadaşlara duyurulur…

 15. Türker Türkücü

  Tavsiye ettiğiniz yerlerin koordinatlarını da yayınlarsanız haritalardan konumunu bulmamız kolaylaşır. Paylaşımlarınızı zevkle takip ediyorum.

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Bir sonraki listemizi o şekilde hazırladık 🙂 Teşekkürler tavsiyeniz için

   Cevapla
 16. Gezilecekyerler

  Bu yazıyı hemen arşivime kattım. Gerçekten pratik ve özenle seçilmiş güzel bir paylaşım. Teşekkürler.

  Cevapla
 17. penbe türkyılmaz

  Trakyadan Egeye uzanan 22 günlük kamp tecrübelerimi paylaşmak istedim.

  Öncelikle Egeye ilk adım olarak Çanakkale Asos(Beramkale)den başladık. İlk kamp deneyimimiz olan yer olarak özel bi yerdir.Kamp alanı olarak Kadırgakoyunda Hafız’ın yerinde zeytin ağaçları arasında günlüğü( 50 TL )kamp alanı ve çevre olarak çok sevdik.

  Orada bigün kaldıktan sonra yol güzergahımızda olan Altınoluk Altandros camp alanına geçtik.Günlüğü (40TL)ancak işletmecilik berbat wc ve duşlar malesef kötü hijyen eksikliği var.

  Oradan güzergahımızı hızlıca geçip,Alaçatıya vardık. Ancak kamp alanı malesef yok. Orada sanayi tarafında bulunan 2 dönüm zeytinlik içinde bulunan bunglowlarda günlüğü(200TL)ye kaldık. Ilıca,içmeler, özellikle Ayayorgi koyu şiddetle tavsiye edilir. Güzergah olarak Çeşme merkeze geçip kamp kurma hayaliyle gittik ama malesefki kamp alanı bulamadık.Çeşme Doğa garden hotelde 2kişi (150 TL )kahvaltı dahil olarak kaldık. Kamp hayatımız için yeni yerler için yola devam diyerek Bodruma geldik.

  Bodrum Gümbette Zetaş campta günlüğü(70TL) kamp alanı duş, wc, çamaşırhane, ortak mutfak hijyenik, güvenli kamp alanır.Sadece akşamları biraz fazla sesli .Bodrum civarında Turgut,Gümüşlük,Yalıkavak,Türkbükü,Torba kesinlikle görülmeli.

  Diğer adreslerle yola devam diyerek Datça’ya geçtik.Feribot yolculuğu ile 1saat 30 dakika gidiş sürdü. Datçada Kargı kyunda denize girmeli ordan çıkıp hemen yanıbaşındaki gölde duş alabilirsiniz. Kamp alanları mevcuttur. Palamutbükü,Kionos,eski Datça muhakkak görülmeli.

  Yeni yerler diyerek Akyaka’ya geldik. Harika bi yer kesinlikle görülmeye değer. Kamp alanı mevcut. Biz konaklama yapmadan Marmaris’e geçip Hisarönünde Altınkum camp alanında konaklama yaptık. Günlüğü(40TL)Ortak kullanılan mutfak alanı,Çamaşırhane,wc,duş çok temiz. Çok sıcak bi ortam akşamları kampta bulunanlar akşam sahilde ateş yakıp harika zaman geçiriyorlar. Bizim kamplar içinde en memnun kaldığımız kamp alanıdır. Marmaris civarında Kızkumu, Bozburun, Selimiye, Turunç, Akvaryum koyu, Turgut Şelalesi görülecek en güzel yerler arasında.

  Yol güzergahımız Fethiye oldu. Tek kamp alanı Doğa kamp ancak giriş çıkış tepede ve tek yön olduğu için biz tercih etmedik. Fethiye Hisarönü Oscar pansiyonda 2kişi (120TL)sabah kahvaltı akşam yemeği dahil olarak kaldık. Ölüdeniz kesinlikle görülmeli. Şövelya adasına geçmenizi tavsiye ederim.

  Yolumuz Kaş istikameti oldu. Burada olympos campta günlüğü(60TL) wc, duş, ortak kullanım mutfak, çamaşırhane mevcut gayet hijyenik. Kaş merkeze 5 dakika uzaklıkta güzel bi kamp alanı. Kaşta mutlaka tekne turu yapmalısınız. Kekova, Üçağız, Batıkşehir, Kale Köyü, gezilecek harika yerler. Bizim yolumuz geri dönüşe geçerek uğramadığımız yerlere gitmek oldu.Görülecek yerler arasında yol güzergahında Kaputaj Plajı, Patara, kesinlikle gidilmesi gereken yerler olarak not alınmalı.

  Biz Saklıkent Kanyonda George camp alanında konaklama yaptı. Günlüğü (40TL)burada havuzbaşında kamp kuruyorsunuz buranın duş ve wc’ler çok fazla hijyenik. Kanyon Bi harika. İsterseniz rafting yapabilirsiniz. Buz gibi oturduğunuz yerin altından geçen kaynak suları sizi fazla rahatlatacaktır.

  Buradan yola devam ederek Muğla Bozhüyük Güzel köyde Bi çay molası verip yola Dalyan’a gelip kamp kurmaya karar verdik. Dalyan camping Harika bi yer. Kral mezarları karşısında mis gibi Gölde yüzme imkanı sunan kamp alanı günlüğü(40TL)ortak kullanım duş,wc,mutfak mevcut. Dalyanda tekne turu tavsiye edilir. İztuzu,Kaunus antik kent, Çamur banyosu yapılmalı,C aretteları burada izleyebiliyorsunuz.

  Buradan yola devam edip Kuşadasına geçip burada Kuşadası merkeze 15dakika Selçuk’a 5 dakika mesafede Sosyal tesislerde kamp kurduk. Günlüğü (30TL) ortak kullanım duş, wc, mutfak mevcut. Hijyen malesef yok. Kuşadasında Dilek milli park görülmeye değer, yol üzerinde Zeus mağarasına uğranmalı o soğuk suyunda muhakkak yüzülmeli. Selçuk’a bukadar yakınken Efes, Meryem Ana, Yediuyuyanlar muhakkak ziyeret edilmeli.

  Yolumuz oradan dönüşe yakın Ayvalık Cunda Adasına sürdü. Burada kamp alanları mevcut. Tercih edilebilecek yerler sayısı fazla. Benden 22 günlük kamp hayatı özetleri bunlar. Umarım kamp hayatınıza yardımcı olur. İyi tatiller.

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Wow!!! Ağzına, eline, ince ruhuna sağlık. 22 günlük deneyimi bize üşenmeden aktardığın için. Umarım herkesin bolca işine yarar.

   Cevapla
  • S.T

   Süperdi, gerçekten çok faydalı bilgiler, paylaştığınız için teşekkürler.
   Seda

   Cevapla
   • Umit

    Cok kiymetli paylasim helal olsun 🙂 tabi biz evde yokuz a zaten helal
    Olsun diger paylasim icin de 🙂

 18. Filiz

  Hayret… Bunca kamp yerinin sözü geçiyor. Türkiyenin en eski ve elli senedir aynı aile tarafından işletilen kampinginden bahseden hiç kimse yok.
  Altın Kamp

  Cevapla
 19. ALTAY

  Merhaba , sitenizden ilham aldık ; 12 nolu KUMCAĞIZ CAMPİNG e telefonlarını ısrarla açmasalar da gittik ama kapılara kilit takılmış ; denize sıfır orman içini bakımsızlıktan çöplüğe döndürmüşler . YETKİLİLERDEN BU KAMP ALANINI İSTİYORUZZZ ; LOKASYON VE DENİZİ, MARKETE FIRINA VB. HERSEYE ULAŞIMI YÜRÜME MESAFESİNDE ….
  NEYSE BİZ YOLA DEVAM ETTİK ; İSTİKAMET AĞVA
  KURFALLI KÖYÜ ; Seferoğulları camping
  yer cok güzel, pet şişelerini, DAMACANALARINI asıp yol boyunca çevreci izlenimi vermeleri Laptop çantasından kümes süslemesi yapmaları ; 37 ekran bir tüplü tv nin korkuluk üstüne dikip ilginç bir dekor yapmaları ile bize eğlenceli bir yer olarak gelmişti. Hele çadır önlerinde kurulu salonlar ; ananemizin döneminin mobilyaları var ki çok hoşumuza gitmişti masamzi çıkartmadık yayılıp oturalım diye. Denize kıyısı yazmış sahibi 10 yıllık seferoğlu kamping girişine ama kesinlikle denize paralel ve SIFIR DEĞİL. TEPE aşıp denize kumlu patikayı aşarak iniyorsunuz. Kamp alanı denize cok uzak zaten dalgalardan girilmiyor yasak . Şimdi detaylara gelelim orman içinde olması nedeniyle ama işletmecilik bakımsızlık nedeniyle gidilesi bir yer değil; onların cadırında dört bir yanı hatta havalandırması bile örümcek kaplı cadırda 1 gece kalabildik; kendi çadırını kurarsan 20 tl indirim var. ÇADIRININ YANINA KADAR ARACINI GÖTÜREBİLİYORSUN . Aslında lokasyona göre uygun fiyat ama köy kahvaltısı da tek tabaktan ibaretti ve extraydı. ELEKTRİK BÜFE VE RESEPSİYONDA Hamak minderleri ıslak ; sabah minderleri toplamıyorlar ve hepsi gündüz ıpıslaktı. Hele o bizi cezbeden koltuklar sabah sırılsıklamdı. 74 kadar sayabildiğim çadır için toplam 2 wc ; 2 duş düşünülmüş !!! sabah unuttum tuvaletten kagıdını diye geri çık geri geldiğinizde kuyruk ; sıvı sabunu arap sabunu ; diş fırçanızı koyacak ayna önü raf yok ; askı yok !!! tuvaletler sifon çalışmadığını pislikten geçilmediğini söyleyebilirim. Yerleri – duvarları taze dökülmüş beton ; bayan duşları neyseki sunta kapı ama beyler perde arkası duş- wc yapıyorlar, tam arkada inen patika . Kabul etmeliyim ki gelenler 6-10 kişilik ailelerdi ve duşları temiz bırakmadılar ;işletme ucuz tutunca, ilgilenmeyince ortalık pislikten geçilmiyor. Aynı aileleri arabasını cadır önü çekip danslara başlayınca uyarmak zorunda kaldık. Gelenler de “KAMPÇI” değildi. Hazır yemeğinizi çekirdek, gofretinizi alıp SADECE yatmak için konaklayın tatil yeri ASLA değil. Karasinekler de vardı. Beslenen TAVUKLAR masanızda koltuğunuzda oturuveriyor ; cadır cadır gezerek ötüp herkesi 8:30 da uyandırıyor. çöpler kamp ortası közlerin olduğu yerde, ikili salıncakların olduğu bölgede tam cafe karşısında yığılıydı. Tavuk, yavru köpekler ve orman içinde bol oksijenli mola yeri, YEDEK BATARYANIZLA GİDİP ÇADIRDA YATIP WİFİ YE GİRİN ama işletmecilik sıfır tatile gelmeyin ….
  seferoğulları camping yolu üzerinden yola devam edin ; yol kenarında görmemeniz imkansız; devasa bir girişi var; Green Park Camping ; girişte kurallar ücrete dahil hizmetler eksik de olsa yazılmış içerde ilgiliyi aramak için saatlerce yürümüyorsunuz; devasa girişten girince kocaman bir otopark ; parkedip gezelim dedik ; solda gölgede kocaman çadırlar önlerinde masalar ; devam edin cafe ve büfesi köfte-kanat da satıyorlar:) ilerde solda bungolovlar var. çok ince akan bir dere var sağ yanda sebze yetiştiriyorlar ve güvercinleri var; çocuk oyun alanı bile düşünülmüş; upuzun , ince kum sahili için platformda yürüyüp dalgalı denize ulaşabiliyorsunuz.derenin karşısına mini tahta körülerle yürüyerek geçiorsunuz valiz geçer mi bilemedim. İşletmeci bize çadır kurmak için burayı gösterdi. ağaçlar arasında masalı çadırlar da var ;kendi çadırınızı buraya gelip kuruyorsunuz 90 tl gecelik ; onlar verirse çadırı 120 ye çıkıyor fakat sıcak su; langırt hersey jetona tabi olunca konaklamadık. Zaten denize girilmiyor sabah erken de gideceğiz ama belirtmeliyim ki kamp alanında yeterli masa da yok:( tanıtımı ve mekanı beğendik. bungolovlar ve sahildeki minidisco su da hareketli bir kamp alanı olduğunu gösterdi.sahille -kumla içice pahalı bir konaklama için bu kamp alanını öneririz. masanızı da getirin ama … bol bol 1 tl de .

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Altay ağzına ve emeğine sağlık. Ne kadar bilgilendirici bir yazı derlemişsin. Süper faydalı bilgiler bunlar. En kocamanından teşekkürler

   Cevapla
   • Cem Çiftliklioğlu

    Erdek ANT Kamping ve Gümüldür Hipo kamping her açıdan rahat edebileceğiniz kamp alanlarıdır.Bilgilendirme için teşekkür ederim.Saygılarımla…

 20. cem saner

  İlk kez bu yıl 7 yaşında kızımla birlikte baba kız yolculuğa çıktık 15 gün süren bu yolculuk sırasında çoğu kez çadır kurarak kamplarda kaldık.Kaldığımız kamplar hakkında bende birşeyler yazmak istedim.
  1. etap Kapadokya kampı oldu ve 3 gün sürdü Göreme Camping de kaldık.Çadır kişi başı 15 tl kahvaltı ücreti 15 tl.Etraf temiz ve nispeten ağaçlık gölge yerler bulmak kolay.İşletciler gayet güler yüzlü ve uzun süredir bu işi yapan insanlar.Sanırım o çevrede havuzlu(hatta su kaydırakları olan) tek camping alanı da burası.Kamp yerinin tek sıkıntısı haftasonu ise çevreden havuza gelenlerin fazlalığı.
  2. etap Taşkale(Karaman),bu çevrede gezilecek yer çok ama bildiğimiz tarz da camping alanı yok,eğer yolunuz düşerse ya Taşkale de köylülere sorun mutlaka size yardımcı olu kalıcak yer bulurlar yada biraz aşağıda Yeşildere köyünde Kepez Restorant var biz sahibi Faruk’la anlaştık akşam yemeğimizi orda yedik bunun karşılığında gösterdiği yere çadırımızı kurup konakladık.Wc imkanı var elektrik konusunda da yardımcı oldu sağolsun.Restorant dere kenarında gayet güzel ve lezzetli yemekler var.
  3. etap Silifke,İç Anadolu dan Silifkeye inince aşırı nem bizi mahvetti sahilde çadır kurucak yer aradık ve Kaliptos Camping ile anlaştık.Kendi hazır çadırlarını kullanmayı tercih ettik ve pazarlık sonucu çadırbaşı 35 tl ye anlaştık.İşletmeciler her ne kadar iyi niyetli olsada etraf hijyen konusunda pek başarılı değil.
  4. Etap Anamur.Mamure Kalesinin tam yanında Dragon Camping alanı,kalenin yanında olduğu için bulunması çok kolay.Aile işletmesi,işleten hanımlar çok güler yüzlü ve misafirperver insanlar.Burada da sorun gene günlükçüler olsada duşları tuvaletleri idare eder seviyede.Çadır da kişi başı fiyat 20 Tl akşam yemeği 17,50 Tl kahvaltı 15 Tl.şansınız varsa ve doğru zamansa sizde bizim gibi Caretta Caretta’ların yumurtadan çıkıp denize koşturmalarına denk gelebilirsiniz.
  5. Etap Side.Boğaz Motel ve Camping,heralde tüm yolculuk boyunca para karşılığı kalıp gerçekten karşılığını aldığımız yer burasdır.Muheteşem bir deniz ve camping alanına sahip bu işletme Belediye ye ait ve fiyatları çok uygun.20 TL kişibaşı çadır fiyatı.Çadırın yanında size özel çeşme,elektrik vs gibi hizmetleri var.Ben gerçekten hayran kaldım umarım gidenler de memnun kalırlar.
  6. etap Köprülü Kanyon,Yolunu tarif etmem imkansız ama eğer rafting yaptıranlara yada restorantlara Köprülü Kanyonun bekçisi Timur amcayı sorarsanız yerini tarif ederler.Benim tavsiyem sizde bizim gibi yapın,40 tl karşılığında yemek artı rafting yapıp öyle gidin.Timur amca size hem yemek hem çadır kuracak yer konusunda yardımcı olacaktır.
  7.Etap Çıralı,Burada Sahil Camping Motel de kaldık.çadır kurulucak yerler çok güzel.Şahsen benim Side Boğaz Motel den sonra iki numaram.Herşey yerli yerinde ve düzgün,temiz wc ve duşlar,elektrik herşey mevcut ve denize çok yakın.
  Akdeniz sahilinde işletmeciler maalesef sezonda para kazandıkları için biraz sinir bozucu olabiliyolar,daha çadırı kurmadan para diye tepenize dikilenden tutunda bulunmaz hint kumaşı satıyo havasına girenler gerçekten insanın sinirlerini yıpratıyor.Yolculuğumuzun İç Anadolu kısmında çok daha rahat ve mutluyduk ne zaman sahil kesimine indik herşey para olmaya başladı.
  Umarım yazdıklarım gidecek olanlara azda olsa yardımcı olur.Herkese şimdiden iyi yolculuklar.

  Cevapla
 21. Bulent

  Mugla çubucak orman kampina son 3 yildir gidiyorum gercekten cok guzel bir yer,ozellikle cadircilar icin bol koyu golge var wc ve duslari temiz fiyat olarakta fena sayilmaz
  Ben tavsiye ediyorum,

  Cevapla
 22. Zeynep Yediler

  İlk çadir deneyimimizi biz de Dalyan Camping’de yaşadik. Şehir merkezine 10 dk uzaklikta olmasina rağmen bambaşka bir havasi var. Sabahları kuş sesleriyle uyanmak çok güzeldi. Kamp alanı temiz, işletmecileri bize çok yardımcı oldular.Servet Bey’in sesine hayran kaldim. Spontan bir geceymiş umarım siz de denk gelirsiniz, çok eğlenceliydi.

  Cevapla
 23. Halil ibrahim Gultekin

  Yaptığım yorumu neden kaldırdınız.Herkes begenmek zorunda değil.Ölüdeniz doğa kampı begenmedik.Begenmemiz mi gerekiyor.Girip adamca iyisini kötüsünü yazdık .Allah bilir yorumumu kaldıranda işletmenin sahibi Vahap beydir.Adamsan bizim yorumu da kaldırmazsın.

  Cevapla
  • mustafa vahap ünlü

   11/022016 ben henüz okudum mesajınızıkendimi böyle bir insan olarak tanıttıysam çok üzgünüm.umarım yolunuz düşerse tekrar bekleriz.kampta devamlı yaşadığım için gözümden kaçan şeyler olabilir o yüzden yorumlarınız önemli ve değerlidir

   Cevapla
 24. Halil İbrahim Gültekin

  Yorumları okuyup Ölüdeniz doga kampi listeme almistim.Arkadasimla birlikte dun kampa katildik.Manzara seyir noktasindan arac ile doga kampa gectik.Yolda muhtesem bir Oludeniz manzarasi karsiliyor gelenleri.Bu manzara normal olarak beklentiyi fazlasiyla artiriyor.Doga kampa gecince ufak capli bi şok yasayabilirsiniz.Yolda ki manzaraya karsi kamp alani beklerken manzara olmayan bir noktaya konumlandirilmis kamp ile karsilasiyorsunuz.Kampta gunduz insan yuzu gormek cok zor.Geceleri fena degil diyelebiliriz.Ates falan yakiliyor.Kampta gitar vardi ama calmayi bilen olmadigindan sadece atesi izledik.En begendigim yemekler oldu.Ablamizin hakkini vermek lazim.Yemek secen biri olmama ragmen yemekleri lezzetli buldum.Kahvaltida guzeldi.Tavuklar yemeklerimize saldirmasa daha iyi olabilirdi.Tuvalet ve duslar gittigim diger kamp alanlarina gore iyiydi.Sicak su gunes enerjisi ile saglaniyor.Atv turlari da duzuneleniyor.Fiyat hakkinda bilgim yok ama kampa katilan baska bir arkadas ucretin fazla oldugunu soyledi.Oludenize patika yoldan ineceklere bi uyarida bulunmak isterim.gorevli arkadas rekor 7 dakika demisti ama trekking yuruyusu tecrubem oldugu halde 20 dakikada zor inebildik.Çıkısı cok daha zor.Sicak ve nemle birlikte cok zorluyor.Asiri derece de terleten bir yol.Aracla inilmesi tavsiye edilir.Serin havalarda denenebilir.Sicakta uzak durulmasini oneririm.

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Halil Selam 😀

   Deli miyiz böyle açıklayıcı ve detaylı bir yorumu niye silelim!? 😀 😀
   Ağzına sağlık güzel güzel anlatmışsın. Bir sürü faydalı bilgi vermişsin.

   Yorumunun görünmemesinin sebebi bizim yoldayken siteyi güncelleyemememiz. Yoldayken bilgisayar yerine telefondan gideriyoruz internet ihtiyaçlarımızı. Şu an bilgisayarı yeni açtık önümüze, ilk iş yayına almak oldu.

   İçin rahat olsun & bilgiler için teşekkürler

   Cevapla
 25. Kürsad Kocaoğlu

  Ölü deniz doga kamp gibisini ben daha görmedim temiz,rahat her türlü imkan var ve herseyi gectim orda buldugunuz huzur sicaklik hicbir yerde yok. Sahibi vahap abi misafirlerinin herseyiyle fazlasiyla ilgileniyor. Dikkat ettiyseniz misafirlerinin dedim biz onun icin musteri degiliz onun misafirleriyiz orda. Kesinlikle tavsiye ederim fiyatları da çok uygun

  Cevapla
 26. neşe uçar

  Ölüdeniz Doğa Kamp doğaseverler için eşsiz bi yer. İster çadırda kalın ister ağaç evde, akşamları kamp ateşiyle büyülenip sabahları doğanın sesiyle uyanıyorsunuz. 2km ölüdeniz manzaralı orman yolundan sonra kamp alanına ulaştıktan sonra bütün planlar bozuluyor. Ordan kopamıyorsunuz. Kendinizi Doğaya bırakın yeter. Orda olmak bir ayrıcalık ve bu imkanı sunan güzel yürekli insanlar Vahap bey ve Hanife hanıma,ailesine teşekkürler.

  Cevapla
 27. Şafak Gümen

  Arkadaşlar Türkiye nin en muhteşem denizine Adından da öte ölüdenizdoğakamp diye Yukarıdan bakan Eşsiz Kampı görmeden ve yaşamadan ölmeyin derim
  Yapay değil ürettiği güneş enerjisine kadar doğal ötesi
  Bence bir bakın

  Cevapla
 28. ceren

  Butun listeyi ve yorumlari okudum. Listenin olusturulmaya vaslanmasi asamasindan da haberdarim. “Biz evde yokuz” kisileri uzunca sayilabilecek bir muddet ” gittiginiz, sevdiginiz, begendiginiz ve onerebileceginiz kamp yerlerini bize yaziiin! Bi liste olusturuyoruz, boylelikle ortak olusturulmus bi listemiz olsun da duyuralim” dediler. Liste olusmus. Bunu dusunup organize etmek basli basina bi is ve emek. Devamina gelince ise… bu bir liste Detayli bir tatil-tur rehberi degil. Bir tur beyin firtinasi, zihin haritasi. Bu listeden dus, park restoran, vs.. seyleri beklemek biraz utopik ve amac disi. Bunun haricinde ise listeyi biraz acimasizce elestiren arkadaslar olmus. Elbette paylasacagiz. Paylasmak dunyanin tum canlilarinin yaptigi seydir. Bitkiler ortak bir su kaynagindan sadece ihtiyaclarini kadar koklerine alirlar ve ayni du kaynagindan yuzlerce agac ve bitki koku beslenir. Yirtici, vahsi bi hayvancegiz bile avini klaniyla paylasir. Les kargalari bile paylasiyo yahu. Yapmayin! Onemli olan tertemiz, toprak anaya saygili, gereginden fazla tuketmeden, yipratmadan paylasmak. Boyle yapildiginda zaten her sey herkese yeter, merak etmeyin. Son olarak listenin eksik oldugundan hayiflanan arkadaslarima da sunu soylemek istiyorum: Cok sansliyiz! O kadar sansliyiz ki sayisiz manzaraya, dogal kaynak ve guzelliklere sahip oldugumuz bi memlekette yasiyoruz da bu ve bunun gibi daha pek cok liste yapmam mumkun. Biz acgozlu ve hirsli olmadigimiz ve toprak ananin avuclariyla cekinmeden uzattiklarini hunharca tuketmedigimiz muddetce… (yapcak bi sey yok, bunlar icimden gelenin yalnizca bi kismi!)

  Cevapla
 29. kıvanç çetin

  Aladağlar çok büyük bir alan. Kamp yerleri belirtilmemiş sayfada. Dağı ve bölgeyi bilmeyenlerin rehbersiz gitmeleri önerilmez.

  Cevapla
 30. ilham

  Akyakada azmak muhteşem ama kamp olayı biraz sıkıntılı…çok fazla sivrisinek var ve tanıdığınız bildiğiniz gibi değiller. hiç bir şekilde korunamıyorsunuz ve saldırıya uğruyorsunuz. Geçen yaz gitmiştik ve erkek arkadaşımın vucudunda 71 tane sinek ısırığı saydık 🙂 bir daha pek gitmeyi düşünmüyoruz ama siz giderseniz sizin de yorumlarınızı merak ediyorum 🙂

  Cevapla
 31. Bilal

  Vallahi tam da aradığım şeyi sizin yanınızda buldum Ağustos 6-20 arası Muğla – Antalya arası bisiklet turu yapacam ve kap kuracağım yerleri arıyordum çok teşekkür ederim 🙂

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Süper fikir! En güzel bisiklet rotaları da, en güzel kamplar da aynı yerde yoğunlaşmış.

   Aşağıdaki yorumlarda da güzel öneriler var, onlara da bir göz at 🙂

   Yeni yerler keşfedersen bize de haber ver lütfen 😉 En güncel yorumlar sende olacak.

   Cevapla
 32. Rahmi

  Açık adres, tesis olanakları gibi detaylandırılabilecek bilgilerle güzel bir kaynak olabilecek gibi.
  Tebrikler.

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Teşekkürler eklemen için bir sonraki listemizi o şekilde hazırlayacağız 🙂

   Cevapla
 33. Eda Tomruk

  Arkadaşlar Ben geçen sene Balıkesir Erdek’te Ant Camping’e gittim. Çok büyük değil ama temizliği mükemmel, denizi keyifli, sahibi Ahmet abi harika biri… Bu sene de yine tercihim Ant olacak. İstanbul’a yakın huzurlu keyifli Avrupa standartlarında bir yer. Zaten çok fazla turiste denk gelmek mümkün. Listeye orayı da eklemelisiniz bence. Herkese keyifli bir kamp diliyorum.
  Sevgiler

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Selam Eda!
   Güzel önerin için teşekkürler. Bir sonraki listede yer vermek isteriz. Sen de buranın nasıl bir yer olduğunu anlatan dikey çekilmiş fotograflar var mı? Varsa, icerik@bizevdeyokuz.com adresine yollayabilir misin? . Ancak çok kritik bir nokta var ki fotoğrafın tarafınızca çekilmiş olması şart. Çünkü fotoğraf sahibinin izni olması gerekiyor yasal olması için.

   Cevapla
 34. RECEP

  Antalya Adrasanıda tavsite ediyorum camping yapılabilcek sakin yerlerden bitanesi

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Adrasan mükemmel bir yer!!!
   Tam olarak neresi Adrasan’da? Bir kamp alanı var mı, yoksa özgür adama her yer kamp kafası mı daha çok?

   Cevapla
 35. Şilan Çete

  Ölüdeniz’deki doğa kamp bugune kadar gittiğim en guzel kamp alanı. Sahibi Vahap abi cok misafirperver ve musterileriyle en iyi sekilde ilgileniyor. Esinin yaptıgı yemekler de muhtesem. Her gece kamp ateşi yakılıyor guzel sohbetler ediliyor biz Mayıs ayının sonuna dogru gittik bir iki gun yağmur yağdı ama hava yine de cok güzeldi. Ormandaki patikadan 20 dakikada denize iniliyor. Yerleşim yerine uzak oldugu icin sessizlik mükemmel. Kamp alanında Duru adında bir at, tavuklar, bir horoz, bir suru civciv, iran tavukları ve cok guzel Tavuskuslari var. Bir dahaki sefer ağaç evde kalmak istiyorum icinde tül perdeyle çevrili rüya gibi bir yatak da vardı ama bu sefer orda kalmak icin biraz serindi. Çadırlar ahşap platformların üzerine kuruluyor. Hazır çadırları da var. Kendiniz de getirebiliyorsunuz. Çadıra yanınızda getireceğiniz bir şişme yatak koyarsanız otel odasından farkı yok bence 🙂 usurseniz istediğiniz kadar battaniye ve ortu de veriyorlar. Vahap abinin annesi de cok tatlı bi hanım:) uygun bi fiyat karşılığında ATV turu da yaptırıyor Vahap abi. Korkmama rağmen kısa surede alıştım. Mükemmel bi manzarayla biten cok eğlenceli bir tur oldu. Butun bunlar disinda fiyatlarının da cok uygun olması tatilin en iyi tarafı 🙂 kısacası cennet gibi bir yerde hayatımın tatilini geçirdim. Doğayı sevenlerin kesinlikle görmesi gereken bir yer. Umarım Vahap abi uzun yıllar boyunca devam ettirir doga kampı işletmeyi. Cunku ilk fırsatta ailemle yeniden gitmeyi dusunuyorum 🙂 hepinize tavsiye ederim. Giderseniz selamımı söyleyin 🙂 simdiden iyi tatiller..

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Şilan ne güzel yazmışsın, özendik okurken. Hem bilgilendirici olmuş, hem de gerçekten kulağa çok güzel geliyor Vahap Abi’nin yeri. Belli ki sıcacık, temiz , bakımlı bir yer. Emeğine sağlık! Hemen kendimize buraya gitmek üzere not düşüyoruz 😉

   Cevapla
   • mustafa vahap ünlü

    ) buyrun bekleriz.misafirmiz olun 🙂 şunuda belirtmek istiyorum gerçekten güzel bir iş yapıyorsunuz.yorumları henüz okudum hem sevindim hem tedirgin oldum.ben 12 ay kampta yaşıyorum durmadan düzeltmeler eklemeler yapıyorum elimden geldiğince, aslında doğanın kendisi güzel bizim bir tek yaptığımız temiz ve güvenli yaşam alanı oluşturmak.,tedirgin oldum çünkü insanların beklentileri yüksek olur ve aradığını burda bulamazda tatilinden memnun olmadan ayrılırsa diye korkuyorum.aslında ölüdeniz doğa kamp doğa ile içiçe kalabileceğiniz ve pek fazlada doğa harici pek birşey olmayan mütevazi bir kamp alanı.orman kampıdır.partiler çılgınca olaylar yok.tv yok.bar yok,elektiriğimizin tamamını kendimiz üretiyoruz bunları 300 e yakın zehtin ağaçlarımızı kesmedende becerebiliyoruz:)) (bu zeytin ağaçlarından yetişen zeytinleri ve yağını sabah kahvaltıda bulacaksınız )bu sebepten saç kurutma makinesi veya ketıl gibi ısıtıcı aletleri kullandıramıyoruz.klima yok zaten pek ihtiyacımızda yok :)gelince ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.burası bir işletme elbetteki maddiyat işin içinde var ancak işletme mantığımız ilk önce insan kazanmak çünkü bu tarz yerlere gelen insanların ortak birlikteliği doğayı sevmeleri ve tüm doğa severlerin buluştuğu yer olması benim hayalim.eksikliklerimiz elbetteki var daha iyi olabilir ama biz bu kadarız.hep beraber olursak daha iyi hale getirebiliriz.yorumlar çok önemli çünkü benim ıskaladığım şeyleri görmemi sağlıyor ve asla silinmesini istemem,yorum orda kalabilir ancak belirtilen eksiklik giderilebilinir diye düşünüyorum.çalışmalarınız devamını diliyorum.ölüdeniz kamp hakkında bir sorunuz varsa lütfen benle irtibata geçebilirsiniz.son olarak ben sadece buranın işletmecisiyim yani ”vahap abinin yeri ” değil burası doğa severlerin yeridir bunuda düzeltmek istedim.herşey için teşekkürler.görüşmek dileğile

  • Biz Evde Yokuz

   Buranın sende fotosu var mı? Ama kendi çektiğin foto olması gerekiyor. Bi dahaki yazıya kesin ekleyelim Doğa Kamp’ı.

   Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Listedeki Akbük ile aynı yer deği di mi?
   Sanki bir Aktur hatırlıyoruz Datça’da ama orası site değil miydi?

   Cevapla
 36. metin keskin

  Pınaroba şelalede .yada dünyanın 2 inci büyük kanyonunda kamp yapmanın hazzını yaşadınızmı hiç burayada bekleriz

  Cevapla
 37. Tolgakaan Güden

  Mersin Silifke tarafında Akçakıl Camping & Restaurant gayet sakin ve işletmesi güzel bir yer. Onun dışında Fethiye Kabak Koyu’nda Sultan Camp’ta hoş ve güzel bir işletmeye sahip. Herkese tavsiye ederim.. Selamlar,Sevgilerle ^_^

  Mersin – Silifke / Akçakıl Camping
  Fethiye-Kabak Koyu / Sultan Camp

  Cevapla
 38. Ali Şanlı

  Katrancı,Kındılçeşme ,Çubucak. Ekincikte şimdi kamping varmı bilmiyorum. Çubucak ve Kındılçesme eylül sönu güzel olur selamlar.

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Çubucak var listede. Bizim de favorilerimiz arasında kendisi. Ama dediğin gibi ya Mayıs’ta, ya Eylül sonu 😉

   Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Selamlar,

   Bizim kendi eklediklerimizde tesis varsa zaten isminde belirttik, Hızır Kamp gibi.
   Diğer yerler sizlerden gelen tavsiyeler. O yüzden oraları için siz kendiniz araştırabilirsiniz.

   Cevapla
 39. Fatih kaya

  Cok guzel bir calisma
  koprulu kanyon beskonak tevfiks ecopark bungalov camping listeye eklenmeli koprulu kanyon milli parkinin her bolumu camp icin uygun ve faaliyet cesitliligide fazladir hem camp hem rafting canyoning treking bisiklet gozlem fotograflama dogal ve tarihi mekanlari gezme imkani vardir

  Cevapla
 40. Oğuz Tokalak

  Belirttiğiniz kamp yerlerinin ulaşım ve koordinat bilgileri ile kamp alanındaki olanakları (wc,duş,elektirik,lokanta,market vb.) da yazabilirseniz süper olur.

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Selam Oğuz,

   Yazının başında da yazdığı gibi bu listeyi takipçiler oluşturdu. O yüzden hangisinde ne imkan var onu bilmiyoruz maalesef.

   Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Selam Murat,

   Bu listeyi biz oluşturmadık, takipçilerin seçmeleri. Kimse İstanbul yakınlarında bir yer önermedi. Açıkçası biz de önerebileceğimiz kadar bakir bir yerlere denk gelmedik. Biz genelde Çanakkale tarafına kaçıyoruz.

   Bulursan bir yerler biz de söyle 😀

   Cevapla
 41. mehmetaslanyigit

  Kesinlikle fethi ye kabak kotuna gidin..Ben orayı gördüm ve pedal çevirdim…Kamp için çok uygun bir yer..daga olarak mükemmel denizi temiz ve güzel .bir yer kesinlikle burası bende katılırım bu tura..

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   😀

   Kabak’ta pedallamak. Gözümüzden kalpçikler çıktı 😀 Ama sezon sonu!

   Cevapla
 42. Atilla Şen

  Paylasiminiz ve emeginiz icin tesekkurler ancak ya arastirmaniz eksik olmus yada bu arastirmayi yapan arkadaslar turkiyeyi tam gezmemisler

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Selam Atilla,

   Yazıyı okusanız anlarsınız ki bu listeyi bir kaç kişi oluşturmadı.
   Takipçilerin önerileri ile düzenlendi.
   Sizin farklı beğenileriniz olabilir ancak genel kanaat bu şekilde oylamıştır.

   Yazıyı daha dikkatli okumanız ve bir yorumunuz var ise, yer önermek gibi yapıcı eleştirile yapmanız daha uygun olur.

   Cevapla
 43. Selcuk C

  Uğraşlarınızı takdir ediyorum; ancak günümüzde her şeyi çok çabuk tüketiyoruz.
  Arayan insanlar düzgün ve güzel kamp yerlerini bulabilirler. Bence bu tarz listelerle birkaç fazla layk ve biraz daha fazla trafik için buraları popülerleştirmemiz bu yerlere yapabileceğimiz en kötü şey. Kampçılığın en güzel yanı doğanın içerisinde ve mümkün olduğunca az insanla olabilmek, biraz da kulaktan kulağa yayılması gerekli.

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Biz her türlü bilginin ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyoruz. Wikipedia gibi oluşumlar da bu yüzden çok değerli zaten. Bilginin demokratikleştilmesi için. Aslına bakarsan, genel olarak, bilginin sadace belirli bir kitlenin tekelinde olması baya tehlikeli bir durum.

   Kulaktan kulağa dolaşması kısmına katılmıyoruz. Herkes farklı çevrelerde yaşıyor. Birilerinin çevresinde böyle bilgileri alabileceği çok insan varken, bir başka insanın bambaşka bir çevresi olup, heves etse de, sosyal ağı üzerinden böyle bilgilere ulaşamayabilir. Bilip de, insanları yoksun bırakmak, hele hele aman ben gittiğim de aynı bıraktığım gibi bulayım diye, bizce çok bencilce bir davranış. Kimse kimsenin bilgeye ulaşma hakkını zaptetmemeli.

   Kalkdı ki, bu sitenin amacı daha fazla insanı dışarı çıkarmak, spor yapmaya, doğa da vakit geçirmeye heveslendirmek. Bunun için de insanlara yol göstermek lazım. Biz de elimizden geldiğince buna uğraşıyoruz…

   Cevapla
 44. arif akts

  Paylaşim için teşekkürler bir fikir sağladiğiniz için ama başliklar halinde olmuş gibi
  buralarda ne yapilir neye dikkat edilir burdan cıkınca şurda şu var gibi ve adres acik değil tşkler

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Akif selamlar!!!

   Bu listeyi siz takipçiler oluşturdunuz. Arada bizim bir iki eklememiz var. Onlar için bu bilgileri ileriki günlerde ekleriz ama diğerleri başkalarının önerileri olduğu için bizim de bir fikrimiz yok.
   Sevgiler

   Cevapla
 45. Çameli Dağcılık

  Birbirinden güzel her gün ayrı yerde kamp kurabileceğiniz Çameli doğa kamp alanları sizi bekliyor. Yüksek Rakimli muhteşem dağcılık kampları da var.her kam alanlarında su kaynağı mevcuttur.
  kibyratistrekking.com
  kibyratistrekking.com/routes/KibyratisYolu.kml

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz 2

   Öneriniz için teşekkürler. icerik@bizevdeyokuz.com adresine lütfen fotoğrafı da yollayın. Ancak çok kritik bir nokta var ki fotoğrafın tarafınızca çekilmiş olması şart. Çünkü fotoğraf sahibinin izni olması gerekiyor yasal olması için.

   İkinci bir liste hazırlığındayız. Bu önerinize orada yer vermek isteriz.

   Cevapla
   • Firuze

    Ada Camping mutlaka bu listede olmalı. Mail gönderdim 🙂

   • gitarcı

    adacamping camping değil bilginize araba garajının yanına birkaç çadır yeri koymuşlar ve çadırcılara ikinci sınıf muamelesi yapan bir yer üstelik diğer yerlerin iki katı fiyatı

   • Tunç Ö

    Hem Cunda da var hem de Bozcaada Ayazma plaji tarafinda. Tesekkurler guzel liste için

   • Firuze

    en son ne zaman gittiniz bilemiyorum. çok gerçekçi sayılmaz söyledikleriniz. çadır alanı da birden fazla ve geniş.
    fiyatları yüksek ama kaliteli hizmet sunan bir işletme her zaman.

  • Biz Evde Yokuz 2

   Öneriniz için teşekkürler. icerik@bizevdeyokuz.com adresine lütfen fotoğrafı da yollayın. Ancak çok kritik bir nokta var ki fotoğrafın tarafınızca çekilmiş olması şart. Çünkü fotoğraf sahibinin izni olması gerekiyor yasal olması için.

   İkinci bir liste hazırlığındayız. Bu önerinize orada yer vermek isteriz.

   Cevapla
  • Biz Evde Yokuz 2

   Öneriniz için teşekkürler. icerik@bizevdeyokuz.com adresine lütfen fotoğrafı da yollayın. Ancak çok kritik bir nokta var ki fotoğrafın tarafınızca çekilmiş olması şart. Çünkü fotoğraf sahibinin izni olması gerekiyor yasal olması için.

   İkinci bir liste hazırlığındayız. Bu önerinize orada yer vermek isteriz.

   Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.