Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

AKYAKA’DA KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Orman ve deniz keyfinin aynı anda yapılabildiği Akyaka adeta cennetten bir köşe. Akyaka’da Gezilecek Yerler yazımızla gezinizi planladıysanız sıra geldi konaklama konusunu incelemeye.

Bu yazımızda en beğendiğimiz Akyaka evlerini bulabilirsiniz. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

Akyaka Seyahati Planlaması – Gitmeden Önce

Akyaka’ya Nasıl Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Bulurum?

Akyaka’ya uçakla gelecekseniz, en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı. Fakat uçak biletinizi almadan önce mutlaka farklı havayolu firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırın deriz. Fiyat karşılaştırması yapmak ve uygun fiyatlı UÇAK BİLETİ bulmak için TIKLAYIN.


Araba Kiralamak Gerekir mi?

Akyaka’yı çevresi ile bir bütün düşünmek gerekir. Çünkü sadece Akyaka ile sınırlı kalacaksanız burada yapabilecekleriniz sınırlı. Günübirlik Gökova’ya, Marmaris’e Datça’ya geçmek tatilinizi dolu dolu geçirmenizi sağlar. O nedenle kendi aracınızla gelmediyseniz, araç kiralamanızı öneririz. Dalaman Havalimanı’ndan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.


Ege’deki Diğer Rüya Gibi Kiralık Villalar

Ege turuna mı çıkacaksanız? O zaman bu yazımız da çok işinize yarayacak. Çünkü biz Ege sahillerini karış karış araştırıp belde belde en güzel kiralık villarları bir sayfada topladık: Kiralık Villa, Bungalov ve Tatil Evleri

= Favorilerimiz

Akyaka’da Günlük Kiralık Villalar

1. Hamaklı, Özel Havuzlu, Romantik Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Akyaka’da, 2 kişi kapasiteli, 1 yatak odalı ve 1 banyolu, önünde küçük bir sonsuzluk havuzu olan konaklama seçeneği. İçinde, wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv ve klima mevcut. Girişler 14.00 – 20.00 saatleri arasında, çıkış ise 10.00’da. Çocuklar (2-12 yaş) için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Muhteşem Mimariye Sahip Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Gökova’da, 2 kişi kapasiteli, içinde wifi, tv, havuz, mutfak, klima bulunan bir küçük ev seçeneği. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içilmiyor. Çiftler için ideal. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Villa Candan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Candan, Şirinköy mevkiinde, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 3 yatak olan, 3 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir villa. İçinde, wifi, tam donanımlı bir mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, tv, şömine ve klima mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvana müsaade edilmiyor. Evde parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Doğayla İç İçe Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Akyaka’da, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir taş villa seçeneği. İçinde wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv ve klima mevcut. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler 15.00’de, çıkışlar ise 10’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Gizli Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Akyaka’da, 2 kişi kapasiteli, 1 yatak odasında tek yatak olan tek banyolu, çiftler için ideal, havuzlu bir taş ev. İçinde, wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv ve klima var. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 16.00’da çıkışlar ise 11.00’de yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Körfez ve Vadi Manzaralı Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 2 kişilik, havuzlu, zeytin ağaçları arasından Gökova körfezine bakan konumda bir taş ev seçeneği. İçinde şömine, mutfak, wifi, tv, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00’de. Evde Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Villa Valley

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Valley, Gökova Akyaka’da, 7 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu ve havuzlu bir villa seçeneği. İçinde, wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, klima, çalışma alanı mevcut. Tv ve çamaşır makinesi yok. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış ise 10.00’da. Çocuklar (2-12 yaş) için uygun değil. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor fakat sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Yarı Dubleks Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 3 misafir kapasiteli, 1 yataklı ve 1 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa seçeneği. Asma katlı şirin bir mimarisi ve geniş teras alanı bulunuyor. Çiftler için ideal, çocuklu aileler için uygun değil. İçinde wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi, klima mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış 10.00’da. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Özel Havuzlu Günbatımı Manzaralı Taş Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Akyaka sahiline tepeden bakan, 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir taş ev seçeneği. İçinde tam teşekküllü bir mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, wifi, tv, klima mevcut. Girişler 08.00 sonrasında, çıkış ise 09.00’da. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Yeşillikler İçinde Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 4 kişilik, 2 yatak odasında 2 yatak ve 2,5 banyo bulunan bir villa seçeneği. Evde havuz, wifi, mutfak, klima, çamaşır makinesi, tv mevcut. Giriş 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkışlar ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Ev içinde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Taş Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasına 3 yatak bulunan, tek banyolu bir taş ev. İçinde wifi, şömine, tv, mutfak, havuz, çamaşır makinesi bulunuyor. Girişler 15.00 – 21.00 saatleri arasında yapılıyor. Bebekler için uygun değil (2 yaş altı). Evde sigara içmek yasak ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Orman Manzaralı Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Akyaka’da, 3 kişi kapasiteli, 1 yatak odalı ve 1 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa opsiyonu. İçinde wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, tv, klima mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış 10.00’da. Çocuklar için uygun değil çünkü yeterli yatak yok. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Plaja Yakın Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Akyaka’da 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 7 yatak olan, 3,5 banyolu, havuzlu ve geniş bahçeli bir villa seçeneği. Kalabalık aileler veya arkadaş grupları için ideal. İçinde wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv ve klima mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Sigara içilemiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Küçük Balayı Villası

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 3 misafir kapasiteli, 1 yataklı ve 1 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa seçeneği. Çiftler için ideal, çocuklu aileler için uygun değil. İçinde wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi, klima mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış 10.00’da. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Huzur Dolu Doğada Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 6 kişilik, 2 yatak odasında 2 yatak ve tek banyo bulunan, doğa içinde havuzlu bir villa seçeneği. Evde mutfak, klima, wifi, çamaşır makinası, tv mevcut. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Evde sigara içilemiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Ekolojik Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak ve tek banyo bulunan, havuzlu bir taş ev. İçinde wifi, şömine, tv, mutfak, havuz, çamaşır makinesi bulunuyor. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evde sigara içilmiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Üçgen Ev, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Portakal bahçesi içindeki bu üçgen ev, toplam 3 kişi kapasiteli. İçinde banyo, wifi, tv, klima, mutfak, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Yenice Vadi Doğal Yaşam Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yenice Vadi Doğal Yaşam Köyü içinde, 2 kişilik bir ahşap ev seçeneği. İçinde jakuzi, wifi, mutfak, şömine mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Akyaka Merkezde Denize Yakın Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Akyaka merkezde, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak olan, 2,5 banyolu, havuzlu ve bahçelibir villa. Yürüyerek Azmak nehrine bir, plaja iki dakikalık mesafede. İçinde, wifi, tv, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, klima mevcut. Eve girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

20. Sanctuary

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sanctuary, Akyaka’da Azmak Nehri yakınlarında, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu ve harika bir bahçesi olan adı gibi gerçek bir mabet. İçinde wifi, mutfak, kurutucu, tv, şömine, çamaşır makinesi, klima var. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış 11.00’de. Sigara içmek yasak. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. Havuzlu Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak ve 2 banyo bulunan havuzlu bir villa seçeneği. İçinde wifi, mutfak, çamaşır makinesi ve tv var. Girişler 16.00’da çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

22. Yeşillikler İçinde Dağ Evi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 4 kişilik, 2 yatak odasında 2 yatak ve 2 banyo bulunan, havuzlu bir villa seçeneği. İçinde wifi, mutfak, klima, çamaşır makinesi, tv mevcut. Giriş 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evde sigara içilmiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

23. Sedir Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Akyaka merkezde değil ama ona yakın Kiransahili’nde, 2 kişilik, deniz manzaralı, kalabalıklardan uzak, ahşap bungalov seçeneği. Evde wifi, klima, ısıtma, mutfak, banyo mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00 Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

24. Özel Havuzlu Tiny House

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 3 kişilik, havuzlu bir tiny house seçeneği. İçinde banyosu, mutfağı, klima, wifi, çamaşır makinesi gibi donanımları var. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00 Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

25. Çam Ormanları İçinde Özgün Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 5 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak ve 2 banyo olan bir çiftlik villası. İçinde mutfak, tv, şömine, klima bulunuyor. Wifi mevcut değil. Girişler 13.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00’de. Evde sigara içmek yasak ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

26. Havuzlu Müstakil Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak ve 3 banyo bulunan, havuzlu bir taş ev seçeneği. İçinde wifi, mutfak, şömine, tv ve çamaşır makinesi gibi olanaklar bulunuyor. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00’de. Evde sigara içilebiliyor ama evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

27. Dağ ve Deniz Manzaralı Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak ve 4 banyo bulunan, deniz ve dağ manzaralı, havuzlu bir villa seçeneği. İçinde mutfak, wifi, şömine, tv, klima ve çamaşır makinesi bulunuyor. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00’da. Evde sigara içilebiliyor ama evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

28. Özel Havuzlu Taş Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 4 kişilik, 2 yatak odasında 3 yatak ve 2 banyo bulunan, havuzlu bir taş ev seçeneği. İçinde mutfak, wifi, tv, şömine, çamaşır makinesi gibi olanaklar mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00’de. Evde sigara içilemiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

29. Doğa İçinde Taş Mimariye Sahip Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 4 kişilik, 2 yatak odasında 2 yatak ve 2 banyo bulunan, havuzlu bir taş ev seçeneği. İçinde mutfak, wifi, tv, şömine, çamaşır makinesi gibi olanaklar mevcut. Bebeklere ve çocukların konaklamasına uygun. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00’de. Evde sigara içilemiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

30. Havuzlu Lüks Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak ve 2,5 banyo bulunan, havuzlu bir villa seçeneği. Villada mutfak, klima, wifi, çamaşır makinası, tv gibi olanaklar bulunuyor. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evde sigara içilemiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

31. Müstakil Havuzlu Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 2 banyo bulunan, havuzlu bir villa seçeneği. Evde mutfak, klima, wifi, çamaşır makinası, tv mevcut. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Evde sigara içilemiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

32. Muhteşem Gün Batımı Manzaralı Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Çiftlik Köyü’nde, toplam 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak ve 3 banyo bulunan, muhteşem gün batımı manzaralı, havuzlu bir villa opsiyonu. Villada şömine, pinpon masası, klima, mutfaki tv, wifi, çamaşır makinesi gibi olanaklar bulunuyor. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Evde sigara içilebiliyor ama evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

33. Çocuk Havuzlu Jakuzili Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak ve 2 banyo bulunan, çocuk havuzu ve jakuzisi de olan bir müstakil villa seçeneği. Evde mutfak, klima, wifi, çamaşır makinası, tv mevcut. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Evde sigara içilebiliyor ama evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

34. Deniz Manzaralı Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 2 banyosu bulunan, çocukların da konaklamasına uygun, müstakil, havuzlu ve deniz manzaralı bir villa. Evde mutfak, klima, wifi, çamaşır makinası, tv mevcut. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış ise 11.00’de. Evde sigara içilemiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

35. Tiny House

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Azmak yakınlarında, kendine ait bir bahçesi olan, 3 kişi kapasiteli, tek odasında 2 yatak ve banyo bulunan bir tiny house seçeneği. İçinde mutfak, wifi, klima gibi donanımlar var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evde sigara içmek yasak ama evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

36. Havuzlu Taş Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kuyucak mevkiinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak ve 2 banyo olan, havuzlu bir taş villa. İçinde şömine, mutfak, tv, klima, wifi gibi donanımlar mevcut. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evde sigara içmek yasak ama evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

37. Ula’da Havuzlu Ev

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 4 kişi kapasiteli, tek yatak odalı ve tek banyolu, havuzlu, çiftler için uygun bir ev. İçinde mutfak, klima, tv, çamaşır makinesi gibi olanaklar var. Evde sigara içilebiliyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler 16.00’da çıkışlar ise 11.00’de yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

38. Akyaka’da Havuzlu Ev

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 2 kişi kapasiteli, tek yatak odalı ve 1,5 banyolu, havuzlu, balayı çiftleri için uygun bir villa. İçinde mutfak, klima, tv, çamaşır makinesi, jakuzi, şömine gibi olanaklar var. Evde sigara içilebiliyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler 16.00’da çıkışlar ise 11.00’de yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.