Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

AKYAKA’DA KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Orman ve deniz keyfinin aynı anda yapılabildiği Akyaka adeta cennetten bir köşe. Akyaka’da Gezilecek Yerler yazımızla gezinizi planladıysanız sıra geldi konaklama konusunu incelemeye.

EGE’DEKİ DİĞER RÜYA GİBİ KİRALIK VİLLALAR
Ege turuna mı çıkacaksanız? O zaman bu yazımız da çok işinize yarayacak. Çünkü biz Ege sahillerini karış karış araştırıp belde belde en güzel kiralık villarları bir sayfada topladık: Ege’de Kiralık Villalar

Bu yazımızda Airbnb’de listelenen en beğendiğimiz Akyaka evlerini bulabilirsiniz. Eğer aşağıdaki evlerden birini ilgili bağlantıdan tutarsanız, Airbnb dostu olan sayfamıza da bir katkınız olacak. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

Akyaka Seyahati Planlaması – Gitmeden Önce

Akyaka’ya Nasıl Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Bulurum?

Akyaka’ya uçakla gelecekseniz, en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı. Fakat uçak biletinizi almadan önce mutlaka farklı havayolu firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırın deriz. Fiyat karşılaştırması yapmak ve uygun fiyatlı UÇAK BİLETİ bulmak için TIKLAYIN.


Araba Kiralamak Gerekir mi?

Akyaka’yı çevresi ile bir bütün düşünmek gerekir. Çünkü sadece Akyaka ile sınırlı kalacaksanız burada yapabilecekleriniz sınırlı. Günübirlik Gökova’ya, Marmaris’e Datça’ya geçmek tatilinizi dolu dolu geçirmenizi sağlar. O nedenle kendi aracınızla gelmediyseniz, araç kiralamanızı öneririz. Dalaman Havalimanı’ndan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.

= Favorilerimiz

Akyaka’da Günlük Kiralık Villalar

1. Villa Eta, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Eta, Akyaka’da, 2 kişi kapasiteli, 1 yatak odalı ve 1 banyolu, önünde küçük bir sonsuzluk havuzu olan konaklama seçeneği. İçinde, wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv ve klima mevcut. Girişler 14.00 – 20.00 saatleri arasında, çıkış ise 10.00’da. Çocuklar (2-12 yaş) için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Villa Candan, Ula, Şirinköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Candan, Şirinköy mevkiinde, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 3 yatak olan, 3 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir villa. İçinde, wifi, tam donanımlı bir mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, tv, şömine ve klima mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvana müsaade edilmiyor. Evde parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Vali Ev, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Vali Ev, Akyaka’da, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir taş villa seçeneği. İçinde wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv ve klima mevcut. Evcil hayvan kabul ediliyor. Giriş çıkışlar için herhangi bir saat belirtilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Villa Valley, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Valley, Gökova Akyaka’da, 7 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu ve havuzlu bir villa seçeneği. İçinde, wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, klima, çalışma alanı mevcut. Tv ve çamaşır makinesi yok. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış ise 10.00’da. Çocuklar (2-12 yaş) için uygun değil. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor fakat sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Villa Cozy, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Cozy, 3 misafir kapasiteli, 1 yataklı ve 1 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa seçeneği. Asma katlı şirin bir mimarisi ve geniş teras alanı bulunuyor. Çiftler için ideal, çocuklu aileler için uygun değil. İçinde wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi, klima mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış 10.00’da. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilebiliyor.  Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Özel Havuzlu Günbatımı Manzaralı Taş Villa, Ula

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Akyaka sahiline tepeden bakan, 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir taş ev seçeneği. İçinde tam teşekküllü bir mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, wifi, tv, klima mevcut. Girişler 08.00 sonrasında, çıkış ise 09.00’da. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Taş Villa, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Esentepe mevkiinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir taş ev opsiyonu. İçinde, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv mevcut. Wifi yok. Girişler esnek fakat çıkış 14.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Old Wooden-Stone Cottage, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Akyaka’da, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan 2 banyolu bir taş ev seçeneği. İçinde wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv, klima mevcut. Girişler 17.00 sonrasında, çıkış ise 10.00’da. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor ve sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Gizli Ev, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Gizli Ev, Akyaka’da, 2 kişi kapasiteli, 1 yatak odasında tek yatak olan tek banyolu, çiftler için ideal, havuzlu bir taş ev. İçinde, wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv ve klima var. Evcil hayvan kabul ediliyor. Giriş çıkışlar için herhangi bir saat belirtilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Villa Forest, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Forest, Akyaka’da, 3 kişi kapasiteli, 1 yatak odalı ve 1 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa opsiyonu. İçinde wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, tv, klima mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış 10.00’da. Çocuklar için uygun değil çünkü yeterli yatak yok. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Villa Olive, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Olive, Akyaka’da 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 7 yatak olan, 3,5 banyolu, havuzlu ve geniş bahçeli bir villa seçeneği. Kalabalık aileler veya arkadaş grupları için ideal. İçinde wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv ve klima mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Villa Tiny, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Tiny, 3 misafir kapasiteli, 1 yataklı ve 1 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa seçeneği. Çiftler için ideal, çocuklu aileler için uygun değil. İçinde wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi, klima mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış 10.00’da. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Susam Tarlaları ve Kite Plajı Manzaralı Villa, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Susam tarlalarına ve kite plajına bakan, 7 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 2,5 banyolu bir konaklama seçeneği. Havuzu yok. İçinde, Netflix de olan bir tv, wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, klima var. Giriş çıkışlar için herhangi bir saat belirtilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Akyaka’da Villa, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Akyaka merkezde, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak olan, 2,5 banyolu, havuzlu ve bahçelibir villa. Yürüyerek Azmak nehrine bir, plaja iki dakikalık mesafede. İçinde, wifi, tv, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, klima mevcut. Eve girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Verde Suites, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Verde Suites, Akyaka’da, 7 kişi kapasiteli,3 yatak odasında 4 yatak bulunan, 3 banyolu, havuzlu bahçe dubleks. Giriş katında oturma odası, açık mutfak, banyo ve bir oda bulunuyor. Aşağı katta ebeveyn odası ve ebeveyn banyosu, bir oda ve banyo bulunuyor. Merkeze 400, plaja 800 metre mesafede. İçeride mutfak, tv, saç kurutma makinesi, klima mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de. İçeride sigara içmek ve içeriye evcil hayvan sokmak yasak. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Garden House, Ula Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Merkezde, bahçe içinde, 4 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 3 yatak ve bir banyo bulunan müstakil ev seçeneği. İçinde wifi, ütü mutfak, şömine, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 13.00 – 15.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Wooden House, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Akyaka yakınlarında, daha mütevazı konaklama arayanlara uygun bir seçenek. 3 kişi kapasiteli, 1 yatak odalı ve 1 banyolu, geniş bahçeli bir ahşap ev. Çocuklu aileler için uygun değil. Çifler için ideal. İçinde mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, tv, klima var. Wifi yok. Girişler esnek fakat çıkış saati 17.00. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Deli Zeytin, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Deli Zeytin de Akyaka’da mütevazı ahşap kulübede, denize sıfır bir konaklama opsiyonu sunuyor. Toplam 4 kişi kapasiteli, 1 yatak odasında 2 yatak olan, 1 banyolu ve bahçeli bir seçenek. Kendine ait özel bir plajı var. İçinde mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, klima var. Wifi ve tv yok. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış saati 11.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor ama sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Sanctuary, Ula, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sanctuary, Akyaka’da Azmak Nehri yakınlarında, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu ve harika bir bahçesi olan adı gibi gerçek bir mabet. İçinde wifi, mutfak, kurutucu, tv, şömine, çamaşır makinesi, klima var. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış 11.00’de. Sigara içmek yasak. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.