EN GÜZEL BALAYI VİLLALARI VE EN ROMANTİK TATİL EVLERİ

Öncelikle ömür boyu mutluluklar dileriz! Düğün telaşının ne kadar yorucu olduğunu bildiğimizden en azından balayı araştırmasının yükünü üzerinizden alarak sizi bir nebze hafifletmek istedik.

Bu yazımızda romantik mi romantik, egzotik hissiyatlı balayı villası önerilerimizi bulacaksınız.

Balayını Yurt İçinde Mi Yapsak, Yurt Dışında Mı?

Bunun cevabı bütçenize ve hangi ay balayına çıkacağınıza göre değişir. Hangi ay nereye gidilir, ne kadar harcanır öğrenmek için sizi şöyle alalım: Yurt Dışı Balayı Önerileri ve Yurt İçi Balayı Önerileri

En Güzel Balayı Villaları Ve Tatil Evleri

1. Villa Lukka Balayı Odası, Çıralı, Kemer, Antalya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Olimpos’un komşusu Çıralı’da, dekorasyonu oldukça şık küçük ahşap villalar sunan bir işletme olan Villa Lukka içinde, 2 kişi kapasiteli, tek odasında tek yatak ve özel banyosu olan balayı çiftlerine özel bir bungalov seçeneği. İçinde jakuzi, şömine, klima, tv, saç kurutma makinesi, wifi mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Fidanka Hotel, Jakuzili Exclusive Suite, Kalkan, Kaş, Antalya

Fotoğraf Kaynak: fidanka.com

Kaş’ın en güzel butik otellerinden Fidanka Hotel’de, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak olan tek banyolu ve jakuzili, 45 m2’lik ahşap bir balayı opsiyonu. Nefes kesici manzaraya hakim. Havuz ortak kullanımda. Odada, tv, saç kurutma makinesi, wifi, klima mevcut. Girişler 14.00 – 02.00 saatleri arasında yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Gelemiş’te Villa, Kaş, Antalya

Fotoğraf Kaynak: www.vrbo.com

Gelemiş’te, 3 misafir kapasiteli, tek odalı ve tek banyolu, çiftler için ideal bir balayı villası. İçinde havuz, wifi, mutfak, ısıtma, şömine, klima, çamaşır makinesi mevcut. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. Evde sigara içiliyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 14.00’te, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Bu villayı bir Expedia alt kuruluşu olan Vrbo’dan kiralayabilirsiniz. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Şiir Ev Medusa, Demre, Antalya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Şiir Ev Medusa, muhteşem bir manzaraya sahip, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve banyo olan bir taş ev. İçinde, mutfak, wifi, klima, jakuzi, minik havuz, çalışma alanı, şömine mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Villa Eta, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Akyaka’daki Villa Eta, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odalı ve tek banyolu, önünde küçük bir sonsuzluk havuzu olan konaklama seçeneği. İçinde, wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv ve klima mevcut. Girişler 14.00 – 20.00 saatleri arasında, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan da kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Villa Forest, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Forest, Akyaka’da, 3 kişi kapasiteli, tek yatak odalı ve tek banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa opsiyonu. İçinde wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, tv, klima mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış 10.00’da. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Dionysos Hotel’in Müstakil Havuzlu Villa, Turunç, Marmaris

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Dionysos Hotel’in müstakil havuzlu villası. 2 yatak odasında 3 yatak olan 2 banyolu bir seçenek. İçinde wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, havuz, tv, klima, ücretsiz otopark mevcut. Girişler 14.00 – 20.00 saatleri arasında. Çıkış saati ise 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. The Edge, Karaağaç, Fethiye

Fethiye’nin Karaağaç mevkiindeki The Edge Otel bünyesinde oda seçeneği. İçinde, mutfak, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, tv, ütü, saç kurutma makines, şömine var. Klima ve wifi yok. Eve giriş 14.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Zakros Hotel Lykia Jakuzili Deluxe Balayı Suiti, Faralya, Fethiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Zakros Hotel’in, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve özel banyosu olan balayı suiti. Jakuzi, wifi, klima var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. İçeride sigara içilebiliyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Ücrete kahvaltı dahil. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Özel Plajlı Villalar, Kaş, Antalya

Andifli’de toplam 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odası ve 3 banyosu bulunan, hem özel havuzlu hem de özel plajlı bir villa. İçinde wifi, mutfak, çamaşır makinesi, jakuzi, klima, tv mevcut. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Eve evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Villa Kıdrak Residence, Ölüdeniz, Fethiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Ölüdeniz’deki Villa Kıdrak, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak ve banyo olan, doğa ile iç içe bir villa. Açık havuzu var. Çiftler için ideal. Ev içinde wifi, tv, mutfak, klima, çamaşır makinesi, ütü var. Girişler 16.00 – 20.00 saatleri arasında yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Villa Di Mare, Turgutreis, Bodrum

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Di Mare, Bodrum Turgutreis’de, 100 yıllık tarihi taş evin restore edilmesiyle oluşturulmuş bir villa. 2 yatak odalı ve tek banyolu, denize sıfır konumda olan özel plajlı ve havuzlu bir villa. İçinde, açık mutfak, tv, televizyon, klima, wifi, buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinesi, ankastre 4’lü ocak, davlumbaz, fırın, elektrikli su ısıtıcısı ve tüm mutfak gereçleri mevcut. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Muhteşem Mimariye Sahip Villa, Akyaka,

Fotoğraf Kaynak: www.vrbo.com

Gökova’da, 2 kişi kapasiteli, içinde wifi, tv, havuz, mutfak, klima bulunan bir küçük ev seçeneği. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içilmiyor. Çiftler için ideal. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Gizli Ev, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Akyaka’da, 2 kişi kapasiteli, 1 yatak odasında tek yatak olan tek banyolu, çiftler için ideal, havuzlu bir taş ev. İçinde, wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv ve klima var. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 16.00’da çıkışlar ise 11.00’de yapılıyor. Konaklama biimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Bo Haus Lycian, Faralya, Fethiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Faralya’da, 2 yatak odasında 2 banyo olan, jakuzili ve sonsuzluk havuzlu, bohem tarzda dekore edilmiş bir seçenek. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor ama çıkış saati 10.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçinde wifi, tv, mutfak mevcut. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Doğayla İç İçe Villa, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.vrbo.com

Akyaka’da, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir taş villa seçeneği. İçinde wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv ve klima mevcut. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler 15.00’de, çıkışlar ise 10’da yapılıyor. Bu villayı bir Expedia alt kuruluşu olan Vrbo’dan kiralayabilirsiniz. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Yarı Dubleks Villa, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 3 misafir kapasiteli, 1 yataklı ve 1 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa seçeneği. Asma katlı şirin bir mimarisi ve geniş teras alanı bulunuyor. Çiftler için ideal, çocuklu aileler için uygun değil. İçinde wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi, klima mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış 10.00’da. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Küçük Balayı Villası, Akyaka

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 3 misafir kapasiteli, 1 yataklı ve 1 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa seçeneği. Çiftler için ideal, çocuklu aileler için uygun değil. İçinde wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi, klima mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış 10.00’da. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Villa Panorama, Faralya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Faralya’da, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 3 banyolu ve açık havuzlu, panoramik manzaralı bir konaklama seçeneği. İçinde wifi, şömine, çamaşır makinesi, mutfak, klima, tv mevcut. Girişler esnek fakat çıkış saati 11.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

20. Jakuzili Villa, Kaş, Antalya

Fotoğraf Kaynak: www.vrbo.com

Gelemiş’te 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında, 3 yatak ve 2 banyosu olan, sonsuzluk havuzlu bir balayı villası. Villada, mutfak, jakuzi, wifi, klima, çamaşır makinesi, tv mevcut. Girişler 15.00 – 00.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Bu villayı bir Expedia alt kuruluşu olan Vrbo’dan kiralayabilirsiniz. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. Villa Balık, Kışla

Fotoğraf Kaynak: www.vrbo.com

Kışla’ya bakan zeytin ağaçlarının içindeki Villa Balık’ın 4 kişilik kapasitesi bulunuyor. 3 yatak odası var biri çift diğer ikisi tek kişilik, banyoysa 1 adet. Havuzun yanında, taş evin çokça yeşil alanı, sakin hamağı ve zeytin ağaçları var. Dağ evi atmosferinde diyebiliriz. Mutfak donanımlı ve ev gereçleri düşünülmüş. Odalar çok geniş değil ama yeterli. Villaya basamaklarla çıkılıyor ve küçük çocuklar için uygun olmadığını söylüyorlar. Çatı terasında barbekü bulunuyor. Villadan başka bir alanda Türk hamamı hizmeti de var. Giriş 15.00 sonrası ve çıkış 10.00’a dek. İçeride sigara içilmiyor. Evcil hayvanlar konaklayamıyor. Bu villayı bir Expedia alt kuruluşu olan Vrbo’dan kiralayabilirsiniz. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Villa Yerine Balayı Oteli İsterseniz

Villalarda yer bulamadınız ya da fikir mi değiştirdiniz? O zaman En Özel Hissettiren Balayı Otelleri‘ne biz göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir