BOLU & ABANT’TA KİRALIK VİLLA VE DAĞ EVLERİ

Bolu nefes almak, doğaya doymak isteyenler için bir vaha. 4 mevsim gidilebiliyor. Kışın karlar altında, ilk baharda yemyeşil haliyle, yazın çamlarının gölgesiyle, sonbaharda da kırmızı-sarı renkleri ile ayrı güzel. Gitmeden Yedigöller Gezi Rehberi‘mizi okumayı ihmal etmeyin.

Bu yazımızda en beğendiğimiz günlük kiralık Bolu evlerini bulacaksınız. Bazıları bungalov tipi 2 kişilik ahşap yapılar, bazıları kalabalık guruplara da uygun büyük evler. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

DİĞER RÜYA GİBİ KİRALIK VİLLALAR

Bolu’dan sonra tatilinizi uzatmayı düşünürseniz, Türkiye’nin her yerinden en güzel kiralık villaları derlediğimiz çok kapsamlı bir yazımız daha var: Kiralık Villa, Bungalov ve Tatil Evleri

= Favorilerimiz

Bolu’da Kiralık Villa ve Dağ Evleri

1. Köroğlu Dağları Manzaralı Dağ Evleri 1, Yumrukaya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yumrukaya mevkiinde, Köroğlu Dağları manzaralı üç dağ evinden biri. 8 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu. Evin içinde, wifi, mutfak, ısıtma, şömine, tv mevcut. Eve girişler 15.00 sonrasında yapılabiliyor. Çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Köroğlu Dağları Manzaralı Dağ Evleri 2, Yumrukaya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine aynı yerdeki üç evden ikincisi. Evde 24 saat sıcak su, yerden ısıtma, mangal, şömine, salon, üç yatak odası, mutfak ve banyo bulunuyor. Yüksek ahşap tavanları, çatıya kadar uzanan pencereleri ve rüstik bir dekorasyonu var. Evlerin hemen arkasındaki çiftlikte hayvanları ziyaret edebiliyor ve gün içinde zaman geçirebiliyorsunuz. Eve girişler 15.00 sonrasında yapılabiliyor. Çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Köroğlu Dağları Manzaralı Dağ Evleri 3, Yumrukaya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Köroğlu Dağları manzaralı dağ evlerinin sonuncusu. Evin içinde, wifi, mutfak, ısıtma, şömine, tv, 24 saat sıcak su, yerden ısıtma, mangal ve banyo bulunuyor. Evlerin hemen arkasındaki çiftlikte gün içinde zaman geçirebiliyor ve hayvanları ziyaret edebiliyorsunuz. Eve girişler 15.00 sonrasında yapılabiliyor. Çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Gövem Kütük Villa, Abant

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Gövem Kütük Villa, Abant’ta, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan 2 banyolu bir şale seçeneği. Evde wifi, mutfak, ısıtma, şömine, tv, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi gibi donanımlar mevcut. Girişler 14.00 – 20.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Müstakil Villa, Abant

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Abant’ta, 14 kişi kapasiteli, 7 yatak odasında 7 yatak olan, 6 banyolu müstakil bir villa. Kalabalık gruplar için ideal. İçinde, mutfak, wifi, süs havuzu, ısıtma, şömine, tv, çamaşır makinesi gibi olanaklar mevcut. Klima bulunmuyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Mudurnu Dağ Evi, Mudurnu

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bolu, Mudurdu’da, 4 kişi kapasitei, tek yatak odasında 2 yatak olan tek banyolu bir dağ evi. Evde bir tercih olarak elektrik yok. Aydınlatma için mum ışığı, ısınma için şömine, sıcak su için odunlu termosifon bulunyor. Girişler 10.00 sonrasında, çıkış ise 15.00’de. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Habitat Mesire Evleri Pisagor Ev, Yedigöller

Yedigöller Milli Parkı’nın içerisinde bulunan tek konaklama opsiyonu olan Habitat Mesire Evleri’nin Pisagor Ev tipi evi. Toplam 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı ve tek banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde wifi, tv, klima gibi olanaklar yok. Mutfak mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evde sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Habitat Mesire Evleri Nazlı Ev, Yedigöller

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine Habitat Evleri bünyesindeki Nazlı Ev ise 4 kişi kapasiteli, tek yatak odalı ve tek banyolu konaklama seçeneği. Ev içinde wifi, tv, klima, çamaşır makinesi gibi olanaklar yok. Tam teşekküllü bir mutfak mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Ev içinde sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Habitat Mesire Evleri Serin Ev, Yedigöller

Fotoğraf Kaynak: www.yedigollermillipark.com

Serin Ev ise Habitat Mesire Evleri’nin üçüncü ve son tip evi. Toplam 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında tek banyo bulunuyor. Tam teşekküllü bir mutfağı, ısıtma sistemi ve barbekü olanakları var. Wifi, tv, çamaşır makinesi gibi donanımlar mevcut değil. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Ev içinde sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Sarı Ev Kartalkaya, Kındıra

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sarı Ev Kartalkaya da Kındıra mevkiinde, kendisine ait üç dönümlük bahçe içinde, toplam 8 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak ve 2,5 banyosu olan bir şale seçeneği. Evde wifi, tam donanımlı mutfak, ısıtma, şömine, tv, ütü, çamaşır makinesi var. Girişler 10.00 – 20.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor ve evde sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Villa Poyraz Kartalkaya, Kındıra

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Poi Poyraz, 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu bir villa seçeneği. İçind wifi, tv, şömine, kurutucu, mutfak, ısıtma mevcut. Girişler 16.00 – 21.00 saatleri arasında çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Chalet Kındıra, Kındıra

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Chalet Kındıra da 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak ve 2 banyo olan bir şale seçeneği. İçinde wifi, mutfak, şömine, tv ve ısıtma bulunuyor. Girişler 14.00 – 01.00 saatleri arasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Bolu’da Doğa İçinde Villa, Demirciler

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Demirciler mevkiinde, 6 kişi kapasiteli ve tek banyolu ahşap bir kır evi opsiyonu. Bahçesinde yazın vakit geçirebileceğiniz bir çardak ve kış günlerinde keyfi yapabileceğiniz bir şöminesi var. Ev içinde mutfak, ısıtma, çalışma alanı var. Klima, wifi, tv ve çamaşır makinesi gibi donanımlar bulunmuyor. Girişler 13.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul ediliyor ve içeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Kartaltepe Boutique Hotel’de Oda, Saraycık

Fotoğraf Kaynak: www.facebook.com/Kartaltepe-Otel

Saraycık Köyü’ne bakan bir yamacın üzerinde yer alan Kartaltepe Boutique Hotel, Kartalkaya Kayak Merkezi arabayla sadece 25 dakika mesafede yer alan bir dağ oteli. Otelde 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve en suite banyo olan odalar var. Sabahları açık büfe kahvaltı veriliyor. Odalarda wifi, tv ve saç kurutma makinesi var. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında yapılıyor. Oteli detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Lucky Deer Dağ Evi, Mengen

Fotoğraf Kaynak: www.facebook.com/LuckyDeerMountain

Bolu’nun Mengen’de bulunan Lucky Deer Dağ Evi, çam, meşe ve akçaağaç ormanıyla çevrelenen bir coğrafyaya konumlanmış bir çiftlik evi. Toplam 12 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 14 yatak ve 6 banyo bulunuyor. Odalarda wifi, tv ve saç kurutma makinesi var. Orta salonda keyifli bir şöminesi var. Her gün açık büfe kahvaltı sunuluyor. Girişler 13.00 sonrasında yapılıyor, çıkış saati ise 13.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Tahta Ev Bolu, Afşar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Afşar mevkiindeki Tahta Ev ise, 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu, doğa ile başbaşa ekolojik bir ahşap ev. İçinde, mutfak, ısıtma, şömine, saç kurutma makinesi, mama sandalyesi var. Klima, tv ve wifi gibi donanımlar bulunmuyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Cottage Dağ Evi, Yumrukaya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yumrukaya mevkiindeki, 11 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 8 yatak olan, 4 banyolu modern bir kır evi seçeneği. İçinde wifi, tam donanımlı bir mutfak, ısıtma, şömine, saç kurutma makinesi, otopark bulunuyor. Klima, tv ve çamaşır makinesi mevcut değil. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Villa.M.M.bolu 12+adults only, Avdan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Avdan mevkiinde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 6 yatak olan, 2 banyolu bir villa seçeneği. İçinde, mutfak, ısıtma, şömine, tv, wifi var. Girişler 15.00 – 19.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içmek de serbest. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Geniş Bahçeli Ev, Merkez

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bolu merkezde, 12 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 6 yatak olan, 7 banyolu bir villa seçeneği. Kalabalık gruplar için ideal. İçinde, mutfak, ısıtma, wifi, şömine, jakuzi, tv, otopark var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

20. Şömineli Bahçeli Villa, Avdan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Avdan’da, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu bir villa seçeneği. İçinde, mutfak, ısıtma, şömine, tv, wifi, mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise en geç 14.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. Fikri Atalay Konağı Bungalovları

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Fikri Atalay Konağı bungalovları ise Mengen’den üçgen evlerde konaklama seçeneği. Evler toplam 5 kişilik, 2 yatak odalı ve en suite banyolu. Fiyatlara serpme köy kahvaltısı da dahil. Evlerde wifi, klima, tv mevcut. Girişler  14.00 – 16.00 arasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın. 

One Comment

  1. Merhaba bolu dağı kayak pistlerine en yakın 9 yetişkinin bırarada kalacağı bir villa aramaktayım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir