BOZCAADA’DA KİRALIK VİLLA & BAĞ EVLERİ

Eğer tatilde villa kiralayanlardansanız, Bozcaada’nın bağcılık kültüründen miras kalmış bu bağ evlerini çok seveceksiniz. Bağların, bahçelerin içinde konuşlanmış bu tatil evleri günlük kiralanıyor. Yazlık olarak da kiralayabilirsiniz ancak biraz tuzluya gelecektir. Buyrun tatlı mı tatlı Bozcaada kiralık villaları ve bağ evleri.

EGE’DEKİ DİĞER RÜYA GİBİ KİRALIK VİLLALAR
Bir de birkaç beldeyi birleştirmeli çok daha kapsamlı bir Ege turuna çıkacaksanız, bu yazımıza da göz atmayı düşünebilirsiniz. Hiç üşenmedik ve Ege sahillerinin en güzel beldelerinden en güzel kiralık villarları bir yazıda topladık: Kiralık Villa, Bungalov ve Tatil Evleri

Bu yazımızda en beğendiğimiz Bozcaada evlerini bulabilirsiniz. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.
= Favorilerimiz

Bozcaada’da Kiralık Villa ve Bağ Evleri

1. The Old Stonewell Vineyard

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

The Old Stonewell Vineyard, Habbele Koyu’na bakan, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatakolan 2 banyolu bir taş ev. İçinde tam donanımlı bir mutfak, wifi, ütü, mama sandalyesi, ısıtma, ücretsiz otopark, saç kurutma makinesi, tv mevcut. Klima bulunmuyor. Bebekle konaklamaya uygun. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Taş Ev 1

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yataklı, 1 banyolu ve bahçeli bir bağ evi. İçinde wifi, şömine, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, çalışma alanı ve tv mevcut. Klima yok. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Taş Ev 2

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sunset de panoramik Bozcaada ve günbatımı manzarası olan, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yataklı, 1 banyolu ve bahçeli bir bağ evi. İçinde wifi, şömine, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, çalışma alanı ve tv mevcut. Klima yok. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Şipera Bağ Evi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Şipera Bağ Evi, Habbele Koyu’nda, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu ve bahçeli bir bağ evi. Elektrik ve sıcak su güneş enerjisi ile karşılanıyor. İçinde, mutfak, çamaşır makinesi, çalışma alanı var. Tv, wifi, klima ve saç kurutma makinesi yok. Girişler 13.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak, parti veya etkinlik düzenlemek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Filika Bağ Evi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Filika, Bozcaada’nın tam ortasında, 5 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 1 banyolu ve bahçeli bir bağ evi. İçeride klima, çalışma alanı, tam teşekküllü bir mutfak, wifi, şömine, tv mevcut. Mekanın sahipleri de alt katta yaşıyor. Etrafta bir kedi, horoz ve tavuklar da var. Girişler 14.00 – 18.00 saatleri arasında, çıkış 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Doğa İçinde Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Doğa içinde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında, 4 yatak olan, 2 banyolu bir villa seçeneği. İçinde mutfak, şömine, wifi, tv var. Klima bulunmuyor. Girişler 16.00 – 20.00 saatleri arasında, çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Büyülü Bağ Evi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Büyülü Bağ Evi, 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan tek banyolu bir Rum evi seçeneği. Bir Küçük Eylül Meselesi filminin de çekildiği evde wifi, mutfak, çamaşır makinesi var. Klima ve tv yok. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Evde parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Mavi Karga – Serçe

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Mavi Karga Butik Otel’in apart konutlarından birinde konaklama seçeneği. Toplam 3 kişilik evde mini bir mutfak, banyo, wifi, tv, klima mevcut. Sabahları kahvaltı servisi de var. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Mavi Karga – Martı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Mavi Karga Butik Otel’in Martı adlı apart konutu. Toplam 3 kişilik evde mini bir mutfak, banyo, wifi, tv, klima mevcut. Sabahları kahvaltı servisi de var. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Şiraz Bağ Evleri 1

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Merkeze araba ile 5 dakika mesafede, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, verandalı, 2 banyolu bir bağ evi. İçinde, wifi, tam donanımlı bir mutfak, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi, soba var. Klima ve tv yok. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Şiraz Bağ Evleri 4

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Diğer Şiraz Bağ Evleri ile aynı arazi içinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 1 banyolu, verandalı, bahçeli bir bağ evi seçeneği. Diğer iki bağ evinden farklı olarak bu iki katlı. İçinde, mutfak, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi, wifi mevcut. Klima ve tv yok. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul ediliyor.Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Şiraz Bağ Evleri 6

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Şiraz Bağ Evi 6 da 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyo, iki katlı, bahçeli, verandalı bağ evi. Hem bağ hem de deniz manzarası var. İçinde wifi, şömine, mutfak, saç kurutma makinesi gibi donanımlar var. Tv ve klima yok. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Casamini Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Casamina Villa, merkezden 3 kilometre mesafede, 7 kişi kapasiteli, 4 yatak odalı, 4 yataklı, 2,5 banyolu ve Akvaryum koyu manzaralı bir villa. İçinde, tam teşekküllü mutfak, şömine, ısıtma, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi gibi donanımlar var fakat wifi, tv ve klima yok. Girişler 14.00 – 18.00 arasında, çıkış ise 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Villa, evcil hayvan dostu. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. The Priest’s House

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

The Priest’s House, 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 3 banyolu ve bahçeli, taş bir kır evi. İçinde mutfak, çalışma alanı, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi, wifi mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış 11.00’de. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir