Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

BOZCAADA’DA KİRALIK VİLLA & BAĞ EVLERİ

Eğer tatilde villa kiralayanlardansanız, Bozcaada’nın şarapçılık kültüründen miras kalmış bu bağ evlerini çok seveceksiniz. Bağların, bahçelerin içinde konuşlanmış bu tatil evleri günlük kiralanıyor. Yazlık olarak da kiralayabilirsiniz ancak biraz tuzluya gelecektir. Buyrun tatlı mı tatlı Bozcaada kiralık villaları ve bağ evleri.

EGE’DEKİ DİĞER RÜYA GİBİ KİRALIK VİLLALAR
Bir de birkaç beldeyi birleştirmeli çok daha kapsamlı bir Ege turuna çıkacaksanız, bu yazımıza da göz atmayı düşünebilirsiniz. Hiç üşenmedik ve Ege sahillerinin en güzel beldelerinden en güzel kiralık villarları bir yazıda topladık: Ege’de Kiralık Villalar

Bu yazımızda Airbnb’de listelenen en beğendiğimiz Bozcaada evlerini bulabilirsiniz. Eğer aşağıdaki evlerden birini ilgili bağlantıdan tutarsanız, Airbnb dostu olan sayfamıza da bir katkınız olacak. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.
= Favorilerimiz

Bozcaada’da Kiralık Villa ve Bağ Evleri

1. The Priest’s House

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

The Priest’s House, 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 3 banyolu ve bahçeli, taş bir kır evi. İçinde mutfak, çalışma alanı, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi, wifi mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış 11.00’de. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. The Old Stonewell Vineyard

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

The Old Stonewell Vineyard, Habbele Koyu’na bakan, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatakolan 2 banyolu bir taş ev. İçinde tam donanımlı bir mutfak, wifi, ütü, mama sandalyesi, ısıtma, ücretsiz otopark, saç kurutma makinesi, tv mevcut. Klima bulunmuyor. Bebekle konaklamaya uygun. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Sunset

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sunset de panoramik Bozcaada ve günbatımı manzarası olan, 8 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yataklı, 2 banyolu ve bahçeli bir bağ evi. İçinde wifi, şömine, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, çalışma alanı ve tv mevcut. Klima yok. Girişler esnek. Çıkış saati ise 15.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Şiraz Bağ Evleri 2

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Merkeze araba ile 5 dakia mesafede, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, verandalı, 2 banyolu bir bağ evi. İçinde, wifi, tam donanımlı bir mutfak, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi, soba var. Klima ve tv yok. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Şiraz Bağ Evleri 3, Bozcaada

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine aynı arazi içinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu ve verandalı bir bağ evi seçeneği. İçinde wifi, tam donanımlı bir mutfak, ütü, saç kurutma makinesi var. Klima ve tv yok. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Şiraz Bağ Evleri 4

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Diğer Şiraz Bağ Evleri ile aynı arazi içinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 1 banyolu, verandalı, bahçeli bir bağ evi seçeneği. Diğer iki bağ evinden farklı olarak bu iki katlı. İçinde, mutfak, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi, wifi mevcut. Klima ve tv yok. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Şiraz Bağ Evleri 6

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Şiraz Bağ Evi 6 da 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyo, iki katlı, bahçeli, verandalı bağ evi. Hem bağ hem de deniz manzarası var. İçinde wifi, şömine, mutfak, saç kurutma makinesi gibi donanımlar var. Tv ve klima yok. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Casamini Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Casamina Villa, merkezden 3 kilometre mesafede, 7 kişi kapasiteli, 4 yatak odalı, 4 yataklı, 2,5 banyolu ve Akvaryum koyu manzaralı bir villa. İçinde, tam teşekküllü mutfak, şömine, ısıtma, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi gibi donanımlar var fakat wifi, tv ve klima yok. Girişler 14.00 – 18.00 arasında, çıkış ise 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Villa, evcil hayvan dostu. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Şonef Bağ Evi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Şonef Bağ Evi, Ayazma Plajı’na yürüme mesafesinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak bulunan, 2 banyolu ve bahçeli bir bağ evi. İçinde şömine, mutfak, klima, ısıtma, çamaşır makinesi, ütü ve tv var. Wifi yok. Giriş ve çıkışlar esnek. Evcil hayvan kabul ediliyor ve içeride sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Bozcaada Ova

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Ova mevkiinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu, verandalı ve bahçeli bir bağ evi. Ova boyunca bağlar ve deniz manzarası var. İçinde, mutfak, şömine, saç kurutma makinesi mevcut. Klima, wifi, çamaşır makinesi ve tv yok. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor ve içeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Şipera Bağ Evi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Şipera Bağ Evi, Habbele Koyu’nda, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu ve bahçeli bir bağ evi. Elektrik ve sıcak su güneş enerjisi ile karşılanıyor. İçinde, mutfak, çamaşır makinesi, çalışma alanı var. Tv, wifi, klima ve saç kurutma makinesi yok. Girişler 13.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak, parti veya etkinlik düzenlemek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Filika

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Filika, Bozcaada’nın tam ortasında, 5 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 1 banyolu ve bahçeli bir bağ evi. İçeride klima, çalışma alanı, tam teşekküllü bir mutfak, wifi, şömine, tv mevcut. Mekanın sahipleri de alt katta yaşıyor. Etrafta bir kedi, horoz ve tavuklar da var. Girişler 14.00 – 18.00 saatleri arasında, çıkış 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Boreas Cottage Vineyard

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Boreas Cottage Vineyard, 8 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 3 banyolu ve bahçeli bir bağ evi. İçinde saç kurutma makinesi, klima, wifi, şömine, ütü mevcut. Girişler 15.00 sonrasında. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.