Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

ÇEŞME’DE KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Alaçatı rehberimizi okuduysanız sıra geldi konaklamaya. Eğer kendinizi güzel mi güzel bir kiralık ev tutarak şımartmak istiyorsanız size Çeşme’den rüya gibi tatil evleri getirdik. Üstelik 23 Euroluk indirim kuponumuz da var.

EGE’DEKİ DİĞER RÜYA GİBİ KİRALIK VİLLALAR

Ege sahillerinden birkaç farklı noktayı birleştirip daha kapsayıcı bir Ege turuna çıkacaksanız, bu yazımızda da göz atmayı unutmayın: Ege’de Kiralık Villalar

23 Euroluk Airbnb İndirim Kodu!

AirBnb için bir indirim kodumuz var. Eğer yeni üye olacaksanız ilk seyahatinizde bu bağlantı ile 23 Euro’luk indirimi kullanabilrsiniz.

Çeşme’de Kiralık Villa ve Tatil Evleri

Özel Mimarili ve Özel Havuzlu Villa, Alaçatı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Alaçatı’nın Hacımemiş Mahallesi’nde, 9 kişi kapasiteli, 3 katlı bir villa. Toplam 4 yatak odasında 5 yatak bulunuyor. Full eşyalı villanın 3 de banyosu var. Zeytin ve nar ağaçlarıyla çevrili bahçesinde ise açık yüzme havuzu bulunuyor. Bütün odalarında klima var. Ayrıca wifi, ücretsiz otopark, mutfak, şömine, büyük, küçük ihtiyacınız olacak tüm beyaz eşyalar da villada mevcut. Alaçatı çarşısı içinde 8 dakika yürüme mesafesinde olan villa, Ilıca Plajı’na da arabayla 10 dakika. Eve giriş 15.00 sonrasında. Check out saati ise 10.00. Villa içinde sigara içmeye, evcil hayvan sokmaya ve parti gibi etkinliklerin düzenlenmesine izin verilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Glorious House, Alaçatı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Glorious House, Alaçatı merkezde, 7 kişi kapasiteli bir taş ev. Toplam 5 yatak odasında 5 yatak bulunuyor. Full eşyalı taş evin 5 odasının dördünün içinde kendine ait banyosu var. Zeytin ağaçlı bahçesinde ise açık yüzme havuzu bulunuyor. Dilerseniz ekstra ücret karşılığında, barbekü ve kahvaltı hizmeti talep edebiliyorsunuz. Ayrıca wifi, ücretsiz otopark, klima, mutfak, tv, büyük, küçük ihtiyacınız olacak tüm beyaz eşyalar da villada mevcut. Eve giriş 16.00 sonrasında. Check out saati ise 10.00. Evde parti veya etkinlik düzenlenemiyor fakat evcil hayvan kabul ediliyor ve sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Müstakil Havuzlu Taş Ev, Alaçatı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Hacımemiş’e 5 dakika yürüme mesafesinde, 6 kişi kapasiteli bir taş ev. Toplam 2 yatak odalı ve full eşyalı taş evin 3 banyosu var. Bahçesinde açık yüzme havuzu, içeride de mutfak, klima, ütü, şömine, çamaşır makinesi bulunuyor. Eve giriş 09.00 sonrasında. Çıkış ise 09.00. Sigara içmek, evcil hayvan sokmak ve etkinlik düzenlemek yasak. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Havuzlu Villa, Alaçatı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Hacımemiş’te, toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak olan, 4 banyolu ve küçük havuzlu bir villa. Alaçatı çarşıya 100 metre yürüme mesafesinde. Her odada klima ve ebeveyn banyosu var. Salon da ve 2 yatak odasında tv mevcut. Villada tam donanımlı bir mutfak, şömine, çamaşır makinesi, çalışma alanı da bulunuyor. Girişler 14.00 – 16.00 saatleri arasında, çıkış ise 10.00’da. Ev içinde sigara içmeye, evcil hayvan sokmaya ve parti gibi etkinliklerin düzenlenmesine izin verilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Tasarım Ödüllü Villa, Alaçatı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Hacımemiş Mahallesi’nde, toplam 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odalı, 4 yataklı, 4,5 banyolu, havuzlu ve This Bright Award ödüllü bir villa. İçinde, ücretsiz otopark, wifi, mutfak, klima, şömine, çamaşır makinesi, ütü, saç kurutma makinesi, tv gibi donanımlar mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul ediliyor ve içeride sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Size Özel Butik Hotel, Alaçatı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Hacımemiş’te, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odalı, 4 yataklı, 5 banyolu, havuzlu bir butik otel. Fakat otelin tamamı kullanıcılara ait. İçinde, ücretsiz otopark, wifi, tam teşekküllü bir mutfak, klima, çamaşır makinesi, tv, ısıtma, saç kurutma makinesi mevcut. Dilerseniz kahvaltı hizmeti de alabiliyorsunuz. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de. Çocuklar ve bebekler için uygun değil çünkü onlar için ayrı yatak ünitesi yok. Sigara içmek yasak. Evcil hayvana ve parti veya etkinlik düzenlenmesine zizin verilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Villa Nar, Alaçatı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Nar, toplam 12 kişi kapasiteli, 6 yatak odalı, 10 yataklı, 5 banyolu ve havuzlu yan yana ikiz villa. İki villanın da aynı anda kiralanması şartı aranıyor. Bahçe ve havuzu bu iki villanın kullanımında olup, geniş ve kalabalık aileler için ideal. İçlerinde, wifi, tv, mutfak, ütü, şömine, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor ve sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Avlulu Taş Ev, Alaçatı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Köyiçi mevkiinde, 7 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak olan, 3,5 banyolu bir taş ev. Havuzu yok. Onun yerine küçük bir avluya sahip. Ev içerisinde sigara içmek kesinlikle yasak. Duman dedektörü mevcut. Evde, tam donanımlı bir mutfak, klima, şömine mevcut. Tv ve wifi yok. Girişler, 14.00 – 22.00 saatleri arasında, çıkışlar 11.00’de Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Alakapı Taş Villa, Alaçatı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Alakapı Taş Villa, Alakapı Butik Otel’in bünyesinde kiralanabilen müstakil bir villa. Toplam 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odalı, 3 yataklı, 4 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir taş ev. İçeride ücretsiz otopark, wifi, mutfak, klima, ütü, çamaşır makinesi, ütü, şömine, tv, kurutucu, bebek için mama sandalyesi ve beşik gibi donanımlar var. Bebekli aileler için uygun. Dilerseniz kahvaltı hizmeti de alabiliyorsunuz. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında. Sigara içmek yasak. Evcil hayvana izin verilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Alaçatı Merkezde Rum Evi, Alaçatı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kemalpaşa Caddesi’nde, aile büyüklerinden kalma antika eşyalarla dekore edilmiş bu Rum evi, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odalı, 3 yataklı, 3 banyolu. Havuzu yok. İçeride, mutfak, klima, ütü, şömine, çamaşır makinesi, tv, kurutucu gibi donanımlar var. Girişler 14.00 – 20.00 saatleri arasında, çıkışlar ise 12.00’de. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

House Nagin, Alaçatı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

House Nagin, Alaçatı merkezde, 7 kişi kapasiteli, 4 yatak odalı, 6 yataklı, 4 banyolu ve havuzlu bir villa seçeneği. İçeride otopark, wifi, tam teşekküllü bir mutfak, klima, ütü, şömine, çamaşır makinesi gibi donanımlar var. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

118 Alaçatı, Alaçatı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

118 Alaçatı, Alaçatı’nın Hacımemiş Mahallesi’nde bulunan, 4 kişi kapasiteli müstakil bir taş ev. Ev toplam 1 yatak odası, banyo ve açık mutfaktan oluşuyor. İçinde, Wifi, jakuzi, oturma grubu, klima, tv ve ütü gibi olanaklar mevcut. Evin bulunduğu sokakta park yeri bulabiliyorsunuz çünkü sessiz sakin bir sokak. Evin konumu ise Köşe Kahve’ye yürüyerek 10 dakika. Eve giriş 08.00-23.00 saatleri arasında. Check out saati ise 11.00. Ev içinde sigara içmeye, evcil hayvan sokmaya ve parti gibi etkinliklerin düzenlenmesine izin verilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Casa Piedra, Alaçatı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Piedra, Alaçatı’da, 6 kişi kapasiteli,3 yatak odasında 6 yatak2,5 banyolu, bahçeli ve havuzlu, 1880’lerden kalma tarihi bir taş ev seçeneği. İçinde, wifi, ücretsiz otopark, mutfak, klima, ütü, şömine, çamaşır makinesi, tv gibi olanaklar var. Giriş çıkış saatleri için herhangi bir belirtilmiş zaman aralığı yok. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Villa Nar 3, Alaçatı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Nar 3, Alaçatı ile Ilıca arasında kalan mevkiide, 6 kişi kapasiteli,3 yatak odasında 4 yatak2,5 banyolu, havuzlu bir villa opsiyonu. İçinde, wifi, ücretsiz otopark, mutfak, klima, ütü, şömine, çamaşır makinesi, tv gibi olanaklar var. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Luxurious Villa, Ilıca

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Ilıcada, 6 kişi kapasiteli,4 yatak odasında4 yatak2,5 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir villa seçeneği. İçinde ücretsiz otopark, tam donanımlı bir mutfak, spor salonu, çamaşır makinesi, ütü, klima, tv, şömine ve wifi mevcut. Girişler ve çıkışlar esnek. Sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Fakat evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Paşalimanı Mevkiinde Villa, Paşalimanı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Paşalimanı mevkiinde, 6 kişi kapasiteli, 4 yatak odalı, 4 yataklı, 4 banyolu, havuzlu bir villa seçeneği. Ilıca Plaji’na 1 kilometre mesafede. 3 tarafı yeşil alan kaplı, doğa içinde. Yüksek tavanlı, odalarda klima ve tavan fanı var. Mutfakta espresso makinesi ve yemek yapmak icin gerekli her şey mevcut. Villada, ücretsiz otopark, şömine, çamaşır makinesi, tv mevcut. Wifi yok. Girişler ve çıkışların saati esnek. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Zeytin Ağaçları Arasında Taş Ev, Ovacık

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Ovacık mevkiinde, zeytin ağaçları içinde tamamen size ait bir taş ev. Ev iki kişi kapasiteli. Bir yatak odası, bir banyo ve mutfaktan oluşuyor. Evde, ücretsiz otopark, ütü, saç kurutma makinesi, ısıtma bulunuyor. Wifi ve klima yok. Ovacık plajlarına arabayla 10 dakika mesafede. İstediğiniz saatte giriş yapabiliyorsunuz fakat çıkış en geç 12.00. Çocuklu aileler için uygun değil. Parti ve etklinlik düzenlemek yasak fakat evcil hayvan kabul ediliyor ve içeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Sakız Adası Manzaralı Villa, Ovacık

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Ovacık mevkiinde, Ovacık plajlarına arabayla 5 dakika mesafede, 7 kişi kapasiteli, 4 yatak odası ve 4 banyosu olan bahçeli, havuzlu bir villanın giriş katını içeren bir konaklama alternatifi. İçinde WiFi, kahve makinası, klima, bbq, tv, şezlong, çamaşır makinası, ütü, şömine mevcut. Havuz ve 6 şezlong, villanın ikinci katındaki misafirler ile ortak kullanımda. Giriş saati esnek fakat çıkış en geç saat 10.00’da. Villa içinde sigara içmeye, evcil hayvan sokmaya ve parti gibi etkinliklerin düzenlenmesine izin verilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Beautiful Stone House, Ovacık

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bu taş ev de yine Ovacık mevkiinde, 5 kişi kapasiteli bir konaklama seçeneği. Toplam 3 yatak odası, 3 yatak, 2 banyosu bulunuyor. İçinde, Wifi, mutfak, klima, ütü, çamaşır makinası, sokak önünde ücretsiz otopark, ısıtma mevcut. Küçük bir bahçesi var fakat havuzu yok. Giriş esnek ama çıkış en geç 12.00’de. Evcil hayvan kabul ediliyor ve içeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Havuzlu Saunalı Villa, Aya Yorgi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Çeşme’nin popüler koyu Aya Yorgi’de, 10 kişi kapasiteli, 6 yatak odalı, 8 yataklı, 6 banyolu, havuzlu, saunalı müstakil bir villa. Binada ücretsiz otopark, wifi, mutfak, jakuzi, şömine, kurutucu, ütü mevcut. Evcil hayvan kabul ediliyor ve sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Aialoft House, Aya Yorgi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Aya Yorgi mevkiinde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odalı, 3 yataklı, 3 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa seçeneği. 3 taraftan deniz manzaralı, önü açık, site içerisinde ve modern mimarili bir yapı. İçerisinde tv, çamaşır makinesi, ütü, wifi, ücretsiz otopark, mutfak, klima, saç kurutma makinesi bulunuyor. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.