Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

DALYAN’DA KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Ege’de Bodrum ya da Çeşme’ye kıyasla daha sakin bir deniz tatili yapmak isteyenler Dalyan’ı tercih ediyor. Dalyan’da kiralık villa tutmak isteyenler için bölgedeki en güzel tatil evlerini toparladık. Eğer aşağıdaki evlerden birini ilgili bağlantıdan tutarsanız, Airbnb dostu olan sayfamıza da bir katkınız olacak. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

EGE TURUNA MI ÇIKACAKSINIZ?
O zaman size müjdemiz var! Üşenmeyip koy koy Ege’nin en güzel günlük kiralık villalarını araştırdık: Ege Boyunca En Güzel Kiralık Villalar

= Favorilerimiz

Dalyan’da Kiralık Villa ve Tatil Evleri

1. Kingfisher Cottage, Ortaca, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Dalyan merkezde, nehir kenarında, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2 banyolu ahşap bir ev seçeneği. Minik bir havuzu da var. Çiftler için ideal. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçinde, wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi var. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Yalıçapkın Cottage, Ortaca, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine Dalyan nehri kıyısında, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve banyo bulunan bir kır evi. Çiftler için ideal. Minik bir havuzu da var. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçinde, wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi var. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Cozy Villa, Ortaca, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Cozy Villa, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2 banyolu ve açık havuzlu bir seçenek. İçinde wifi, tam teşekküllü bir mutfak, kurutucu, jakuzi, tv, çamaşır makinesi, ütü, saç kurutma makinesi, şömine ve klima var. Evcil hayvan dostu. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek ve parti düzenlemek yasak. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Dalyan Villa, Ortaca, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Dalyan’da, 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 5 yatak olan, 5,5 banyolu ve havuzlu bir villa. Evin içinde, wifi, mutfak, tv, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır Makinesi, klima var. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Luxury Villa, Ortaca, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Ortaca’da, 8 kişi kapasiteli,4 yatak odasında 5 yatak olan, 3,5 banyolu ve havuzlu müstakil havuzlu bir villa seçeneği. Mutfağı tam teşekküllü ve barbeküsü de var. İçeride wifi, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi, klima bulunuyor. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. İçeride sigara içmek, parti veya etkinlik düzenlemek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Villa Amazon, Ortaca, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Amazon, toplam 9 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 8 yatak olan, 4 banyolu, bahçeli ve açık havuzlu bir villa seçeneği. Villada, mutfak, wifi, ütü, klima, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 15.00 – 23.00 saatleri arasında. Çıkış saati ise 10.00. Mülkte sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Villada parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Villa İztuzu, Ortaca, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa İztuzu, 8 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 3 banyolu, havuzlu ve deniz manzaralı bir konaklama seçeneği. İçinde, wifi, mutfak, ütü, şömine, çamaşır makinesi, tv, klima var. Mülkte sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Villada parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Villa Beyaz, Ortaca, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Beyaz, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu ve açık havuzlu bir villa. İçinde wifi, tam donanımlı bir mutfak, tv, ütü, saç kurutma makinesi, şömine ve klima mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Mülk içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Villa Dalyan Loft, Ortaca, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Dalyan Loft, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak olan, 4 banyolu, açık havuzlu loft tarzı bir konaklama opsiyonu. Geniş aileler ve kalabalık gruplar için ideal. İçinde, wifi, mutfak, kurutucu, jakuzi, ütü, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, şömine, tv, klima gibi donanımlar mevcut. Girişler 15.00 – 00.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati 10.00. Ev içinde sigara içmek ve etkinlik düzenlemek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Villa Fisher, Ortaca, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Fisher, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak olan, 4,5 banyolu, geniş bahçeli ve havuzlu bir villa. İçinde, wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, tv, klima gibi donanımlar mevcut. Girişler esnek fakat çıkış saati 10.00. Ev içinde sigara içmek ve etkinlik düzenlemek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor.  Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Villa Ercan, Ortaca, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Ercan, 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 6 yatak olan, 5 banyolu ve havuzlu, kalabalık gruplar ve aileler için uygun bir villa. İçinde, mutfak, wifi, ütü, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi ve klima var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan sokulamıyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Villa D’Louca, Ortaca, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa D’Louca, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu, bahçeli ve açık havuzlu bir villa seçeneği. Evde, mutfak, wifi, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, tv ve klima var. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte, etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Villa Dalyan Queen, Ortaca, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Dalyan Queen, 12 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 7 yatak olan, 5 banyolu ve havuzlu bir villa. Geniş aileler ve kalabalık gruplar için ideal. İçinde, mutfak, wifi, ütü, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, tv var. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte, parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Villa Caretta, Ortaca, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Caretta, toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 4 banyolu ve havuzlu bir taş villa seçeneği. İçinde, mutfak, wifi, ütü, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi ve tv var. Klima yok. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış ise 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan da kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Sunset Cottage, Ortaca, Gökbel

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sunset Cottage, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak olan, 2 banyolu ve havuzlu bir kır evi konaklama seçeneği. İçinde, wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi ve tv mevcut. Girişler, 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Palmiyeli Ev, Ortaca, Gökbel

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Dalyan’ın yakınındaki Gökbel Köyü’nde bulunan Palmiyeli Ev, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, tek banyolu ve minik sonsuzluk havuzlu bir kır evi. İçinde, wifi, mutfak, tv, klima, ütü, saç kurutma makinesi, şömine mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. İztuzu Plajına Yakın Kır Evi 1, Ortaca, Gökbel

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

İztuzu’na yakın, 4 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve tek banyo olan kır evi. İçinde, wifi, mutfak, tv, klima mevcut. Çiftler için uygun. Bebekler için uygun değil. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati 11.00. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. İztuzu Plajına Yakın Kır Evi 2, Ortaca, Gökbel

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr
Diğer kır evi ile aynı yerde ikiz kır evi. Yine 4 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve tek banyo var. İçinde, wifi, mutfak, tv, klima mevcut. Çiftler için uygun. Bebekler için uygun değil. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati 11.00. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Villa Kashmir, Köyceğiz

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Kashmir, 16’dan fazla misafir alabilen, 10 yatak odasında 12 yatak olan, 11 banyolu, geniş bahçeli ve havuzlu devasa bir konaklama opsiyonu. Geniş aileler ve kalabalık grupların konaklaması için uygun. İçinde, mutfak, wifi, çalışma alanı, saç kurutma makinesi, tv, şömine, klima, çamaşır makinesi var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

20. Köyceğiz Gölü Kıyısında Müstakil Villa, Köyceğiz

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Köyceğiz Gölü manzaralı, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2,5 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir villa. İçinde, mutfak, wifi, klima, jakuzi, çamaşır makinesi, ütü mevcut. Giriş 15.00 sonrasında yapılabiliyor. Evcil hayvan kabul ediliyor ve mülkte sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. Bungalov Ev, Köyceğiz

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Altı dönüm zeytinlik içinde bulunan bir bungalov seçeneği. Tek veya 2 çocuklu ailelerin konaklamasına uygun. Arazide 2 adet köpek, kedi, kümes hayvanları, ekin tarlası ve meyve ağaçları bulunuyor. Ev içinde, wifi, mutfak, jakuzi, tv, klima ve çamaşır makinesi mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyro. Evcil hayvan kabul ediliyor ve sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.