DALYAN’DA KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Ege’de Bodrum ya da Çeşme’ye kıyasla daha sakin bir deniz tatili yapmak isteyenler Dalyan’ı tercih ediyor. Dalyan’da kiralık villa tutmak isteyenler için bölgedeki en güzel tatil evlerini toparladık. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

Dalyan Seyahati Planlaması – Gelmeden Önce

Dalyan’a Nasıl Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Bulurum?

Dalyan’a uçakla gelecekseniz, en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı. Dalyan merkez, Dalaman Havalimanı’ndan arabayla 30 kilometre, 40 dakika kadar sürüyor. Uçak biletinizi almadan önce mutlaka farklı havayolu firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırın deriz. Dalaman Havalimanı’na uygun fiyatlı UÇAK BİLETİ bulmak için TIKLAYIN.


Araba Kiralamak Gerekir mi?

Sadece merkezde kalacaksanız araç kiralamanıza gerek yok çünkü Kaunos Antik Kenti ve İztuzu Plajı gibi en turistik yerlere dolmuş ve tekneler kalkıyor ama Dalyan’a geldiğinizde ikinci gün programınıza Köyceğiz Gölü’nü, Ekincik Koyu’nu, Kargıcak’ı da eklemek isteyeceksiniz. O yüzden altınızda bir araç olması şart. Özellikle de Radar Tepesi ve Çandır Tepesi gibi yolu zorlu yerler için tercihen 4×4 bir araç kiralamanızı öneririz. Dalaman Havalimanı’ndan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.


Ege Turuna Mı Çıkacaksınız?

O zaman size müjdemiz var! Üşenmeyip koy koy Ege’nin en güzel günlük kiralık villalarını araştırdık: Kiralık Villa, Bungalov ve Tatil Evleri

= Favorilerimiz

Dalyan’da Kiralık Villa ve Tatil Evleri

1. Nova’s Riverside Lodge, Dalyan

Tekne turu yaparken de dikkatinizi çekecek bir üçgen ev seçeneği. Toplam dört kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak ve tek banyo olan, çiftler için ideal, nehire sıfır bir tiny house. İçinde mutfak, klima, tv, çamaşır makinesi, wifi mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Bizim buradaki deneyimimizi yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Kingfisher Cottage, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Dalyan merkezde, nehir kenarında, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2 banyolu ahşap bir ev seçeneği. Minik bir havuzu da var. Çiftler için ideal. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçinde, wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi var. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Yalıçapkın Cottage, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine Dalyan nehri kıyısında, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve banyo bulunan bir kır evi. Çiftler için ideal. Minik bir havuzu da var. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçinde, wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi var. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Konforlu Yazlık, Gökbel

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 12 kişi kapasiteli, 4 odasında 4 banyosu olan bir butik oteli komple kapatabiliyorsunuz. İçinde wifi, klima, şömine, tv, havuz, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 12.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilmiyor. Mülkte etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Dalyan Villa, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Dalyan’da, 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 5 yatak olan, 5,5 banyolu ve havuzlu bir villa. Evin içinde, wifi, mutfak, tv, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır Makinesi, klima var. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Luxury Villa, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Ortaca’da, 8 kişi kapasiteli,4 yatak odasında 5 yatak olan, 3,5 banyolu ve havuzlu müstakil havuzlu bir villa seçeneği. Mutfağı tam teşekküllü ve barbeküsü de var. İçeride wifi, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi, klima bulunuyor. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış ise 10.00’da. İçeride sigara içmek, parti veya etkinlik düzenlemek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Bahçeli Müstakil Villa, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 9 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 8 yatak olan, 4 banyolu, bahçeli ve açık havuzlu bir villa seçeneği. Villada, mutfak, wifi, ütü, klima, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Mülkte sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Villada parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. İztuzu Plajı Manzaralı Villa, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 8 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 3 banyolu, havuzlu ve İztuzu Plajı manzaralı bir konaklama seçeneği. İçinde, wifi, mutfak, ütü, şömine, çamaşır makinesi, tv, klima var. Mülkte sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Villada parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Bahçe İçinde Villa, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak olan, 4,5 banyolu, geniş bahçeli ve havuzlu bir villa. İçinde, wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, tv, klima gibi donanımlar mevcut. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Ev içinde sigara içmek ve etkinlik düzenlemek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Bahçe İçinde Taş Ev, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Diğer bahçe içinde ev ile aynı yerde, toplam 8 kişilik, 4 odalı ve 4 banyolu, bahçe içinde, havuzlu, müstakil bir taş ev seçeneği. Evde wifi, tv, barbekü, mutfak, şömine, klima bulunuyor. Girişler 15.00’de çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Ev içinde sigara içmek ve etkinlik düzenlemek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Sunset Cottage, Ortaca, Gökbel

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sunset Cottage, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak olan, 2 banyolu ve havuzlu bir kır evi konaklama seçeneği. İçinde, wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi ve tv mevcut. Girişler, 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Palmiyeli Ev, Ortaca, Gökbel

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Dalyan’ın yakınındaki Gökbel Köyü’nde bulunan Palmiyeli Ev, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, tek banyolu ve minik sonsuzluk havuzlu bir kır evi. İçinde, wifi, mutfak, tv, klima, ütü, saç kurutma makinesi, şömine mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Doğa Manzaralı Villa, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 12 kişilik, 6 odasında 9 yatak ve 4,5 banyosu bulunan, havuzlu, müstakil bir villa seçeneği. Geniş aileler ve kalabalık arkadaş grupları için uygun. İçinde mutfak, wifi, klima, çamaşır makinesi, tv mevcut. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Yemyeşil Bahçeli Villa, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak bulunan, 4 banyolu, bahçe içinde, havuzlu bir villa seçeneği. İçinde mutfak, wifi, tv, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 15.00’de, çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Eve evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Tarihi Doku ve Doğa Manzaralı Villa, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak bulunan, 4 banyolu, bahçe içinde, havuzlu bir villa seçeneği. İçinde mutfak, wifi, tv, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 16.00’da, çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Eve evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilmiyor. Çocuklar ve bebeklerin konaklamasına uygun. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Bahçeli Villa, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak ve 4 banyo bulunan bir villa. İçinde mutfak, wifi, tv, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 16.00’da, çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Eve evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Muhteşem Doğa Manzaralı Villa, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 14 kişilik, 7 odasında 7 yatak ve 7 banyosu bulunan, geniş bahçeli, havuzlu, müstakil bir villa seçeneği. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için uygun. İçinde mutfak, wifi, jakuzi, klima, şömine, tv mevcut. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Özel Havuzlu Müstakil Villa, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 8 kişilik, 4 odasında 5 yatak ve 3 banyosu bulunan, geniş bahçeli, havuzlu, müstakil bir villa seçeneği. İçinde mutfak, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv mevcut. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

20. Yemyeşil Bahçe İçinde Villa, Sarıgerme

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 10 kişilik, 5 odasında 7 yatak ve 4 banyosu bulunan, geniş bahçeli, havuzlu, müstakil bir villa seçeneği. Geniş aileler ve kalabalık arkadaş grupları için uygun. İçinde mutfak, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv mevcut. Girişler 15.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. Geniş Bahçeli Villa, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 10 kişilik, 5 odasında 8 yatak ve 6 banyosu bulunan, geniş bahçeli, havuzlu, müstakil bir villa seçeneği. Geniş aileler ve kalabalık arkadaş grupları için uygun. İçinde mutfak, wifi, klima, şömine, tv mevcut. Girişler 15.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

22. Özel Havuzlu Villa, Dalyan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 10 kişilik, 5 odasında 7 yatak ve 5 banyosu bulunan, geniş bahçeli, havuzlu, müstakil bir villa seçeneği. Geniş aileler ve kalabalık arkadaş grupları için uygun. İçinde mutfak, wifi, klima, çamaşır makinesi, tv mevcut. Girişler 15.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

23. Özel Tasarım Doğa Evi, Sultaniye

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Koyceğiz gölüne karşı, 2 kişilik, tasarım işi ahşap bir kır evi. Göl ve dağ manzaralı, tam donanımlı bir mutfaklı, banyolu, wifili, klimalı. Evcil hayvan kabul ediliyor. Eve girişler 15.00’de çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Çocukların konaklamasına uygun değil. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

24. Cozy Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2 banyolu ve açık havuzlu bir seçenek. İçinde wifi, tam teşekküllü bir mutfak, kurutucu, jakuzi, tv, çamaşır makinesi, ütü, saç kurutma makinesi, şömine ve klima var. Evcil hayvan dostu. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek ve parti düzenlemek yasak. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

25. Müstakil Villa, Köyceğiz

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Köyceğiz Gölü manzaralı, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2,5 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir villa. İçinde, mutfak, wifi, klima, jakuzi, çamaşır makinesi, ütü mevcut. Giriş 15.00 sonrasında yapılabiliyor. Evcil hayvan kabul ediliyor ve mülkte sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

26. Villa Demir

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Demir Villa, 1 numaradaki üçgen ev ile aynı yerde, ona komşu olan ikiz villa. Nehire sıfır ve havuzlu. Villa Demir 10 kişi kapasiteli. Evcil hayvan kabul ediliyor. Wifi, tv, mutfak bakımından tam donanımlı. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

27. Havuzlu Lüks Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak ve 2 banyosu olan, havuzlu bir müstakil villa. İçinde mutfak, wifi, tv, klima, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor.Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

28. Doğa İçinde Tiny House

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Dalyan’da doğa içinde, kanal kenarında bir tiny house. Dört kişilik, 2 yataklı ve tek banyolu. İçinde jakuzi, tv, klima, mutfak ve çamaşır makinesi var. Evcil hayvan dostu. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

29. Cam Tavanlı Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odası ve 2 banyosu olan, cam tavanlı bir villa. İçinde havuz, mutfak, wifi gibi donanımlar mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul ediliyor ve evde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

One Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir