DATÇA’DA KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Datça insanın ruhuna inanılmaz iyi gelen bir yer. Aynı zamanda güzel bir deniz tatilini makul fiyatlara maledebileceğiniz kalan ender beldelerden. Konaklamanızı hem çok keyifli, hem de bütçe dostu bir şekilde çözmek isterseniz bu yazımızda yer verdiğimiz kiralık villaları mutlaka incelemelisiniz. Bahçelerin içinde, manzaralara karşı çok samimi, sıcacık taş evler, sonsuzluk havuzlu tatil evleri bulacaksınız. Birden fazla oda tutmaya ihtiyaç duyduğunuz durumlarda (çocuklu aileler, arkadaş grupları gibi) kişi başına otellere kıyasla çok daha hesaplı oluyor. İncelemeden konaklamanıza karar vermeyin!

Datça’da Gezilecek Yerler önerilerimiz de okumanızı şiddetle tavsiye deriz. Ruhunuzu dinlendirecek, tatil yerlerinden özlediğiniz samimiyeti bulduracak önerilerimiz var.

Bu yazımızda en güzel kiralık Datça evlerini bulacaksınız. Pamuk gibi yumuşamış ve hafiflemiş olarak döneceğiniz bir tatil olmasını diliyoruz!

= Favorilerimiz

Datça Seyahati Planlaması – Gelmeden Önce

Datça’ya Nasıl Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Bulurum?

Datça’ya uçakla gelecekseniz, en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı ve Bodrum Milas Havalimanı. Datça merkez, Dalaman Havalimanı’ndan arabayla 2.5 saat sürüyor. Bodrum Milas Havalimanı’ndan feribotla geçiş yapacağınız Datça yaklaşık 2 saat mesafede kalıyor. Uçak biletinizi almadan önce mutlaka farklı havayolu firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırın deriz. Aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

– Dalaman Havalimanı’na uygun fiyatlı UÇAK BİLETİ bulmak için TIKLAYIN.
– Bodrum Milas Havalimanı’na uygun fiyatlı UÇAK BİLETİ bulmak için TIKLAYIN.


Araba Kiralamak Gerekir mi?

Sadece merkezde kalacaksanız araç kiralamanıza gerek yok ama Datça’da Knidos Antik Kenti ve Knidos Feneri, Palamutbükü, Mesudiye Köyü gibi görülecek harika noktalar ve denize girilecek koylar var. O nedenle kendi aracınızla gelmediyseniz, araç kiralamanızı öneririz.

– Dalaman Havalimanı’ndan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.
– Milas Havalimanı’ndan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.


Ege Turuna Mı Çıkıyorsunuz?

Datça, Ege yolculuğunuzdaki duraklarından sadece biriyse, bu yazımız da çok işinize yarayacak. Çünkü sizin için, bütün Ege’nin tüm sahil beldelerini tek tek araştırıp en güzel kiralık villaları ve tatil evlerini bir yazıda topladık: Kiralık Villa, Bungalov ve Tatil Evleri

Datça’da Kiralık Villa ve Tatil Evleri

1. Villa Olive Garden, Datça, Mesudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Datça’daki Villa Olive Garden, Mesudiye’nin Ovabükü sahiline bakan yamacına kurulmuş, 6 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 6 yatak olan,4 banyolu ve havuzlu, muhteşem deniz ve dağ manzarası olan bir villa seçeneği. Evin bahçesi, zeytin, badem ve meyve ağaçları ile çevrili. Ovabükü ve Hayıtbükü sahilinden 4 kilometre mesafede. Evde, çamaşır makinesi saç kurutma makinesi, otopark alanı, ütü, mutfak, tv mevcut. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Havuzlu Villa, Mesudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Mesudiye’de, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 6 yatak olan, 2,5 banyolu ve açık havuzlu bir villa. Villa içinde, mutfak, şömine, tv, çalışma alanı, ütü, wifi, klima ve çamaşır makinesi var. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Bebekler için uygun değil. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Ahşap Tasarımlı Şirin Villa, Kızlan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kızlan’da, en fazla 4 kişilik, ahşap tasarımlı, havuzlu, şirin bir ev. 1 yatak odası 1 banyosu ve 3 yatağı var. İçinde mutfak, klima, wifi, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evde sigara içmek yasak ama evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Müstakil Villa, Merkez

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Datça merkezde, toplam 7 kişilik, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 2,5 banyolu, havuzlu bir yazlık villa. İçinde mutfak, şömine, wifi, tv, klima var. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00’da. Evde sigara içilmiyor. Eve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Thomas Suites, Kargı

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kargı Koyu’na bakan bir konumdaki suite, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odalı ve tek banyolu bir apart seçeneği. İçinde mutfak, wifi, tv, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi, klima mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor, çıkış saati de 10.00. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Villa Olivio, Mesudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Olivio, toplam 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 6 yatak bulunan, 2 banyolu ve havuzlu bir villa seçeneği. İçerisinde villaya ismini de veren bir zeytin işliği de var. Evde wifi, çamaşır makinesi, mutfak, şömine, çalışma alanı, klima, tv, mama sandalyesi gibi olanaklar var. Evde sigar içilmiyor ama evcil hayvan kabul ediliyor. Parti ve etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Taş Ev, Eski Datça

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Taş Ev, Eski Datça bölgesinde müstakil bir konaklama seçeneği. Toplam 2 kişi kapasiteli, havuzlu bir tiny house. Girişler 13.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Gizli Saklı Villa, Mesudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Ma Vie, Datça’nın Mesudiye sahiline tepeden bakan bir konumda, 14 kişi kapasiteli, havuzlu bir villa seçeneği. 5 yatak odasında, 7 yatak ve 6 banyosu bulunuyor. Evde wifi, çamaşır makinesi, mutfak, çalışma alanı, klima, tv, jakuzi gibi olanaklar var. Eve girişler 16.00 – 00.00 saatleri arasında yapılıyor, çıkış saati ise 10.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Müstakil Bahçeli Ev, Palamutbükü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Palamutbükü mevkiinde, 7 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu bir ev. Evde, wifi, tv, mutfak, çalışma alanı, klima, ütü, saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 16.00 – 00.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde parti veya etkinlik düzenlenemiyor ama sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Dharana Eco Farm, Hızırşah

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Datça’nın Hızırşah Köyü’nde, toplam 2 kişilik, doğal sebze bahçeleri, zeytin ağaçları, üzüm bağları içinde, yabani hayvanların ve Ege’nin muhteşem manzaralarının dahil olduğu 15 dönümlük bir araziye yayılan bir çiftlik konaklaması seçeneği. Fiyatlara kahvaltı servisi de dahil. Girişler 15.00 – 00.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati 12.00. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Toprak Taş Evler 1, Mesudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Mesudiye’de, Zeytin ağaçları arasında, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odası ve tek banyosu olan bir küçük taş ev. Çiftler için ideal. İçinde, mutfak, şömine, tv, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi ve klima var. Wifi yok. Ev içinde sigara içilebiliyor. Konumu plaja yakın. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Toprak Taş Evler 2, Mesudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Aynı arazi içinde, hobi bahçesi olan, doğa ile iç içe ikinci taş ev. 2 kişi kapasiteli, tek banyolu. Geniş ve yüksek tavanlı minimalist döşenmiş. İçinde, mutfak, şömine, tv, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi ve klima var. Wifi yok. Ev içinde sigara içilebiliyor. Girişler 15.00 sonrasında. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Yamaç Taş Evleri, Palamutbükü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Palamutbükü’nde, 4 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 3 yatak olan, tek banyolu, bahçe içinde taş ev. Evde, saç kurutma makinesi, çamaşır Makinesi, mutfak, tv, şömine, ütü var. Wifi ve klima yok. Girişler 13.00 – 23.00 saatleri arasında yapılabiliyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Sahil Evi, Kızılbük

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sahil Evi, Kızılbük sahiline 50 metre mesafede, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, tek banyolu, yeşilin içinde bir taş ev. İçinde, çalışma alanı, mutfak, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi ve wifi var. Klima ve tv yok. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Pusulam Datça, Kızlan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Pusulam Datça, Kızla’da, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu, bahçe içinde bir ahşap ev. Bahçedeki meyve ve sebzeleri dalından koparıp yeme olanağınız var. İçinde, mutfak, çamaşır makinesi, jakuzi, şömine, saç kurutma makinesi, tv, klima ve wifi mevcut. Girişler 16.00 – 21.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Palaemon Datça, Kızlan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Paleamon Datça da yine aynı yerde, 5 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 3 yatak bulunan, tek banyolu, bahçe içinde bir ev. Evde, mutfak, çalışma alanı, klima, tv, wifi, beşik ve mama sandalyesi var. Bebekli ailelerin konaklamasına uygun. Giriş: 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Andızlatı Badem Ev, Kızlan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kızlan’da 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak ve tek banyo olan bir ahşap ev seçeneği. Geniş bir bahçesi, bahçe içinde şöminesi var. Evde de tv, mutfak, wifi, klima bulunuyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor, çıkış saati ise 12.00. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Andızlatı Bal Ev, Kızlan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bal da diğer Andızaltı evi Badem ile ikiz olacak şekilde tasarlanmış ahşap bir tiny house. Yine 5 kişi kapasiteli. Evde çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi, tv, mutfak, wifi, klima mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor, çıkış saati ise 12.00. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Villa Lapideum Taş Ev, Eski Datça

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Lapideum, Eski Datça’da, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasılı, 3 yataklı, 2 banyolu, restore edilmiş iki katlı taş Rum evi. Havuzu yok. İçinde saç kurutma makinesi, otopark, küçük bir mutfak, şömine, tv, wifi var. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvana izin verilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

20. DOA Houses, Eski Datça

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

DOA Houses minik bir taş ev şeklinde tasarlanmış tek odalı seçeneklerden oluşuyor. Hepsi müstakil girişli ve müstakil bahçeli. Evlerde yemek pişirimi mümkün olmamasına rağmen, odaların içindeki mini mutfakta hazır yiyeceklerinizi / kahvaltınızı / meyvenizi rahatlıkla yiyebiliyorsunuz. İçinde wifi, klima, saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 15.00 – 22.00 saatleri arasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. Doa Houses 2, Eski Datça

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

DOA Houses’ın iki numaralı taş evi. Evin içinde şömine, beşik, wifi, klima, saç kurutma makinesi mevcut. Yemek pişiremeyeceğiniz mini bir mutfağı da var. Girişler 15.00 – 22.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

22. Doa Houses 3, Eski Datça

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

DOA Houses’ın üç numaralı taş evi. Evde şömine, wifi, klima mevcut. Diğer evlerde olduğu gibi odalarda yemek pişiremiyorsunuz. Girişler 15.00 – 22.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

23. Mehmet Ali Ağa Konağı, Reşadiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Tarihi Mehmet Ali Ağa Konağı’nın bahçesinde, 4 kişi kapasiteli, tek yatak odalı, 3 yataklı ve özel banyolu bir taş ev seçeneği. İçinde wifi, klima, saç kurutma makinesi var. Her sabah kahvaltı servisi oluyor. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

24. Mehmet Ali Ağa Konağı Mansion Suite, Reşadiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine Kocaev Mehmet Ali Ağa Konağı içinde bir suite seçeneği. 2 kişi kapasiteli, tek yataklı ve en suite banyolu bir konak odası. İçinde wifi, klima, saç kurutma makinesi var. Her sabah kahvaltı hizmeti veriliyor. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

25. Datça Bademli Vadi Evleri 1, Hızırşah

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Hızırşah’da, 2500 m2 bir arazi içindeki 2 taş evden biri. İçinde 4 oda, 4 banyo, geniş bir salon ve mutfak bulunuyor. Her odanın içinde kendine ait banyosu, vadi manzaralı ahşap balkonu ve terası var. Ev içinde, saç kurutma makinesi, kurutucu, wifi, ütü, çamaşır makinesi, klima, şömine ve tv var. Girişler 11.00 – 22.00 saatler arasında yapılıyor. Çıkış saati de 11.00. Bebekler için uygun değil. Evde ve balkonlar ahşap olduğundan balkonlarda sigara içmek yasak. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

26. Bademli Vadi Evleri 2, Hızırşah

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Aynı arazideki ikinci taş ev. İçinde 4 oda, 4 banyo, geniş bir salon ve mutfak bulunuyor. Her odanın içinde kendine ait banyosu, vadi manzaralı ahşap balkonu ve terası var. Ev içinde, saç kurutma makinesi, kurutucu, wifi, ütü, çamaşır makinesi, klima, çalışma alanı, şömine ve tv var. Girişler 11.00 – 22.00 saatler arasında yapılıyor. Çıkış saati de 11.00. Bebekler için uygun değil. Evde sigara içmek yasak. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

27. ArtOlive Datça Butik Otel, Hızırşah

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

ArtOlive, şehir merkezine arabayla 10 dakika mesafedeki Hızırşah mevkinde, orman içinde, butik otel statüsünde bir konaklama seçeneği. İçinde geniş bir bahçe, 2+1 ev, 1 adet bungalov, 2 adet otel odası ve mutfak bulunuyor. Ev kısmı 4 kişilik, bungalov ise 2 kişilik. İşletme doğa yürüyüşü, at biniciliği, bisiklet turları, ay ışığı sineması, uzun masa sohbetleri gibi etkinler de düzenliyor. Hizmete kahvaltı dahil. Wifi, klima, saç kurutma makinesi gibi donanımlar mevcut. Eve girişler 13.00 – 18.00 saatleri arasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak ama evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

28. Deniz Manzaralı Rustik Villa, Karaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Körmen Marina ve deniz manzaralı, toplam 6 kişi kapasiteli bir taş ev. İçinde 2 yatak odası 2 banyo ve 1 banyo var. Evde klima, wifi, mutfak, kurutucu, çamaşır makinesi gibi donanımlar mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

29. Çağdaş Tasarımlı Taş Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Elli zeytin ağacı dahil 5 dönümlük arazi içinde, Ovabükü Körfezi ve Yunan Adaları’nın (Symi, Rodos, Khalki, Tilos) muhteşem manzarasına bakan 2 kişilik, 60 cm taş, çelik ve beton hibrit duvardan oluşan, ödüllü mimar tarafından tasarlanmış bir ev. Masif sedir ağacından özel tasarım el yapımı mobilyalarla döşenmiş. Wifi mevcut. Tv, çamaşır makinesi, mutfak alanı yok. Mini buzdolabı, kahve makinesi ve ocak gibi mutfak ekipmanları var. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 14.00’te çıkışlar en geç 20.00’de yapılıyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

30. Earthouse Retreat

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Akdeniz’in geleneksel taş işçiliği yöntemleriyle tamamı kilden yapılmış koçan evlerden birinde konaklama deneyimi. Gerçek bir inziva evi. Toplam 2 kişilik. Meditasyon ve yoga yapmayı, dağlardaki patikalarda yürüyüş yapmayı ve doğanın tadını çıkarmayı seviyorsanız uygun. Wifi, mutfak, tv gibi olanaklar var. Mutfak evin içinde değil dışarıda ayrı bir alanda. Girişler 15.00’den sonra yapılıyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

31. Felin House, Mesudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Üç kişilik, iki odalı, banyolu, 1970’li yıllarda inşa edilmiş bir taş ev. Deniz ve doğa manzaralı terası var. Yatak odasında çift kişilik bir yatak, salonda da açıldığında yatak olabilen bir kanepesi, gerekli tüm ekipmanlara sahip mutfağı, banyosu var. Evde klima, wifi, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 15.00’den sonra yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

32. Stylish Hillside Studio

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 3 kişilik, iki odalı, banyolu, manzaralı bir taş ev. Deniz ve doğa manzaralı bahçesi var. Yatak odasında çift kişilik bir yatak, salonda da açıldığında yatak olabilen bir kanepesi, gerekli tüm ekipmanlara sahip mutfağı, banyosu var. Evde klima, mutfak, wifi, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 15.00’den sonra yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

33. Villa Ada

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Ada, toplam 10 kişilik, 4 yatak odasında 8 yatak ve 4 banyo bulunan bir villa. Yunan adaları manzaralı ve havuzlu. Evde klima, tv, mutfak, wifi, çamaşır makinesi gibi olanaklar mevcut. Girişler esnek ama çıkış saati 14.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

34. 8 Dönüm İçinde Manzaralı Taş Ev, Mesudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

8 dönüm zeytinlik içinde, toplam 5 misafir kapasiteli, 2 odasında 3 yatak ve tek banyo bulunan, manzaralı bir balkonu olan, 50 yıllık taş köy evi. Tam teşekküllü bir mutfağımız, terasta yıldızların altında uyuyabileceğiniz kocaman bir yatağı, mangal yapabileceğiniz ya da uzun uzun yemek sohbetleri yapabileceğiniz dev bir verandası var. Etrafında yapılaşma olmadığından dağ tepe trekking sevenler için de uygun. Evde tv ve klima yok. Fakat vantilatör, wifi, bulaşık ve çamaşır makinesi var.  Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

35. Servilla, Mesudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak ve 1,5 banyo olan bir kır evi. Tepeden tüm Mesudiye’ye hakim olan deniz manzarası var. Ferah bir açık mutfak, mutfağa açılan bir veranda, şömine, wifi, tv, çamaşır makinesi gibi olanaklar var. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 14.00 – 16.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 14.00. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

36. Villa Doada

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

10 dönüm arazi içinde, 500 zeytin ağacı arasında, toplam 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, tek banyolu, restore edilmiş bir köy evi. Havuz, mutfak, tv, wifi, klima, çamaşır makinesi var. Girişler 14.00 – 21.00 saatleri arasında yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

37. Mandalina Bahçesinde Küçük Ev, Reşadiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kocaman bir mandalina bahçesi içerisinde, toplam 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek banyo olan, 40 metrekarelik küçük bahçe evi. İçinde mutfak, klima, wifi, şömine, tv mevcut. Bahçesinde odun fırını ve geleneksel kuyu suyu ile dolan sulama havuzu var. Bahçede bulunan tüm meyve ve sebzelerden faydalanabiliyorsunuz. Girişler 14.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir