Doğu Ekspresi bileti bulmak, hele ki örtülü kuşetli ya da yataklı vagondan, piyangodan ikramiye kazanamak gibi zor bir hal aldı. Biletlerin satışa çıktığı gün yer bulmak ümidiyle sabahlamak, “Treni bi salın, nenem köye gidecek” geyikleri artık Twitter’da trending topic olmaya aday muhabbetler.

Bize de sıkça soruyorlar; Doğu Ekspresi’ne nasıl bilet bulunur? Doğu Ekspresi yataklı vagon mu örtülü kuşetli mi? Çift olarak nasıl rahat ederiz?

Size müjde vaad edebilmek isterdim ama bu işin kolay yolu yok. Biraz cefalı bir süreç ama sabrı olanlara faydalı tüyolarımız var. Ama önce henüz okumadıysanız bu işin tüm detaylarını öğrenmek için Doğu Ekspresi yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ederim.

Bu arada bizim tavsiyemiz Ankara – Kars yönünde trene binip, uçakla dönmek.

Doğu Ekspresi Biletleri Nereden Alınır?

– Doğu Ekspresi tren biletlerini, TCDD’nin e-Bilet Sistemi‘nden satın alabilir ve güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

– Aynı zamanda, tcddtasimacilik.gov.tr adresindeki Yolcu Bölümünde bulunan Bilet Satış Noktaları‘ından, Sirkeci Garı’ndan (Haydarpaşa Garı’nda bilet satılmıyor.) 444 82 33 nolu Müşteri Hizmetleri’ni arayarak ve TCDD E-bilet uygulaması ile telefondan satın alabilirsiniz.

2019 Doğu Ekspresi Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Vagon Türü İnternetten Gişeden
Pulman Kişi Başı 47 TL 48 TL
Örtülü Kuşetli Kişi Başı 63,5 TL 64,5 TL
Yataklı Çift Kişi 117 TL 118 TL
Yataklı Tek Kişi (İki kişilik oda tek kişiye kapanıyor) 187 TL 188 TL

Not 2: Ara duraklarda inerseniz fiyatlar düşmekte.

Hangi Doğu Ekspresi Biletini Bulmak Daha Kolay

Temelde yemek vagonu haricinde seyahat etmek için 3 çeşit vagon var: Pulman, Örtülü Kuşetli ve Yataklı Vagon.

Pulman


Standart koltuklu vagonlar. Her sırada 2 çiftli ve 1 tekli koltuk var. Koltuklar yatmıyor ama koltuk aralıkları geniş. Çok sayıda bulunan, daha az konforlu olan ve en kolay bulunan seçenek.

Örtülü Kuşetli

Yataklı vagon

Kompartıman halinde, 4 kişilik, koltuklar ranza şeklinde yatak oluyor, temiz nevresim veriliyor ve yatağınızı kendiniz yapıyorsunuz. Keyifli ortamı ve dört kişinin aynı anda konaklamasına olanak sağladığı için grup halinde Doğu Ekspresi yolculuğuna çıkacakların favorisi. Çabuk tükendiğinden, rekabetin yüksek olduğu seçenek.

Yataklı Vagon


Oda halinde iki kişilik, içinde buzdolabı, masa ve lavabo var. Maksimum konfor ve özel alan sağladığından, çift olarak Doğu Ekspresi yolculuğuna çıkacakların favorilerinden.

Yataklı Vagon Mu Örtülü Kuşetli Mi?

2 kişi için yataklı vagon birinci tercih ama direkt yataklı vagona odaklanmayın deriz. Dışarıdan yataklı vagon içinde masa ve lavabo olması sebebiyle biraz daha konforlu görünse de kullanıcının ne kadar eşyası olduğu, manzara düşkünlüğü gibi şeylere göre örtülü kuşetli yer yer daha konforlu olabiliyor. Bizce ister 2 ister 4 kişi için örtülü kuşetli de çok iyi bir seçenek:

– İkisi de alan olarak aynı metrekareye sahip. Bire bir aynı kompartman, sadece farklı döşenmişler. Örtülü kuşetli de karşılıklı iki koltuk var, açılıp yatak oluyorlar. Yataklı da ise bir taraf yatak, diğeri kocaman bir masa ve lavabo.

– Yataklıda kocaman bir masa var. Örtülü kuşetlideki masa ise aşırı küçük. 4 kişiye bir uçak masası büyüklüğündeki yeri paylaşıyor. 1 günü aşkın süren bir yolculukta ciddi masa ihtiyacı oluyor. Biz bunu sert kabuklu bir valizimizi koltuğa yokup masaya çevirerek bu ihtiyacı giderdik ama tabi yataklı vagondaki masa  gibi olmuyor.

– Eşyanız çoksa kesinlikle örtülü kuşetliyi tercih etmelisiniz. Örtülü kuşetlide boş kalan koltuklara ya da üstteki yataklardan birine eşyanızı yığabilme şansınız var. Yataklıda az aşan var valizler için.

– Yataklıda sadece 1 kişi cam kenarına oturabiliyor, kuşetli de 2 kişi.

ÖNEMLİ: Kuşetliye karar verirseniz 4 koltuğu da satın almak lazım. Yoksa hem istemediğiniz kişilerle kompartımanı paylaşmak zorunda kalırsınız, hem de kadın ve erkekleri ayrı vagonlarda yatırdıklarından gece beraber uyuyamazsınız. (Eskiden diğer koltukları, çocuk tarfesinden bilet alabiliyordunuz ama artık yetişkin olarak alıyorsunuz.)

Hangisinden bilet bulmak kolay?

Doğu Ekspresi yataklı vagon ve örtülü kuşetli en zor iki seçenek. Aynı zamanda de bazı tur firmaları yataklı vagonları önceden kapayıp daha sonra turlar dahilinde yüksek fiyatlara satıyor olması gerçeği de var. Pulmanda ise Şubat tatilinin ortasında bile yer oluyor. Ama pulmanda gitmek otobüs ile gitmek gibi.

Pulmanda gitmek nasıl olur?

Pulmanda seyahat Kars’a otobüs ile gitmekten çok da farklı değil. Yani Doğu Ekspresi deneyimi yaşamak için ideal yer değil. Sadece ulaşım amacı ile trene binmek isteyenlerin tercih ettiği bir seçenek. Şubat tatilinde bile yer bulunuyor.

Doğu Ekspresi Yataklı Vagon Ve Örtülü Kuşetlide Kızlı Erkekli Seyahat Ediliyor Mu

– Doğu Ekspresi yataklı vagon kendi cumhuriyetiniz. Kadın erkek fark etmez, kimin adına bilet aldıysanız onunla kalırsınız, kimse de karışmaz.

– Örtülü kuşetli kompartıman olarak satılmıyor, içindeki 4 bilet tek tek satılıyor. Yani siz 2 kişisiniz diye 2 bilet satın alırsanız, başka 2 kişi çıkıp aynı kompartımana bilet alabilir. O zaman da hiç tanımadığınız insanlarla neredeyse bir gün boyunca gazete bayii kadar ufak bir alanda yolculuk etmek zorunda kalırsınız.

– Eğer kompartımandaki 4 bileti de siz satın almadıysanız gece kadın ve erkekleri ayırıyorlar. Yani şöyle: gündüz aynı kompartımanda beraber seyahat edebiliyorsunuz ancak uyku vakti geldiğinde kadınları bir kompartımana, erkekleri bir kompartımana topluyorlar. Diyelim ki siz kız arkadaşınızla birlikte kuşetlide yer bakıyorsunuz. 4 biletin 2’si erkekler tarafından satın alınmış bir kompartımanda yer buldunuz ve aldınız. Gündüz beraber seyahat edebiliyorsunuz ama gece  oldu mu kız arkadaşınızı kadınların olduğu bir kompartımana yollayıp, onun yerine de başka bir kompartımandan erkek getiriyorlar. Bu durumun bir dezavantajı da yatma vaktinize kendiniz karar veremiyor olmanız.

– Kompartımandaki 4 bileti de siz satın alırsanız kafanız  rahat eder. Diyelim kız arkadaşınız ve kendinize kuşetlideki 4 bileti de aldınız. Ne kimse sizi gece uyku için ayırır, ne de uyku saatinize karışır.

– 2 ya da 3 kişiyseniz ama 4 koltuğu da alacaksanız boş koltukları indirimli tarifeden alabilirsiniz. Ancak her bilet için TC no gerekiyor. Örneğin öğrenci kuzeniniz Cenk de gelecekti ama hasta oldu gelemedi. Naparsın. 😉

Doğu Ekspresi Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkıyor

Doğu Ekspresi biletleri teoride planladığınız gidiş tarihinden 30 önce satışa çıkıyor ancak pratikte işler çok öyle işlemeyebiliyor

Örnekle anlatmak gerekirse; teoride 5 Şubat biletleri 5 Ocak’ta satışa çıkıyor. Bu sebeple insanlar 5 Ocak 00.00 itibariyle bilgisayar başında bilet kovalamaya başlıyorlar. Ancak bazen bekliyorsunuz bekliyorsunuz ve satışa bir türlü çıkmıyor. Biletler daha satışa çıkmadan turlar tarafından kapatılmış olabiliyor. Ama bazen trene vagon eklenebilip koltuk sayısını arttırabiliyorlar. Birden hop yeni yerler açılıyor. Dolayısı ile seyahat biletlerin satışa çıkışı seyahat tarihinizden 30 ila 15 gün öncesi arasında oynayabiliyor.

TCDD’nin websitesine girdiğinizde sizden kalkış ve varış yönünüzü, gidiş dönüş tarihinizi ve kişi sayısını girmenizi istiyor. Eğer istediğiniz tarihleri, kişi sayısını ve durakları seçip ara butonuna bastığınız halde “İsteğinize Uygun Sefer Bulunamamıştır” ibaresi ile karşılaşırsanız, biletler henüz satışa çıkmamış demek oluyor.

Bilet bulmak için sabahlamak işe yarıyor mu?

İnsanlar bilet kapabilmek için bilgisayar başında sürekli sayfayı refresh ederek sabahlıyor ama biletler o gün satışa çıkmasına rağmen asla satışa düşmeyebiliyor. Çünkü o tarih için biletleri daha satışa çıkmadan tur şirketleri kapamış olabiliyor.

Peki Doğu Ekspresi biletleri saat kaçta satışa çıkıyor?

Ne yazık ki biletlerin satışa çıktığı saat için de kesin bir şey söyleyemiyoruz. Genellikle sabah 07.00-07.30 arası satışa çıktığı durumlar çoğunlukta olsa da 00.45 ile 02.30 saatleri arasında satışa çıktığı zamanlara da rastlanıyor. O yüzden kesin çözüm için, gece yarısı itibariyle TCDD internet sitesini açıp bilet kontrollerine başlayabilirsiniz. Bu da demektir ki o gün size uyku yok. 🙁

Doğu Ekspresi’ne Nasıl Bilet Alınır?


Doğu Ekspresi bileti nasıl bulunur
ve Doğu Ekspresi’ne bilet nasıl alınır iki ayrı mesele, iki ayrı strateji.

Doğu Ekspresi bileti nasıl bulunur – Biletin satışa çıkıp çıkmadığını takip etmek için telefonunuza TCDD’nin uygulamasını indirin

Dediğimiz gibi biletlerin satışa çıktığı kesin bir gün ve saat söylemek zor. O yüzden söyleyebileceğimiz en kesin şey, biletlerin hedeflediğiniz gidiş tarihinden 1 ay ila 15 gün öncesinde, genellikle sabah 07.00-07.30 arası olmak üzere gece yarısı 00.00’dan sonra herhangi bir saatte satışa çıktığı. Bu da zırt pırt güncelleme yapıp bilet var mı bakmanız gerektiği anlamına geliyor. Bu sebeple telefon her an elinizin altında olduğu için TCDD’nin uygulamasından devamlı takip etmek daha kolay.

Doğu Ekspresi bileti nasıl alınır – Bilet bulduysanız hemen TCDD’nin websitesine geçin

Biletler göz açıp kapayıncaya kadar gittiği için hız her şey demek. Diyelim ki uygulamadan bilet buldunuz, hemen TCDD’nin websitesine geçin. Uygulama websitesine göre yavaş olduğundan siz işlem yapana kadar atı alan Üsküdar’ı geçebiliyor.

Diyelim ki TCDD’nin sitesindesimiz, işleme başlasınız. 10 dakika içinde işleminizi tamamlamazsanız, bilet alabilmeniz için size tanınan süre sona eriyor ve otomatik olarak size ayrılan koltuk iptal ediliyor.

Sisteme girdiğinizde tüm koltuklar dolu gözüküyor ama ilk sayfaya gittiğinizde Pulman 1. Mevkii (2), Örtülü Kuşetli 1. Mevkii (3) ve. şeklinde çıkıyorsa o zaman o dolu gözüken yerler henüz satılmamış fakat birilerinin “sepetinde” demektir. Bu da bu kişilerin işlemden vaz geçebilme veya onlara ayrılan sürede işlem yapmama ihtimalini doğuruyor. O yüzden sayfanızı yenileyin ve hemen pes etmeyin.

Not: Vagonlarda cinsiyete göre yer seçiyorsunuz. Eğer dört kişilik bir Örtülü Kuşetli Vagonda, sizden önce bir kadın bilet almış ise sistem artık o vagona sadece kadınların bilet almasına izin veriyor. Fakat tüm vagonu siz kapayacaksanız o ayrı. Eğer tek seferde kadın erkek karışık şekilde siz vagonu kaparsanız, sistem kadın erkek birlikte seçime izin veriyor. Kimseden evlilik cüzdanı gibi belgeler istenmiyor.

İnternetten Aldığınız Bileti Bastırmanız Gerekiyor Mu?

İnternetten aldığınız biletin basılı hali elinizde bulunması gerekmiyor. Sadece bileti satın aldığınıza dair mail adresinize veya telefonunuza gelen onay bildirimi ve kodu yeterli oluyor. Elbette yanınızda, nüfus kağıdı, ehliyet gibi resmi bir kimlik belgesi bulundurmanız, bilet kontrolü açısından zorunlu.

Doğu Ekspresine Bilet Bulma Tüyoları

1. Biletleri İnternette Satışa Çıktığı Anda Almaya Çalışmak

Başta da belirttiğimiz gibi, Doğu Ekspresi Örtülü Kuşetli ve Yataklı vagon biletleri, internetten satışa çıktığı anda bitiyor. Ama doğru tarih aralığında, yeterince azmeder, doğru saatler arasında bilgisayarınızın ve cep telefonu uygulamasının başında olursanız, uykusuz kalmayı göze alır ve TCDD’yi tabir-i caiz ise stalklarsanız, bilet bulma şansınız yükselir. Gara veya yetkili gişeye bizzat gitmek çok da işe yarar bir yöntem değil. 

2. Biletler Satışa Çıktığı Anda Bitti Gibi Dursa Da Bekleyin

Diyelim biletler satışa açıldığı gibi bitti. Hemen pes etmeyin çünkü bu biletlerin satın alındığı anlamına gelmez, sadece birilerinin sepetinde olduğu anlamına gelir. İşlem yapmaya çalışan kişiler bazen onlara ayrılan sürede rezervasyonlarını tamamlayamıyorlar ve koltuklar boşalıveriyor.

3. TCDD’nin Cep Telefonu Uygulamasını Kullanmak

Ayrıca TCDD’nin, Apple ve Android işletimli akıllı cep telefonlarına indirebileceğiniz bir de uygulaması bulunuyor. Bu uygulama ile tek tuşla biletlerin satışa çıkıp çıkmadığını kontrol edebiliyor ve bilet satın alabiliyorsunuz. Yalnız her ne kadar biletlerin satışa çıkıp çıkmadığını kontrol etmek kolay olsa da, bilet alış işlemleri, internete göre daha yavaş işliyor. O yüzden en iyisi, biletlerin çıkıp çıkmadığını bu uygulamadan kolayca kontrol edip, satın alma işlemini internetten yapmak en akıllıcası olur.

4. Ek Vagonları Takip Etmek

TCDD trenleri 9 vagonluk oluyor ama ek vagonlar ile 12 vagona çıkabiliyor. Yani bazen, biletlerin satışa çıkıp bitmesinden sonra trene ek vagon eklenebiliyor. O yüzden pes etmeyin ve TCDD’nin internet sitesinden ek vagon eklenip eklenmediğini kontrol edin. Tıpkı biletler gibi, ek vagonların satışa çıktığı kesin tarih ve zaman diye de bir şey yok. Bu ek vagonlar, biletlerin satışa çıktığı gün de eklenebiliyor sonrasında da. Ama genellikle ek vagonların 11.00 gibi eklendiği olabiliyor. Ayrıca çok kalabalık bir grupsanız, Sirkeci Garı’na gidip ek vagon talebinde de bulunabilirsiniz. Açılmasının garantisi yok ama siz yine de şansınızı denemiş olursunuz.

5. Son Dakika İptal Edilen Rezervasyonları Fırsata Çevirmek

Birkaç gün kala iptal edilen biletler olabiliyor. Hatta Kars’ta konuştuğumuz birçok insan biletini bu şekilde bulmuş. Dediklerine göre bugünden 2-3 sonrasına bilet bulmak, 1 ay sonrasına bilet bulmaktan daha kolaymış. Eğer tarih konusunda katı değilseniz, arada telefonunuzu açıp yarına, öbür güne bilet açılmış mı kontrol edebilirsiniz.

6. Uçakla Gidip, Trenle Dönmek

Ankara-Kars güzergahına daha fazla talep görüyor. Bu nedenle, uçakla gidip, Kars-Ankara hattını Doğu Ekspresi ile dönmeyi seçmek şansınızı arttırır.

7. Diğer Şehirlerden Binmek

Doğu Ekspresi, Ankara, Kırıkkale, Kayseri, Sivas, Erzincan ve Erzurum‘dan geçerek Kars‘a ulaşan ve tüm bu yolu 1 günde yapan bir tren. Dolayısıyla, trende sadece Doğu Ekspresi macerasına çıkmış turistler yok. Aynı zamanda gerçekten bir şehirden bir şehire ulaşım sağlamak isteyen vatandaşlar da var.

Bu nedenle, internetten yapacağınız aramayı, sadece Ankara-Kars hattı ile sınırlamayıp başka şehirlerden arama yaptığınızda boş yerler yakalama şansınız var. Örneğin Kars – Kayseri, Kayseri – Kars şekilinde de bakın. Elbette bu şekilde yataklı veya örtülü kuşetlide yer bulmayı beklemeyin. Bu dediğimiz sadece pulman seçeneğinin bile tükendiği durumlarda geçerli. Çünkü kimsenin, Kars-Erzurum arasındaki birkaç saat için yataklı veya örtülü kuşetli vagon tercih etmeyeceğini var sayıyoruz. Bu seçenekteki bir diğer hayati nokta da Kars dışında bineceğiniz diğer şehirdeki gara ulaşımınızı ayarlayacak durumunda olmanız. Tabi ana hedefiniz Erzurum ise o başka.

8. Pulman’a Kanaat Etmek

Doğu Ekspresi yataklı vagon ve kuşetlinin keyfi kesinlikle pulmanda yok. Hatta otobüsten farksız ama yine de illa bu yolculuğa çıkmayı kafanıza koyduysanız, en kötü pulman ile gitmeye kanaat edebilirsiniz.

Diğer Ekspreslere Ne Dersiniz?

– Van Gölü Ekspresi’ne de öyle şıp diyince yer bulunmuyor ama çok daha az bir rekabet var.

Schengen Vizeniz varsa Sofya Ekspresi de bir alternatif.

Interrail bileti ile Avrupa’yı gezebileceğinizi unutmayın.

Bilet Devirleri

– Bu yazının altındaki yorumlara bilet arayanlar ve elindeki bileti satmak isteyenler mesaj bırakmaya başladılar. Öncelikle konunun bizimle hiçbir alakası yoktur.
– Satın almış olduğu bileti kullanamayak olursanız, TCDD bilet iadelerini kabul etmektedir.
– Bileti karaborsadan satmak ne etik, ne de hukukidir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız kişi ya da kurumu BİMER ya da CİMER gibi kurumlara şikayet edebilirsiniz.
– Oluşabilecek olumsuzluklardan biz sorumlu değiliz.

Instagram’a Da Bekleriz

http://www.instagram.com/p/BtsUUXIHVte/

121 YORUM

 1. Leyla

  Merhaba aralık ayı için çift kişilik yataklı vagon arıyoruz varsa biletini satmak isteyen arkadaslar bu mailden ulaşın lutfen..

  Cevapla
 2. Sng

  Merhabalar bizde arkadaş grubuyla gitmek istiyoruz ankaradan Kars’a kadar diğer illerde durup resim çekme imkanı ya da konaklama oluyor mu ayrıca tur fiyatları çıkıyor baya pahalı normal bilet aldığımızda da bir sorun oluyor mu . Kars gittiğimizde gezip aynı tarihte mi dönmek gerekiyor ya da geri dönüş bileti de aldığımız bilete dahil oluyor mu

  Cevapla
 3. Ezgi

  22-23-24-25-26 Aralık herhangi bir gün için, – Aralık sonu olması yeterli- çift kişilik yataklı vagon bileti olup satmak isteyen bitterfield4@gmail.com adresine mail atarsa çok sevinirim.

  Cevapla
 4. Esma

  Merhaba 22 veya 23 ağustosa yataklı 4 kişilşk bilet arıyorum mail atarmısınız teşekkür ederim doğu ekspres

  Cevapla
 5. Sonay Handan

  Yataklı çift kişi 117 olan toplam çift kişi fiyat mı yoksa kişi başı 117 mi?

  Cevapla
 6. Ugur er

  Merhaba arkadaşlar elimizde 4 kişilik yataklı kompartman bileti vardır KIRIKKALE Erzincan aradı 16.08.2019 tarihli almak isteyen yolculara devredilir 05437779010 numaradan ulasabilirsiniz

  Cevapla
 7. Seckin

  Merhabalar çift kisilik yataklı vagon arıyoruz Ankara kars. Aralık ayı için bilet arıyoruz mail atarsanız sevinirim

  Cevapla
  • aydin

   TCDD nin sayfasina son günlerde giren oldumu?
   Ben biraz önce denedim hic bir sekilde bilet rezevasyonu yapmak mümkün degil. Cesitli browserler ve baska PC ve Tablet ile de sonuc degismedi. Bu sayfayi tasarlayan teknikerlerin ve sayfadan sorumlu kisilerin allah belasini versin. TCDD nin neden 1923 de bu yana bir arpa boyu yol alamadigini buradan da anlamak mümkün.
   Yani bilet almak icin illa da ankaraya gardaki giseyemi ugrayalim?
   Bir de amerika da bir demiryolu sayfasina girin bakalim. Aradaki farki görürsünüz.

   Cevapla
 8. yok

  hasta olup gelemeyen kişinin yerini doldururlar mı peki ? Ben aradım sorudm sorun yaşarsınız dediler ?

  Cevapla
  • Kübra

   Biletini satın almışsınız zaten parası ödenmiş size ait kimse karışamaz mantıken

   Cevapla
 9. Emin

  Bizde aradık bulmaya çalıştık fakat Doğu Ekspresi yöntemleri gerçekten çok zor normalde yaz aylarında biraz daha kolaylaşıyor ama arayan illaki bulur.

  Cevapla
 10. ersan

  haziran ayı için iki kisilik yataklı bilet lazım satmak isteyenler ulaşırsanız sevinirim

  Cevapla
 11. Sedef

  Haziran ayı için Ankara Kars gidiş dönüş yataklıbiletine talibim tabii 2kişilik.şimdiden teşekkür ederim

  Cevapla
 12. Duygu

  Merhabalar Ankara-Kars Kars-Ankara gidis donus yatakli vagon acik biletim var cift kisilik…. istediğiniz tarihte kullabaniliceginiz acik ileti satmak istiyorum ilgilenenler mail atabilirler…

  Cevapla
 13. Fikret Furkan

  Biz Evde Yokuz bir sorum var engelli arkadaşlarım adına bilet alsam kuşetlide oda değişiminde bize dokunuşlar mı?

  Cevapla
  • alper

   elif hanım ben de bu doğu illerine gitmek istiyorum ama eskişehirde oturuyorum hızlı trenle gitmek zor oluyor ankara ya onun için eskişehir kars seferi konulsa ne güzel olur

   Cevapla
  • Peplin

   Haziran için daha bilet açılmadı diye biliyorum. Bir aylık bilet bakabilirsin ancak

   Cevapla
  • Doğukan

   20 NİSAN TARİHLİDİR. YUKARI DA ”19 NİSAN” OLARAK YANLIŞ YAZILDI. İLETİŞİM İSE 0536 712 5787

   Cevapla
 14. Fatih han

  Merhaba 19 Nisan 2019 da 2 kisilik yataklı vagon biletini devretmek isteyen varmı?
  Varsa ulaşabilirsiniz 0530 377 0248

  Cevapla
 15. İbrahim

  29 marta 2 kişilik yataklı bileti olan varmı varsa ulaşın bana lütfen

  Cevapla
 16. RAŞİT

  4 mart tarihli ANKARA-KARS YATAKLI 2 KİŞİLİK BİLETİM var. 11 mart tarihi için aynı şekilde bilet arıyorum. değiştirmek isteyen varsa ulaşırsa sevinirim. ya da 11 mart tarihi için bileti olan varsa talibim biletlere. rasityorgancilar@hotmail.com

  Cevapla
 17. Pınar

  Merhabalar 11 mart için örtülü kuşetli için bir biletim var. Arkadaşım gelemediği için devretmek istiyorum. Hem yol arkadaşı da oluruz birbirimize. İlgilenirseniz pnr7xyz@hotmail.com bana ulaşabilirsiniz.

  Cevapla
 18. Ferhat

  Merhaba

  9 Mart Kars Ankara yataklı 2 kişilik biletimi 10 yada 11 Mart tarihine 4 kişilik bloklanmış kuşetli kompartman yada 2 kişilik yataklıyla değiştirmek isteyen olursa YADA
  7 Mart Ankara -KARS 4 kişilik kuşetli kompartman bibiletimi 4 yada 5 Mart aynı nevi(4 kişilik bloklanmış kuşetli) ile değiştirmek isteyen olursa.

  Onceuponatime034@gmail.com

  Cevapla
 19. Berk

  Osman bey merhaba biletinizle ilgileniyorum bu devir işlemi nasıl gerçekleşiyor ve iki kişilik toplam fiyatımız nedir iyi akşamlar

  Cevapla
 20. Gözde

  15 marttan sonra Kars istikameti 2kisilik yataklı yada 4kisilik örtülü kuşetli bilet devretmek isteyenler iletişime geçebilir mi ?

  Cevapla
 21. Cihad

  17 Mart örtülü kuşetli Kars-Ankara istikameti 4 kişilik biletimiz ve 17 Mart Ankara-Kars istikameti örtülü kuşetlide 2 bayan biletimiz var ilgilenenler cihadalper@gmail.com ulaşabilirler

  Cevapla
 22. Vangolu

  12 Mart 2019 tarihinde Ankara dan Tatvana vangölü ekspres 2 kişilik yataklı biletim var devredebilirim 0554 111 62 19

  Cevapla
 23. Melek

  Merhaba uzun zamandır bilet bulmaya çalışıyorum 2 kişilik örtülü kusetli veya yataklı 4 kişilikte olur tarih ne zaman olursa olsun bana ulaşabilirsiniz
  mderegoz44@gmail.com

  Cevapla
 24. Ali can

  Merhabalar bilet devir işlemi nasıl gerçekleşiyor acaba? Bilet devretmek istiyorum arkadaşlarıma ama nasıl olduğunu bilmiyorum.

  Cevapla
  • Berk

   Osman bey merhaba biletinizle ilgileniyorum bu devir işlemi nasıl gerçekleşiyor ve iki kişilik toplam fiyatımız nedir iyi akşamlar

   Cevapla
  • Osman

   Arkadaşlar bileti verdim bir arkadaşa. Bilet yok şuan. Mail atmayın artık lütfen.

   Cevapla
 25. Zeynep

  20 veya 21 veya 22 Şubat tarihlerine Ankara’dan Kars’a bilet arıyorum. 22 Şubat Doğum günüm olduğu için 21 ve 22 Şubat en çok istediğim tarihler. Yani doğum günüme arkadaşlarımla trende girmek istiyorum. 1 yataklı 1 kuşetli toplam 6 kişilik yer bakıyorum. “Sen bir kompartmanı bulursan öp de başına koy” derseniz ne bulurusam o da kabulüm. Bu tarihlerde bileti olup devretmek isteyenler lütfen bana ardagz@hotmail.com adresinden mail atabilirler mi?

  Cevapla
 26. Aytaç

  Merhabalar arkadaslar tarih hiç önemli değil hangi tarihte gidiş dönüş yataklı vagon bileti varsa 05382725046 dan arayabilir

  Cevapla
 27. Kurabiye

  biletini devretmek isteyen bana ulaşabilir..yataklı . 4 kişilik kuşetli vagon tercihim

  Cevapla
 28. Hakan

  15 Şubat ankaradan Kars’a veya 17 Şubat Kars’tan Ankara’ya kuşetli veya yataklı iki kişilik bilet arıyorum devretmek isteyen yazdın lütfen.

  Cevapla
 29. Mehmet

  2 kişilik yataklı oda lazım tarih 5 marttan itibaren 20 marta kadar geçerli kız arkadaşımla tanışma yıldönümüne denk geliyor lütfen yardımcı olun bulamıyorum bilet
  iletişim: mehmetadacik42@gmail.com

  Cevapla
 30. Hüseyin

  11 şubat tarihli ankara kars yataklı vagon bileti olan varsa iletişim için 05077083533

  Cevapla
 31. Samet

  Çok uzun zamandır bilet arıyordum, gecelerce bekledim ama nafile, geceleri boşuna uğraşmayın, asıl bizim alabileceğimiz bilet gündüzleri satışa çıkıyor, gündüz belli saatlerde yakın tarihlere yer açılıyor bu aralar, devamlı bilgisayardan takip etmelisiniz, bugün saat 11.30 gibi yer açıldı ve 10.02.2019 tarihine kuşetlide yer buldum, aynı anda başka bilgisayardan dönüş tarihi için girdim ve şükür dönüş biletlerini de aldım, dediğim gibi tavsiyem çantanız sırtınızda olsun, hergün devamlı bakın siteye, haftaiçi önümüzdeki bir haftaya falan yer açılıyor arada sırada. Selamlar saygılar

  Cevapla
 32. Ersin köseoğlu

  Şubat 11 ankara kars istikametine 2 yataklı yada 4 lü kuşetli de bilet arıyorum ilgilenen iletişime geçerse sevinirim. 0541 338 37 40 acil plurda sevinirm

  Cevapla
 33. Berk

  Merhaba, 15 Şubat’dan itibaren her tarih için Ankara-Kars , yataklı vagon ya da 4 kişilik örtülü kuşetli biletini devretmek isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir mi?
  aliberkoz06@gmail.com

  Cevapla
 34. Burcu Çelik

  4 kişilik örtülü kuşetli bilet arıyorum.

  Elinde olanlar yeşillendirse ya 🙂

  burcuu_8947qhotmail.com

  Cevapla
 35. Beril

  Kars istikameti 2kişi yataklı bilet devretmek isteyen varsa ulaşabilir: 05424280583. Şubat/mart ayı.

  Cevapla
 36. Burak can

  Merhabalar 5 subat dogu ekspresine ortulu kusetli ya da yatakli aliciyim 2 kisiyiz gerekirse 4 kisilik de alabilirim rica etsem ulasabilir misiniz?
  0507 650 73 40

  Cevapla
 37. Burcin

  Dogu ekspres kars istikamet 2 yatakli bilet devretmek isteyen olurmu acaba

  Cevapla
 38. Bora

  Bilet bulamıyınca kızarak cimer e şikayet dilekçesi yazdım,bu seyehat acentalarının toptan bu biletleri satın almaları çok sinir bozucu bence herkes şikayet etmeli

  Cevapla
 39. Emel

  Merhaba 21 Şubat tarihimde yataklı yada örtülü kuşetli biletini devir yapmak isteyen yazabilir mi?

  Cevapla
 40. yekta

  biraz eleştirel bir yazı yazmanızı beklerdim açıkcası. çok açık ve net turlar biletleri kapatıyor, devlet buna müdahale etmiyor.
  ayrıca o arkadaşta ayağını keske yemek yediğimiz yere sürmeseymiş.
  yayınlamazsınız ama yinede dikkate alın
  seviliyorsunuz
  saygılar.

  Cevapla
 41. Emel kılıç

  Merhabalar, 3 kişiyiz 21 Şubat tarihi için biletini devretmek isteyen varsa haber verebilir mi?

  Cevapla
 42. Şebnem

  Elimizde 3 Şubat ve 5 Şubat Ankara’dan Tatvan’a bilet vardır. Satın almak isteyen ulaşabilir.

  Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Send this to a friend