Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

FETHİYE’DE KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Bu yazımızda en beğendiğimiz Fethiye evlerini bulabilirsiniz. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

Fethiye Seyahati Planlaması – Gelmeden Önce

Fethiye’ye Nasıl Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Bulurum?

Fethiye’ye uçakla gelecekseniz, en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı. Fethiye merkez buradan arabayla 30 dakika sürüyor. Uçak biletinizi almadan önce mutlaka farklı havayolu firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırın deriz. Aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Dalaman Havalimanı’na uygun fiyatlı UÇAK BİLETİ bulmak için TIKLAYIN.


Araba Kiralamak Gerekir mi?

Sadece merkezde kalacaksanız araç kiralamanıza gerek yok ama Fethiye çevresinde Kayaköy, Kabak, Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz, Göcek gibi gezilecek çok yer var ve hiçbiri yakın mesafede değil. O nedenle kendi aracınızla gelmediyseniz, araç kiralamanızı öneririz. Dalaman Havalimanı’ndan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.


Ege’deki Diğer Rüya Gibi Kiralık Villalar

Birkaç duraklı bir Ege turu planlayanlara duyurulur! Ege’nin en güzel sahil beldelerinden, en güzel kiralık villaları derlediğimiz çok kapsamlı bir yazımız da var: Kiralık Villa, Bungalov ve Tatil Evleri

= Favorilerimiz

Fethiye’de Kiralık Villa ve Tatil Evleri

1. The Edge, Karaağaç

The Edge, 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 5 yatak olan, 5 banyolu bir kır evinde oda seçeneği. İçinde, mutfak, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, tv, ütü, saç kurutma makines, şömine var. Klima ve wifi yok. Eve giriş 14.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Isıtmalı Havuzlu Lüks Villa, Karaağaç

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Isıtmalı havuzlu villa, Karaağaç mevkiinde, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odalı, 9 yataklı, 3,5 banyolu, ısıtmalı havuzlu müstakil bir villa. İçinde tam teşekküllü bir mutfak, tv, jakuzi, klima, çamaşır makinesi bulunuyor. Girişler 15.00 – 22.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. 2 – 12 yaş arası çocuklar için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve parti – etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Modern Mimariye Sahip Villa 1, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Modern mimarili villa, doğanın içerisinde ve bahçesini tropikal süs bitkilerinin yer aldığı, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2,5 banyolu ve havuzlu bir villa. Çiftler için ideal. İçinde, mutfak, ücretsiz otopark, jakuzi, çamaşır makinesi, klima, tv ve wifi mevcut. Girişler 16.00 – 22.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Modern Mimariye Sahip Villa 1, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Modern mimarili bu villa, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu ve havuzlu bir villa. Çiftler için ideal. İçinde, mutfak, ücretsiz otopark, jakuzi, çamaşır makinesi, klima, tv ve wifi mevcut. Girişler 16.00 – 22.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Rum Mimarili Özel Havuzlu Villa, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Rum mimarili taş villa, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu, havuzlu bir villa. Çiftler için ideal. Bir odasında jakuzi bulunuyor. İçinde, wifi, mutfak, klima, tv, ütü gibi donanımlar var. Girişler 16.00 – 21.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00’da. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Doğa İle İç İçe Jakuzili Villa, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Doğa ile iç içe bu villa da yine Kayaköy mevkiinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı, 3 yataklı ve tek banyolu, havuzlu bir villa seçeneği. Villada açık mutfak, wifi, tv, klima, otopark, jakuzi, çamaşır makinesi var. Özellikle çekirdek aileler veya çiftlere uygun. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00’da. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Doğa İle İç İçe Jakuzili Villa 2, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Diğer villa ile yan yana olan, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı, 3 yataklı ve tek banyolu, havuzlu bir villa seçeneği. Villada açık mutfak, wifi, tv, klima, otopark, jakuzi, çamaşır makinesi var. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00’da. Çocuklar ve bebekler için uygun. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Kasaba Kayaköy, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kasaba Kayaköy, Kayaköy’de bir tiny house yerleşkesi. Burada 2-3 kişilik çok hoş tiny evlerde konaklama şansınız var. İçlerinde kendi banyoları ve 2 kişilik yatak, mini mutfak, wifi, ısıtma ve klima bulunuyor. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evlerde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Kayaköy’de Korunaklı Villa, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Korunaklı villalardan oluşan bu işletme, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı evlerde konaklayabileceğiniz taş birimler sunuyor. Evlerin içinde wifi, klima, havuz, mutfak, çamaşır makinesi, tv mevcut. Girişler 15.00 – 20.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkışlar ise 11.00’de yapılıyor. Evlerde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Villa Panorama, Faralya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Faralya’da, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 3 banyolu ve açık havuzlu, panoramik manzaralı bir konaklama seçeneği. İçinde wifi, şömine, çamaşır makinesi, mutfak, klima, tv mevcut. Girişler esnek fakat çıkış saati 11.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Herkesten İzole Bir Dağ Evi, Faralya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Uzunyurt mevkiinde, Likya Yolu üzerinde, 2 kişi kapasiteli, 1 yatak odalı ve tek banyolu bir inziva noktası. Çocuklu ailelere uygun değil. Tek gezginler veya çiftler için ideal. Doğa içinde, havuzlu. İçinde klima var fakat doğa dostu olan mülk sahibi günde sadece 4 saat çalıştırılmasını rica ediyor. Ayrıca wifi, mutfak, otopark alanı, jakuzi, çamaşır makinesi de mevcut. Girişler 14.00 – 22.00 saatleri arasında. Çıkış ise 12.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Deniz Manzaralı Jakuzili Ultra Lüks Balayı Villası 1, Faralya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2 banyolu bir balayı villası. İçinde havuz, wifi, mutfak, jakuzi, çamaşır makinesi, klima ve tv var. Girişler esnek ama çıkış saati 10.00’da. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içmek yasak. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Deniz Manzaralı Jakuzili Ultra Lüks Balayı Villası 2, Faralya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine diğer balayı villası ile aynı yerde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde sonsuzluk havuzu, wifi, mutfak, jakuzi, çamaşır makinesi, klima ve tv var. Girişler esnek ama çıkış saati 10.00’da. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içmek yasak. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Zakros Hotel Lykia Jakuzili Deluxe Suite, Faralya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Zakros Hotel’in, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve özel banyosu olan suiti. Jakuzi, wifi, klima var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çiftler için uygun. Çocuklara göre değil. İçeride sigara içilebiliyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Ücrete kahvaltı dahil. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Kabak Dome, Kabak

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kabak’taki favorimizden olan Dome Suites’in kubbe bungalovlarında konaklama opsiyonu. Burası, Türkiye’de bir ilk olan dome mimarisine sahip evlerden oluşan bir tesis. Çiftler için ideal. İçinde klima, çalışma alanı, saç kurutma makinesi var. Wifi ve tv yok. Girişler 14.00 – 02.00 saatleri arasında yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Turan Hill Lounge, Kabak

Fotoğraf Kaynak: www.facebook.com/turanhilllounge

1987’de kurulmuş olan Turan Hill Lounge tam bir Kabak klasiği. 3 tip ev sunuyor: Klimalı Butik Evler, fanlı Şirin Evler ve ortak banyolu denilen yarı açık bungalowlar. Geniş bir yoga alanı ve küçük bir havuzu da var. Sık sık yoga seansları düzenleniyor. Ayrıca ev yapımı, taze, sağlıklı yemekler sunuyorlar. Vegan, vejetaryen, glutensiz beslenme tercihlerini de dikkate alıyorlar.  Wifi mevcut. Girişler 13.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Şövalye Adası’nda Villa, Merkez

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Şövalye Adası’nda, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak olan, 4 banyolu muhteşem manzaralı bir villa. Özel iskelesi ve plajı var. Bebekle konaklayacaklar için beşik var. Evin içinde, wifi, mutfak, çamaşır makinesi, klima, tv, ütü, saç kurutma makinesi bulunuyor. Girişler 15.00 – 20.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Müstakil Villa, Şövalye Adası

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine Şövalye Adası’nda, deniz manzaralı, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan 3 banyolu ve havuzlu bir villa. İçinde, wifi, mutfak, çamaşır makinesi, klima, tv, ütü, saç kurutma makinesi var. Girişler 16.00’da fakat çıkış saati 11.00. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor ama evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Fethiye Merkezde Müstakil Ahşap Ev, Çalış

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Çalış’ta, denize 50 metre mesafede, 2 yatak odasında 6 yatak ve 2 banyo olan müstakil bir ahşap ev. Önünde küçük bir havuzu var. İçinde wifi, klima, tv, ütü, mutfak, çamaşır makinesi var . Girişler 13.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

20. Orman İçinde Tatil Kulübesi, Yanıklar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Orman içindeki tatil kulübesi, Yanıklar mevkiinde, 3 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak olan, tek banyolu bağ-bahçe içinde bir kabin ev. Çiftler için ideal. İçinde açık mutfak, klima, ütü, tv, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi var. Wifi yok. Girişler 16.00 – 19.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek, parti veya etkinlik düzenlemek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. Yanıklar’da Müstakil Havuzlu Villa, Yanıklar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yanıklar mevkiinde, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir villa. İçinde wifi, mutfak, ücretsiz otopark, jakuzi, çamaşır makinesi, klima, tv var. Girişler 15.00 – 23.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Mülkte sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

22. Babylon, Fethiye, Ölüdeniz

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Babylon, Ölüdeniz mevkiinde, 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 6 yatak olan, 5,5 banyolu, ısıtmalı havuzlu, barbekü alanlı ve ağaçlıklı bahçeli bir villa. Sahile 5 dakika yürüme mesafesinde. İçeride wifi, mutfak, otopark alanı, tv, jakuzi, çamaşır makinesi, klima mevcut. Girişler 16.00 – 23.00 saatleri arasında, çıkış ise en geç 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

23. Bahçe İçinde Müstakil Villa, Hisarönü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Ölüdeniz Hisarönü mevkiindeki 9 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak bulunan, 3,5 banyolu, geniş bahçeli ve havuzlu bir villa opsiyonu. Binada wifi, ücretsiz otopark, tam donanımlı mutfak, jakuzi, çamaşır makinesi, klima, tv, ütü gibi olanaklar var. Girişler 15.00 – 23.00 saatleri arasında, çıkış ise 10.00’da. Ölüdeniz’e ve şehir merkezine ise sadece 3 dakika mesafede. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

24. Villa Kıdrak Residence, Ölüdeniz

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Kıdrak, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak ve banyo olan, doğa ile iç içe bir villa. Açık havuzu var. Çiftler için ideal. Ev içinde wifi, tv, mutfak, klima, çamaşır makinesi, ütü var. Girişler 16.00 – 20.00 saatleri arasında yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.