Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

FETHİYE’DE KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Bu yazımızda en beğendiğimiz Fethiye evlerini bulabilirsiniz. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

Fethiye Seyahati Planlaması – Gelmeden Önce

Fethiye’ye Nasıl Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Bulurum?

Fethiye’ye uçakla gelecekseniz, en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı. Fethiye merkez buradan arabayla 30 dakika sürüyor. Uçak biletinizi almadan önce mutlaka farklı havayolu firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırın deriz. Aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Dalaman Havalimanı’na uygun fiyatlı UÇAK BİLETİ bulmak için TIKLAYIN.Araba Kiralamak Gerekir mi?

Sadece merkezde kalacaksanız araç kiralamanıza gerek yok ama Fethiye çevresinde Kayaköy, Kabak, Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz, Göcek gibi gezilecek çok yer var ve hiçbiri yakın mesafede değil. O nedenle kendi aracınızla gelmediyseniz, araç kiralamanızı öneririz. Dalaman Havalimanı’ndan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.


Ege’deki Diğer Rüya Gibi Kiralık Villalar

Birkaç duraklı bir Ege turu planlayanlara duyurulur! Ege’nin en güzel sahil beldelerinden, en güzel kiralık villaları derlediğimiz çok kapsamlı bir yazımız da var: Kiralık Villa, Bungalov ve Tatil Evleri

= Favorilerimiz

Fethiye’de Kiralık Villa ve Tatil Evleri

1. The Edge, Karaağaç

The Edge, 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 5 yatak olan, 5 banyolu bir kır evinde oda seçeneği. İçinde, mutfak, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, tv, ütü, saç kurutma makines, şömine var. Klima ve wifi yok. Eve giriş 14.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Isıtmalı Havuzlu Lüks Villa, Karaağaç

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Isıtmalı havuzlu villa, Karaağaç mevkiinde, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odalı, 9 yataklı, 3,5 banyolu, ısıtmalı havuzlu müstakil bir villa. İçinde tam teşekküllü bir mutfak, tv, jakuzi, klima, çamaşır makinesi bulunuyor. Girişler 15.00 – 22.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. 2 – 12 yaş arası çocuklar için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve parti – etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Modern Mimariye Sahip Villa 1, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Modern mimarili villa, doğanın içerisinde ve bahçesini tropikal süs bitkilerinin yer aldığı, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2,5 banyolu ve havuzlu bir villa. Çiftler için ideal. İçinde, mutfak, ücretsiz otopark, jakuzi, çamaşır makinesi, klima, tv ve wifi mevcut. Girişler 16.00 – 22.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Modern Mimariye Sahip Villa 1, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Modern mimarili bu villa, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu ve havuzlu bir villa. Çiftler için ideal. İçinde, mutfak, ücretsiz otopark, jakuzi, çamaşır makinesi, klima, tv ve wifi mevcut. Girişler 16.00 – 22.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Ultra Lüks Tasarımlı Villa, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Çam ormanı içinde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 banyosu olan, havuzlu, ultra lüks tasarımlı bir taş villa seçeneği. Girişler 16.00’da, çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Evde mutfak, tv, wifi, jakuzi, klima, barbekü alanı gibi olanaklar mevcut. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilmiyor. Fakat etkinlik düzenlenebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Özel Havuzlu Villa, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 6 kişilik, 3 odalı ve 3 banyolu, özel havuzlu, müstakil bir villa seçeneği. İçinde tv, klima, wifi, şömine, çamaşır makinesi ve mutfak bulunuyor. Girişler 15.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00’da. Sigara içilebiliyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Kendine Ait Koyu Olan Villa, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kayaköy’de kendine ait bir koyu olan, toplam 6 kişilik, 3 odası ve 3 banyosu olan, havuzlu bir taş villa seçeneği. Evde şömine, klima, çamaşır makinesi, wifi, tv, mutfak, jakuzi mevcut. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içilmiyor. Girişler 14.00’te çıkış ise 10.oo’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Doğa İle İç İçe Jakuzili Villa, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Doğa ile iç içe bu villa da yine Kayaköy mevkiinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı, 3 yataklı ve tek banyolu, havuzlu bir villa seçeneği. Villada açık mutfak, wifi, tv, klima, otopark, jakuzi, çamaşır makinesi var. Özellikle çekirdek aileler veya çiftlere uygun. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00’da. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Doğa İle İç İçe Jakuzili Villa 2, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Diğer villa ile yan yana olan, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı, 3 yataklı ve tek banyolu, havuzlu bir villa seçeneği. Villada açık mutfak, wifi, tv, klima, otopark, jakuzi, çamaşır makinesi var. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00’da. Çocuklar ve bebekler için uygun. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Kasaba Kayaköy, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kasaba Kayaköy, Kayaköy’de bir tiny house yerleşkesi. Burada 2-3 kişilik çok hoş tiny evlerde konaklama şansınız var. İçlerinde kendi banyoları ve 2 kişilik yatak, mini mutfak, wifi, ısıtma ve klima bulunuyor. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evlerde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Tasarım Villa, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 4 kişi kapasiteli, 2 odalı ve 2 banyolu, bahçe içinde, havuzlu bir taş ev seçeneği. İçinde mutfak, klima, tv, jakuzi mevcut. Bebeklere ve çocuklara da uygun. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve evde sigara içilmiyor. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Doğa İçinde Havuzlu Villa, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kayaköy’de toplam 4 kişi kapasiteli, 2 odalı ve 2 banyolu, havuzlu bir villa seçeneği. Evde tv, klima, jakuzi, çamaşır makinesi, mutfak, wifi mevcut. Girişler 15.00’da çıkışlar 10.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Hamaklı Villa, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 4 kişilik, 2 odası ve 2 banyosu bulunan, havuzlu, hamaklı, müstakil bir ev seçeneği. İçinde tv, klima, çamaşır makinesi, mutfak, wifi mevcut. Girişler 15.00’da çıkışlar 10.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Modern Taş Villa, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 6 kişi kapasiteli, 3 odasında 3 banyosu olan, ultra lüks tasarıma sahip, özel havuzlu, modern taş villa seçeneği. İçinde mutfak, şömine, tv, klima, jakuzi, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 16.00’da çıkışlar 10.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Havuzlu Taş Ev, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kayaköy’de en fazla 4 kişi kapasiteli, şehrin gürültüsünden uzak, şirin, 2 odalı, tek banyolu, havuzlu, müstakil bir taş ev seçeneği. İçinde klima, mutfak, çamaşır makinesi, wifi, tv gibi olanaklar bulunuyor. Evcil hayvan kabul ediliyor ama içeride sigara içilmiyor. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Geleneksel Mimarili, Jakuzili Ev, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kayaköy’de geleneksel mimarili, jakuzili, havuzlu, toplam 8 kişi kapasiteli, 4 odalı ve 4 banyolu bir taş ev. İçinde mutfak, şömine, klima, wifi, tv, çamaşır makinesi mevcut. Evde sigara içiliyor ama evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler 15.00’de, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Jakuzili Villa, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 7 kişi kapasiteli, havuzlu ve jakuzili, 3 odasında 3 banyosu olan bir taş ev. İçinde mutfak, tv, klima, çamaşır makinesi, wifi bulunuyor. Villada kullanabileceğiniz yetişkin ve çocuk bisikletleri de mevcut. Girişler 16.00’da çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Evde sigara içilmiyor ve evcil hayvan da kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Faralya’da Deniz Manzaralı Villa, Faralya

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Faralya’da, toplam 9 kişi kapasiteli, 5 yatak odalı ve 3 banyolu, deniz manzaralı ve havuzlu bir konaklama seçeneği. İçinde tv, wifi, mutfak, çamaşır makinesi, klima mevcut. Çocuklar ve bebekler için uygun. Evcil hayvan kabul ediliyor ama evde sigara içilmiyor. Girişler 16.00’da yapılıyor, çıkış saati ise 10.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Deniz ve Doğa Manzaralı, Müstakil Villa, Faralya

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Faralya’da, toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 3 banyosu olan, havuzlu, doğa ve deniz manzaralı bir villa seçeneği. İçinde klima, tv, çamaşır makinesi, mutfak ve wifi gibi olanaklar var. Evcil hayvan kabul edilemiyor. Evde sigara içilmiyor. Girişler 16.00’da çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

20. Villa Panorama, Faralya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Faralya’da, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 3 banyolu ve açık havuzlu, panoramik manzaralı bir konaklama seçeneği. İçinde wifi, şömine, çamaşır makinesi, mutfak, klima, tv mevcut. Girişler esnek fakat çıkış saati 11.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. Villa Kalabantia, Faralya Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Kalabantia, hemen önünden Likya Yolu geçen, Kabak Köyü’nde, müstakil yüzme havuzlu ve manzaralı bir villa seçeneği. Toplam 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak bulunan tek banyolu evde mutfak, wifi, jakuzi, çamaşır makinesi, klima ve tv gibi olanaklar var. Evcil hayvan da kabul ediliyor. Eve giriş saati 12.00 – 19.00 saatleri arasında. Çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

22. Deniz Manzaralı Jakuzili Ultra Lüks Balayı Villası 1, Faralya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2 banyolu bir balayı villası. İçinde havuz, wifi, mutfak, jakuzi, çamaşır makinesi, klima ve tv var. Girişler esnek ama çıkış saati 10.00’da. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içmek yasak. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

23. Deniz Manzaralı Jakuzili Ultra Lüks Balayı Villası 2, Faralya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine diğer balayı villası ile aynı yerde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde sonsuzluk havuzu, wifi, mutfak, jakuzi, çamaşır makinesi, klima ve tv var. Girişler esnek ama çıkış saati 10.00’da. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içmek yasak. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

24. Zakros Hotel Lykia Jakuzili Deluxe Suite, Faralya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Zakros Hotel’in, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve özel banyosu olan suiti. Jakuzi, wifi, klima var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çiftler için uygun. Çocuklara göre değil. İçeride sigara içilebiliyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Ücrete kahvaltı dahil. Konaklama birmini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

25. Denize Sıfır Villa, Şövalye Adası

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Şövalye Adası’nda, denize sıfır, toplam 6 kişi kapasiteli, 3 odalı ve 3 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde jakuzi, wifi, tv, klima, mutfak, çamaşır makinesi bulunuyor. Girişler 16.00’da çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Parti ve etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

26. Müstakil Villa, Şövalye Adası

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine Şövalye Adası’nda, deniz manzaralı, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan 3 banyolu ve havuzlu bir villa. İçinde, wifi, mutfak, çamaşır makinesi, klima, tv, ütü, saç kurutma makinesi var. Girişler 16.00’da fakat çıkış saati 11.00. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor ama evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

27. Orman İçinde Tatil Kulübesi, Yanıklar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Orman içindeki tatil kulübesi, Yanıklar mevkiinde, 3 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak olan, tek banyolu bağ-bahçe içinde bir kabin ev. Çiftler için ideal. İçinde açık mutfak, klima, ütü, tv, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi var. Wifi yok. Girişler 16.00 – 19.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek, parti veya etkinlik düzenlemek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

28. Kalabalık Aileler İçin Uygun Villa, Hisarönü

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Hisarönü’nde, toplam 8 kişi kapasiteli, 4 odasında 3 banyo bulunan, havuzlu bir villa seçeneği. İçinde mutfak, klima, tv, çamaşır makinesi bulunuyor. Villada etkinlik düzenlenebiliyor ama evcil hayvan kabul edilmiyor ve sigara içilemiyor. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

29. Tasarım Villa, Hisarönü

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Hisarönü’nde toplam 8 kişi kapasiteli, 4 odalı, 4 banyolu, havuzlu, müstakil bir villa. İçinde mutfak, klima, tv, wifi mevcut. Evde etkinlik düzenlenebiliyor. İçeride sigara içilmiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

30. Özel Havuzlu, Müstakil Villa, Ovacık

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Ovacık mevkiinde, toplam 6 kişi kapasiteli, bahçe içinde, özel havuzlu, 3 odalı ve 3 banyolu bir villa seçeneği. İçinde mutfak, klima, wifi, barbekü, tv, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 15.00’te çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Evde etkinlik düzenlenebiliyor ama sigara içilmiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

31. Manzaralı, Havuzlu Villa, Ölüdeniz

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odalı ve 4 banyolu, havuzlu bir müstakil villa seçeneği. İçinde mutfak, şömine, tv, çamaşır makinesi, klima ve wifi mevcut. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve evde sigara içilemiyor ama etkinlik düzenlenebiliyor. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

32. Şık Ve Modern Görünümlü Müstakil, Jakuzili Villa, Ölüdeniz

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Ölüdeniz’de, toplam 8 kişilik, 4 yatak odasında 4 banyo bulunan, havuzlu, jakuzili, bahçe içinde, müstakil bir villa seçeneği. İçinde tv, wifi, mutfak, klima, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 17.00’de, çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Eve evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

33. Bahçe İçinde Müstakil Villa, Hisarönü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Ölüdeniz Hisarönü mevkiindeki 9 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak bulunan, 3,5 banyolu, geniş bahçeli ve havuzlu bir villa opsiyonu. Binada wifi, ücretsiz otopark, tam donanımlı mutfak, jakuzi, çamaşır makinesi, klima, tv, ütü gibi olanaklar var. Girişler 15.00 – 23.00 saatleri arasında, çıkış ise 10.00’da. Ölüdeniz’e ve şehir merkezine ise sadece 3 dakika mesafede. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

34. Villa Kıdrak Residence, Ölüdeniz

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Kıdrak, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak ve banyo olan, doğa ile iç içe bir villa. Açık havuzu var. Çiftler için ideal. Ev içinde wifi, tv, mutfak, klima, çamaşır makinesi, ütü var. Girişler 16.00 – 20.00 saatleri arasında yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

35. Lüks Mimariye Sahip Villa, Ölüdeniz

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Ölüdeniz’de 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı ve 2 banyolu, havuzlu, modern mimarili bir villa seçeneği. İçinde wifi, klima, tv, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00’da. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Bebek ve çocukların konaklaması için uygun. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

36. Özel Havuzlu Tiny House, Gökçeovacık

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Gökçeovacık’ta geniş bahçeli ve özel havuzlu, tam donanımlı, doğa içinde, romantik ve şirin bir tiny house seçeneği. Toplam iki kişi kapasiteli. Alt katta mutfak ve oturma alanı, üst katta ise çift kişilik konaklama alanı var. Evde sigara içilemiyor ve evcil hayvan kabul edilemiyor. Girişler 15.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise en geç 11.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

37. Tiny House, Çiftlik

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Çiftlik bölgesinde, 3 kişilik, içinde banyosu ve havuzu olan bir tiny house opsiyonu. İçinde tam donanımlı bir mutfak, wifi ve tv mevcut. Girişler 15.00’te çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Ev içinde sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.