Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

FETHİYE’DE KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Cennet köşeleri ile dolu olan Fethiye’de aylık ya da günlük kiralık villa arayanlar için güzel bir Fethiye tatil evleri listesi hazırladık. Üstelik 23 Euroluk indirim kodumuz da var.

EGE’DEKİ DİĞER RÜYA GİBİ KİRALIK VİLLALAR

Birkaç duraklı bir Ege turu planlayanlara duyurulur! Ege’nin en güzel sahil beldelerinden, en güzel kiralık villaları derlediğimiz çok kapsamlı bir yazımız da var: Ege’de Kiralık Villalar

23 Euroluk Airbnb İndirim Kodu!

AirBnb için bir indirim kodumuz var. Eğer yeni üye olacaksanız ilk seyahatinizde bu bağlantı ile 23 Euro’luk indirimi kullanabilrsiniz.

Fethiye’de Kiralık Villa ve Tatil Evleri

Minimalist Nature House, Fethiye, Göcek

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Göcek’te, toplam 7 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı, 6 yataklı ve 2 banyolu, havuzlu, ağaçlarla çevrili bir bahçe içinde bir konaklama seçeneği. Doğada olmak isteyenlere uygun. Huzurlu bahçesinde barbekü alanı, ateş yakma köşesi ve oturma grubu mevcut. Binada, tam teşekküllü bir mutfak, klima, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise en geç 11.00. İçeride sigara içmek yasak ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Müstakil Havuzlu Villa, Fethiye, Göcek

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Göcek’te, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında toplam 4 yatak olan, 3 banyolu ve havuzlu bir villa seçeneği. İçeride wifi, mutfak, tv, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, klima mevcut. Giriş, 15.00 sonrasında çıkış ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenmesine de izin verilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Bella Villa, Fethiye, Göcek

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bella Villa, Göcek merkezde, 8 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında toplam 5 yatak olan, 3 banyolu ve havuzlu bir villa seçeneği. Çarsıya sadece 200 metre yürüme mesafesinde. Sahibi, sigara içilmemesini rica ediyor. Villada, wifi, tam donanımlı bir mutfak, jakuzi, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, tv, klima mevcut. Villaya girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise en geç 12.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mekanda parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Haus Alinca, Fethiye, Karaağaç

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Haus Alinca, Karaağaç mevkiinde,  9 kişi kapasiteli, 4 yatak odalı, 9 yataklı, 3,5 banyolu, havuzlu müstakil bir villa. İçinde tam teşekküllü bir mutfak, ücretsiz otopark, tv, jakuzi, klima, çamaşır makinesi bulunuyor. Girişler 15.00 – 22.00 saatler arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve parti – etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Kiralık Kır Evi, Fethiye, Karaağaç

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Karaağaç mevkiinde bulunan bu kır evi de, 4 kişi kapasiteli, 1 yatak odalı ve 2 yataklı, 1 banyolu, bahçeli, havuzlu bir seçenek. Yalnız gezginler ve çiftler için uygun. İçinde wifi, mutfak, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, ütü, şömine var. Klima, tv, saç kurutma makinesi bulunmuyor. Mülkün önünde bir de tenis kortu var. Girişler 14.00 – 22.00 saatleri arasında, çıkış ise 12.00’de. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Babylon, Fethiye, Ölüdeniz

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Babylon, Ölüdeniz mevkiinde, 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 6 yatak olan, 5,5 banyolu, ısıtmalı havuzlu, barbekü alanlı ve ağaçlıklı bahçeli bir villa. Sahile 5 dakika yürüme mesafesinde. İçeride wifi, mutfak, otopark alanı, tv, jakuzi, çamaşır makinesi, klima mevcut. Girişler 16.00 – 23.00 saatleri arasında, çıkış ise en geç 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Villa Amore, Fethiye, Ölüdeniz

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Ölüdeniz mevkiindeki Villa Amore, 9 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak bulunan, 3,5 banyolu, geniş bahçeli ve havuzlu bir villa opsiyonu. Binada wifi, ücretsiz otopark, tam donanımlı mutfak, jakuzi, çamaşır makinesi, klima, tv, ütü gibi olanaklar var. Girişler 15.00 – 23.00 saatleri arasında, çıkış ise 10.00’da. Ölüdeniz’e ve şehir merkezine ise sadece 3 dakika mesafede. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Kaya Cottage Villas, Fethiye, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kaya Cottage Villas, Kayaköy mevkiinde, her biri 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu ve havuzlu taş butik evlerden oluşuyor. İçlerinde, wifi, mutfak, otopark, jakuzi, çamaşır makinesi, tv, klima bulunuyor. Evlere girişler 16.00 – 20.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkışlar ise 10.00’da. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Fig Cottage, Fethiye, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kayaköy mevkiindeki Fig Cottage, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 6 yatak olan, tek banyolu, havuzlu, barbekü alanlı ve bahçeli bir köy evi seçeneği. İçinde, tam teşekküllü bir mutfak, otopark, klima, tv, ütü, saç kurutma makinesi, wifi, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de. İçeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Lüks Villa, Fethiye, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kayaköy’de, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 3 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir kır evi. İçinde wifi, mutfak, otopark, klima, tv, çamaşır makinesi, ütü, saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 10.00’da. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve parti düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Villa Apsara, Fethiye, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kayaköy mevkiindeki dört ayrı taş suiteten oluşan Villa Aspara, 14 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak olan, 5 banyolu ve havuzlu bir konaklama opsiyonu. Buradaki  taş evler, Turizm bakanlığınca “Milli Anıt” olarak tescillenmiş ve restore edilmiş. Tepelik bir konumda, yemyeşil doğa ile çevrili 360 derece manzaraya sahip. Tüm birimlerde ücretsiz wifi, mutfak, klima, buzdolabı, tv, ütü, kettle, saç kurutma makinesi bulunuyor. Girişler esnek fakat çıkışlar 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Villa Esila, Fethiye, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Esila da Kayaköy mevkiinde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 3 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir villa opsiyonu. En yakın plajlar olan Gemiler ve Ölüdeniz yaklaşık 7 kilometre mesafede. Modern bir mimari ile inşaa edilmiş. Tüm odalarında ebeveyn banyosu var. Ayrıca içeride, wifi, mutfak, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, klima, tv, ütü, saç kurutma makinesi ve ısıtma gibi donanımlar mevcut. Girişler 15.00 sonrasınd, çıkışlar ise 10.00’da. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Villa Rüzgar, Fethiye, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Rüzgar, yine Kayaköy’de, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odalı, 4 yataklı, 3 banyolu ve havuzlu bir villa. Mülk içinde wifi, tam teşekküllü bir mutfak, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, klima, tv, ütü gibi donanımlar var. Girişler 15.00 sonrasında, çıkışlar ise en geç 10.00’da. İçeride sigara içmek yasak fakat evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Villa Dimitri, Fethiye, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Dimitri, Kayaköy’de, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak olan, 1 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir taş ev opsiyonu. Mülkte, ücretsiz otopark, wifi, mutfak, jakuzi, çamaşır makinesi, klima, tv gibi donanımlar mevcut. Girişler esnek olup çıkışlar ise 12.00’de yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Villa Sultan, Fethiye, Kayaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Sultan da yine Kayaköy mevkiinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı, 3 yataklı ve tek banyolu, havuzlu bir villa seçeneği. Villada açık mutfak, wifi, tv, klima, otopark, jakuzi, çamaşır makinesi var. Özellikle çekirdek aileler veya çiftlere uygun. Girişler 15.00 sonrasında. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Herkesten İzole Bir Dağ Evi, Fethiye, Faralya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Uzunyurt mevkiinde, Likya Yolu üzerinde, 2 kişi kapasiteli, 1 yatak odalı ve tek banyolu bir inziva noktası. Çocuklu ailelere uygun değil. Tek gezginler veya çiftler için ideal. Doğa içinde, havuzlu. İçinde klima var fakat doğa dostu olan mülk sahibi günde sadece 4 saat çalıştırılmasını rica ediyor. Ayrıca wifi, mutfak, otopark alanı, jakuzi, çamaşır makinesi de mevcut. Girişler 14.00 – 22.00 saatleri arasında. Çıkış ise 12.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Villa Kalabantia, Fethiye, Faralya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Kalabantia, Faralya Köyü Kabak mevkiinde yer alan, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı, 2 yataklı, tek banyolu ve kapalı havuzlu bir dağ evi. Villanın hemen önünden tarihi Likya Yolu geçiyor. Özellikle çekirdek aileler ve çiftler için ideal. İçeride wifi, mutfak, otopark, jakuzi, klima, tv, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.