Ölmeden önce yapmak istediğimiz şeylerin bir bir üzerini çizmek ve bizimle aynı hayalleri paylaşanlara da bir bilgi ve motivasyon kaynağı olmak adına bu websitesini kurmuştuk. Bir gün dedik ki, başkalarına da ölmeden önce en çok yapmak istedikleri şeyleri soralım ve bu kişilerden birinin hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olalım. Hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı olduğumuz ilk kişi Simitçi Metin olmuştu. Aşağıda videosunu izleyebilirsiniz.

 

Şimdi ise bu soruyu size soruyoruz.

“ÖLMEDEN ÖNCE EN ÇOK YAPMAK İSTEDİĞİNİZ ŞEY (ŞEYLER) NEDİR?”

Bu sorunun cevabını sebepleri ile birlikte sizden bekliyoruz. Amacımız elimizden geldiğince bizimle hayallerini paylaşan sizlerin de hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı olmak. Ama bunu Biz Evde Yokuz usulü yapacağız, yani size sürpriz yaparak… Bu nedenle de bir yakınınızı suç ortağımız yapacağız.

Aşağıdaki formu gönderirseniz hiç ummadığınız bir gün sizin de kapınızı çalabiliriz. Başkalarının hayallerine göz atmak isterseniz HAYAL BANKASI’na göz atabilirsiniz. Sizin de sorumuza verdiğiniz cevap, onaylandıktan sonra HAYAL BANKASI sayfasında yayınlanıyor olacak. 
[contact-form-7 id=”14356″ title=”hayal-kayit-formu”]