Fotoğraf Kaynak: Stephen Leonardi / Unsplash

ISITMALI VEYA KAPALI HAVUZLU TATİL VİLLALARI

Bu yazımızda kışın nispeten ılıman seyrettiği Ege ve Akdeniz bölgelerindeki tatil beldelerinden, en beğendiğimiz ısıtmalı veya kapalı havuzlu, hatta kimisi jakuzili, saunalı, hamamlı günlük kiralık kışlık tatil villalarını derledik.

Aralarında İstanbul’a yakın seçenekler de bulacaksınız. Bazıları çift kişilik balayı opsiyonları bazıları ise geniş ailelere ve kalabalık arkadaş grupları için ideal seçenekler.

Daha çok orman içinde, doğaya yakın bir ev arayışındaysanız da EN GÜZEL DAĞ EVLERİ & BUNGALOVLAR yazımıza bakabilirler.

Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

ISITMALI VEYA KAPALI HAVUZLU TATİL VİLLALARI

1. Yemyeşil Doğada, Isıtmalı Havuzlu Villa, Gökova

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Gökova’da en fazla 2 kişinin konaklamasına uygun, tek yatak odası ve tek banyosu olan, özellikle çiftler ve balayı çiftleri için ideal bir taş ev. Hem dışarıda açık havuzu hem de içinde ısıtmalı kapalı havuzu var. Ayrıca evde, yerden ısıtma sistemi, wifi, açık mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv ve klima var. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 15.00’de çıkışlar ise 11.00’de yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Geniş Bahçeli, Kiralık Özel Havuzlu, Konforlu Müstakil Villa, Ölüdeniz

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Fethiye’nin Ölüdeniz mevkiinde, Hisarönü merkeze yürüme mesafesinde, 3 yatak odalı ve 6 kişi konaklama kapasiteli, özel ısıtmalı havuzlu, geniş bir bahçeye sahip bir tatil villası seçeneği. Ekstra temizlik ücreti karşılığında evcil hayvan kabul ediliyor. Evde mutfak, tv, wifi, jakuzi, klima, şömine mevcut. Girişler 16.00’da çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Doğa İçerisinde, Saunalı, Isıtmalı ve Kapalı Havuzlu Kiralık Villa, Ölüdeniz

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Yine Fethiye Ölüdeniz’de, toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odalı, 3 banyolu, müstakil havuzlu, bahçeli bir tatil villası seçeneği. Isıtmalı kapalı havuz ve sauna ile kış aylarında da kiralamaya uygun. Evde mutfak, şömine, klima, tv gibi olanaklar var. Evde sigara içilebiliyor ama evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Hisarönü’nde, Ultra Lüks Hamam, Sauna ve Isıtmalı Havuzlu Kiralık Villa, Ölüdeniz

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Fethiye’nin Ovacık mahallesinde, 3 yatak odasına ve 3 banyoya sahip toplam altı kişi konaklama kapasiteli, havuzlu bir villa seçeneği. Ebeveyn yatak odası jakuzili. Kış aylarında da kullanım için tasarlanmış olan villada ısıtmalı kapalı havuz, jakuzi, hamam ve sauna mevcut. Evde klima, mutfak, tv, wifi bulunuyor. Evcil hayvan kabul ediliyor ama evde sigara içilmesi yasak. Girişler 16.00’da çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Bahçesi ve Kış İçin Isıtmalı Havuzu Olan, Modern Kiralık Villa, Belek

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Antalya’nın Belek ilçesinde, toplam 7 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 7 yatak ve 2,5 banyo bulunan, bahçe içinde, ısıtmalı havuzlu bir villa seçeneği. Evde mutfak, tv, klima, çamaşır makinesi var. Evcil hayvan kabul ediliyor ve içeride sigara içilebiliyor. Girişler 16.00’da yapılıyor, çıkışlar ise en geç 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Ovacıkta Saunalı, Hamamlı, Isıtmalı Havuzlu Ultra Lüks Kiralık Villa, Ölüdeniz

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Ovacık, Ölüdeniz’de, toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 banyo bulunan, açık havuzlu, jakuzili, ısıtmalı kapalı havuzlu, jakuzi, hamamlı ve saunalı bir kış villası seçeneğ. İçinde mutfak, bilardo ve masa tenisi, klima, tv ve wifi gibi olanaklar mevcut. Girişler 16.00’da çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Çocukların konaklamasına müsait. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve evde sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Geniş Bahçeli, Özel Isıtmalı Havuzlu, 10 Kişilik Lüks Villa, Sapanca

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kırkpınar’da Bağdat Caddesi üzerinde, sıcak havuzlu, bahçe içinde, toplam 10 kişi kapasiteli bir villa seçeneği. Evde mutfak, tv, klima, çamaşır makinesi, wifi ve jakuzi gibi olanaklar var. Çocukların ve bebeklerin konaklamasına uygun bir ev. Girişler 15.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise en geç 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve evde sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Deniz Manzaralı, Özel Havuzlu, Yunan Mimarili Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kaş’a bağlı Kalkan’da toplam 4 kişilik, biri ısıtmalı diğer dış mekan olmak üzere iki havuzlu ve romantik bir balayı villası seçeneği. İçinde jakuzi, mutfak, wifi, klima, tv, çamaşır makinesi gibi olanaklar mevcut. Girişler 16.00’da, çıkışlar 10.00’da yapılıyor. Çocukların konaklamasına uygun değil. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve mülkte sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. İslamlar’da, Doğayla İç İçe, Isıtmalı Havuzlu, Ferah Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kalkan’a bağlı İslamlar Köyü’nde toplam 16 kişi kapasiteli, ısıtmalı havuzlu, geniş ailelere uygun bir villa seçeneği. İçinde 5 odası ve 5 banyosu var. Evde wifi, mutfak, jakuzi, çamaşır makinesi, klima, tv bulunuyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Eve evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilmiyor. Mülkte etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. İslamlar’da Doğanın Kucağında, Özel Havuzlu, Korunaklı Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Yine İslamlar mevkiinde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odalı, 4 yataklı, 3,5 banyolu ve havuzlu müstakil bir villa opsiyonu. Panoramik deniz ve doğa manzarası var. Evde mutfak, wifi, klima, çamaşır makinesi, jakuzi, şömine, kurutucu ve tv gibi donanımlar mevcut. Giriş saati esnek fakat çıkışlar 15.00’de yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan da kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Üzümlü’de, Kapalı ve Isıtmalı Havuzlu Kiralık Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Üzümlü’de, toplam 2 kişi kapasiteli, jakuzili açık ve kapalı ısıtmalı havuzlu, özellikle balayı çiftleri için dizayn edilmiş bir tatil villası. Özellikle kış döneminde de tercih edilen bir seçenek. İçinde mutfak, klima, tv, wifi, çamaşır makinesi gibi donanımlar var. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilmiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Üzümlü’de Doğa İçerisinde, Açık Ve Kapalı Havuzlu, Jakuzili Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Yine Üzümlü’de, 2 kişi konaklama kapasiteli, jakuzili, açık ve kapalı, ısıtmalı yüzme havuzlu, özellikle balayı çiftleri için uygun bir tatil villası. İçinde mutfak, klima, tv, wifi, çamaşır makinesi gibi donanımlar var. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilmiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Üzümlü’de Patara Plajı Manzaralı, Isıtmalı Havuzlu, Jakuzili Balayı Villası, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Üzümlü’de, Parata Plajı ve gün batımını gören panoramik bir manzaraya sahip, en fazla iki kişilik, tek yatak odalı ve tek banyolu, açık ve ısıtmalı kapalı havuzlu bir villa. Balayı misafirleri ve çiftler için ideal. İçinde mutfak, wifi, klima, tv gibi olanaklar var. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. İslamlar’da Doğa İçerisinde, Özel Havuzlu, Sauna ve Hamamlı Kiralık Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

İslamlar mevkiinde, iki kişi kapasiteli, sauna, hamam, jakuzi ve iki havuza sahip bir villa. Bir yatak odalı ve tek banyolu. İç ısıtmalı kapalı havuzu ile kış aylarında da kiralamaya uygun. İçinde şömine, mutfak, klima, tv, wifi mevcut. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Üzümlü’de Geniş Bahçeli, Özel Havuzlu, Jakuzili Lüks Kiralık Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kalkan’ın Üzümlü bölgesinde bulunan, özellikle balayı çiftleri için dizayn edilen, açık ve kapalı ısıtmalı havuzlu, jakuzili bir tatil villası. Evde mutfak, klima, wifi, tv, çamaşır makinesi gibi donanımlar var. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Akbel’de Deniz Manzaralı, Merkeze Yakın, Kapalı ve Isıtmalı Havuzlu, Kiralık Balayı Villası, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kalkan’ın Akbel mevkiinde, toplam 2 kişilik, havuzlu bir balayı villası opsiyonu. Merkeze yakın konumda, deniz manzaralı ve kış aylarında konaklamak isteyenler için kapalı yüzme havuzuna sahip. Nisan-Mayıs ayları ve ekim ayından itibaren kapalı yüzme havuzunun ısıtması ücretsiz. İçinde mutfak, jakuzi, klima, tv, wifi, çamaşır makinesi gibi donanımlar var. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Kördere’de Merkezi, Isıtmalı Özel Havuzlu, Jakuzili ve Bahçeli Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kalkan’ın Kördere mevkiinde, 2 kişilik kapasiteye sahip, tek odasında çift kişilik yatak ve banyo bulunan bir balayı villası. İçinde kapalı havuz ve jakuzi, klima, mutfak, tv, wifi bulunuyor. Sıcak havuz açtırmak isteyen misafirler için günlük ücret karşılığında sıcak havuz sistemi açılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Üzümlü’de Doğa Manzaralı, Açık ve Kapalı Havuzlu, Jakuzili Kiralık Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Üzümle bölgesinde, 2 kişilik, tek odalı ve tek banyolu, balayı çiftleri için dizayn edilmiş, geniş bir bahçe alanına sahip, kapalı ısıtmalı havuzu ve açık havuzu bulunan, jakuzili bir tatil villası. İçinde klima, mutfak, tv, wifi bulunuyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. İslamlar’da Doğa İle İç İçe, Isıtma Havuzlu, Balayı Villası, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kalkan’ın İslamlar Köyü’nde, toplam 2 kişilik, jakuzili, sinema perdesine sahip, doğa içinde tek katlı lüks balayı villası. Villada ekstra olarak dış havuzunda ısıtma özelliği bulunuyor. 01 Ekim – 31 Mayıs tarihleri arasında hizmete açık olan havuzun ısıtma sistemi ek ücret karşılığında aktif ediliyor. Evde sigara içiliyor ama evcil hayvan kabul edilmiyor. İçinde klima, mutfak, tv, wifi mevcut. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

20. Üzümlü’de, Özel Havuzlu, Lüks Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Üzümlü’de, 2 kişi konaklama kapasiteli, saunalı, jakuzili, içerisinde kapalı havuzu bulunan manzaralı bir lüks balayı villası. İçinde klima, mutfak, tv, wifi bulunuyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. İslamlar’da Doğa İle İç İçe, Şömineli Kapalı Isıtmalı Havuzlu, Balayı Villası, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

İslamlar’da, 2 kişi kapasiteli, jakuzi özelliği olan kapalı ısıtmalı havuzlu, şömineli bir villa. İçinde tv, klima, mutfak, wifi gibi olanaklar var. Isıtmalı iç havuz 20 Mayıs – 30 Eylül tarihleri arasında aktif değil. Belirtilen tarih aralığında talep edildiğinde ısıtma ücreti alınıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

22. Üzümlü’de Romantik, Özel Havuzlu, Jakuzili Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kalkan’ın Üzümlü Köyü’nde bulunan, 2 kişilik bir villa seçeneği. Havuzu, yatak odasında jakuzisi, gün batımı manzarası, kliması, mutfağı, televizyonu, wifi bağlantısı mevcut. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 15.00’de, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

23. İslamlar’da, Açık ve Kapalı Havuzlu, Saunalı Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

İslamlar’da, 2 kişilik, jakuzili, saunalı, ısıtmalı havuzlu ve açık yüzme havuzlu bir balayı villası. İçinde mutfak, klima, tv, wifi bağlantısı gibi olanaklar mevcut. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 15.00’de, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

24. İslamlar’da, Açık ve Kapalı Havuzlu, Saunalı ve Salıncaklı Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

İslamlar Köyü’nde, en fazla 2 kişinin konaklamasına uygun, içinde sauna, jakuzi, bilardo masası, ısıtmalı havuz bulunan bir villa seçeneği. İçinde klima, tv, wifi, mutfak mevcut. İç havuz ısıtması 1 Ekim ile 1 Mayıs tarihlerinde fiyata dahil. Diğer aylarda fiyata dahil değil. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 15.00’de, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

25. Üzümlü’de, Isıtma Havuzlu, Jakuzili Kiralık Balayı Villası, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Üzümlü’de, Patara ve doğa manzaralı, 2 kişi konaklama kapasiteli bir balayı villası. İçinde ısıtmalı havuz, jakuzi, açık yüzme havuzu, klima, tv, mutfak, wifi var. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

26. Kördere’de Adalar Manzaralı, Kapalı Havuzlu, Jakuzili Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kördere mevkiinde, tek yatak odalı, 2 kişilik, balayı çiftleri için tasarlanmış bir villa. İçerisinde jakuzisi ve ısıtma sistemi olan kapalı havuzu var. Isıtma sistemi kış aylarında devreye sokuluyor. İçinde klima, tv, mutfak, wifi var. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

27. İslamlar’da, Açık ve Kapalı Havuzlu, Jakuzili Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

İslamlar mevkiinde, toplam 4 kişi kapasiteli, jakuzili ve kapalı havuzlu bir tatil villası. Özellikle balayı çiftleri ve çekirdek aileler için uygun. İç havuzun ısıtma sistemi 01 Ekim-31 Mayıs tarihleri arasında aktif ve günlük ücrete tabi. İçinde klima, tv, mutfak, wifi var. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

28. Merkeze Çok Yakın, Özel Havuzlu, Jakuzili Kiralık Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kalkan Kördere mevkiinde yer alan, balayı çiflerimize özel olarak tasarlanmış, şehir merkezi ve plaja oldukça yakın konumda olan 2 kişilik bir villa. Sıcak havuzlu olan villa kış aylarında da hizmet veriyor. İçinde klima, mutfak, tv, jakuzi, wifi var. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

29. Kapalı Havuzlu ve Jakuzili Villa, Belenli

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kaş’ın Belenli bölgesinde yer alan, doğa ile iç içe konumlandırılmış tatil evlerinden biri. En fazla dört kişinin konaklamasına uygun. İçinde ısıtmalı havuzu, klima, mutfak, jakuzi, wifi, tv gibi olanaklar var. İçeride sigara içilemiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

30. Üzümlü’de Muhteşem Doğada, Açık Ve Kapalı Havuzlu, Balayı Villası, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kalkan Üzümlü bölgesinde, 4 kişi kapasiteli, jakuzili, açık ve kapalı havuzlu bir tatil villası. Özellikle balayı çiftleri ve çekirdek aileler için ideal. Girişler 16.00’da, çıkış ise en geç 10.00’da yapılıyor. Villada ısıtmalı havuzu, klima, mutfak, jakuzi, wifi, tv gibi olanaklar mevcut. Ev içinde sigara içilemiyor ve evde evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

31. Doğa İçinde, Açık ve Kapalı Havuzlu, Jakuzili Lüks Kiralık Villa, Finike

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Finike’de, toplam 4 kişi konaklama kapasiteli, açık havuzu, kapalı havuzu ve jakuzisi bulunan, doğa içerisinde bir tatil villası. Villada ısıtmalı havuzu, klima, mutfak, jakuzi, wifi, tv gibi olanaklar mevcut. Ev içinde sigara içilemiyor ve evde evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise en geç 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

32. Üzümlü’de Doğa Manzaralı, Özel Havuzlu Kiralık Balayı Villası, Üzümlü

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kalkan Üzümlü Lapaz bölgesinde, 4 kişi konaklama kapasiteli, jakuzili, özel havuzlu bir tatil villasıdır. Kapalı havuz kış aylarında aktif olup haftalık olarak ısıtma ile ücretlendiriliyor. Villada ısıtmalı havuzu, klima, mutfak, jakuzi, wifi, tv gibi olanaklar mevcut. Ev içinde sigara içilemiyor ve evde evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler ve çıkışlar 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

33. Kördere’de, Kiralık Kapalı Havuzlu, Şık Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kalkan’ın Kördere mevkiinde, 2 odalı, 4 kişilik modern bir suit ev. Dört kişilik aile ve gruplar dışında balayı çiftleri için de uygun. İçinde kapalı havuz ve jakuzisi var. Kışın da rahatlıkla kalınabilmesi için yerden ısıtma ve ısıtmalı havuzu var. Ayrıca içinde klima, tv, wifi, mutfak ve şömine de mevcut. Girişler 15.00’de, çıkış ise en geç 10.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

34. Patara’da Deniz Manzaralı, Hamam, Sauna, Açık ve Kapalı Havuzlu Kiralık Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Patara mevkiinde, 3 yatak odalı, 6 kişi konaklama kapasitesine sahip, açık ve kapalı yüzme havuzlu, ısıtmalı havuzlu, hamam ve saunalı, patara deniz manzaralı lüks ve modern bir villa seçeneği. İçinde mutfak, çamaşır makinesi, klima, tv, wifi gibi donanımlar da var. Nisan, Mayıs, Ekim ve Kasım aylarında ısıtmalı havuz fiyata dahil. Yüksek sezonda değil. Girişler 15.00’de, çıkış ise en geç 10.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

35. Panoramik Deniz Manzaralı, Jakuzili, Lüks Kiralık Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kalkan’da panoramik deniz manzaralı, jakuzili, 4 kişi kapasiteli bir taş villa. İçinde mutfak, havuz, çamaşır makinesi, şömine, klima, tv, wifi gibi donanımlar da var. İçeride sigara içilebiliyor, villada etkinlik düzenlenebiliyor ve evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 15.00’de, çıkış ise en geç 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

36. Kızıltaş’ta Full Deniz Manzaralı, Özel Havuzlu, Hamam ve Saunalı Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kızıltaş mevkiinde, toplam 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odalı, full Kalkan adalar ve deniz manzaralı, geniş terası ve bahçesi olan, jakuzi, hamam ve sauna, havuz ısıtması, masa tenisi, langırt bulunan ultra lüks ve modern bir villa. Geniş aileler ve kalabalık arkadaş grupları için ideal. İçinde mutfak, tv, klima, çamaşır makinesi, wifi mevcut. Havuz ısıtması fiyata dahil değil. Girişler 15.00’de, çıkış ise en geç 10.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

37. Saunalı ve Hamamlı, Özel Havuzlu, Lüks Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kalkan’da, toplam 8 kişi kapasiteye sahip, saunalı ve hamamlı, ısıtmalı havuzlu, full deniz manzaralı bir villa. İçinde mutfak, tv, klima, çamaşır makinesi, wifi mevcut. Girişler 16.00’da, çıkış ise en geç 10.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

38. İslamlar’da Doğa İçerisinde, Tasarım Özel Havuzlu, Taş Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

İslamlar’da, 4 kişi kapasiteli, 2 odalı, jakuzili, biri ısıtmalı diğer açık havuzlu bir taş villa seçeneği. İçinde mutfak, tv, klima, çamaşır makinesi, wifi mevcut. Girişler 16.00’da, çıkış ise en geç 10.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

39. Kördere’de Panoramik Deniz Manzaralı, Isıtma Havuzlu, Lüks Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kızıltaş mevkiinde, toplam 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 3 banyolu, ısıtmalı havuzlu ve manzaralı bir taş villa. Havuzun ısıtması haftalık ücrete tabi. İçinde jakuzi, wifi, mutfak, çamaşır makinesi, klima, tv mevcut. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

40. İslamlar’da Spor Salonu, Özel Havuzlu, Hamam ve Saunalı Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

İslamlar mevkiinde, panoramik deniz manzaralı, saunası, jakuzisi, hamamı, ısıtmalı havuzu, spor salonu, masa tenisi ve oyun üniteleri bulunan  bir villa seçeneği. İçinde wifi, mutfak, çamaşır makinesi, klima, tv gibi olanaklar mevcut. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

41. Ağullu’da Deniz ve Doğa Manzaralı, Isıtmalı Havuzlu, Hamamlı Villa, Kaş

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Ağullu’da, doğa ve deniz manzaralı, toplam 12 kişi kapasiteli, havuzlu ve hamamlı geniş bir villa. Kalabalık aileler ve arkadaş gruplarının konaklaması için ideal. Villanın havuzu ısıtmalı. İçinde mutfak, şömine, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv gibi olanaklar mevcut. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor ve evde etkinlik düzenlenebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

42. Kışla’da Körfez Manzaralı, Özel Havuzlu, Sinema Odalı Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kışla bölgesinde, toplam 12 kişilik, 6 süit yatak odalı, Kalkan, Adalar, Kalkan Körfezi ve gün batımı manzaralı, sinema odalı ve ısıtmalı havuzlu dev bir villa.  Kalabalık aileler ve arkadaş gruplarının için uygun. İçinde mutfak, jakuzi, tv, wifi, klima, çamaşır makinesi gibi olanaklar var. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

43. Kördere’de Deniz Manzaralı, Açık ve Kapalı Havuzlu, Saunalı ve Hamamlı Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kördere’de, toplam 6 kişilik, deniz manzaralı, saunalı, hamamlı ve jakuzili ve ısıtmalı kapalı havuzlu bir villa. İçinde mutfak, tv, wifi, klima, çamaşır makinesi gibi olanaklar var. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve ev içinde sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

44. Denize Yürüme Mesafesinde, Özel Havuzlu Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kalkan merkezde, toplam 7 kişinin konaklamasına müsait, denize yakın, havuzlu bir villa opsiyonu. İçinde şömine, mutfak, tv, wifi, klima, çamaşır makinesi gibi olanaklar bulunuyor. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor ama evde etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

45. Üzümlü’de Özel Havuzlu, Jakuzili Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Üzümlü bölgesinde, toplam 4 kişilik, 2 odalı, taş ve ahşap mimarili, ısıtmalı havuzlu bir villa. Dış havuz için 1 Ekim – 31 Mayıs tarihleri arasında ısıtma fiyata dahil. Evde mutfak, tv, wifi, jakuzi, şömine, klima, çamaşır makinesi gibi donanımlar mevcut. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilmiyor. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.