ISITMALI VEYA KAPALI HAVUZLU TATİL VİLLALARI

Bu yazımızda kışın nispeten ılıman seyrettiği Ege ve Akdeniz bölgelerindeki tatil beldelerinden, en beğendiğimiz ısıtmalı veya kapalı havuzlu, hatta kimisi jakuzili, saunalı, hamamlı günlük kiralık kışlık tatil villalarını derledik.

Aralarında İstanbul’a yakın seçenekler de bulacaksınız. Bazıları çift kişilik balayı opsiyonları bazıları ise geniş ailelere ve kalabalık arkadaş grupları için ideal seçenekler.

Daha çok orman içinde, doğaya yakın bir ev arayışındaysanız da EN GÜZEL DAĞ EVLERİ & BUNGALOVLAR yazımıza bakabilirler.

Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

ISITMALI VEYA KAPALI HAVUZLU TATİL VİLLALARI

1. Yemyeşil Doğada, Isıtmalı Havuzlu Villa, Gökova

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Gökova’da en fazla 2 kişinin konaklamasına uygun, tek yatak odası ve tek banyosu olan, özellikle çiftler ve balayı çiftleri için ideal bir taş ev. Hem dışarıda açık havuzu hem de içinde ısıtmalı kapalı havuzu var. Ayrıca evde, yerden ısıtma sistemi, wifi, açık mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv ve klima var. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 15.00’de çıkışlar ise 11.00’de yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Doğa İçerisinde, Saunalı, Isıtmalı ve Kapalı Havuzlu Kiralık Villa, Ölüdeniz

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Yine Fethiye Ölüdeniz’de, toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odalı, 3 banyolu, müstakil havuzlu, bahçeli bir tatil villası seçeneği. Isıtmalı kapalı havuz ve sauna ile kış aylarında da kiralamaya uygun. Evde mutfak, şömine, klima, tv gibi olanaklar var. Evde sigara içilebiliyor ama evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Üzümlü’de, Kapalı ve Isıtmalı Havuzlu Kiralık Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Üzümlü’de, toplam 2 kişi kapasiteli, jakuzili açık ve kapalı ısıtmalı havuzlu, özellikle balayı çiftleri için dizayn edilmiş bir tatil villası. Özellikle kış döneminde de tercih edilen bir seçenek. İçinde mutfak, klima, tv, wifi, çamaşır makinesi gibi donanımlar var. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilmiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Üzümlü’de Patara Plajı Manzaralı, Isıtmalı Havuzlu, Jakuzili Balayı Villası, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Üzümlü’de, Parata Plajı ve gün batımını gören panoramik bir manzaraya sahip, en fazla iki kişilik, tek yatak odalı ve tek banyolu, açık ve ısıtmalı kapalı havuzlu bir villa. Balayı misafirleri ve çiftler için ideal. İçinde mutfak, wifi, klima, tv gibi olanaklar var. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. İslamlar’da Doğa İçerisinde, Özel Havuzlu, Sauna ve Hamamlı Kiralık Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

İslamlar mevkiinde, iki kişi kapasiteli, sauna, hamam, jakuzi ve iki havuza sahip bir villa. Bir yatak odalı ve tek banyolu. İç ısıtmalı kapalı havuzu ile kış aylarında da kiralamaya uygun. İçinde şömine, mutfak, klima, tv, wifi mevcut. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Üzümlü’de Doğa Manzaralı, Açık ve Kapalı Havuzlu, Jakuzili Kiralık Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Üzümle bölgesinde, 2 kişilik, tek odalı ve tek banyolu, balayı çiftleri için dizayn edilmiş, geniş bir bahçe alanına sahip, kapalı ısıtmalı havuzu ve açık havuzu bulunan, jakuzili bir tatil villası. İçinde klima, mutfak, tv, wifi bulunuyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. İslamlar’da, Açık ve Kapalı Havuzlu, Saunalı Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

İslamlar’da, 2 kişilik, jakuzili, saunalı, ısıtmalı havuzlu ve açık yüzme havuzlu bir balayı villası. İçinde mutfak, klima, tv, wifi bağlantısı gibi olanaklar mevcut. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 15.00’de, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. İslamlar’da, Açık ve Kapalı Havuzlu, Saunalı ve Salıncaklı Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

İslamlar Köyü’nde, en fazla 2 kişinin konaklamasına uygun, içinde sauna, jakuzi, bilardo masası, ısıtmalı havuz bulunan bir villa seçeneği. İçinde klima, tv, wifi, mutfak mevcut. İç havuz ısıtması 1 Ekim ile 1 Mayıs tarihlerinde fiyata dahil. Diğer aylarda fiyata dahil değil. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 15.00’de, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Kördere’de Adalar Manzaralı, Kapalı Havuzlu, Jakuzili Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kördere mevkiinde, tek yatak odalı, 2 kişilik, balayı çiftleri için tasarlanmış bir villa. İçerisinde jakuzisi ve ısıtma sistemi olan kapalı havuzu var. Isıtma sistemi kış aylarında devreye sokuluyor. İçinde klima, tv, mutfak, wifi var. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. İslamlar’da, Açık ve Kapalı Havuzlu, Jakuzili Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

İslamlar mevkiinde, toplam 4 kişi kapasiteli, jakuzili ve kapalı havuzlu bir tatil villası. Özellikle balayı çiftleri ve çekirdek aileler için uygun. İç havuzun ısıtma sistemi 01 Ekim-31 Mayıs tarihleri arasında aktif ve günlük ücrete tabi. İçinde klima, tv, mutfak, wifi var. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Doğa İçinde, Açık ve Kapalı Havuzlu, Jakuzili Lüks Kiralık Villa, Finike

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Finike’de, toplam 4 kişi konaklama kapasiteli, açık havuzu, kapalı havuzu ve jakuzisi bulunan, doğa içerisinde bir tatil villası. Villada ısıtmalı havuzu, klima, mutfak, jakuzi, wifi, tv gibi olanaklar mevcut. Ev içinde sigara içilemiyor ve evde evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler 16.00’da, çıkış ise en geç 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Üzümlü’de Doğa Manzaralı, Özel Havuzlu Kiralık Balayı Villası, Üzümlü

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kalkan Üzümlü Lapaz bölgesinde, 4 kişi konaklama kapasiteli, jakuzili, özel havuzlu bir tatil villasıdır. Kapalı havuz kış aylarında aktif olup haftalık olarak ısıtma ile ücretlendiriliyor. Villada ısıtmalı havuzu, klima, mutfak, jakuzi, wifi, tv gibi olanaklar mevcut. Ev içinde sigara içilemiyor ve evde evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler ve çıkışlar 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Kördere’de, Kiralık Kapalı Havuzlu, Şık Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kalkan’ın Kördere mevkiinde, 2 odalı, 4 kişilik modern bir suit ev. Dört kişilik aile ve gruplar dışında balayı çiftleri için de uygun. İçinde kapalı havuz ve jakuzisi var. Kışın da rahatlıkla kalınabilmesi için yerden ısıtma ve ısıtmalı havuzu var. Ayrıca içinde klima, tv, wifi, mutfak ve şömine de mevcut. Girişler 15.00’de, çıkış ise en geç 10.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Patara’da Deniz Manzaralı, Hamam, Sauna, Açık ve Kapalı Havuzlu Kiralık Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Patara mevkiinde, 3 yatak odalı, 6 kişi konaklama kapasitesine sahip, açık ve kapalı yüzme havuzlu, ısıtmalı havuzlu, hamam ve saunalı, patara deniz manzaralı lüks ve modern bir villa seçeneği. İçinde mutfak, çamaşır makinesi, klima, tv, wifi gibi donanımlar da var. Nisan, Mayıs, Ekim ve Kasım aylarında ısıtmalı havuz fiyata dahil. Yüksek sezonda değil. Girişler 15.00’de, çıkış ise en geç 10.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Panoramik Deniz Manzaralı, Jakuzili, Lüks Kiralık Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kalkan’da panoramik deniz manzaralı, jakuzili, 4 kişi kapasiteli bir taş villa. İçinde mutfak, havuz, çamaşır makinesi, şömine, klima, tv, wifi gibi donanımlar da var. İçeride sigara içilebiliyor, villada etkinlik düzenlenebiliyor ve evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 15.00’de, çıkış ise en geç 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Kızıltaş’ta Full Deniz Manzaralı, Özel Havuzlu, Hamam ve Saunalı Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kızıltaş mevkiinde, toplam 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odalı, full Kalkan adalar ve deniz manzaralı, geniş terası ve bahçesi olan, jakuzi, hamam ve sauna, havuz ısıtması, masa tenisi, langırt bulunan ultra lüks ve modern bir villa. Geniş aileler ve kalabalık arkadaş grupları için ideal. İçinde mutfak, tv, klima, çamaşır makinesi, wifi mevcut. Havuz ısıtması fiyata dahil değil. Girişler 15.00’de, çıkış ise en geç 10.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. İslamlar’da Spor Salonu, Özel Havuzlu, Hamam ve Saunalı Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

İslamlar mevkiinde, panoramik deniz manzaralı, saunası, jakuzisi, hamamı, ısıtmalı havuzu, spor salonu, masa tenisi ve oyun üniteleri bulunan  bir villa seçeneği. İçinde wifi, mutfak, çamaşır makinesi, klima, tv gibi olanaklar mevcut. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Ağullu’da Deniz ve Doğa Manzaralı, Isıtmalı Havuzlu, Hamamlı Villa, Kaş

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Ağullu’da, doğa ve deniz manzaralı, toplam 12 kişi kapasiteli, havuzlu ve hamamlı geniş bir villa. Kalabalık aileler ve arkadaş gruplarının konaklaması için ideal. Villanın havuzu ısıtmalı. İçinde mutfak, şömine, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv gibi olanaklar mevcut. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor ve evde etkinlik düzenlenebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Isıtmalı Havuzlu Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kırkpınar’ın en gözde caddesi olan Bağdat Caddesi üzerinde, sıcak havuzlu, bahçe içinde, toplam 10 kişi kapasiteli bir villa. İçinde mutfak, tv, klima, çamaşır makinesi, wifi ve jakuzi var. Çocukların ve bebeklerin konaklamasına uygun. Girişler 15.00’te çıkış ise 12.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir