Erik Mclean/ Pexels

İSTANBUL’DA KİRALIK HAFTA SONU EVLERİ & VİLLALAR

İşte size şehirden çıkma zahmetine girmeden şehirden uzaklaştıraran İstanbul içinde kiralık villalar. Hafta sonu kaçamağı düşünenlere, arkadaşlarını, ailesini bir eve toplamak isteyenlere ya da İstanbul’da nefes alabilecek yer arayanlara duyulur!

Bu yazımızdaki evler İstanbul’undan kaosunsan uzak ama hala şehrin imkanlarından faydalanabileceğiniz kadar da yerleşimlere yakın yerler. Yani eve yemek söylemek isterseniz ya da restorana gitmek isterseniz çevrenizde seçenekler bulabilirsiniz. Eğer doğaya daha da yakın olmak isterseniz Şile ve Ağva’da Kiralık Evler yazımıza da mutlaka göz atın.


Pamuk gibi yumuşayarak evinize döneceğiniz bir hafta sonu geçirmenizi diliyoruz!

 = Favorilerimiz

İSTANBUL’DA KİRALIK HAFTA SONU EVLERİ

1. Riva Deresi Kıyısında Villa, Beykoz

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Riva Deresi kıyısında, 7 dönümlük çeşitli meyve, çam, kavak ağaçları ve çiçeklerle kaplı  bahçe içinde, 13 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 9 yatak olan, 3,5 banyolu ve havuzlu bir villa. Nişan, düğün, doğum günü, bekarlığa veda gibi organizasyonlara uygun. Evde ücretsiz otopark, şömine, mutfak, wifi, ütü, tv, çamaşır makinesi var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Doğanın İçinde Villa, Beykoz

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Beykoz’da 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak ve 2 banyo bulunan doğa içinde bir villa seçeneği. Villada mutfak, jakuzi, wifi, klima ve ısıtma mevcut. Girişler 12.00’de yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Doğanın Kalbinde Butik Villa, Beykoz

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Öyümce mevkiinde, doğa içinde, 6 kişi kapasiteli, tek banyolu bir villa seçeneği. İçinde wifi, mutfak, tv, çamaşır makinesi mevcut. Klima bulunmuyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış da 11.00’de. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilemiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Tiny House, Beykoz

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Beykoz’da doğa içinde, toplam 3 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve tuvalet olan bir tiny house. İçinde mutfak ve klima mevcut. Wifi, tv ve ısıtma bulunmuyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış da 12.00’de. Ev içinde sigara içiliyor ve evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Historical Chalet Style Stone House, Polonezköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Polonezköy’de, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan tek banyolu bir taş şale. Mülkte ücretsiz otopark, havuz, şömine, mutfak, ütü, çalışma alanı, ısıtma var. Wifi, klima, çamaşır makinesi ve tv yok. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Bahçeli Ev, Beykoz

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Beykoz’da 3 kişi kapasiteli, 1 yatak odasında 1 yatak olan, tek banyolu, bahçe içinde bir tiny. Mülkte mutfak, tv, klima ve ısıtma mevcut. Wifi bulunmuyor. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Kır Evi 407 – Deluxe – Country Club, Polonezköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Polonezköy Doğal Yaşam Parkı’nın içinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan 2 banyolu bir ev. Ev çevresinde, iki yüzme havuzu, kayık ve gölet, safari orman parkuru, hayvanat bahçesi, macera parkı, çocuk oyun parkları bulunuyor. Evde ücretsiz otopark, şömine, mutfak, saç kurutma makinesi, ısıtma var. Wifi ve klima mevcut değil. Girişler 12.00 – 14.00 arasında yapılıyor. Çıkış ise 12.00’de. Evcil hayvan bulunmuyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Bosphorus View Luxury Villa, Sarıyer

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sarıyer’de, toplam 8 kişi kapasitelli, 4 yatak odasında 5 yatak olan, 2,5 banyolu bir villa seçeneği. İçinde, ücretsiz otopark, mutfak, yatak odasında jakuzi, wifi, ütü, çamaşır makinesi, çalışma alanı, saç kurutma makinesi ve ısıtma mevcut. Girişler esnek. Çıkış saati ise 13.00. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor ve ev içinde sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9.  Saklı Bahçe Villa, Zekeriyaköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Zekeriyaköy’de, 12 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak ve 4 banyo olan, havuzlu ve bahçeli bir villa seçeneği. Binada ücretsiz otopark, şömine, mutfak, spor salonu, jakuzi, wifi, kurutucu, ütü, tv mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Luxury Villa, Göktürk

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Göktürk’te, 4 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 2 yatak olan, 2,5 banyolu ve havuzlu bir villa seçeneği. Mülkte ücretsiz otopark, şömine, mutfak, jakuzi, wifi, kurutucu, ütü, tv, klima gibi olanaklar bulunuyor. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Havalimanı Yakınında Doğayla İçiçe Bahçeli Villa, Arnavutköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Arnavutköy’de, 3. havalimanı yakınlarında, 16 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 3 yatak ve 2,5 banyo bulunan bahçe içinde bir villa seçeneği. Bahçede müzik dinlenemiyor. Dilerseniz bahçedeki organik ürünleri toplayıp kahvaltınıza ve yemeklerinizde kullanabiliyorsunuz. Ev içinde, ücretsiz otopark, şömine, mutfak, jakuzi, kurutucu, ütü, çamaşır makinesi mevcut. Wifi ve klima bulunmuyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Woods Villa By Niki Kurt, Arnavutköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine Arnavutköy’de doğa içinde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak 5 banyolu modern bir villa seçeneği. İçinde havuz, şömine, mutfak, wifi, ütü, çamaşır makinesi ve çalışma alanı mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Doğa İçinde Ahşap Ev, Arnavutköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Arnavutköy’de, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu bir ahşap ev seçeneği. Evde şömine, jakuzi, wifi, çalışma alanı, ütü, mutfak mevcut. Ev sahibi kahvaltı servisi de veriyor. Girişler esnek fakat çıkış saati 10.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Doğa İçinde Havuzlu Ev, Çatalca

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Çatalca’da, doğa içinde, havuzlu ve şömineli müstakil villa seçeneği. Toplam 9 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak ve 3 banyo bulunuyor. Evde tv, jakuzi, wifi, mutfak, şömine mevcut. Giriş saati esnek fakat çıkış 13.00’de. Evcil hayvan kabul ediliyor ve evde sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Müstakil Villa, Çatalca

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Çatalca’da, orman içerisinde 15 dönüm arazi içinde 11 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 7 yatak olan 2 banyolu ve havuzlu bir villa seçeneği. Nişan, düğün, doğum günü, bekarlığa veda gibi organizasyonlara uygun. Villada ücretsiz otopark, şömine, mutfak, jakuzi, ütü, tv, çamaşır makinesi var. Wifi ve ısıtma mevcut değil. Çıkış saati 14.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. İnziva Çiftlik Müstakil Villa, Silivri

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Silivri’de 12 dönüm arazi içinde ekolojik tarım uygulamaları olan bir çiftlik evi. 16 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 5 yatak olan 6 banyolu ve havuzlu bir seçenek. Dilerseniz çiftliğin ürünlerinden kahvaltı talep edebiliyor ve çiftlikten ayrılmadan ürünlerden satın alabiliyorsunuz. Bunların haricinde meyve bahçesinin de keyfini sürebiliyorsunuz. Ev içinde, ücretsiz otopark, şömine, mutfak, wifi, ütü, çamaşır makinesi, tv gibi olanaklar var. Klima bulunmuyor. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Bebekler için uygun değil. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Müstakil Bahçeli Ev, Silivri

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Silivri’de müstakil bahçe içinde, havuzlu, 4 yatak odasında 4 yatak olan villa seçeneği. İçinde mutfak, wifi, tv, çamaşır makinesi, klima gibi olanaklar var. Giriş saati 15.00’te. Çıkış ise 10.00’da. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

ŞİLE VE AĞVA’DA KİRALIK VİLLA VE BUNGALOV EVLER

18. Şile’de Doğa İçinde Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Şile’nin Karakiraz Köyü’nde, toplam 7 kişilik, 3 banyolu, doğa içinde, havuzlu bir villa seçeneği. Evde wifi, ısıtma, şömine, mutfak, tv bulunuyor. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Ağva’da Nehir Kenarında Ahşap Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Ağva Nehri’ne sıfır konumda, 4 kişilik, 2 yatak odalı ve tek banyolu, kendine özel iskelesi olan bir villa seçeneği. Evde mutfak, tv, klima, saç kurutma makinesi var. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Şile ve Ağva’da, doğaya yakın tüm kaçamak adresleri için Şile ve Ağva’da Kiralık Villalar yazımıza göz atmanızı öneririz.