Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

MARMARİS’TE KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Marmaris’in tadını size özel havuzlu bir villada çıkarmaya ne dersiniz? Size Marmaris’in en güzel, deniz manzaralı tatil evlerini toplarladık. Ayrıca 23 Euroluk indirim kuponumuz da var!

EGE’DEKİ DİĞER RÜYA GİBİ KİRALIK VİLLALAR

Çok daha kapsamlı bir Ege tutuna çıkacaklar için güzel bir haberimiz var: Ege sahillerinin en güzel beldelerinden, bütün güzel kiralık villarları bir yazıda topladık: Ege’de Kiralık Villalar

23 Euroluk Airbnb İndirim Kodu!

AirBnb için bir indirim kodumuz var. Eğer yeni üye olacaksanız ilk seyahatinizde bu bağlantı ile 23 Euro’luk indirimi kullanabilrsiniz.

Marmaris’te Kiralık Villa ve Tatil Evleri

La Manzana, Marmaris, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Söğüt mevkiinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2 banyolu, açık havuzlu ve deniz manzaralı bir  villa. Çekirdek aileler ve çiftler için ideal. İçeride, wifi, mutfak, şömine, çamaşır makinesi, tv, klima bulunuyor. Duman alarmı olduğundan içeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Villa Duru, Marmaris, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Duru, Söğüt’te, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 3 banyolu ve havuzlu bir villa. İçinde wifi, mutfak, kurutucu, ütü, kahve makinesi, buz makinesi, mikrodalga fırın, saç kurutma makinesi, şömine, tv, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 12.00 – 21.00 saatleri arasında çıkış ise 12.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Simi Manzaralı Villa, Marmaris, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Söğüt mevkiinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, banyolu ve Simi manzaralı açık havuzu olan tek katlı bir villa seçeneği. İçinde, tam donanımlı bir mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, tv, klima, çalışma alanı ve wifi var. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 10.00’da. Bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Deniz Manzaralı Villa, Marmaris, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yunan adaları manzarasına karşı, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 5 yatak olan, 2 banyolu ve havuzlu bir villa seçeneği. İçeride wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi gibi donanımlar var. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor ama sigara içilebiliyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Modern Yazlık, Marmaris, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 10 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 6 yatak olan 6 banyolu ve deniz manzaralı ve havuzlu bir yazlık ev seçeneği.  İçinde wifi, tam teşekküllü bir mutfak, kurutucu, tv, ütü, saç kurutma makinesi, şömine mevcut. Eve girişler 14.00 – 22.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış ise en geç 16.00’da. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Denize Sıfır Müstakil Taş Ev, Marmaris, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Söğüt sahilinde, küçük ama müstakil, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı, 2 yataklı ve 2 banyolu bir taş ev. Havuzu yok ama kendine ait bir iskelesi ve önünde plaj kısmı var. Kalabalık aileler için uygun değil ama çiftler için ideal. İçinde wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, tv var. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Müstakil Villa, Marmaris, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Söğüt’te, toplam 15 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 9 yatak bulunan, 6 banyolu, denize sıfır, hem açık havuzu hem de önünde kumsalı olan villa seçeneği. Kalabalık aileler ve arkadaş gruplarına uygun. İçinde, wifi, tam donanımlı bir mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi var. İçeride sigara içilmiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Villa Gelincik, Marmaris, Selimiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Gelincik, 9 kişi kapasiteli, 4 yatak odalı, 9 yataklı ve 4 banyolu müstakil bir villa. Açık havuzu, wifi bağlantısı, mutfağı, çamaşır makinesi, tv ve kliması mevcut. Girişler, 16.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmeye, parti düzenlemeye ve villaya evcil hayvan sokulmasına izin verilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Villa Familia, Marmaris, Selimiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Selimiye’de, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 2,5 banyolu, bahçeli ve küçük de olsa havuzlu bir villa. İçinde wifi, tam donanımlı bir mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi, klima mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış belirtilmemiş. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Massi House, Marmaris, Selimiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Massi House, Selimiye’de, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odalı ve 2,5 banyolu, sonsuzluk havuzlu bir konaklama seçeneği. İçeride wifi, tv, mutfak, ütü, şömine, çamaşır makinesi mevcut. Sigara içmek yasak. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Olive Grove Villa, Marmaris, Beldibi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Olive Grove Villa, Beldibi’nde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak olan, 2 banyolu ve havuzlu bir villa. İçinde wifi, tam teşekküllü mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv bulunuyor. Girişler 13.00 sonrasında, çıkış ise en geç 00.00’da. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Villa Maral, Marmaris, Beldibi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Beldibi mevkiinde, 11 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 6 yatak olan, 4 banyolu ve açık havuzlu bir villa seçeneği. İçinde mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, klima, tv mevcut. Girişler 15.00 – 02.00 saatleri arasında, çıkış ise 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8 Oda Boutique Homes, Marmaris, Beldibi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Beldibi sahilde, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak ve 2,5 banyosu olan taş villa. Havuzu yok. Çocuklu aileler için uygun. İçinde wifi, mutfak, şömine, çamaşır makinesi, tv, klima var. Girişler 14.00 sonrasında, çıkışlar ise 12.00’de. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Fig Tree Villa, Marmaris, Beldibi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Beldibi’ndeki Fig Tree Villa, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı, 3 yataklı, 2 banyolu ve havuzlu tek kat bir villa. İçerisinde, wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, tv, klima ve çamaşır makinesi gibi donanımlar var. Girişler 13.00 sonrasında. Çıkış için belirtilen bir saat yok. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Villada parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Chalet Vista, Marmaris, Bozburun

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bozburun’daki Chalet Vista, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak bulunan, 2 banyolu, havuzlu rustik bir villa. İçinde wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv gibi donanımlar mevcut. Girişler 16.00 – 23.00 arasında yapılıyor. Çıkış ise 10.00’da. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Bonus: Marmaris’te Değil Ama Ona Komşu Olan Datça’da Kiralık Evler

Villa Olive Garden, Datça, Mesudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Datça’daki Villa Olive Garden, Mesudiye’nin Ovabükü sahiline bakan yamacına kurulmuş, 6 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 6 yatak olan,4 banyolu ve havuzlu, muhteşem deniz ve dağ manzarası olan bir villa seçeneği. Evin bahçesi, zeytin, badem ve meyve ağaçları ile çevrili. Ovabükü ve Hayıtbükü sahilinden 4 kilometre mesafede. Evde, çamaşır makinesi saç kurutma makinesi, otopark alanı, ütü, mutfak, tv mevcut. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Villa Lapideum Taş Ev, Eski Datça

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Lapideum, Eski Datça’da, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasılı,3 yataklı,2 banyolu, restore edilmiş iki katlı taş Rum evi. Havuzu yok. İçinde saç kurutma makinesi, otopark, küçük bir mutfak, şömine, tv, wifi var. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvana izin verilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.