Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

MARMARİS’TE KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Marmaris Seyahati Planlaması – Gelmeden Önce

Marmaris’e Nasıl Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Bulurum?

Datça’ya uçakla gelecekseniz, en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı. Marmaris merkez, Dalaman Havalimanı’ndan arabayla 1 saat 20 dakika sürüyor. Uçak biletinizi almadan önce mutlaka farklı havayolu firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırın deriz. Dalaman Havalimanı’na uygun fiyatlı UÇAK BİLETİ bulmak için TIKLAYIN.


Araba Kiralamak Gerekir mi?

Sadece Marmaris merkezde kalacaksanız araç kiralamanıza gerek yok ama Marmaris’de Bozburun, Hisarönü, Selimiye, Söğüt gibi görülecek harika noktalar ve denize girilecek koylar var. O nedenle kendi aracınızla gelmediyseniz, araç kiralamanızı öneririz. Dalaman Havalimanı’ndan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.

Marmaris’in tadını size özel havuzlu bir villada çıkarmaya ne dersiniz? Size Marmaris’in en güzel, deniz manzaralı tatil evlerini toplarladık.

EGE’DEKİ DİĞER RÜYA GİBİ KİRALIK VİLLALAR
Çok daha kapsamlı bir Ege turuna çıkacaklar için güzel bir haberimiz var: Ege sahillerinin en güzel beldelerinden, bütün güzel kiralık villarları bir yazıda topladık: Ege’de Kiralık Villalar

Bu yazımızda Airbnb’de listelenen en beğendiğimiz Marmaris evlerini bulabilirsiniz. Eğer aşağıdaki evlerden birini ilgili bağlantıdan tutarsanız, Airbnb dostu olan sayfamıza da bir katkınız olacak. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.
= Favorilerimiz

Marmaris’te Kiralık Villa ve Tatil Evleri

1. La Manzana, Marmaris, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Söğüt mevkiinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2 banyolu, açık havuzlu ve deniz manzaralı bir  villa. Çekirdek aileler ve çiftler için ideal. İçeride, wifi, mutfak, şömine, çamaşır makinesi, tv, klima bulunuyor. Duman alarmı olduğundan içeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Villa Duru, Marmaris, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Duru, Söğüt’te, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 3 banyolu ve havuzlu bir villa. İçinde wifi, mutfak, kurutucu, ütü, kahve makinesi, buz makinesi, mikrodalga fırın, saç kurutma makinesi, şömine, tv, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 12.00 – 21.00 saatleri arasında çıkış ise 12.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Deniz Manzaralı Villa, Marmaris, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yunan adaları manzarasına karşı, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 5 yatak olan, 2 banyolu ve havuzlu bir villa seçeneği. İçeride wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi gibi donanımlar var. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor ama sigara içilebiliyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Modern Yazlık, Marmaris, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 10 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 6 yatak olan 6 banyolu ve deniz manzaralı ve havuzlu bir yazlık ev seçeneği.  İçinde wifi, tam teşekküllü bir mutfak, kurutucu, tv, ütü, saç kurutma makinesi, şömine mevcut. Eve girişler 14.00 – 22.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış ise en geç 16.00’da. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Denize Sıfır Müstakil Taş Ev, Marmaris, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Söğüt sahilinde, küçük ama müstakil, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı, 2 yataklı ve 2 banyolu bir taş ev. Havuzu yok ama kendine ait bir iskelesi ve önünde plaj kısmı var. Kalabalık aileler için uygun değil ama çiftler için ideal. İçinde wifi, mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, tv var. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Massi House, Marmaris, Selimiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Massi House, Selimiye’de, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odalı ve 2,5 banyolu, sonsuzluk havuzlu bir konaklama seçeneği. İçeride wifi, tv, mutfak, ütü, şömine, çamaşır makinesi mevcut. Sigara içmek yasak. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Müstakil Villa, Marmaris, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Söğüt’te, toplam 15 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 9 yatak bulunan, 6 banyolu, denize sıfır, hem açık havuzu hem de önünde kumsalı olan villa seçeneği. Kalabalık aileler ve arkadaş gruplarına uygun. İçinde, wifi, tam donanımlı bir mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi var. İçeride sigara içilmiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Villa Gelincik, Marmaris, Selimiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Gelincik, 9 kişi kapasiteli, 4 yatak odalı, 9 yataklı ve 4 banyolu müstakil bir villa. Açık havuzu, wifi bağlantısı, mutfağı, çamaşır makinesi, tv ve kliması mevcut. Girişler, 16.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmeye, parti düzenlemeye ve villaya evcil hayvan sokulmasına izin verilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Villa Familia, Marmaris, Selimiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Selimiye’de, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 2,5 banyolu, bahçeli ve küçük de olsa havuzlu bir villa. İçinde wifi, tam donanımlı bir mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi, klima mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış belirtilmemiş. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Olive Grove Villa, Marmaris, Beldibi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Olive Grove Villa, Beldibi’nde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak olan, 2 banyolu ve havuzlu bir villa. İçinde wifi, tam teşekküllü mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv bulunuyor. Girişler 13.00 sonrasında, çıkış ise en geç 00.00’da. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Fig Tree Villa, Marmaris, Beldibi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Beldibi’ndeki Fig Tree Villa, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı, 3 yataklı, 2 banyolu ve havuzlu tek kat bir villa. İçerisinde, wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, tv, klima ve çamaşır makinesi gibi donanımlar var. Girişler 13.00 sonrasında. Çıkış için belirtilen bir saat yok. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Villada parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Villa Maral, Marmaris, Beldibi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Beldibi mevkiinde, 11 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 6 yatak olan, 4 banyolu ve açık havuzlu bir villa seçeneği. İçinde mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, klima, tv mevcut. Girişler 15.00 – 02.00 saatleri arasında, çıkış ise 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. 8 Oda Boutique Homes, Marmaris, Beldibi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Beldibi sahilde, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak ve 2,5 banyosu olan taş villa. Havuzu yok. Çocuklu aileler için uygun. İçinde wifi, mutfak, şömine, çamaşır makinesi, tv, klima var. Girişler 14.00 sonrasında, çıkışlar ise 12.00’de. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Dionysos Hotel’in Müstakil Havuzlu Villa, Turunç

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Dionysos Hotel’in müstakil havuzlu villası, 5 kişi kapasiteli,  2 yatak odasında 3 yatak olan 2 banyolu bir seçenek. İçinde wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, havuz, tv, klima, ücretsiz otopark mevcut. Girişler 14.00 – 20.00 saatleri arasında. Çıkış ise 11.00’de. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Chalet Vista, Marmaris, Bozburun

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bozburun’daki Chalet Vista, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak bulunan, 2 banyolu, havuzlu rustik bir villa. İçinde wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv gibi donanımlar mevcut. Girişler 16.00 – 23.00 arasında yapılıyor. Çıkış ise 10.00’da. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Villa Aşkım, Marmaris, Bozburun

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bozburun’da, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu, denize sıfır bir villa. İçinde wifi, mutfak, havuz, saç kurutma makinesi, ütü, şömine, klima ve tv var. Girişler, 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Casa Feronia, Marmaris, Orhaniye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Casa Feronia, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu, açık havuzlu ve geniş bahçeli bir villa. İçinde jakuzi, wifi, mutfak, havuz, saç kurutma makinesi, ütü, şömine, klima ve tv mevcut. Girişler, 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Hisar Residence, Hisarönü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Hisar Residence, 10 kişi kapasiteli, 5 odası, 5 yatağı 5 de banyosu olan bir villa. Kalabalık gruplar için ideal. İçinde mutfak, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv, havuz, saç kurutma makinesi, çalışma alanı mevcut. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Ali Ağa Konak, Selimiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Selimiye’de 4 kişi kapasiteli, tek yatak odalı ve tek banyolu, bahçeli bir taş ev. İçinde mutfak, tv, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, klima mevcut. Wifi ve çamaşır makinesi yok. Denizine ve Selimiye merkeze yürüme mesafesinde kalıyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

20. Olive Houses, Selimiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Selimiye’de 4 kişi kapasiteli, tek yatak odalı ve tek banyolu, önünde özel şezlongları olan ahşap ev seçeneği. İçinde mutfak, tv var. Klima, saç kurutma makinesi, wifi ve çamaşır makinesi yok. Çıkış saati 12.00. Bebekler için uygun değil. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

22. Yeşil Ev, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yeşil Ev, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında, 3 yatak ve tek banyo olan taş ev. Burası bir işletmeye bağlı olduğu için kahvaltı servisi de var. Evde wifi, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi mevcut. Mutfak, tv, klima yok. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

23. Payam Taş Ev, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Payam Taş Ev, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında, 3 yatak ve 2 banyo olan taş ev. Evde Mutfaki klima, tv, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi mevcut. Wifi yok. Girişler 15.00-20.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Sigara içilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

24. Bonus: Baraka Hisarönü’nde Standart Oda, Hisarönü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Marmaris’in en bohem en trend işletmelerinen Baraka Hisarönü’nde, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak olan, banyosu içinde standart oda seçeneği. Havuz ortak kullanımda. Kahvaltı ücrete dahil. İçinde wifi, saç kurutma makinesi, tv, klima mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. Odada sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.