Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

MARMARİS’TE KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Marmaris’in tadını size özel havuzlu bir villada çıkarmaya ne dersiniz? Size Marmaris’in en güzel, deniz manzaralı tatil evlerini toplarladık.

Bu yazımızda en beğendiğimiz Marmaris evlerini bulabilirsiniz. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

Marmaris Seyahati Planlaması – Gelmeden Önce

Marmaris’e Nasıl Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Bulurum?

Datça’ya uçakla gelecekseniz, en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı. Marmaris merkez, Dalaman Havalimanı’ndan arabayla 1 saat 20 dakika sürüyor. Uçak biletinizi almadan önce mutlaka farklı havayolu firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırın deriz. Dalaman Havalimanı’na uygun fiyatlı UÇAK BİLETİ bulmak için TIKLAYIN.


Araba Kiralamak Gerekir mi?

Sadece Marmaris merkezde kalacaksanız araç kiralamanıza gerek yok ama Marmaris’de Bozburun, Hisarönü, Selimiye, Söğüt gibi görülecek harika noktalar ve denize girilecek koylar var. O nedenle kendi aracınızla gelmediyseniz, araç kiralamanızı öneririz. Dalaman Havalimanı’ndan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.


Ege’deki Diğer Rüya Gibi Kiralık Villalar

Çok daha kapsamlı bir Ege turuna çıkacaklar için güzel bir haberimiz var: Ege sahillerinin en güzel beldelerinden, bütün güzel kiralık villarları bir yazıda topladık: Kiralık Villa, Bungalov ve Tatil Evleri

= Favorilerimiz

Marmaris’te Kiralık Villa ve Tatil Evleri

1. La Manzana, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Söğüt mevkiinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2 banyolu, açık havuzlu ve deniz manzaralı bir  villa. Çekirdek aileler ve çiftler için ideal. İçeride, wifi, mutfak, şömine, çamaşır makinesi, tv, klima bulunuyor. Duman alarmı olduğundan içeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Villa Duru, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Duru, Söğüt’te, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 3 banyolu ve havuzlu bir villa. İçinde wifi, mutfak, kurutucu, ütü, kahve makinesi, buz makinesi, mikrodalga fırın, saç kurutma makinesi, şömine, tv, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 12.00 – 21.00 saatleri arasında çıkış ise 12.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Deniz Manzaralı Villa, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yunan adaları manzarasına karşı, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 banyosu olan, havuzlu bir villa seçeneği. İçeride wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi gibi donanımlar var. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor ama sigara içilebiliyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Özel Plajlı Sitede Villa, Turunç

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak ve 2 banyo bulunan, havuzlu, deniz manzaralı, müstakil bir villa seçeneği. İçinde mutfak, tv, klima, wifi, çamaşır makinesi gibi donanımlar mevcut. Girişler 15.00’te, çıkışlar 10.00’da yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Villa Hill Side, Beldibi

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Beldibi mevkiinde, toplam 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak ve 1,5 banyo bulunan, havuzlu, bahçe içinde, müstakil bir villa seçeneği. İçinde şömine, mutfak, tv, klima, wifi, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 16.00’da, çıkışlar 11.00’de yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun. Evde sigara içilemiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Lüks Villa, Armutalan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Armutalan mevkiinde, toplam 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak ve 3 banyo bulunan, lüks ve havuzlu bir villa seçeneği. Sabahları kahvaltı servisi de var. İçinde mutfak, tv, klima, wifi, çamaşır makinesi bulunuyor. Girişler 14.00’te, çıkışlar 12.00’de yapılıyor. Evde sigara içilemiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Huzurlu Doğada Villa, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Söğüt’te, toplam 8 kişi kapasiteli, özel havuzlu, bahçe içinde, 4 yatak odasında 6 yatak ve 2,5 banyo bulunan bir villa seçeneği. İçinde jakuzi, mutfak, tv, klima, wifi, çamaşır makinesi bulunuyor. Girişler 15.00’te, çıkışlar 11.00’de yapılıyor. Çocuklar ve bebeklerin konaklamasına uygun. Evde sigara içilemiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Doğa ve Deniz Manzaralı Villa, Beldibi

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Gökbel mevkiinde, toplam 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak ve 2,5 banyo bulunan, bahçe içinde, deniz manzaralı, havuzlu bir villa. Evde şömine, mutfak, tv, klima, wifi, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 16.00’da, çıkışlar 10.00’da yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun. Evde sigara içilemiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Bahçe Jakuzili Villa, Hisarönü

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Hisarönü mevkiinde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak ve 1,5 banyo bulunan, bahçe jakuzili bir villa seçeneği. Evde şömine, mutfak, tv, klima, wifi, çamaşır makinesi gibi olanaklar var. Giriş ve çıkışlar 12.00’de yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Deniz Manzaralı Villa, Turunç

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 8 kişi kapasiteli, 3 yatak odalı ve 3 banyolu, havuzlu ve deniz manzaralı bir müstakil villa. İçinde mutfak, tv, klima, wifi, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 15.00’te, çıkışlar 11.00’de yapılıyor. Evde sigara içilemiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Şirin Köy Evi, Selimiye

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Selimiye’de, bahçe içinde, 4 kişi kapasiteli, tek odalı ve tek banyolu bir tiny house seçeneği. İçinde mutfak, klima, tv, wifi mevcut. Denize uzaklığı sadece 80 metre. Çiftler için ideal. Giriş 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. İçeride sigara içmek yasak ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Ege Mimarili Villa, Selimiye

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Selimiye’de, Ege mimarili, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak ve 1,5 banyo bulunan bir villa seçeneği. Evde şömine, mutfak, tv, klima, wifi, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 17.00’de, çıkışlar 10.00’da yapılıyor. Evde sigara içilemiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Havuzlu, Konforlu Villa, Selimiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Selimiye’de, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 2,5 banyolu, bahçeli ve küçük de olsa havuzlu bir villa. İçinde wifi, tam donanımlı bir mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, tv, çamaşır makinesi, klima mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkışlar ise 11.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Deniz Manzaralı, Özel Havuzlu Villa, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Söğüt’te, toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak ve 3 banyo bulunan, panoramik deniz manzaralı ve havuzlu bir villa. Villada şömine, mutfak, tv, klima, wifi, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 15.00’te, çıkışlar 11.00’de yapılıyor. Evde sigara içilemiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Çocuklar ve bebeklerin konaklamasına uygun. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Tiny House, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Söğüt’te, 4 kişi kapasiteli bir tiny house seçeneği. Kendinden banyolu olan tiny house’un içinde, tv, mini buzdolabı, kettle, klima, tv mevcut. Wifi bulunmuyor. Girişler 12.00 – 16.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Çocuklar (2-12 yaş) için uygun değil. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Müstakil Villa, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Söğüt’te, toplam 15 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 9 yatak bulunan, 6 banyolu, denize sıfır, hem açık havuzu hem de önünde kumsalı olan villa seçeneği. Kalabalık aileler ve arkadaş gruplarına uygun. İçinde, wifi, tam donanımlı bir mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi var. İçeride sigara içilmiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Sevimli Yazlık Ev, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Söğüt’te denize sıfır, 2 kişilik bir küçük ev. İçinde wifi, tv, klima, mutfak mevcut. Girişler 16.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Deniz Manzaralı Taş Villa, Selimiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Selimiye’de, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odalı ve 2,5 banyolu, sonsuzluk havuzlu bir konaklama seçeneği. İçeride wifi, tv, mutfak, ütü, şömine, çamaşır makinesi mevcut. Evde sigara içilebiliyor. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 10.00’da. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Kiralık Villa, Selimiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Selimiye’de, 9 kişi kapasiteli, 4 yatak odalı ve 4 banyolu, sonsuzluk havuzlu bir villa seçeneği. İçinde wifi, mutfak, klima, şömine, kurutucu, tv mevcut. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Kalabalık gruplar için ideal. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

20. Fig Tree Villa, Beldibi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Beldibi’ndeki Fig Tree Villa, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı, 3 yataklı, 2 banyolu ve havuzlu tek kat bir villa. İçerisinde, wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, tv, klima ve çamaşır makinesi gibi donanımlar var. Girişler 13.00 sonrasında. Çıkış için belirtilen bir saat yok. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Villada parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. Doğa Manzaralı, Bahçeli, Özel Havuzlu Villa, Beldibi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Beldibi mevkiinde, 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 6 yatak olan, 4 banyolu ve açık havuzlu bir villa seçeneği. İçinde mutfak, kurutucu, ütü, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, klima, tv mevcut. Girişler 16.00’da, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

22. Dionysos Hotel’in Müstakil Havuzlu Villa, Turunç

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Dionysos Hotel’in müstakil havuzlu villası, 5 kişi kapasiteli,  2 yatak odasında 3 yatak olan 2 banyolu bir seçenek. İçinde wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, havuz, tv, klima, ücretsiz otopark mevcut. Girişler 14.00 – 20.00 saatleri arasında. Çıkış ise 11.00’de. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

23. Chalet Vista, Bozburun

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bozburun’daki Chalet Vista, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak bulunan, 2 banyolu, havuzlu rustik bir villa. İçinde wifi, mutfak, ütü, saç kurutma makinesi, şömine, çamaşır makinesi, tv gibi donanımlar mevcut. Girişler 16.00 – 23.00 arasında yapılıyor. Çıkış ise 10.00’da. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

24. Villa Aşkım, Bozburun

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bozburun’da, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu, denize sıfır bir villa. İçinde wifi, mutfak, havuz, saç kurutma makinesi, ütü, şömine, klima ve tv var. Girişler, 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

25. Geniş Bahçeli Villa, Orhaniye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Orhaniye’de toplam 7 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 2 banyosu olan, açık havuzlu ve geniş bahçeli bir villa. İçinde jakuzi, wifi, mutfak, havuz, saç kurutma makinesi, ütü, şömine, klima ve tv mevcut. Girişler, 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

26. Hisar Residence, Hisarönü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Hisar Residence, 10 kişi kapasiteli, 5 odası, 5 yatağı 5 de banyosu olan bir villa. Kalabalık gruplar için ideal. İçinde mutfak, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv, havuz, saç kurutma makinesi, çalışma alanı mevcut. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

27. Bahçeli Villa, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Söğüt’te, toplam 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak ve 2 banyo olan, bahçe içinde havuzlu bir konaklama seçeneği. İçinde mutfak, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv, havuz, saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evde sigara içilebiliyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

28. Plaja Yürüme Mesafesinde Villa, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Söğüt’te plaja yürüme mesafesinde, toplam 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak ve 1 banyo olan, bahçe içinde havuzlu bir konaklama seçeneği. İçinde mutfak, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv, şömine mevcut. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evde sigara içilebiliyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

29. Doğanın Kucağında Villa, Selimiye

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Selimiye’de, toplam 12 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 8 yatak ve 4 banyo bulunan, havuzlu, kalabalık aileler ve arkadaş grupları için ideal bir villa. İçinde mutfak, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv mevcut. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evde sigara içilemiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

30. Muhteşem Deniz Manzaralı Villa, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2,5 banyolu, havuzlu, deniz manzaralı bir konaklama seçeneği. İçinde jakuzi, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evde sigara içilemiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

31. Ada Manzaralı Villa, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Söğüt’te, toplam 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 3 banyolu, ada manzaralı, havuzlu bir villa. İçinde jakuzi, şömine, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv mevcut. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evde sigara içilebiliyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

32. Lüks Villa, Armutalan

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Armutalan’da, toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak ve 4 banyo olan, havuzlu bir villa seçeneği. İçinde mutfak, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv bulunuyor. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evde sigara içilebiliyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

33. Denize Sıfır Şirin Villa, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Söğüt’te, 2 kişilik, tek odalı, tek yataklı ve tek banyolu, denize sıfır bir küçük ev. Evde mutfak, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv bulunuyor. Girişler 15.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evde sigara içilebiliyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

34. Deniz Manzaralı Villa, Selimiye

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Selimiye’de, toplam 6 kişi kapasiteli, 3 odalı ve 3 banyolu, deniz manzaralı, havuzlu bir villa seçeneği. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evde sigara içilebiliyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Fakat villada etkinlik düzenlenebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

35. Deniz Manzaralı Villa, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Söğüt’te, toplam 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı ve 2 banyolu, deniz manzaralı ve havuzlu bir villa seçeneği. İçinde jakuzi, şömine, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evde sigara içilemiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

36. Deniz ve Doğa Manzaralı Villa, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Söğüt’te toplam 7 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak ve 2 banyo bulunan, deniz ve doğa manzaralı bir villa. İçinde şömine, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv bulunuyor. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Evde sigara içilebiliyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Çocuklar ve bebekler için uygun. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

37. Villa Sevdam, Söğüt

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Sevdam Söğüt sahilinde denize sıfır, havuzlu, toplam 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı ve 2 banyolu bir villa. İçinde mutfak, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv bulunuyor. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir