OLİMPOS’TA BUNGALOV & AĞAÇ EVLER

OLİMPOS’TA GEZİLECEK YERLER yazımızı okuduysanız sıra geldi konaklamaya. Bu bölge koruma altında olduğu için imara kapalı. Dolayısı ile Olimpos’ta konaklama seçenekleriniz çoğunlukla ağaç evler ve bungalovlardan oluşuyor. Zaten Olimpos’un hippie ruhu ile de en çok doğal konaklamalar örtüşüyor.

KOMŞUSU ÇIRALI’DAKİ BUNGALOVLARA DA BAKIN
Olimpos ve Çıralı aynı koydaki 2 komşu mahalle ancak aralarından geçen dere nedeniyle birinden öbürüne gitmek için arabayla yarım saat yol gitmeniz gerekiyor. Sosyal yaşantı olarak ayrılsalar da ikisi de aynı güzel denize ve manzaraya sahip olduğundan ÇIRALI BUNGALOVLARI‘na da bakın deriz.
= Favorilerimiz

Olimpos Seyahati Planlaması – Gitmeden Önce

Olimpos’a Nasıl Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Bulurum?

Olimpos’a uçakla gelecekseniz, Antalya Havalimanı’na ineceksiniz. Uçak biletinizi almadan önce mutlaka fiyat karşılaştırması yapın deriz. Fiyat karşılaştırması yapmak ve uygun fiyatlı UÇAK BİLETİ bulmak için TIKLAYIN.


Araba Kiralamak Gerekir mi?

Olimpos’da denize girilecek koylar, gezilecek antik kentler, yapılacak aktiviteler derken çok fazla seçeneğiniz var. Hepsine ulaşım için altınızda araç olması şart. Bu nedenle eğer kendi aracınız ile gelmiyorsanız, araç kiralamanızı öneririz.

– Antalya Havalimanı’ndan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.
– Antalya merkezden uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.


Akdeniz’deki Diğer Rüya Gibi Kiralık Villalar

Eğer birkaç duraklı bir tatil programı yapıyorsanız, Akdeniz ve Ege’nin en güzel sahil beldelerinden, en güzel kiralık villaları derlediğimiz çok kapsamlı bir yazımız da var: Kiralık Villa, Bungalov ve Tatil Evleri

Olimpos Bungalow ve Ağaç Evler

1. Kadir’s Tree Houses

Foto: Flickr / brunobatic

Kadir’s Tree Houses, Olimpos’taki meşhur ağaç evler. Kurucusu Kadir Kaya kendi ismiyle ağaç evlerini tam 31 yıl önce kurmuş! O zamanlar buralarda elektrik bile yokmuş, adeta yoktan var edilmiş. 2000 yılında TNT’de yeryüzünün en iyi Hostel’i, 2010 yılında Washington Post tarafından görülecek en ilginç yerlerden biri, 2011 yılında ise Los Angeles Times tarafından dünyanın en cool hostellerinden biri olarak ününe ün eklemiş, kendini dünya çapında göstermiş bir yer. Hal bu olunca ağaç ev konseptini bizlere sunan ilk yer diyebiliriz. Ağaç ev konseptini bizlere sunan ilk yer. Denize diğer konaklama yerlerine göre biraz daha uzak kalıyor. Girişler 09.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Sabah ve akşam yemeği fiyatlara dahil. Odalarda wifi ve klima mevcut. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Olymposvillage Doğal Yaşam Köyü Bungalov

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Olymposvillage Doğal Yaşam Köyü’nde, toplam 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu bir bungalov seçeneği. Bungalovda, wifi, çamaşır makinesi, tv, klima mevcut. Kahvaltı da fiyatlara dahil. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Doğa İçinde Ahşap Havuzlu Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Olimpos’un sırtlarında, 4 kişi kapasiteli,2 yatak odasında 3 yatak bulunan, tek banyolu ve havuzlu bir ahşap ev. İçinde, mutfak, klima, çamaşır makinesi, tv, saç kurutma makinesi var. Wifi yok. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00’da. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Müstakil Taş Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Olimpos Antik Kenti yakınlarında, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, tek banyolu taş bir kır evi. Evde mutfak, wifi, çamaşır makinesi, klima, tv, ütü gibi olanaklar var. Girişler 13.00 – 22.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor ve evde sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Dağ Manzaralı Taş Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Olimpos’un sırtlarında, orman içinde, 5 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 2 yatak olan, tek banyolu ve verandalı, Tahtalı Dağı manzaralı bir taş ev. Evin içinde, wifi, mutfak, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi, klima mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Ev içinde sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Jakuzili Taş Ev, Kumluca

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Diğer taş ev ile aynı bölgede, toplam 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı ve tek banyolu bir taş ev. Tahtalı Dağı manzarasına sahip taş evde hidro masajlı küvet bulunuyor. Taş ve ahşabın kullanıldığı evde mutfak, tv, wifi, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi olanaklar bulunuyor. Eve girişler 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Adrasan’da Küçük Ev, Adrasan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Olimpos’un bir yan koyu olan Adrasan’da, 4 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu bir ahşap evcik. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Tiny House, Adrasan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine aynı yerin üst katında, 2 kişi kapasiteli, tek yatak ve tek banyolu küçük bir ahşap ev. Çiftler için ideal. Evde, mutfak, wifi, klima, çalışma alanı, saç kurutma makinesi ve tv var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9.  Likya Yolu Yakınlarında İlahi Bir Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Likya Yolu üzerinde, 4 yatak odalı, 5 yatak ve 2 banyolu, toplam 8 kişi kapasiteli, zeytin, portakal, elma, asma ve taş meşe ağaçlarından oluşan bir bahçe içinde, her şeyden izole bir ev seçeneği. İçinde mutfağı, doğal bir havuzu, wifi var. Girişler 15.00 – 21.00 saatleri arasında yapılırken çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir