TRANSİLVANYA’DA NE YAPILIR / EN GÜZEL 11 TRANSİLVANYA DENEYİMİ (ROMANYA)

Transilvanya yolcusu kalmasın! Biz gezimizden o kadar memnun kaldık ki, size birebir aynısını yapabileceğiniz şekilde gezimizi derledik.

Bu videoda gördüğünüz her şeyi kapsayan ve size bu sayfadan başka bilgiye ihtiyacınız olmadan, yapabileceğiniz bir dört dörtlük bir Romanya Gezi Rehberi hazırladık. Ne turizm acentasına, ne de rehber kitaba ihtiyacınız var. Çantanızı alıp çıkmanız yeter.

Bizim önerimiz yazılar arasında şu şekilde dolanmanız:

1. ADIM: Bütçe, duraklar, lojistik ve zamanlama gibi konularda Transilvanya Turu Programı kısmından genel bir fikir sahibi olabilirsiniz.

2. ADIM: Ana makalelelerden genel bir fikir edindikten sonra diğer yazı ve videolara geçebilirsiniz.
– Her durakta orada görülecek yerleri yazdık. Buraların tarihine ve özellikelerine dair bilgilere de yer verdik. Dedik ya rehber kitap götürmeniz gerekmesin istedik. 🙂 Ayrıca, açılış kapanış saatleri program yaparken göz önünde bulundurmanız gereken notlarımızı da bulacaksınız.
– Romanya’da da tatiliniz sırasında bu şehirlerde nerede ne yenir gibi sorularınız olabileceğini düşünerek, restaurant & cafe & bar gibi
önerilerimiz de belirttik.
– Ayrıca Romanya’nın kültürüne dair bilgiler bulabileceğiniz atıştırmalık yazılarımız da var: Romanya’da düğün gelenekleri yada Rumen mutfağı gibi.

Yani armutu pişirdik, ağzınıza düşmeye hazır 😀

Gidin görün, güzel tavsiyelerle dönün. Biz de hemen yazıya ekleyelim.

İyi yolculuklar!