Transilvanya yolcusu kalmasın! Biz gezimizden o kadar memnun kaldık ki, size birebir aynısını yapabileceğiniz şekilde gezimizi derledik.

Bu videoda gördüğünüz herşeyi kapsayan ve size bu sayfadan başka bilgiye ihtiyacınız olmadan, yapabileceğiniz bir dört dörtlük bir TRANSİLVANYA-ROMANYA TURU VE REHBERİ hazırladık. Ne turizm acentasına, ne de rehber kitaba ihtiyacınız var. Çantanızı alıp çıkmanız yeter.

Bizim önerimiz yazılar arasında şu şekilde dolanmanız:

1. ADIM: Bütçe, duraklar, lojistik ve zamanlama gibi konularda BURADAN BAŞLAYIN kısmından genel bir fikir sahibi olabilirsiniz.

2. ADIM:
Ana makalelelerden genel bir fikir edindikten sonra diğer yazı ve videolara geçebilirsiniz.
– Her durakta orada görülecek yerleri yazdık. Buraların tarihine ve özellikelerine dair bilgilere de yer verdik. Dedik ya rehber kitap götürmeniz gerekmesin istedik. 🙂 Ayrıca, açılış kapanış saatleri program yaparken göz önünde bulundurmanız gereken notlarımızı da bulacaksınız.
– Romanya’da da tatiliniz sırasında bu şehirlerde nerede ne yenir gibi sorularınız olabileceğini düşünerek, restaurant & cafe & bar gibi
önerilerimiz de belirttik.
– Ayrıca Romanya’nın kültürüne dair bilgiler bulabileceğiniz atıştırmalık yazılarımız da var: Romanya’da düğün gelenekleri yada Rumen mutfağı gibi.

Rehberimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

TRANSİLVANYA-ROMANYA TURU VE REHBERİ

Yani armutu pişirdik, ağzınıza düşmeye hazır 😀

Gidin görün, güzel tavsiyelerle dönün. Biz de hemen yazıya ekleyelim.

İyi yolculuklar!

3 YORUM

 1. Aynur

  Merhabalar talep üzerine gezi düzenliyor musunuz yani belirli sayıda aynı yere gitmek isteyen kişilerle ben Romanya ya gitmek istiyorum tekim turlarla gitmek cazip gelmiyor tek başıma gitmek biraz korkutuyor bu tür bir fırsat çıkarsa haber verir misiniz

  Cevapla
  • Biz Evde Yokuz

   Selam Aynur,
   Biz kendi kendimize gezmeyi sevdiğimizden tur düzenlemiyoruz ama sitemizde isteyen herkes bizim gezdiğimiz gibi gezebilsin diye tüm detaylarıyla anlatıyoruz.

   Cevapla
 2. Hülya

  Merhaba, gezmek istiyorum ama nasıl bilmiyorum? Yardım eder misiniz? 64 yaşında yanlız yaşayan bir baysnım, treaking yapıyorum. Tşk ederim

  Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Send this to a friend