Transilvanya yolcusu kalmasın! Biz gezimizden o kadar memnun kaldık ki, size birebir aynısını yapabileceğiniz şekilde gezimizi derledik.

Bu videoda gördüğünüz herşeyi kapsayan ve size bu sayfadan başka bilgiye ihtiyacınız olmadan, yapabileceğiniz bir dört dörtlük bir TRANSİLVANYA-ROMANYA TURU VE REHBERİ hazırladık. Ne turizm acentasına, ne de rehber kitaba ihtiyacınız var. Çantanızı alıp çıkmanız yeter.

Bizim önerimiz yazılar arasında şu şekilde dolanmanız:

1. ADIM: Bütçe, duraklar, lojistik ve zamanlama gibi konularda BURADAN BAŞLAYIN kısmından genel bir fikir sahibi olabilirsiniz.

2. ADIM:
Ana makalelelerden genel bir fikir edindikten sonra diğer yazı ve videolara geçebilirsiniz.
– Her durakta orada görülecek yerleri yazdık. Buraların tarihine ve özellikelerine dair bilgilere de yer verdik. Dedik ya rehber kitap götürmeniz gerekmesin istedik. 🙂 Ayrıca, açılış kapanış saatleri program yaparken göz önünde bulundurmanız gereken notlarımızı da bulacaksınız.
– Romanya’da da tatiliniz sırasında bu şehirlerde nerede ne yenir gibi sorularınız olabileceğini düşünerek, restaurant & cafe & bar gibi
önerilerimiz de belirttik.
– Ayrıca Romanya’nın kültürüne dair bilgiler bulabileceğiniz atıştırmalık yazılarımız da var: Romanya’da düğün gelenekleri yada Rumen mutfağı gibi.

Rehberimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

TRANSİLVANYA-ROMANYA TURU VE REHBERİ

Yani armutu pişirdik, ağzınıza düşmeye hazır 😀

Gidin görün, güzel tavsiyelerle dönün. Biz de hemen yazıya ekleyelim.

İyi yolculuklar!

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Send this to a friend