SAPANCA’DA GÜNLÜK KİRALIK VİLLA, BUNGALOV VE TATİL EVLERİ

Uzun yol yapmadan şehirden uzaklaşmak isteyen İstanbullular için arkadaşlarla Sapanca’ta ev kiralamak favori kaçamaklardan. Sapanca muhteşem doğasıyla insana çok uzaklarda hissettiriyor. Ayrıca tatlı mekanlar, bisiklet kiralama gibi sosyal imkanlar da var. Planlarınızı yaparken, mutlaka SAPANCA GEZİLECEK YERLER yazımızı. okumanızı öneririz

Bu yazımızda en beğendiğimiz günlük kiralık Sapanca evlerini bulacaksınız. Hem gruplar için villalara, hem de çiftler için tiny house / bungalow tarzı tatlı kaçamaklara yer verdik. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

= Favorilerimiz

Sapanca Seyahati Planlaması – Gitmeden Önce

Sapanca’da Önerdiğimiz Villa Bölgeleri

– Kırkpınar: Sapanca’nın en nezih, en göze hoş gelen bölgesi. Hem göle yakın, hem de güzel restoranlara. Yeşillikler içinde, Beverly Hills misali uzanan Bağdat Caddesi ve harika villaları var. Evleri, geniş bahçeleri, gelişme şekli sanki bir Amerikan dizisinden fırlama gibi.
– Yanık Köyü: Bu mevkii de ikinci favorimiz. Her şeyden daha izole ve sakin, doğa içinde, inziva kafasında bir tatil için tercih edebileceğiniz yer.
– Merkez: Favorimiz değil ama beğendiğimiz birkça villa da bu bölgede kalıyor. Mudanya diye geçiyor.


Araba Kiralamak Gerekir mi?

Sapanca’ya kendi aracınızla gelmeyecekseniz, araba kiralamayı ciddi ciddi düşünmelisiniz. Hem şehirden buraya ulaşmak için, hem de etraftraki yerleri görmek/ mekanlara ve doğa aktivitelerine ulaşmak için arabaya ihtiyacınız olacak. Bunları deneyimlemek için altınızda araç olması konforlu olur. İstanbul’dan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.


Diğer Rüya Gibi Kiralık Villalar

Birkaç duraklı bir tatil planlayanlara duyurulur! Türkiye’nin her yerinden en güzel kiralık villaları derlediğimiz çok kapsamlı bir yazımız da var: Kiralık Villa, Bungalov ve Tatil Evleri

Sapanca’da Kiralık Villalar

1. Romantik Tasarıma Sahip Şömineli Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca’da, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 2 yatak olan, tek banyolu, tuğla ve ahşap konstrüksuyondan oluşan bahçe içinde bir ev. İçinde mutfak, beşik, ütü, saç kurutma makinesi, tv, wifi, şömine var. Eve girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte, parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Modern Villa 2, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak olan, 3 banyolu bir villa. Bahçesi ve havuzu var. Villada, klima, şömine, kış bahçesi, wifi, mutfak, saç kurutma makinesi, tv mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Butik Evler Sapanca Tiny Evler, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kırkpınar’daki Tiny Evler 2 kişilik tek banyolu ismi gibi küçük bir evcikler. Tek gezginler veya çiftler için ideal. İçlerinde klima, tv, mutfak, wifi, saç kurutma makinesi bulunuyor. Girişler 14.00 – 23.00 saatleri arasında. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayın.

4. Göldibi Küçük Ev, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: Instagram sapancagoldibikucukev

Sapanca Gölü’nün hemen kıyısında, inanılmaz manzaralı, 2 kişilik, en suite banyosu olan bir bungalov ev seçeneği. İçinde klima, tv, saç kurutma makinesi mevcut. Wifi yok. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati de 12.00’de. Evde sigara içilebiliyor. İşletme kahvaltı servisi de veriyor. Evcil hayvan kabul edilemiyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayın.

5. Bağdat Caddesi’ne Yakın Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bağdat Caddesi’ne yakın, 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 3 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde, wifi, tv, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, tam donanımlı mutfak, kurutucu, çalışma alanı, jakuzi, ütü, şömine mevcut. Dilerseniz kahvaltı servisi de alabiliyorsunuz. Girişler 14.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00’da. İçeride sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Havuzlu Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine Bağdat Caddesi’ne yakın, 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 2 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde, wifi, tv, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, tam donanımlı mutfak, kurutucu, çalışma alanı, ütü, şömine mevcut. Girişler 14.00’te çıkış saati ise 11.00’de yapılıyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Müstakil Taş Ev, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca’da 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir taş ev. İçinde, tam donanımlı mutfak, wi-fi, tv, barbekü, şömine ve klima mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Geniş Bahçeli Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 12 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 2 banyolu kalabalık gruplar için uygun bir seçenek. Yüzme havuzu diğer villalarla ortak kullanımda. İçinde, wifi, çamaşır makinesi, çalışma alanı, ütü, tv mevcut. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Harman Tuğla ve Ahşap Mimarili Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 4 kişi kapasiteli, çatı katındaki tek yatak odasına 4 yatak olan, 2 banyolu küçük bir villa. Çiftler için uygun. İçinde mutfak, beşik, çamaşır makinesi, tv, klima, wifi, şömine var. Havuz ortak kullanımlı. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde etkinlik düzenlenebiliyor ama sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Manzaralı, Özel Havuzlu Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 12 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 7 yatak ve 2 banyo bulunan havuzlu bir villa. İçinde wifi, şömine, ısıtma, klima, mutfak, tv mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içilemiyor ve etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Sapanca 1 Nolu Villa, Merkez

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca’nın Güldibi mevkiinde, 4-6-7 kişi kapasiteli, 2 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir ahşap villa seçenekleri bulunuyor. İçlerinde wifi, mutfak, tv, saç kurutma makinesi, çalışma alanı bulunuyor. Girişler 11.00 sonrasında yapılıyor çıkış saati ise 14.00. Evlerde parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içilebiliyor. 4 No’lu evin kendine özel jakuzisi de bulunuyor.

1 No’lu Kütük Ev: Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.
2 No’lu Kütük Ev: Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.
3 No’lu Kütük Ev: Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.
4 No’lu Kütük Ev: Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Doğanın İçinde Villa, Yanık

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 12 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak ve 2,5 banyo olan bir villa. Evde wifi, mutfak, jakuzi, tv, klima, şömine, havuz ve ısıtma var. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içiliyor ve etkinlik düzenlenebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Piri House, Mahmudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Mahmudiye’de, 14 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 10 yatak olan, 3 banyolu bir kır evi seçeneği. Kalabalık aileler ve arkadaş gruplarına uygun. Müstakil bahçesi ve otoparkı var. Şömineli ve ısıtmalı. İçinde tv, çamaşır makinesi, mutfak var. Wifi ve klima mevcut değil. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler esnek çıkış saati 16.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Doğa Manzaralı Villa, Kurtköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 7 yatak bulunan, 4 banyolu ve havuzlu bir villa. Kalabalık gruplar için çok uygun. İkiz villa bir yapı olduğundan toplam 6 kisiye kadar tek tarafı kullanıma açıyorlar. İçinde wifi, jakuzi, şömine, mutfak, ısıtma, klima, tv bulunuyor. Girişler 14.00 sonrasında,  çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Dome Evler, Şükriye

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Sapanca’nın Şükriye bölgesinde, doğa ve göl manzaralı kubbe (dome) evlerde konaklama fırsatınız var. Evlerde en fazla iki kişi konaklayabiliyor. Her evin kendi banyosu, min bir havuzu, verandası ve bahçe mobilyası var. Kiralama fiyatlarına 2 kişilik kahvaltı da dahil. Girişler 14.00’te çıkışlar ise 12.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor.

1. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.
2. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.
3. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.
4. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.
5. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.
6. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Göl Manzaralı Dağ Evleri, İlmiye

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Sapanca Gölü manzaralı, iki kişilik, çiftler için ideal, kendinden banyolu, müstakil ahşap bir bungalov ev seçeneği. İçinde mutfak, klima, şömine, tv mevcut. Wifi bulunmuyor. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Göl Manzaralı Dağ Evi, Memnuniye

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Memnuniye’de, gün batımı manzaralı, 4 kişilik bir üçgen ev seçeneği. İçinde bir çift kişilik, 2 tek kişilik yatak, mutfak ve banyo var. Şömine, klima, wifi, tv, çamaşır makinesi ve kurutucu gibi donanımlar var. Evcil hayvan kabul ediliyor. Eve giriş saati 14.00. Çıkış ise 13.00’te yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Vadi Bungalov, İlmiye

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

İlmiye’de toplam 4 kişi kapasiteli, asma katlı, doğa içinde, manzaralı, bahçe mobilyalı üçgen ev. Fiyata kahvaltı dahil. İçinde mutfak, wifi, tv, klima, banyo bulunuyor. Girişler 14.00’te yapılıyor. Çıkışlar ise 11.00’de yapılıyor. Evde sigara içilebiliyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Bahçeli Bungalov, Memnuniye

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Memnuniye’de, toplam 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı ve 2 banyolu, geniş bir bahçe içinde, bahçe mobilyalı ve barbekü alanlı bir ahşap ev seçeneği. İçinde klima, wifi, tv, mutfak, çamaşır makinesi mevcut. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 14.00’te çıkışlar 11.00’de yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

20. Tiny House, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kırkpınar’da toplam 3 kişi kapasiteli bir tiny house seçeneği. İçinde mutfak, klima, wifi var. Sabahları kahvaltı servisi mevcut. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler 14.00’te çıkışlar 11.00’de yapılıyor. Evde sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. Jakuzili Üçgen Ev, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kırkpınar’da jakuzili, 4 kişi kapasiteli, 2 katlı, banyolu bir üçgen ev seçeneği. Verandası ve balkonu var. Balkonunda açık hava sineması var. Evde klima, şömine, tv, mutfak, wifi mevcut. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 14.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

22. Minimalist Ev, Mahmudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

3 kişi kapasiteli, 3 yataklı ve tek banyolu, havuzlu ve bahçeli bir küçük ev. İçinde mutfak, wifi, Amazon Prime Video ve Netflix üyeliği olan tv, beşik ve mama sandalyesi, şömine, klima, mangal mevcut. Girişler 14.00 sonrasında çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

23. Jakuzili Üçgen Bungalov, Uzunkum

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 6 kişi kapasiteli, 3 yataklı ve tek banyolu, romantik bir jakuzisi olan, bahçe içinde bir üçgen ev. 2 çift kişilik yatak ve bir açılır kanepe var. İçinde mutfak, wifi, Netflix olan tv, klima mevcut. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

24. Havuzlu Üçgen Ev, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 4 kişi kapasiteli, 2 yataklı ve tek banyolu, havuzlu ve bahçeli bir üçgen ev. İçinde mutfak, tv , wifi ve klima mevcut. Girişler 15.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Ev içinde sigara içilmiyor. Çocuklara ve bebeklerin konaklamasına uygun. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

25. Gözlerden Uzak İkiz Bungalovlar, Nailiye

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 2 kişi kapasiteli, kendinden banyolu bir üçgen ev seçeneği. İçinde wifi, şömine, ısıtma, klima, tv, mutfak mevcut. Girişler 14.00 – 22.00 saatleri arasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor ve evde sigara içiliyor. İki bungalov var ikisi de yan yana. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

26. Gül Ev, Uzunkum

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Uzunkum mevkiinde, toplam 6 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak bulunan, 1,5 banyolu bir villa seçeneği. Geniş bahçesi, şömineli salonu, bahçesinde ateş çukuru, taş fırını, klimalı odaları var. Evin içerisinde wifi, mutfak, tv ve ısıtma mevcut. Girişler 14.00 – 23.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış ise 12.00’de. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

27. Havuzlu Bungalov Ev, Mahmudiye

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Mahmudiye bölgesinde toplam 3 kişi kapasiteli, içinde banyosu ve jakuzisi olan, havuzlu, tek katlı bir ev. İçinde mutfak, tv, klima, şömine, wifi var. Girişler 14.00 – 21.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

28. Isıtmalı Havuzlu Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kırkpınar’ın en gözde caddesi olan Bağdat Caddesi üzerinde, sıcak havuzlu, bahçe içinde, toplam 10 kişi kapasiteli bir villa. İçinde mutfak, tv, klima, çamaşır makinesi, wifi ve jakuzi var. Çocukların ve bebeklerin konaklamasına uygun. Girişler 15.00’te çıkış ise 12.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

29. Göl ve Doğa Manzaralı Villa, Mahmudiye

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Mahmudiye’de toplam 7 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 4 banyo bulunan, geniş bahçeli, doğa ve göl manzaralı, havuzlu bir villa. İçinde mutfak, tv, klima, çamaşır makinesi, şömine, kurutucu var. Çocukların ve bebeklerin konaklamasına uygun. Girişler de çıkışlar da 12.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

30. Ateş Kuyulu Villa, Yanık

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Yanık mevkiinde, toplam 7 kişi kapasiteli, 3 yatak odası ve 3 banyosu bulunan, havuzlu, jakuzili ve ateş kuyusu olan villa. İçinde mutfak, tv,  wifi, klima, çamaşır makinesi, kurutucu var. Çocukların ve bebeklerin konaklamasına uygun. Girişler 16.00’da çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

31. Doğada Ev, Yanık

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Yanık Köyü’nde toplam 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı ve 2 banyolu, bahçe içinde bir villa seçeneği. İçinde wifi, mutfak, klima, tv, şömine var. Giriş 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

32. Göle Sıfır Ev, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kırkpınar mevkiinde, Sapanca Gölü’ne sıfır bir bungalov ev. Toplam 6 kişilik olan evde 2 yatak odası, 4 yatak ve 3 banyo var. İçinde wifi, mutfak, tv, kurutucu, klima, çamaşır makinesi gibi donanımlar var. Giriş 14.00 – 23.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Ev içinde sigara içiliyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

33. Sakarya Sapanca’da Göle Sıfır, Şık Tasarıma Sahip, Lüks Tiny House, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Sapanca Gölü kenarında, göl manzaralı ahşap evler ve tiny house seçenekleri sunan bir işletme. Fiyatlara sabah kahvaltısı da dahil. Tüm birimler iki katlı. Hepsinde alt katta oturma alanı, wc ve size özel verandalı bahçe, üst katta ise yatak odası bulunuyor. Konaklama birimlerinde tv, klima, mini mutfak, buzdolabı, wc gibi donanımlar mevcut. Giriş saati 14.00, çıkış saati ise 10.00. İçeride sigara içilmiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

34. Loft Kırkpınar, Sapanca

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kırkpınar’da toplam 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak ve 3 banyo bulunan, ısıtmalı havuzlu bir villa. İçinde wifi, şömine, tv, çamaşır makinesi, mutfak, kurutucu mevcut. Giriş saati 14.00, çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içilmiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

35. Villa Yanık, Yanık Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yanık Köyü mevkiinde bulunan Villa Yanık, 12 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 8 yatak olan, 3 banyolu, geniş bahçeli ve havuzlu bir konaklama seçeneği. İçinde şömine, mutfak, klima, çamaşır makinesi, tv, ütü, wifi bulunuyor. Ayrıca beşik de var. Bebekli ailelerin konaklamasına uygun. Girişler 15.00 – 20.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Mülkte sigara içmek yasak. Evcil hayvan da kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

36. Vadiye Bakan Ev, Memnuniye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca’da muhteşem yeşil bir vadiye bakan, toplam 15 kişi kapasiteli, 8 yatak odalı ve 5 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde mutfak, tv, ısıtma, çamaşır makinesi var. Kalabalık gruplar için uygun. Klima ve wifi bulunmuyor. Girişler 14.00 – 21.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

37. Villa Seven, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Seven, 6 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak olan, 3 banyolu bir konaklama seçeneği. Geniş bir bahçesi ve havuzu var. İçinde,mutfak, çalışma alanı, saç kurutma makinesi, klima, şömine, tv ve wifi mevcut. Girişler 14.00 – 19.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Bebekler için uygun değil. Mülk içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

38. Villa Holiday, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kırkpınar’da, 7 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak olan, 2 banyolu bir villa. Bahçesinde havuzu var. Ayrıca çocuk yatağı, mama sandalyesi ve çocuk parkı da bulunuyor. Mutfağında, ihtiyacınız olan tüm mutfak araç gereçleri mevcut. İçinde, tv, wifi, çalışma alanı, ücretsiz otopark ve klima var. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

39. Hypnos Dome Evler

Fotoğraf Kaynak: www.instagram.com/hypnosapanca

Meyve ağaçları arasında, dome yani kubbe evler konseptli, 2 kişilik glamping çadırları seçeneği. İçinde wifi, şömine, klima, jakuzi gibi olanaklar var. Tesiste her gün fiyata dahil kahvaltı servisi de yapılıyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

40. Ahşap Ev, Sapanca, Sakarya

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 2 yetişkin bir çocuk olmak üzere 3 kişi kapasiteli, içinde banyosu olan iki katlı bir ahşap ev. İçinde mutfak, tv, ısınma, wifi, çamaşır makinesi var. Girişler 15.00’te çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir