Fotoğraf Kaynak: Instagram sapancagoldibikucukev

SAPANCA’DA GÜNLÜK KİRALIK VİLLA, BUNGALOV VE TATİL EVLERİ

Uzun yol yapmadan şehirden uzaklaşmak isteyen İstanbullular için arkadaşlarla Sapanca’ta ev kiralamak favori kaçamaklardan. Sapanca muhteşem doğasıyla insana çok uzaklarda hissettiriyor. Ayrıca tatlı mekanlar, bisiklet kiralama gibi sosyal imkanlar da var. Planlarınızı yaparken, mutlaka SAPANCA GEZİLECEK YERLER yazımızı. okumanızı öneririz

Bu yazımızda en beğendiğimiz günlük kiralık Sapanca evlerini bulacaksınız. Hem gruplar için villalara, hem de çiftler için tiny house/ bungalow tarzı tatlı kaçamaklara yer verdik. Eğer aşağıdaki evlerden birini ilgili bağlantıdan tutarsanız, Airbnb dostu olan sayfamıza da bir katkınız olacak. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

= Favorilerimiz

Sapanca Seyahati Planlaması – Gitmeden Önce

Sapanca’da Önerdiğimiz Villa Bölgeleri

– Kırkpınar: Sapanca’nın en nezih, en göze hoş gelen bölgesi. Hem göle yakın, hem de güzel restoranlara. Yeşillikler içinde, Beverly Hills misali uzanan Bağdat Caddesi ve harika villaları var. Evleri, geniş bahçeleri, gelişme şekli sanki bir Amerikan dizisinden fırlama gibi.
– Yanık Köyü: Bu mevkii de ikinci favorimiz. Her şeyden daha izole ve sakin, doğa içinde, inziva kafasında bir tatil için tercih edebileceğiniz yer.
– Merkez: Favorimiz değil ama beğendiğimiz birkça villa da bu bölgede kalıyor. Mudanya diye geçiyor.


Araba Kiralamak Gerekir mi?

Sapanca’ya kendi aracınızla gelmeyecekseniz, araba kiralamayı ciddi ciddi düşünmelisiniz. Hem şehirden buraya ulaşmak için, hem de etraftraki yerleri görmek/ mekanlara ve doğa aktivitelerine ulaşmak için arabaya ihtiyacınız olacak. Bunları deneyimlemek için altınızda araç olması konforlu olur. İstanbul’dan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.


Diğer Rüya Gibi Kiralık Villalar

Birkaç duraklı bir tatil planlayanlara duyurulur! Türkiye’nin her yerinden en güzel kiralık villaları derlediğimiz çok kapsamlı bir yazımız da var: Kiralık Villa, Bungalov ve Tatil Evleri

Sapanca’da Kiralık Villalar

1. Villa Kırkpınar Junior Garden, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Kırkpınar Junior Garden, Sapanca’da, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 2 yatak olan, tek banyolu, tuğla ve ahşap konstrüksuyondan oluşan bahçe içinde bir ev. İçinde mutfak, beşik, ütü, saç kurutma makinesi, tv, wifi, şömine var. Eve girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte, parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Den Design Houses 9/4, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Den Design Houses 9/4, Kırkpınar’da, 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak olan, 2,5 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa. Havuzu, şöminesi ve kış bahçesi, yerden ısıtma sistemi ve tüm odalarda klima var. Aynı zamanda villada, wifi, mutfak, saç kurutma makinesi, tv de mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Den Design Houses 9/3, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Den Design Houses 9/3 de 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak olan, 3 banyolu bir villa. Bahçesi ve havuzu var. Villada, klima, şömine, kış bahçesi, wifi, mutfak, saç kurutma makinesi, tv mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Villa Vanilya, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Vanilya, Sapanca’daki Butik Evler’den biri. 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2 banyolu, toplam 1.000 metrekarelik, bahçe içinde, havuzlu bir seçenek. Çiftler için ideal. İçinde wifi, mutfak, şömine, tv, çamaşır makinesi var. Ücretsiz otoparkı da var. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Villa Limon, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Vanilya ile aynı yerde, 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 7 yatak olan, 2 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir konaklama seçeneği. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için ideal. Mülk içinde, wifi, havuz, mutfak, şömine, klima, ısıtma, tv bulunuyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Tiny Ev, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Tiny Ev de diğer iki ev ile aynı yerde, 2 kişilik tek banyolu ismi gibi küçük bir evcik. Tek gezginler veya çiftler için ideal. İçinde klima, tv, mutfak, wifi, saç kurutma makinesi bulunuyor. Girişler 14.00 – 23.00 saatleri arasında. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Tiny House Red Door, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

2 kişi kapasiteli, içinde banyosu ve mutfağı olan yeni bir küçük ev. Wifi, klima, tv, ısıtma, saç kurutma makinesi gibi olanaklar var. Çocuk ve bebeklere uygun değil. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Ev içinde sigara içilmiyor. Girişler 14.00-00.00 saatleri arasında. Çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Göldibi Küçük Ev, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: Instagram sapancagoldibikucukev

Sapanca Gölü’nün hemen kıyısında, inanılmaz manzaralı, 2 kişilik, en suite banyosu olan bir bungalov ev seçeneği. İçinde klima, tv, saç kurutma makinesi mevcut. Wifi yok. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati de 12.00’de. Evde sigara içilebiliyor. İşletme kahvaltı servisi de veriyor. Evcil hayvan kabul edilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Uğurlu Dükkan Home 1, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Uğurlu Dükkan Home 1, Bağdat Caddesi’ne yakın, 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 3 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde, wifi, tv, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, tam donanımlı mutfak, kurutucu, çalışma alanı, jakuzi, ütü, şömine mevcut. Dilerseniz kahvaltı servisi de alabiliyorsunuz. Girişler esnek saatli. İçeride sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Uğurlu Dükkan Home 2, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Uğurlu Dükkan Home 2, Bağdat Caddesi’ne yakın, 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 2 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde, wifi, tv, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, tam donanımlı mutfak, kurutucu, çalışma alanı, ütü, şömine mevcut. Girişler 12.00 – 14.00 saatleri arasında. Çıkış saati ise 13.00. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Villa Seven, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Seven, 6 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak olan, 3 banyolu bir konaklama seçeneği. Geniş bir bahçesi ve havuzu var. İçinde,mutfak, çalışma alanı, saç kurutma makinesi, klima, şömine, tv ve wifi mevcut. Girişler 14.00 – 19.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Bebekler için uygun değil. Mülk içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Koza Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Koza, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak bulunan, 2,5 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa. İçinde mutfak, kurutucu, ütü, tv, tv, çalışma alanı, wifi ve beşik var. Bebekle konaklamaya uygun. Girişler 13.00 – 16.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Villa Kırkpınar Stone House, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca’da 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir taş ev. İçinde, tam donanımlı mutfak, wi-fi, tv, barbekü, şömine ve klima mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Villa Kırkpınar Superior, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Kırkpınar Evleri’ne bağlı villalardan biri. 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak olan, 4 banyolu bir villa. Villanın alt katında şömineli bir salon, açık mutfak, kış bahçesi, veranda, 2 yatak odası ve 2 banyo; üst katında da ebeveyn banyolu 2 büyük yatak odası bulunuyor. Yüzme havuzu diğer villalarla ortak kullanımda. İçinde, wifi, çamaşır makinesi, çalışma alanı, ütü, tv mevcut. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 12.00.  Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Villa Holiday, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kırkpınar’da, 7 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak olan, 2 banyolu bir villa. Bahçesinde havuzu var. Ayrıca çocuk yatağı, mama sandalyesi ve çocuk parkı da bulunuyor. Mutfağında, ihtiyacınız olan tüm mutfak araç gereçleri mevcut. İçinde, tv, wifi, çalışma alanı, ücretsiz otopark ve klima var. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Villa Natura, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Natura, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu, geniş bahçeli ve havuzlu bir villa seçeneği. İçinde, asansör, wifi, mutfak, jakuzi, şömine, klima, tv, saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 13.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Berta Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Berta Villa, 14 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 8 yatak olan, 4 banyolu, geniş bahçe içinde ve havuzlu bir villa. Kalabalık ailelere ve arkadaş grupları için ideal. Tam donanımlı bir mutfağı, şömineli oturma ve yemek alanı, bahçesinde barbeküsü var. Ayrıca villada, klima, tv, wifi, çamaşır makinesi, çalışma alanı mevcut. Girişler 15.00 – 20.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Villa Kırkpınar Country, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Kırkpınar Evleri’ne bağlı villalardan bir diğeri. 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 2 banyolu kalabalık gruplar için uygun bir seçenek. Yüzme havuzu diğer villalarla ortak kullanımda. İçinde, wifi, çamaşır makinesi, çalışma alanı, ütü, tv mevcut. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Villa Kırkpınar Junior Country, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Kırkpınar Evleri’ne bağlı olan Junior villa. 4 kişi kapasiteli, çatı katındaki tek yatak odasına 4 yatak olan, 2 banyolu küçük bir villa. Çiftler için uygun. İçinde mutfak, beşik, çamaşır makinesi, tv, klima, wifi, şömine var. Havuz ortak kullanımlı. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

20. Mercan Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Mercan Villa, Kırkpınar’da, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak bulunan, 3 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir villa. İçinde wifi, mutfak, şömine, klima, tv mevcut. Girişler 14.00 – 22.00 saatleri arasında yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor fakat sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. Şömineli Müstakil Ahşap Bungalov 1, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

3 kişi kapasiteli müstakil, ahşap üçgen bungalov seçeneği. İçinde bir banyo, tek oda, açık mutfak, wifi, klima, tv, şömine, ısıtma mevcut. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evde sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

22. Şömineli Müstakil Ahşap Bungalov 2, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

3 kişi kapasiteli, içinde bir banyo bir oda ve açık mutfak bulunan, müstakil, ahşap üçgen bungalov seçeneği. İçinde wifi, klima, tv, şömine, ısıtma mevcut. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evde sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

23. Villa Garden, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 9 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak ve 2 banyo bulunan bir villa seçeneği. Bahçe içinde ve bahçesinde bir jakuzisi var. Villa içinde wifi, tv, şömine, klima, mutfak ve ısıtma var. Evcil hayvan da kabul ediliyor ev içind sigara da içiliyor. Girişler 14.00’den sonra yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

24. Büyük Bahçeli Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kırkpınar’da 5 kişi kapasiteli, geniş bir bahçe içinde, 2 yatak odalı, tek banyolu bir ev. İçinde wifi, mutfak, jakuzi, klima, tv, şömine var. Girişler 14.00 – 21.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor ve içeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

25. Villa Lacus, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Lacus ise toplam 12 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 7 yatak ve 2 banyo bulunan havuzlu bir villa. İçinde wifi, şömine, ısıtma, klima, mutfak, tv mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

26. Dağ Dibi Bungalov, Merkez

Fotoğraf Kaynak: www.instagram.com/sapancadagdibibungalow

Doğanın içinde göl manzaralı, 2 kişilik, banyolu bir üçgen bungalov seçeneği. İçinde klima, tv, ısıtma mevcut. Wifi ve mutfak bulunmuyor. Girişler 14.00 – 20.00 saatleri arasında yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

27. Sapanca Paradise, Merkez

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Paradise Sapanca, Sapanca Gölü manzaralı, 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, tek banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde, çalışma alanı, ısıtma, jakuzi, klima, şömine ve tv mevcut. Wifi ve mutfak yok. Girişler 13.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

28. Hypnos Dome Evler

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Meyve ağaçları arasında, dome yani kubbe evler konseptli, 2 kişilik glamping çadırları seçeneği. İçinde wifi, şömine, klima, jakuzi gibi olanaklar var. Tesiste her gün fiyata dahil kahvaltı servisi de yapılıyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

29. Villa Özgül, Merkez

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca Merkezde, 14 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 8 yatak olan, 4 banyolu, bahçe içinde havuzlu bir villa seçeneği. İçinde ütü, çalışma alanı, ütü, tv, mutfak, klima mevcut. Wifi bulunmuyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

30. Sapanca 1 Nolu Villa, Merkez

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca’nın Güldibi mevkiinde, 4-6-7 kişi kapasiteli, 2 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir ahşap villa seçenekleri bulunuyor. İçlerinde wifi, mutfak, tv, saç kurutma makinesi, çalışma alanı bulunuyor. Girişler 11.00 sonrasında yapılıyor çıkış saati ise 14.00. Evlerde parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içilebiliyor. 4 No’lu evin kendine özel jakuzisi de bulunuyor.

1 No’lu Kütük Ev: Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.
2 No’lu Kütük Ev: Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.
3 No’lu Kütük Ev: Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.
4 No’lu Kütük Ev: Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

31. Öyküm Villa, Merkez

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Öyküm Villa, Sapanca merkezde, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak bulunan, 4 banyolu yemyeşil bir bahçe içinde havuzlu bir konaklama seçeneği. Burada parti organizasyonu da yapabiliyorsunuz. İçinde, mutfak, şömine, tv, ücretsiz otopark, wifi mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. Konaklama bixrimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

32. Gül Ev, Uzunkum

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Uzunkum mevkiinde, toplam 6 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak bulunan, 1,5 banyolu bir villa seçeneği. Geniş bahçesi, şömineli salonu, bahçesinde ateş çukuru, taş fırını, klimalı odaları var. Evin içerisinde wifi, mutfak, tv ve ısıtma mevcut. Girişler 14.00 – 23.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış ise 12.00’de. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Kxonaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

33. Doğadaki Ev, Yanık Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yanık Köyü’nde toplam 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odalı ve 2 banyolu, bahçe içinde bir villa seçeneği. İçinde wifi, mutfak, klima, tv, şömine var. Giriş 15.00 sonrasında yapılıyor. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

34. Villa Yanık, Yanık Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yanık Köyü mevkiinde bulunan Villa Yanık, 12 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 8 yatak olan, 3 banyolu, geniş bahçeli ve havuzlu bir konaklama seçeneği. İçinde şömine, mutfak, klima, çamaşır makinesi, tv, ütü, wifi bulunuyor. Ayrıca beşik de var. Bebekli ailelerin konaklamasına uygun. Girişler 15.00 – 20.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Mülkte sigara içmek yasak. Evcil hayvan da kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

35. Villa Şehzade, Yanık Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Şehzade, Yanık Köyü’nde, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 8 yatak olan, 4 banyolu, geniş bahçeli ve havuzlu bir konaklama seçeneği. Villada, mutfak, tv, ütü, klima, şömine, otopark, saç kurutma makinesi ve wifi var. Giriş 14.00 sonrasında, çıkış ise en geç 12.00’de. Evcil hayvan da kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Sigara içmek yasak. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

36. Sevgi Bağı, Yanık

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sevgi Bağı, ormana yakın 5 dönüm arazi içerisinde, 8 kişi kapasiteli, 2 banyolu bir villa seçeneği. İçinde wifi, şömine, klima, tv, beşik, ısıtma, mutfak mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış: 11.00’de yapılıyor. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

37. Villa Zoisite, Yanık

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Zoisite, toplam 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak ve 2,5 banyo olan bir villa. Evde wifi, mutfak, jakuzi, tv, klima, şömine, havuz ve ısıtma var. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

38. Göl Manzaralı Dağ Evleri, İlmiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca Gölü manzaralı, iki kişilik, çiftler için ideal, kendinden banyolu, müstakil ahşap bir bungalov ev seçeneği. İçinde mutfak, klima, şömine, tv mevcut. Wifi bulunmuyor. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

39. Tiny House Çinili Mavi Köşk, Yanık

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yanık’ta 4 kişi kapasiteli bir tiny house seçeneği. İçinde banyosu, mutfağı, wifi, klima, ısıtma mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

40. Nest Sapanca, İlmiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Nest Villaları’nda, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odası ve 3 banyosu olan bir villa seçeneği. Villanın diğer villalarla ortak kullanımlı havuzu da var. Evde wifi, mutfak, şömine, tv mevcut. Klima bulunmuyor. Girişler 13.00 – 23.00 saatleri arasında yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Villada sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

41. Panorama Bungalov, İlmiye

Fotoğraf Kaynak: www.instagram.com/panoramasapancabungalow

Panorama Bungalov, toplam 2 kişi kapasiteli, kendinden banyolu bir üçgen ev seçeneği. İçinde wifi, şömine, ısıtma, klima, tv, mutfak mevcut. Girişler 14.00 – 22.00 saatleri arasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor ve evde sigara içiliyor. İki bungalov var ikisi de yan yana. İlk bungalovu detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.İkinci bungalovu detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

42. Villa Asgard, İlmiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Asgard, toplam 7 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak ve 2,5 banyo olan havuzlu bir villa seçeneği. İçinde wifi, şömine, mutfak, tv, klima, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

43. Bahçeli Villa, İlmiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bahçe içindeki bu villa da toplam 6 kişi kapasiteli. İçinde 3 yatak odası, 5 yatak ve 1,5 banyo bulunan evde wifi, mutfak, şömine, barbekü, tv, ısıtma gibi olanaklar var. Girişler esnek saatli ama çıkış 12.00’de. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan da kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

44. Piri House, Mahmudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Mahmudiye’de, 14 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 10 yatak olan, 3 banyolu bir kır evi seçeneği. Kalabalık aileler ve arkadaş gruplarına uygun. Müstakil bahçesi ve otoparkı var. Şömineli ve ısıtmalı. İçinde tv, çamaşır makinesi, mutfak var. Wifi ve klima mevcut değil. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler esnek çıkış saati 16.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

45. Villa Bahçe Mahmudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Mahmudiye’deki Villa Bahçe, 9 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak olan 2 banyolu bir konaklama seçeneği. Evde wifi, şömine, ısıtma, klima, tv, mutfak ve havuz mevcut. Girişler 12.00 – 22.00 saatleri arasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

46. Hidden Tiny Houses, Mahmudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Hidden Tiny Houses, Sapanca’nın Mahmudiye mevkiinde de biri 2 kişi kapasiteli, diğeri 4 kişi kapasiteli tiny house’lar bulunuyor. İçlerinde tv, mutfak, klima mevcut. Wifi bulunmuyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış ise 12.00’de. Evcil hayvan kabul ediliyor. Sigara içiliyor. İkinci evin havuzu ve şöminesi de var.

Hidden Tiny House 1: Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.
Hidden Tiny House 2: Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

47. Vadideki Taş Ev, Memnuniye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Memnuniye’de, ormanın içinde, dağ manzarasına sahip, 5.5 dönüm arazisi ve 2.5 dönüm bahçesiyle, dere taşlarından yapılan müstakil bir villa seçeneği. Toplam 5 kişilik. Evde tv, mutfak, şömine, ısıtma bulunuyor. Wifi ve klima yok. Girişler 12.00 – 14.00 saatleri arasında yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor ve evde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

48. Vadiye Bakan Ev, Memnuniye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca’da muhteşem yeşil bir vadiye bakan, toplam 15 kişi kapasiteli, 8 yatak odalı ve 5 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde mutfak, tv, ısıtma, çamaşır makinesi var. Kalabalık gruplar için uygun. Klima ve wifi bulunmuyor. Girişler 14.00 – 21.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

49. Hobbit Evi, Kurtköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kurtköy’deki Hobbit Evi, 2 kişilik, ahşap bir tiny house. İçinde tek banyo tek oda var. Bir işletmeye bağlı olan evin ücretine kahvaltı da dahil. İçinde tv, ısıtma, mini mutfak var. Girişler 14.00 – 20.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

50. Ağaç Ev, Kurtköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine Kurtköy mevkiinde, havuzlu, ahşap bir üçgen ev seçeneği. Toplam 4 kişi kapasiteli, kendinden banyolu. İçinde kendi mutfağı, kliması, televizyonu var. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

51. Villa Frapan, Kurtköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 7 yatak bulunan, 4 banyolu ve havuzlu bir villa. Kalabalık gruplar için çok uygun. İkiz villa bir yapı olduğundan toplam 6 kisiye kadar tek tarafı kullanıma açıyorlar. İçinde wifi, jakuzi, şömine, mutfak, ısıtma, klima, tv bulunuyor. Girişler 14.00 sonrasında,  çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

52. Dağ Evi, İstanbuldere

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

İstanbuldere Köyü’nde, 2 kişilik, 1 yatak odası, 1 banyosu olan bir küçük ev. İçinde tv, mutfak, tv, ısıtma mevcut. Wifi ve klima bulunmuyor. Girişler 14.00 – 18.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 13.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

53. Çağlayan Bugalov, İstanbuldere

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

İstanbuldere’de 2 kişi kapasiteli, kendine özel havuzlu, bir üçgen bungalov seçeneği. İçinde banyosu, mutfağı, tv mevcut. Klima ve wifi bulunmuyor. Girişler 15.00 – 22.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

54. Sapanca Gölü Kıyısında Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca Gölü kıyısında, toplam 10 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak ve tek banyo bulunan bir göl evi. İçinde wifi, şömine, tv, ısıtma, mutfak ve çamaşır makinesi bulunuyor. Girişler 15.00 – 22.00 saatleri arasında, çıkış ise 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.