Fotoğraf Kaynak: Instagram sapancagoldibikucukev

SAPANCA’DA GÜNLÜK KİRALIK VİLLA, BUNGALOV VE TATİL EVLERİ

Uzun yol yapmadan şehirden uzaklaşmak isteyen İstanbullular için arkadaşlarla Sapanca’ta ev kiralamak favori kaçamaklardan. Sapanca muhteşem doğasıyla insana çok uzaklarda hissettiriyor. Ayrıca tatlı mekanlar, bisiklet kiralama gibi sosyal imkanlar da var. Planlarınızı yaparken, mutlaka SAPANCA GEZİLECEK YERLER yazımızı. okumanızı öneririz

Bu yazımızda en beğendiğimiz günlük kiralık Sapanca evlerini bulacaksınız. Hem gruplar için villalara, hem de çiftler için tiny house/ bungalow tarzı tatlı kaçamaklara yer verdik. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

= Favorilerimiz

Sapanca Seyahati Planlaması – Gitmeden Önce

Sapanca’da Önerdiğimiz Villa Bölgeleri

– Kırkpınar: Sapanca’nın en nezih, en göze hoş gelen bölgesi. Hem göle yakın, hem de güzel restoranlara. Yeşillikler içinde, Beverly Hills misali uzanan Bağdat Caddesi ve harika villaları var. Evleri, geniş bahçeleri, gelişme şekli sanki bir Amerikan dizisinden fırlama gibi.
– Yanık Köyü: Bu mevkii de ikinci favorimiz. Her şeyden daha izole ve sakin, doğa içinde, inziva kafasında bir tatil için tercih edebileceğiniz yer.
– Merkez: Favorimiz değil ama beğendiğimiz birkça villa da bu bölgede kalıyor. Mudanya diye geçiyor.


Araba Kiralamak Gerekir mi?

Sapanca’ya kendi aracınızla gelmeyecekseniz, araba kiralamayı ciddi ciddi düşünmelisiniz. Hem şehirden buraya ulaşmak için, hem de etraftraki yerleri görmek/ mekanlara ve doğa aktivitelerine ulaşmak için arabaya ihtiyacınız olacak. Bunları deneyimlemek için altınızda araç olması konforlu olur. İstanbul’dan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.


Diğer Rüya Gibi Kiralık Villalar

Birkaç duraklı bir tatil planlayanlara duyurulur! Türkiye’nin her yerinden en güzel kiralık villaları derlediğimiz çok kapsamlı bir yazımız da var: Kiralık Villa, Bungalov ve Tatil Evleri

Sapanca’da Kiralık Villalar

1. Romantik Tasarıma Sahip Şömineli Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca’da, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 2 yatak olan, tek banyolu, tuğla ve ahşap konstrüksuyondan oluşan bahçe içinde bir ev. İçinde mutfak, beşik, ütü, saç kurutma makinesi, tv, wifi, şömine var. Eve girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte, parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Modern Villa 1, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kırkpınar’da, 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak olan, 2,5 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa. Havuzu, şöminesi ve kış bahçesi, yerden ısıtma sistemi ve tüm odalarda klima var. Aynı zamanda villada, wifi, mutfak, saç kurutma makinesi, tv de mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Modern Villa 2, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak olan, 3 banyolu bir villa. Bahçesi ve havuzu var. Villada, klima, şömine, kış bahçesi, wifi, mutfak, saç kurutma makinesi, tv mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Butik Evler Sapanca Tiny Evler, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kırkpınar’daki Tiny Evler 2 kişilik tek banyolu ismi gibi küçük bir evcikler. Tek gezginler veya çiftler için ideal. İçlerinde klima, tv, mutfak, wifi, saç kurutma makinesi bulunuyor. Girişler 14.00 – 23.00 saatleri arasında. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayın.

5. Göldibi Küçük Ev, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: Instagram sapancagoldibikucukev

Sapanca Gölü’nün hemen kıyısında, inanılmaz manzaralı, 2 kişilik, en suite banyosu olan bir bungalov ev seçeneği. İçinde klima, tv, saç kurutma makinesi mevcut. Wifi yok. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati de 12.00’de. Evde sigara içilebiliyor. İşletme kahvaltı servisi de veriyor. Evcil hayvan kabul edilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Bağdat Caddesi’ne Yakın Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bağdat Caddesi’ne yakın, 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 3 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde, wifi, tv, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, tam donanımlı mutfak, kurutucu, çalışma alanı, jakuzi, ütü, şömine mevcut. Dilerseniz kahvaltı servisi de alabiliyorsunuz. Girişler 14.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00’da. İçeride sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Havuzlu Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine Bağdat Caddesi’ne yakın, 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 2 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde, wifi, tv, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, tam donanımlı mutfak, kurutucu, çalışma alanı, ütü, şömine mevcut. Girişler 14.00’te çıkış saati ise 11.00’de yapılıyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Lüks Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak bulunan, 2,5 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa. İçinde mutfak, kurutucu, ütü, tv, tv, çalışma alanı, wifi ve beşik var. Bebekle konaklamaya uygun. Girişler 15.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 13.00’de. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içilebiliyor. Mülkte etkinlik düzenlenebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Müstakil Taş Ev, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca’da 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir taş ev. İçinde, tam donanımlı mutfak, wi-fi, tv, barbekü, şömine ve klima mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Dağ Manzaralı Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak olan, 4 banyolu bir villa. Villanın alt katında şömineli bir salon, açık mutfak, kış bahçesi, veranda, 2 yatak odası ve 2 banyo; üst katında da ebeveyn banyolu 2 büyük yatak odası bulunuyor. Yüzme havuzu diğer villalarla ortak kullanımda. İçinde, wifi, çamaşır makinesi, çalışma alanı, ütü, tv mevcut. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Geniş Bahçeli Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 12 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 2 banyolu kalabalık gruplar için uygun bir seçenek. Yüzme havuzu diğer villalarla ortak kullanımda. İçinde, wifi, çamaşır makinesi, çalışma alanı, ütü, tv mevcut. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Harman Tuğla ve Ahşap Mimarili Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 4 kişi kapasiteli, çatı katındaki tek yatak odasına 4 yatak olan, 2 banyolu küçük bir villa. Çiftler için uygun. İçinde mutfak, beşik, çamaşır makinesi, tv, klima, wifi, şömine var. Havuz ortak kullanımlı. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde etkinlik düzenlenebiliyor ama sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Geniş Bahçeli Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kırkpınar’da, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak bulunan, 3 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir villa. İçinde wifi, mutfak, şömine, klima, tv mevcut. Girişler 14.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor ve sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Şömineli Müstakil Ahşap Bungalov 1, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 3 kişi kapasiteli, içinde bir banyo bir oda ve açık mutfak bulunan, müstakil, ahşap üçgen bungalov seçeneği. İçinde wifi, klima, tv, şömine, ısıtma mevcut. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler de çıkışlar da 14.00’te yapılıyor. Evde sigara içilebiliyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Şömineli Müstakil Ahşap Bungalov 2, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 2 kişi kapasiteli müstakil, ahşap üçgen bungalov seçeneği. İçinde bir banyo, tek oda, açık mutfak, wifi, klima, tv, şömine, ısıtma mevcut. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Evde sigara içilebiliyor. Çocuklar için uygun değil ama bebekler için uygun. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Şömineli ve Jakuzili Villa, Kırkpınar

Toplam 4 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak ve 2 banyo bulunan bir villa seçeneği. Bahçe içinde ve bahçesinde bir jakuzisi var. Villa içinde wifi, tv, şömine, klima, mutfak ve ısıtma var. Evcil hayvan da kabul edilmiyor ev içinde sigara içilmiyor. Girişler 14.00’den sonra yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Şömineli, Havuzlu, Bahçe İçinde Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 8 kişi kapasiteli, geniş aileler ve kalabalık arkadaş grupları için ideal, bahçe içinde, havuzlu bir villa seçeneği. İçinde wifi, tv, şömine, klima, mutfak ve ısıtma var. Evcil hayvan da kabul edilmiyor ev içinde sigara içilmiyor. Girişler 14.00’den sonra yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00’de. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Manzaralı, Özel Havuzlu Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 12 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 7 yatak ve 2 banyo bulunan havuzlu bir villa. İçinde wifi, şömine, ısıtma, klima, mutfak, tv mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içilemiyor ve etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Villa Natura, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Natura, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu, geniş bahçeli ve havuzlu bir villa seçeneği. İçinde, asansör, wifi, mutfak, jakuzi, şömine, klima, tv, saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 13.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

20. Villa Özgül, Merkez

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca Merkezde, 14 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 8 yatak olan, 4 banyolu, bahçe içinde havuzlu bir villa seçeneği. İçinde ütü, çalışma alanı, ütü, tv, mutfak, klima mevcut. Wifi bulunmuyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. Sapanca 1 Nolu Villa, Merkez

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca’nın Güldibi mevkiinde, 4-6-7 kişi kapasiteli, 2 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir ahşap villa seçenekleri bulunuyor. İçlerinde wifi, mutfak, tv, saç kurutma makinesi, çalışma alanı bulunuyor. Girişler 11.00 sonrasında yapılıyor çıkış saati ise 14.00. Evlerde parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içilebiliyor. 4 No’lu evin kendine özel jakuzisi de bulunuyor.

1 No’lu Kütük Ev: Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.
2 No’lu Kütük Ev: Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.
3 No’lu Kütük Ev: Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.
4 No’lu Kütük Ev: Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

22. Bahçe İçinde Villa, Yanık Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yanık Köyü’nde, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 8 yatak olan, 4 banyolu, geniş bahçeli ve havuzlu bir konaklama seçeneği. Villada, mutfak, tv, ütü, klima, şömine, otopark, saç kurutma makinesi ve wifi var. Giriş 14.00 sonrasında, yapılıyor çıkış ise en geç 11.00’de. Evcil hayvan da kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Sigara içmek yasak. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

23. Doğanın İçinde Villa, Yanık

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 12 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak ve 2,5 banyo olan bir villa. Evde wifi, mutfak, jakuzi, tv, klima, şömine, havuz ve ısıtma var. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içiliyor ve etkinlik düzenlenebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

24. Göl ve Doğa Manzaralı Villa, İlmiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 8 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak ve 2,5 banyo olan havuzlu bir villa seçeneği. İçinde wifi, şömine, mutfak, tv, klima, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor ve etkinlik düzenlenebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

25. Piri House, Mahmudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Mahmudiye’de, 14 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 10 yatak olan, 3 banyolu bir kır evi seçeneği. Kalabalık aileler ve arkadaş gruplarına uygun. Müstakil bahçesi ve otoparkı var. Şömineli ve ısıtmalı. İçinde tv, çamaşır makinesi, mutfak var. Wifi ve klima mevcut değil. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler esnek çıkış saati 16.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

26. Vadideki Taş Ev, Memnuniye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Memnuniye’de, toplam 3 kişilik, ormanın içinde, dağ manzarasına sahip, 5.5 dönüm arazisi ve 2.5 dönüm bahçesiyle, dere taşlarından yapılan müstakil bir villa seçeneği. Evde tv, mutfak, şömine, ısıtma bulunuyor. Wifi ve klima yok. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve evde sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

27. Doğa Manzaralı Villa, Kurtköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 7 yatak bulunan, 4 banyolu ve havuzlu bir villa. Kalabalık gruplar için çok uygun. İkiz villa bir yapı olduğundan toplam 6 kisiye kadar tek tarafı kullanıma açıyorlar. İçinde wifi, jakuzi, şömine, mutfak, ısıtma, klima, tv bulunuyor. Girişler 14.00 sonrasında,  çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.