Fotoğraf Kaynak: Instagram sapancagoldibikucukev

SAPANCA’DA GÜNLÜK KİRALIK VİLLALAR VE TATİL EVLERİ

Uzun yol yapmadan şehirden uzaklaşmak isteyen İstanbullular için arkadaşlarla Sapanca’ta ev kiralamak favori kaçamaklardan. Sapanca muhteşem doğasıyla insana çok uzaklarda hissettiriyor. Ayrıca tatlı mekanlar, bisiklet kiralama gibi sosyal imkanlar da var. Planlarınızı yaparken, mutlaka SAPANCA GEZİLECEK YERLER yazımızı. okumanızı öneririz

Bu yazımızda en beğendiğimiz günlük kiralık Sapanca evlerini bulacaksınız. Hem gruplar için villalara, hem de çiftler için tiny house/ bungalow tarzı tatlı kaçamaklara yer verdik. Eğer aşağıdaki evlerden birini ilgili bağlantıdan tutarsanız, Airbnb dostu olan sayfamıza da bir katkınız olacak. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

Sapanca Seyahati Planlaması – Gitmeden Önce

Sapanca’da Önerdiğimiz Villa Bölgeleri

– Kırkpınar: Sapanca’nın en nezih, en göze hoş gelen bölgesi. Hem göle yakın, hem de güzel restoranlara. Yeşillikler içinde, Beverly Hills misali uzanan Bağdat Caddesi ve harika villaları var. Evleri, geniş bahçeleri, gelişme şekli sanki bir Amerikan dizisinden fırlama gibi.
– Yanık Köyü: Bu mevkii de ikinci favorimiz. Her şeyden daha izole ve sakin, doğa içinde, inziva kafasında bir tatil için tercih edebileceğiniz yer.
– Merkez: Favorimiz değil ama beğendiğimiz birkça villa da bu bölgede kalıyor. Mudanya diye geçiyor.


Araba Kiralamak Gerekir mi?

Sapanca’ya kendi aracınızla gelmeyecekseniz, araba kiralamayı ciddi ciddi düşünmelisiniz. Hem şehirden buraya ulaşmak için, hem de etraftraki yerleri görmek/ mekanlara ve doğa aktivitelerine ulaşmak için arabaya ihtiyacınız olacak. Bunları deneyimlemek için altınızda araç olması konforlu olur. İstanbul’dan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.

= Favorilerimiz

Sapanca’da Kiralık Villalar

1. Villa Kırkpınar Junior Garden, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Kırkpınar Junior Garden, Sapanca’da, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 2 yatak olan, tek banyolu, tuğla ve ahşap konstrüksuyondan oluşan bahçe içinde bir ev. İçinde mutfak, beşik, ütü, saç kurutma makinesi, tv, wifi, şömine var. Eve girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte, parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Den Design Houses 9/4, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Den Design Houses 9/4, Kırkpınar’da, 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak olan, 2,5 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa. Havuzu, şöminesi ve kış bahçesi, yerden ısıtma sistemi ve tüm odalarda klima var. Aynı zamanda villada, wifi, mutfak, saç kurutma makinesi, tv de mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Den Design Houses 9/3, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Den Design Houses 9/3 de 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak olan, 3 banyolu bir villa. Bahçesi ve havuzu var. Villada, klima, şömine, kış bahçesi, wifi, mutfak, saç kurutma makinesi, tv mevcut. Girişler 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Villa Vanilya, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Vanilya, Sapanca’daki Butik Evler’den biri. 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2 banyolu, toplam 1.000 metrekarelik, bahçe içinde, havuzlu bir seçenek. Çiftler için ideal. İçinde wifi, mutfak, şömine, tv, çamaşır makinesi var. Ücretsiz otoparkı da var. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Villa Limon, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Vanilya ile aynı yerde, 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 7 yatak olan, 2 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir konaklama seçeneği. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için ideal. Mülk içinde, wifi, havuz, mutfak, şömine, klima, ısıtma, tv bulunuyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Tiny Ev, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Tiny Ev de diğer iki ev ile aynı yerde, 2 kişilik tek banyolu ismi gibi küçük bir evcik. Tek gezginler veya çiftler için ideal. İçinde klima, tv, mutfak, wifi, saç kurutma makinesi bulunuyor. Girişler 14.00 – 23.00 saatleri arasında. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Tiny House Red Door, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

2 kişi kapasiteli, içinde banyosu ve mutfağı olan yeni bir küçük ev. Wifi, klima, tv, ısıtma, saç kurutma makinesi gibi olanaklar var. Çocuk ve bebeklere uygun değil. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Ev içinde sigara içilmiyor. Girişler 14.00-00.00 saatleri arasında. Çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Uğurlu Dükkan Home 1, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Uğurlu Dükkan Home 1, Bağdat Caddesi’ne yakın, 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 3 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde, wifi, tv, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, tam donanımlı mutfak, kurutucu, çalışma alanı, jakuzi, ütü, şömine mevcut. Dilerseniz kahvaltı servisi de alabiliyorsunuz. Girişler esnek saatli. İçeride sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Uğurlu Dükkan Home 2, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Uğurlu Dükkan Home 2, Bağdat Caddesi’ne yakın, 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 2 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde, wifi, tv, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, tam donanımlı mutfak, kurutucu, çalışma alanı, ütü, şömine mevcut. Girişler 12.00 – 14.00 saatleri arasında. Çıkış saati ise 13.00. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Villa Seven, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Seven, 6 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak olan, 3 banyolu bir konaklama seçeneği. Geniş bir bahçesi ve havuzu var. İçinde,mutfak, çalışma alanı, saç kurutma makinesi, klima, şömine, tv ve wifi mevcut. Girişler 14.00 – 19.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Bebekler için uygun değil. Mülk içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Koza Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Koza, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak bulunan, 2,5 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa. İçinde mutfak, kurutucu, ütü, tv, tv, çalışma alanı, wifi ve beşik var. Bebekle konaklamaya uygun. Girişler 13.00 – 16.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Villa Kırkpınar Stone House, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca’da 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir taş ev. İçinde, tam donanımlı mutfak, wi-fi, tv, barbekü, şömine ve klima mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Villa Kırkpınar Superior, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Kırkpınar Evleri’ne bağlı villalardan biri. 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak olan, 4 banyolu bir villa. Villanın alt katında şömineli bir salon, açık mutfak, kış bahçesi, veranda, 2 yatak odası ve 2 banyo; üst katında da ebeveyn banyolu 2 büyük yatak odası bulunuyor. Yüzme havuzu diğer villalarla ortak kullanımda. İçinde, wifi, çamaşır makinesi, çalışma alanı, ütü, tv mevcut. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 12.00.  Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Villa Holiday, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kırkpınar’da, 7 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak olan, 2 banyolu bir villa. Bahçesinde havuzu var. Ayrıca çocuk yatağı, mama sandalyesi ve çocuk parkı da bulunuyor. Mutfağında, ihtiyacınız olan tüm mutfak araç gereçleri mevcut. İçinde, tv, wifi, çalışma alanı, ücretsiz otopark ve klima var. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Villa Natura, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Natura, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu, geniş bahçeli ve havuzlu bir villa seçeneği. İçinde, asansör, wifi, mutfak, jakuzi, şömine, klima, tv, saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 13.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Berta Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Berta Villa, 14 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 8 yatak olan, 4 banyolu, geniş bahçe içinde ve havuzlu bir villa. Kalabalık ailelere ve arkadaş grupları için ideal. Tam donanımlı bir mutfağı, şömineli oturma ve yemek alanı, bahçesinde barbeküsü var. Ayrıca villada, klima, tv, wifi, çamaşır makinesi, çalışma alanı mevcut. Girişler 15.00 – 20.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Villa Kırkpınar Country, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Kırkpınar Evleri’ne bağlı villalardan bir diğeri. 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 2 banyolu kalabalık gruplar için uygun bir seçenek. Yüzme havuzu diğer villalarla ortak kullanımda. İçinde, wifi, çamaşır makinesi, çalışma alanı, ütü, tv mevcut. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Villa Kırkpınar Junior Country, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Kırkpınar Evleri’ne bağlı olan Junior villa. 4 kişi kapasiteli, çatı katındaki tek yatak odasına 4 yatak olan, 2 banyolu küçük bir villa. Çiftler için uygun. İçinde mutfak, beşik, çamaşır makinesi, tv, klima, wifi, şömine var. Havuz ortak kullanımlı. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Mercan Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Mercan Villa, Kırkpınar’da, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak bulunan, 3 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir villa. İçinde wifi, mutfak, şömine, klima, tv mevcut. Girişler 14.00 – 22.00 saatleri arasında yapılıyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor fakat sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

20. Havuzlu Villa, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kırkpınar mevkiinde, 12 misafir kişi kapasiteli dev bir villa. İçinde 4 yatak odası, 5 yatak, 5 banyo var. Geniş bir bahçesi ve havuzu bulunuyor. Kalabalık gruplar için ideal. Normalde villanın her odası ayrı kiralanıyor ama siz tüm villayı kapatabilirsiniz. İçinde wifi, mutfak, şömine, klima, tv mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. Pocus Şömineli Müstakil Ahşap Bungalov, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

3 kişi kapasiteli, içinde bir banyo bir oda ve açık mutfak bulunan, müstakil, ahşap üçgen bungalov seçeneği. İçinde wifi, klima, tv, şömine, ısıtma mevcut. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Evde sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

22. Villa Garden, Kırkpınar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 9 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak ve 2 banyo bulunan bir villa seçeneği. Bahçe içinde ve bahçesinde bir jakuzisi var. Villa içinde wifi, tv, şömine, klima, mutfak ve ısıtma var. Evcil hayvan da kabul ediliyor ev içind sigara da içiliyor. Girişler 14.00’den sonra yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

23. Sapanca 1 Nolu Villa, Güldibi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca’nın Güldibi mevkiinde, 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu, bahçeli ve havuzlu bir ahşap villa seçeneği. İçinde wifi, mutfak, tv, saç kurutma makinesi, çalışma alanı bulunuyor. Girişler 11.00 sonrasında yapılıyor çıkış saati ise 14.00. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

24. Sapanca Paradise, Sapanca Merkez

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Paradise Sapanca, Sapanca Gölü manzaralı, 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, tek banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde, çalışma alanı, ısıtma, jakuzi, klima, şömine ve tv mevcut. Wifi ve mutfak yok. Girişler 13.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

25. Villa Özgül, Sapanca Merkez

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sapanca Merkezde, 14 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 8 yatak olan, 4 banyolu, bahçe içinde havuzlu bir villa seçeneği. İçinde ütü, çalışma alanı, ütü, tv, mutfak, klima mevcut. Wifi bulunmuyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

26. Öyküm Villa, Sapanca Merkez

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Öyküm Villa, Sapanca merkezde, 11 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak bulunan, 4 banyolu yemyeşil bir bahçe içinde havuzlu bir konaklama seçeneği. Burada parti organizasyonu da yapabiliyorsunuz. İçinde, mutfak, şömine, tv, ücretsiz otopark, wifi mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

27. Göldibi Küçük Ev, Sapanca Merkez

Fotoğraf Kaynak: Instagram sapancagoldibikucukev

Sapanca Gölü kıyısında, 3 kişilik, tek yatak odasında tek yataklı, tek banyolu bir bungalov ev seçeneği. İçinde klima, tv, mutfak, saç kurutma makinesi, çalışma alanı var. Wifi yok. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

28. Gül Ev, Uzunkum

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Uzunkum mevkiinde, toplam 6 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 4 yatak bulunan, 1,5 banyolu bir villa seçeneği. Geniş bahçesi, şömineli salonu, bahçesinde ateş çukuru, taş fırını, klimalı odaları var. Evin içerisinde wifi, mutfak, tv ve ısıtma mevcut. Girişler 14.00 – 23.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış ise 12.00’de. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

29. Villa Yanık, Yanık Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yanık Köyü mevkiinde bulunan Villa Yanık, 12 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 8 yatak olan, 3 banyolu, geniş bahçeli ve havuzlu bir konaklama seçeneği. İçinde şömine, mutfak, klima, çamaşır makinesi, tv, ütü, wifi bulunuyor. Ayrıca beşik de var. Bebekli ailelerin konaklamasına uygun. Girişler 15.00 – 20.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Mülkte sigara içmek yasak. Evcil hayvan da kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

30. Villa Şehzade, Yanık Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Şehzade, Yanık Köyü’nde, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 8 yatak olan, 4 banyolu, geniş bahçeli ve havuzlu bir konaklama seçeneği. Villada, mutfak, tv, ütü, klima, şömine, otopark, saç kurutma makinesi ve wifi var. Giriş 14.00 sonrasında, çıkış ise en geç 12.00’de. Evcil hayvan da kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Sigara içmek yasak. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

31. Erem Villa, Yanık Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Erem Villa da Yanık Köyü’nde, 13 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 8 yatak olan, 4,5 banyolu bir villa. Kalabalık arkadaş grupları ve aileler için ideal. Villa göl ve dağ manzaralı. İçinde, şömine, barbekü, wifi, klima, tv, saç kurutma makinesi, mutfak, çalışma alanı ve çamaşır makinesi var. Giriş 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Mülk içinde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

32. Villa Isengard, Yanık Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa İsengard, Yanık Köyü’nde, göl manzaralı, havuzlu, 9 kişi kapasiteli, 3 yatak odasına 7 yatak olan, 2 banyolu bir villa seçeneği. İçinde, mutfak, çalışma alanı, ütü, saç kurutma makinesi, tv, wifi var. Klima yok. Giriş 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Mülk içinde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

33. Yanık Köyü’nde Villa, Yanık Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

3 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 2 yatak olan, tek banyolu bir dağ evi. Evde mutfak, saç kurutma makinesi, ütü, ücretsiz otopark ve tv var. Wifi ve klima yok. Girişler 14.00 – 21.00 saatleri arasında, çıkış  ise 14.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde parti veya etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

34. eRa House, Kartepe

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kartepe’de bulunan eRa House, doğa içinde, 16’dan fazla kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 7 yatak olan, 4,5 banyolu, geniş bahçeli ve havuzlu bir villa. İçinde, mutfak, şömine, ütü, otopark alanı, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi ve wifi mevcut. Klima yok. Evcil hayvan kabul ediliyor. Mülk içinde sigara içiliyor. Giriş 15.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

35. Atakanlar Chalet, Kartepe

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kartepe’de, 14 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 9 yatak ve 3 banyo olan havuzlu chalet. Açık mekanda tamamen yeşillikler içinde 4 dönümlük bir mekan. Evde mutfak, mama sandalyesi, tv, ütü, kurutucu, şömine mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış ise 11.00’de. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

36. Fantastic Villa, Mahmudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Mahmudiye’deki Fantastic Villa ise, 11 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 5 yatak olan, 6 banyolu, geniş bahçesinde havuzu olan bir villa. Mülkte, tam donanımlı bir mutfak, klima, tv, otopark, çamaşır Makinesi, şömine mevcut. Giriş 15.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. İçeride sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

37. Piri House, Mahmudiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Mahmudiye’de, 14 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 10 yatak olan, 3 banyolu bir kır evi seçeneği. Kalabalık aileler ve arkadaş gruplarına uygun. Müstakil bahçesi ve otoparkı var. Şömineli ve ısıtmalı. İçinde tv, çamaşır makinesi, mutfak var. Wifi ve klima mevcut değil. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler esnek çıkış saati 16.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

38. Maşukiye Villa, Maşukiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Maşukiye’de, toplam 12 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 6 yatak ve 4 banyo olan bir villa seçeneği. Kalabalık gruplar için ideal. Villanın etrafı ağaçlarla çevrili ve özel havuzu var. Ev içinde şömine, wifi, otopark, çalışma alanı, çamaşır makinesi, mutfak, tv, klima ve ısıtma mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.