UNI – DAY’16 DA KONUŞMACIYIZ

Dünya kazan, öğrenci kepçe, imkanlar dar, macera gır! Şu an Biz Evde Yokuz olmuş halimizle, dünyanın tozunu attırmak için öğrencilikten güzeli yok desek? Valla billa o zamanlar çok daha fazla gezebiliyorduk. Bekarlık değil, asıl öğrencilik sultanlık!  😀 

Üniversite zamanı Duygu ve Bilge’yi, öğrenci olmanın gezmek için yarattığı fırsatları, Biz Evde Yokuz’un hikayesini, yol anılarını üniversitelilerle paylaşmak için 16 Kasım‘da (Çarşamba) İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisi‘de, EESTEC LC Istanbul ve İstanbul Teknik Üniversitesi‘nin düzenlediği yurt dışı eğitim fuarı Uni Day’16 da sahnede olacağız. 


 

Bizim sahnede olacağımız saat aralığı 15.00 – 16.00. Fakat aslında etkinlik sabah 09.00 – 18.00 arası olmak üzere tüm güne yayılıyor. Avrupa Gönüllülük Hizmeti, Work and Travel ve dil okulları gibi kültürlerarası haraketliliğin en popüler programları, gün boyunca sunumlarda ve etkinlik alanındaki standlarda öğrencilerle olacak. 

Müjde! Gün içinde, Malta ve Londra’da dil eğitimi, Balkan Flexipass, yurtdışı gönüllülük kampı, Work and Travel için indirim kartları gibi ödüller kazanabileceğiniz bir de çekiliş var. Katılım için tek yapmanız gereken Instagram üzerinden #unidaylegeziyorum hastagi ile @eestecistanbul’u etiketleyerek “Gezmek Benim İşim” temalı bir gönderi paylaşmak. 


 

📆 16 Kasım, 15.00 – 16.00 (Etkinliğin başlama saati 09.00. Bu saat aralığı bizim sahnede olacağımız aralık.)
📍İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisi
💸 Etkinlik ücretsizdir.
🌏 Etkinliğin Facebook sayfası için tıklayın

 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir