DJI SPARK ÖDÜLLÜ BENİM OLACAKSIN YARIŞMAMIZ SONUÇLANDI!

Veeeeee DJI Spark kazanan yarışmacımız belli oldu. İlk beşe kalan katılımcılarımızı ve kazananı aşağıda bulabilirsiniz. Herkese katılımı ve emekleri için çok ama çok teşekkürler. Jürimiz Providyo ve Cuma Çevik‘e de ayrıca teşekkür ediyoruz. O kadar yaratıcı, emek verilmiş başvurular vardı ki çok çok zor bir seçim süreci oldu biz ve jürimiz için. İlk beşe giren tüm katılımcılarımız kazanmaya birinci kadar yakındı.

Bir sonraki yarışmamız da görüşmek üzere…

 

30 KATILIMCIYA %8 İNDİRİM
Yarışmaya katılan 30 kişiye Providyo’nun %8 indirim sağlayacağını söylemiştik. Bu, katılımcılardan satın alma işlemi gerçekleştiren ilk 30 kişinin kullanacağı bir indirimdir, finalistlerle alakası yoktur. Katılımınızın ekran görüntüsünü info@bizevdeyokuz.com’a yollayıp indirim kullanmak istediğinizi belirtirseniz bu indirimden faydalanabilirsiniz.

FİNALİSTLERE UFAK BİR HEDİYE
Finalistlerimize (Bu sayfadan hepsine bakabilirsiniz) Providyo ve DJI’ın ufak bir hediyesi olacak. Tüm finalistler posta adreslerini (ev ya da iş) icerik@bizevdeyokuz.com’a yollayabilirler mi lütfen?

 

İLK BEŞTEN RİCA  

Katılımlarınız bir süre silmezseniz çok seviniriz. Çok teşekkürler emekleriniz için.

İLK BEŞE GİREN YARIŞMACILARIMIZ

 

5. @erayatas

https://www.instagram.com/p/BYa63n1gwV8/

 


 

4. @mcanulger


 

3. @official_birdman

@bizevdeyokuz ‘un düzenlediği DJI Spark Drone hediyeli yarışmaya ben de böyle katılıyorum: O drone benim olmalı çünkü; Kendimi ‘ben’ diye tanımaya başladığım yıllarda başladı gökyüzüne ve kuşlara olan sevgim. Büyüdükçe büyüdü hür oluşlarına duyduğum hayranlık. Ayrı bir alem vardır gökyüzünde bir sürü güzel kanadın süzüldüğü, ve ben bakarken hep uçabilmeyi hayal ederim maviliklerin üzerinde. Sevdiği zaman bir şeyi aklı başından atıp, korkmadan, özgürce, engel tanımadan sevmeli insan. Vecihi’nin Fikret’i sevdiği gibi mesela 🙂 Öyle seviyorum ben de bu alemi. Drone yarışmasını ilk duyduğumda kendimi drone’u sizlerden isteyen Vecihi olarak buluverdim, Uludağın orta yerinde. Benim olsun ki çok sevdiğim gökyüzüne, kuşların yanında kanat açayım onun vesilesiyle. Umarım #benimolacaksin DJI Spark 🙂 @providyo

Mehmet Eren Yalman (@official_birdman)’in paylaştığı bir gönderi ()


 

2. @anil.ucan

@BizEvdeYokuz’un düzenlediği DJI Spark Drone hediyeli yarışmaya ben de böyle katılıyorum:O drone benim olmalı çünkü köpeğimle seyahat ediyorum ve onun hızına yetişemiyorum ama yetişecek bir şey biliyorum.Sanırım artık o da biliyor. #benimolacaksin @Providyo

Anıl Uçan (@anil.ucan)’in paylaştığı bir gönderi ()

 


 

VE DJI SPARK KAZANANAN YARIŞMACIMIZ:

 

1. @e_emrekara