ÜRDÜN SEYAHATİNİZİ PLANLAMAYA BURADAN BAŞLAYIN

Ürdün geziniz için en görülmesi gereken yerlerden her bütçeye uygun otel önerilerimi bulacaksınız. Birkaç da önemli tüyomuz var; mesela Akabe de mutlaka kendi plajı olan bir otel seçin çünkü halk plajlarında asla yüzmek isteyemeceksiniz. Demedi demeyin. Tüyolarımızı devamı ve otel önerilerimiz için hadi tık tık.
Ürdün mutfağı tahmin edeceğiniz üzere bizim damak zevkimize çok yakın. Hatta humus, döner gibi birçok ortak yemeğimiz de var ama çift yumurta ikizi gibi hem benzer, hem başkalar. Bu da Ürdün'den yemeden dönülmeyeceklerin kısa bir listesi.
Ürdün Gezilecek Yerler - Siz gezinizi planlamayın, buyrun yapılmışı var. :D Bir ülkeye gezi planlarken en zorlanılan 3 konun cevabı burada: Ürdün'e kaç gün ayırmalı, Nerelere gitmeli, hangi rotada gezmeli. Biz de sizi seviyoruz.

DİĞER

Lafı dolandırmadan söylüyoruz: Ürdün'de birkaç güncüğünüz varsa, gezilip görülecek o kadar yer varken zamanınızı Amman'a ayırırsanız yazık olur. Anca 5'ten fazla gününüz varsa Amman'ı programınıza dahil etmeyi düşünün. O durumda 1 günlük Amman gezi programınız da bizden.

ÜRDÜN GEZİ REHBERİ