GÜRCİSTAN GEZİ REHBERİ

BURADAN BAŞLAYIN

TİFLİS’TE GEZİLECEK YERLER – 4 GÜNLÜK HAZIR ROTA

Farklı kültür ve dinlerin kesişme yeri olan tarihi merkezi, Gürcü mimarisinin ve görkemli Sovyet mimarisinin en güzel örneklerini göreceğiniz cadde ve sokakları, hip ve alternatif mekanları ile komşumuz Gürcistan’ın sürprizli başkenti Tiflis’te gezilecek yerleden khinkali ve khachapuri gibi Gürcü lezzetlerini tadabileceğiniz mekanlara Tiflis gezinizde ihtiyacınız olacak tüm bilgileri bu yazımızda anlattık.

BATUM NASIL BİR YER?

Bakıyorsunuz Ayşe Batum’da, Ahmet Batum’da. Hele Doğu Karadeniz’de tanıdığınız varsa Batum’da taşındıkları hissine kapılabilirsiniz. Biz de mi gitsek diyenler için ➞ Batum nasıl bir yer?

BATUM’DA GEZİLECEK YERLER

Batum’da girmedik delik, yapılmadık delilik kalmasın! Batum’un kurdu olmak isteyenler için ideal kaynak: Batum’un en güzel meydanlarından, parklarına, bisikletli şehir turlarına katılmaktan, sürat teknesi ile gazlamaya, Batum’da kaçırılmaması gereken her şey…

DİĞER GÜRCİSTAN YAZILARI

TİFLİS’TE YAPMADAN DÖNMEYİN DEDİĞİMİZ 30 ŞEY

Teleferikle Narikala’ya çıkmaktan Tiflis’in murallerle dolu sokaklarında alternatif ve hip mekanlarını keşfetmeye benzersiz 30 Tiflis deneyimini ve yapmadan Tiflis’ten dönmeyin dediklerimizi bu yazımızda maddeleştirdik. Aralarından ilgi alanınıza, zevkinize ve modunuza uygun olanları not alın, şehirdeki günlerinizden maksimum verim alın!

BATUM GECE HAYATI

Biz, Batum’da gece hayatı vakit ayırmaktansa başka şeyler yapmayı tercih ederiz, ama Batum gecelerini çok merak konusu olduğu için yazdık. Batum gece kulüpleri, nargile barları, casinoları ve festivalleri.

BATUM REHBERİ – 2 GÜNLÜK BATUM TURU PROGRAMI

Avrupa ve Sovyet kültürünün melez çocuğu Batum harika bir hafta sonu kaçamağı: Yakın, ekonomik, kimlikle gidilecek kolaylıkta, türlü aktivite & keyif var. Eğlenmeyi bilen, doğayı ve kültürü sevenler için bomba bir 2 günlük Batum programı ile karşınızdayız.