ALTIN ÖRÜMCEKLERİ YUVAYA GETİRDİK!

Dün, 2 dalda Altın Örümcek Ödülü’nü alıp yuvaya getirdik:
1. Türkiye’nin En İyi Bloğu (Halkın Favorisi)
2. Türkiye’nin En İyi Turizm & Seyahat Sitesi (Halkın Favorisi)

2 senedir Evde Yoklara ilham vermek ve harekete geçirmek için, yazıyor çiziyor, öğrendiğimiz her şeyi paylaşıyoruz. İstiyoruz ki; burası her gün daha zengin bir sıra dışı maceralar ve aktiviteler fikir bankası olsun, ziyaretçilerine ilham verirken, paylaştığı bilgilerle bunları yapılabilir ve kolay kılsın… Gelen herkes kendine göre bir hobi, bir amaç, macera, etkinlik ve aktivite bularak hayatına değer katabilsin. Dileğimiz ve amacımız bu.

Böyle şeyler dillendirilmez ama, bu amaca ne kadar canla başla asıldığımızı, ne kadar emek ve zaman verdiğimiz dışarıdan görünenin çok ötesinde… Bunu da büyük şevkle yapıyoruz. Bazen yorulup tükendiğimiz de oluyor tabi. Ama sonra bir Evde Yoktan bir mesaj geliyor “Sayenizde ilk defa yurt dışına çıkıyorum”, “Sayenizde engellilerle çalışmaya gönüllü oldum”, “Sayenizde bisiklete binmeyi öğrenmeye karar verdim” diye, bir anda kırmızıya vuran enerji ve motivasyon seviyesi fulleniyor, bir bayram havası esiyor… Çok acayip bir şey. Birilerinin hayatına dokunabilmiş olmak dünyanın en sıcak tatminlerinden.

Bunu sizle paylaşmak istedik, çünkü size bir vesile ile bize ulaşıp, sizin için bir fark yaratabilmişsek bunu bizimle paylaşıyorsunuz ve dünyalar bizim oluyor. Ama bilin isteriz ki, siz de bizim hayatımıza farkında olduğunuzun çok ötesinde dokunuyorsunuz. Biz sizi hayatınızda bazı yenilikler yapmaya teşvik edebiliyorsak, siz bizi hayatımızın amacına teşvik ediyorsunuz.

O yüzden, sizin oylarınızla belirlenen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halkın favorisi seçilmek bizim için kapak değerinin çok üzerinde kıymetliydi. Bizim motivasyon depolarımızı ve yaşama sevincimizi fullediniz. Öyle düşünmek doğru mu yanlış bilmiyoruz ama bize hayat amacımızı doğrulanmış hissettirdiniz.

Bize zaman ayırıp takip ettiğiniz, düşüncelerinizi paylaştığınız, oy verdiğiniz için en kocamanından (ellerimizi yana açarak arkada birleştiriyoruz) kocaman kocaman teşekkürler!

8 Comments

  1. Schön schön schönn
    Bayrakları pencerelere astık. Gurluyuz sayenizde. Hep destek tam destek. Ayağınızın tozuyla aldınız. Hadi nice rotalara. nice gezilere. Biz Evde Yokuz başarılarınızın devamını diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir