Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

ASSOS’TA KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Assos’ta Gezilecek Yerler yazımızı okuduysanız, sıra geldi konaklamayı çözmeye. Bu yazımızda Assos’un en güzel kiralık villalarını bulacaksınız. Muhteşem manzaralı, doğanın kucağındaki bu tatil evlerini ister günlük kiralayabilir ya da yazlık gibi uzun dönem tutabilirsiniz.

EGE’DEKİ DİĞER RÜYA GİBİ KİRALIK VİLLALAR
Assos’tan çıkıp geze geze güneye inmeli bir Ege turuna çıkacaksanız, bu yazımıza göz atmadan rota çizmeyin deriz. Çünkü bu yazımızda, Ege sahillerinin en güzel kiralık villarlarını bir araya topladık: Ege’de Kiralık Villalar

Bu yazımızda Airbnb’de listelenen en beğendiğimiz Assos evlerini bulabilirsiniz. Eğer aşağıdaki evlerden birini ilgili bağlantıdan tutarsanız, Airbnb dostu olan sayfamıza da bir katkınız olacak. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

Assos Seyahati Planlaması – Gitmeden Önce

Assos’a Nasıl Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Bulurum?

Assos’a uçakla gelecekseniz, en yakın havalimanı Balıkesir Edremit Havalimanı. Buraya çeşitli havayolu firmalarının direkt uçuşları var. Uçak biletinizi almadan önce fiyat karşılaştırması yapmayı unutmayın. Fiyat karşılaştırması yapmak ve uygun fiyatlı UÇAK BİLETİ bulmak için TIKLAYIN.

= Favorilerimiz

Assos’ta Kiralık Villa ve Tatil Evleri

1. Muhteşem Manzaralı Villa, Kayalar Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Assos’a 20 dakika mesafedeki Kayalar Köyü’nde, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 5 yatak olan, 2,5 banyolu bir ev seçeneği. Bina dışında ücretli otopark park var. İçinde, mutfak, ısıtma, şömine, çalışma alanı, wifi, çamaşır makinesi, tv, klima mevcut. Girişler 10.00 – 18.00 saatleri arasında yapılabiliyor. Çıkış saati ise 14.00. Evcil hayvana izin verilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilmesine müsaade ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Köyiçi Taş Ev, Kayalar Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine Assos’a 20 dakika mesafedeki Kayalar Köyü’nde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak olan, 2 banyolu bir müstakil taş ev seçeneği. İçinde mutfak, şömine, tv, ısıtma, saç kurutma makinesi, wifi, ütü, jakuzi ve klima mevcut. Girişler 10.00 sonrasında, çıkış da en geç 00.00’da. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride parti veya etkinlik düzenlenemiyor ama sigara içilebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Nar Konak, Behramkale

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Nar Konak, Assos/ Behramkale’de, 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 7 yatak olan, 5,5 banyolu bir taş ev. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için uygun. Binada ücretsiz otopark, çalışma alanı, mutfak, kurutucu, tv, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, wifi, klima ve şömine mevcut. Konak evcil hayvan dostu. Girişler esnek fakat çıkış saati 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Müstakil Ev, Behramkale

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Assos/ Behramkale’de, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 3 banyolu müstakil bir taş ev seçeneği. Teras ve odaların tamamından vadi manzarası izlenebiliyor. İçinde wifi, mutfak, çamaşır makinesi, klima, ütü mevcut. Tv yok. Sigara içilebiliyor ve evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Midilli Manzaralı Taş Villa, Koyunevi Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Assos’a arabayla 19 dakika mesafedeki Koyunevi Köyü’nde, 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 5 yatak olan, 5 banyolu bir taş ev. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için ideal. İçinde tam donanımlı bir mutfak, zeytinağaçlarıyla dolu bir bahçe, ısıtma, tv, çamaşır makinesi, ücretsiz otopark, çalışma alanı, saç kurutma makinesi var. Denize yürüme mesafesinde. Wifi ve klima yok. Sigara içmek yasak. Evcil hayvana izin verilmiyor. İçeride parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Sazlı Stone House, Sazlı Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Assos’a 20 dakika mesafedeki Sazlı Köyü’nde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu bir taş ev seçeneği. Mülkün alt katında da sahipleri kalıyor ama zaman zaman kalmaya geliyorlar. İçinde şömine, wifi, ısıtma, saç kurutma makinesi, ütü, tv mevcut. Klima yok. Eve giriş saati 18.00 – 22.00 arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. 2 yaş altı çocuklar için uygun değil. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Kaldera, Kuruoba Köyü

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kaldera, Assos’a arabayla yarım saat mesafedeki Kuruoba Köyü’nde, 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 7 yatak olan, 4 banyolu, geniş bahçeli ve deniz manzaralı bir taş ev seçeneği. İçinde klima, mutfak, saç kurutma makinesi, şömine, ısıtma var. Wifi, tv ve çamaşır makinesi yok. Girişler 14.00 – 20.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış ise en geç 00.00’da. Sigara içmek yasak. Evcil hayvana izin verilmiyor. İçeride parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Luxury Stonehouse, Babakale

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Babakale’de, 11 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 6 yatak olan, 6 banyolu, önünde küçük bir açık havuzu ve bahçesi olan lüks bir taş ev. İçinde tam donanımlı bir mutfak, seyahat beşiği, wifi, kurutucu, tv, klima, çamaşır makinesi, ütü mevcut. Bebekli aileler için de uygun. İçeride hem sigara içilebiliyor hem de içeriye evcil hayvan girebiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Mediterranean Camel Inn, Babakale

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Mediterranean Camel Inn, Babakale’de, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 3,5 banyolu, deniz manzaralı bir taş ev. İçinde mutfak, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, ısıtma, ütü var. Wifi, klima ve tv yok. Evcil hayvan dostu. Girişler 11.00 – 13.00 saatleri arasında. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Robinson Stonehouse, Babakale

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Robinson Stonehouse, Babakale’de, 7 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak 2 banyolu, bahçeli ve denize sıfır bir taş ev seçeneği. Sahilinde kumluk, çocuklar için uygun sığ bir deniz var. Evde, ücretsiz otopark, wifi, mutfak, çamaşır makinesi, tv, klima, ütü gibi donanımlar mevcut. Girişler 13.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 12.00. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Sizin Ev, Büyükhusun

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sizin Ev, içinde zeytin, ceviz, fıstık çamı, badem, nar, elma, üzüm, incir ağaçlarının olduğu 1,5 dönüm arazi içinde bir ahşap ev. 4 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak olan, tek banyolu, çiftlere uygun bir konaklama seçeneği. İçinde mutfak, çalışma alanı, tv, klima, çamaşır makinesi mevcut. Wifi yok. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul ediliyor ve içeride sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Terra Zoe Butik Otel, Bektaş

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Terra Zoe, Bektaş mevkiinde, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odası ve 4 banyosu olan bir butik otel. Tüm oteli siz ve arkadaşlarınız kapatabiliyorsunuz. Fiyatlara kahvaltı dahil değil. Odalarda wifi, klima, saç kurutma makinesi, ütü mevcut. Girişler 14.00 – 18.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.