İSTANBUL HAVALİMANI ÇEVRESİNDEKİ UCUZ OTOPARKLAR VE VALE SERVİSİ

İstanbul Havalimanı’na aracı ile gidenler için havalimanının otoparkının yanı sıra ucuz otopark opsiyonları da var:

İstanbul Havalimanı Otoparkı

Ücretler: İstanbul Havalimanı’nın açık ve kapalı olmak üzere 40.000 araç kapasiteli, 7/24 hizmet veren kendi otoparkı var. Fiyat hesaplamak için tıklayın.

Vale Hizmeti

Eğer havalimanına aracınızla gidecekseniz ve park yeri arayarak vakit kaybetmek de istemiyorsanız havalimanında bulunan valelerden yararlanabilirsiniz. Gidiş katında iç ve dış hatlarda 1’er, CIP de 1 adet olmak üzere toplam 3 vale teslim alma, dış hatlar için kırmızı otopark P3 katında, iç hatlar için yeşil otopark P3 katında olmak üzere, vale araç teslim etme noktaları yer alıyor.

Vale Hizmeti Veren Bankalar

Genel olarak çoğu bankanın vale ve otopark indirimleri Sabiha Gökçen Havalimanı otoparkında geçerli fakat HSBC‘nin HSBC Premier kartı, İstanbul Havalimanı otopark ve vale hizmetlerinde %50 indirim veriyor.
Akbank‘a bağlı Axess veya Wings kredi kartları da İstanbul Havalimanı’nda yapılan otopark ödemelerinde %55 indirim veriyor.

İstanbul Havalimanı Çevresindeki Ucuz Otoparklar

Bunlara ek olarak, havalimanına yakın, 7/24 hizmet veren başka otoparklar da mevut:

– NewIstPark‘ın, havalimanına sadece 3,5 dakika mesafade, 7/24 hizmet veren 1000 araçlık otoparkı ve vale hizmeti var. Ücretsiz shuttle servis ile terminal kapısına ulaşabiliyorsunuz. Online rezervasyon yaptırmak için tıklayın. Konum için tıklayın.

– Airpark 7 / 24 isminden anlaşılacağı gibi 7 / 24 hizmet veren, havalimanına 8 dakika mesafede, 300 arabalık, servisleriyle hem havalimanı terminaline kadar ulaşımınızı hem de havalimanı terminalinden aracınıza kadar ulaşımınızı sağlayan bir şirket. Online rezervasyon yaptırmak için tıklayın. Konum için tıklayın.

İstanbul Havalimani AirlinesPark, bu otopark da uygun fiyatlı ve yakın mesafede. Konum için tıklayın.

İstanbul Havalimanına Toplu Taşıma İle Nasıl Gidilir

Tıklayarak metro, Havataş ve otobüs ile ilgili bilgi alabilirsiniz: İstanbul Havalimanına Toplu Taşıma İle Nasıl Gidilir

15 Comments

 1. Havalimanı Otoparkı fiyatlarıyla alternatif parkların fiyatları aynı gibi uğraşmaya değmez. Havalimanında park sonrası abonelik yaparak 7-15-30 günlük paketlerde özel otopark fiyatlarına yakın fiyatlar

  1. Artık 7 günlük abonelik yok malesef. En az 15 günlük abonelik var, neredeyse 2000 tl!

 2. istanbul havaalanına 8 dk mesafede Işıklar köyünde 300 arabalık ruhsatlı, arabanızın 32 kamera ile 24 saat kontrol ve kayıt edildiği, sigortalı olan otoparkımız 7/24 hizmetinizdedir. Otoparkımızda arabanızı kilitliyor ve anahtarını siz alıyorsunuz. Transfer araçlarımız sizi havaalanına dönüşünüzde otoparkımıza ücretsiz olarak transfer ediyor. Daha detaylı bilgi için http://www.airpark724.com adresini lütfen ziyaret ediniz.

 3. Bugün Istanbul havalimaninin yakinindaki ispark a aracımı birakmaya gittim. Havalimanina ne ile gidiyoruz dedim. Kendi aracimizla birakilacagimızi ve dönüşte de yine kendi aracımız ile alinacagimizi söylediler. Ben de birakmadim. Sitelerini buladim. Bulsam oraya da yazacağım.
  Lütfen bu otopark için yazıyı günceller misiniz? Ben aracımı havalimanın kendi otoparkina koydum. 1 hafta iyi para verecegim ama olsun en azından anahtarım bende olacak…

  1. Merhaba, web sitesini atabilir misiniz. Biz bu otoparkın bilgisine ulaşamadık. Eğer Hava-is Park’tan bahsediyorsanız o listemizde mevcut.

 4. cok egiticibir yazı olmus
  su karantina gunlerinden sonra ILK defa gidecegim ıstanbul havalimanı icin aciklayıcı bilgiler vermissiniz
  tesekurler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir