İSTANBUL HAVALİMANI ÇEVRESİNDEKİ UCUZ OTOPARKLAR VE VALE SERVİSİ

İstanbul Havalimanı’na aracı ile gidenler için havalimanının otoparkının yanı sıra ucuz otopark opsiyonları da var:

İstanbul Havalimanı Otoparkı

Ücretler: İstanbul Havalimanı’nın açık ve kapalı olmak üzere 40.000 araç kapasiteli, 7/24 hizmet veren kendi otoparkı var. Fiyat hesaplamak için tıklayın.

Vale Hizmeti

Eğer havalimanına aracınızla gidecekseniz ve park yeri arayarak vakit kaybetmek de istemiyorsanız havalimanında bulunan valelerden yararlanabilirsiniz. Gidiş katında iç ve dış hatlarda 1’er, CIP de 1 adet olmak üzere toplam 3 vale teslim alma, dış hatlar için kırmızı otopark P3 katında, iç hatlar için yeşil otopark P3 katında olmak üzere, vale araç teslim etme noktaları yer alıyor.

Vale Hizmeti Veren Bankalar

Genel olarak çoğu bankanın vale ve otopark indirimleri Sabiha Gökçen Havalimanı otoparkında geçerli fakat HSBC‘nin HSBC Premier kartı, İstanbul Havalimanı otopark ve vale hizmetlerinde %50 indirim veriyor.
Akbank‘a bağlı Axess veya Wings kredi kartları da İstanbul Havalimanı’nda yapılan otopark ödemelerinde %55 indirim veriyor.

İstanbul Havalimanı Çevresindeki Ucuz Otoparklar

Bunlara ek olarak, havalimanına yakın, 7/24 hizmet veren başka otoparklar da mevut:

– IstPark‘ın, havalimanına sadece 3,5 dakika mesafade, 7/24 hizmet veren 1000 araçlık otoparkı ve vale hizmeti var. Ücretsiz shuttle servis ile terminal kapısına ulaşabiliyorsunuz. Online rezervasyon yaptırmak için tıklayın. Konum için tıklayın.

– Park & Go ise havalimanı yakınlarındaki bir başka otopark seçeneği. Havalimanına 10 dakika mesafede, 20 dakikada bir kalkan özel araçlarla havalimanına ulaşmanızı sağlıyor, dönüşünüzde de sizi havalimanından alarak otoparka ulaştırıyorlar. Online rezervasyon yaptırmak için tıklayın. Konum için tıklayın.

– Otopark CheckOut da İstanbul Havalimanı’na yakın, uygun fiyatlı, güvenli, 7/24 otopark hizmeti veren bir şirket. Havalimanı ile otopark arasında, her gün 24 saat boyunca ücretsiz servisleri var. Online rezervasyon yaptırmak için tıklayın. Konum için tıklayın.

– Hava-İs Park da otopark hizmeti alabileceğiniz bir otopark. Otopark ile havalimanı arasında 7/24 ücretsiz servis hizmeti var. Yalnız ücretsiz servis hizmeti, 2 gün ve üzeri park hizmeti için geçerli. Online rezervasyon yaptırmak için tıklayın. Konum için tıklayın.

İstanbul Hava Otopark da otopark hizmeti sunuyor. İstanbul Havalimanına 7-8 dakika mesafede bulunan otopark, servis araçları ile ücretsiz havalimanına ulaşım hizmeti de sunuyor. Online rezarvasyon yaptırmak için tıklayın. Konum için tıklayın.

İstanbul Havalimanına Toplu Taşıma İle Nasıl Gidilir

Tıklayarak metro, Havataş ve otobüs ile ilgili bilgi alabilirsiniz: İstanbul Havalimanına Toplu Taşıma İle Nasıl Gidilir