BİZ EVDE YOKUZ, TEDx Reset SAHNESİNDE KONUŞACAK!

Sevgili Evde Yoklar,

Gurur ve mutlulukla paylaşmak isteriz ki; TEDxReset Salon etkinliğine konuşmacı olarak davet edildik! 4 Haziran’da kendi hikayemizi anlatmak üzere sahnede olacağız.

TED sahnesi bizim de ilham veya rehberlik ihtiyacı duyduğumuzda danışıp beslendiğimiz bir yer. Biz Evde Yokuz yolunda bize de az yararı dokunmadı. Bu kadar bize emeği geçen, saygı duyduğumuz bir sahneyi nasıl dolduracağımızın stresini hissediyoruz. Orada tanıdık yüzler görmek bize çok iyi hissettirir, bizi o gün yanlız bırakmazsanız çok seviniriz.

Sayılı miktarda da olsa, size verebileceğimiz davetiyemiz de olacakmış! Yaşasın! Katılmak isteyenler yazının altındaki yorumlara yazabilirse ayarlamaya çalışacağız. 🙂 Lütfen sadece kesin gelecebilecek olanlar davetiye istesin ki sırada bekleyenleri üzmeyelim. Lütfen emailınızı doğru girdiğinizden emin olun.

Edit: Sevgili Evde Yoklar, davetli kapasitemizi aştık. Organizasyon ile görüştük ve andan itibaren yazanlara davetiye ayarlama şansımız çok az. Ama isterseniz etkinliğe bilet alarak katılabilirsiniz.

Gelemiyorsanız canınız sağolsun, sonrasında internet üzerinde de izleyebilirsiniz.

Umarız bizim anlatacaklarımız da bir gün tam da cesarete ihtiyaçları oldukları anda insanlara dokunur ve önlerini açar.

Yer: Bomonti Ada (Atölye İstanbul)
Zaman: 4 Haziran 2016, 14.00 – 17.00

Facebook Etkinliği: https://www.facebook.com/events/264505833899561/?ti=icl
Etkinlik Websayfası: http://tedxreset.com/salonlar/salon-2-cesaretini-konustur/