ÇIRALI’DA BUNGALOVLAR VE GÜNLÜK KİRALIK EVLER

Önemli bir ayrımı belirterek başlayalım: Çıralı ve Olimpos haritadan bakıldığında aynı koyda komşu iki mahalle gibi duruyor ama koyu bölen dere sebebiyle birinden öbürüne gitmek araçla bile yarım saat sürüyor. Karakter olarak da ayrışıyorlar: Olimpos daha genç ve backpackerlara hitap ediyor. Çıralı’ya kıyasla daha sosyal. Çıralı ise biraz daha olgun ve sakin. Hangisinde konaklayacağınızı bunları bilerek değerlendirin.

Olimpos ve Çıralı koruma altındalar ve imara kapalılar. Dolayısı ile iki yerde de konaklama imkanları çoğunlukla bungalow şeklinde. Ancak Çıralı ‘da daha hoş ve bakımlı bungalowlar bulmak mümkün. Bungalowa kıyasla daha çok mini kiralık villa gibiler. Aynı zamanda Çıralı’da birkaç da kiralık villa var.

OLİMPOS’TAKİ BUNGALOWLARA DA BAKIN
Eğer Olimpos’a karar verirseniz, Olimpos’ta Kiralık Bungalow ve Ağaç Evler yazımızdan faydalanabilirsiniz.

AKDENİZ’DEKİ DİĞER RÜYA GİBİ KİRALIK VİLLALAR
Eğer birkaç duraklı bir tatil programı yapıyorsanız, Akdeniz ve Ege’nin en güzel sahil beldelerinden, en güzel kiralık villaları derlediğimiz çok kapsamlı bir yazımız da var: Kiralık Villa, Bungalov ve Tatil Evleri

= Favorilerimiz

Çıralı’da Kiralık Bungalov ve Tatil Evleri

1. Campo Portakal

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Campo Portakal, Çıralı’da bir eko-glamping alanı. İçinde 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu Safari çadırı var. Çadır içinde mutfak, wifi, çamaşır makinesi, tv ve klima mevcut. Bebekle konaklayacaklar için mama sandalyesi ve seyahat beşiği de var. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 14.00 – 23.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Villa Lukka Balayı Odası

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Lukka içinde, 2 kişi kapasiteli, tek odasında tek yatak ve özel banyosu olan balayı çiftlerine özel bir bungalov seçeneği. İçinde jakuzi, şömine, klima, tv, saç kurutma makinesi, wifi mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Villa Lukka Delüks Bungalov

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Çıralı’da, dekorasyonu oldukça şık, sofistike, sade ve konforlu küçük villalar sunan Villa Lukka bünyesinde, 2 kişi kapasiteli, tek odasında tek yatak ve özel banyosu olan, 65 metrekarelik bir villa seçeneği. İçinde jakuzi, şömine, klima, tv, saç kurutma makinesi, wifi mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Jakuzili Lüks Bungalov

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Lukka’da, 2 kişi kapasiteli, tek odasında tek yatak ve özel banyosu olan, 60 metrekarelik bir villa seçeneği. İçinde jakuzi, klima, tv, saç kurutma makinesi, wifi bulunuyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Villa Lukka Bungalov

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Lukka’da, 2 kişi kapasiteli, tek odasında tek yatak ve özel banyosu olan, 32 metrekarelik bir villa seçeneği. İçinde, wifi, klima, tv, saç kurutma makinesi var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Arcadia Villa’s Myra

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Arcadia Villa’s Myra, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, tek banyolu bungalov evi. Havuz ortak kullanımda. İçinde, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, ütü, tv, mama sandalyesi ve klima mevcut. Bebekle konaklamaya müsait. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor fakat işletmenin kendi evcil hayvanları etrafta serbest dolaşımda. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Arcadia Villa’s Olympos House

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Arcadia Villa’s Olympos House, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu bungalov evi. Havuz ortak kullanımda. İçinde, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, ütü, tv, klima var. Girişler 13.00 – 15.00 saatleri arasında yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Arcadia Villa’s Phaselis

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Arcadia Villa’s Phaselis, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, tek banyolu bungalov evi. Havuz ortak kullanımda. İçinde, mutfak, çalışma alanı, wifi, çamaşır makinesi, ütü, tv, klima var. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Lemon Garden

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Lemon Garden, isminden de anlaşıldığı üzere, limon bahçesi içerisinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu bungalov evler sunan bir aile işletmesi. Kahvaltı da fiyatlara dahil. Evlerin içinde, wifi, beşik, saç kurutma makinesi, klima mevcut. Bebekli ailelerin konaklamasına müsait. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Çıralı Villas

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Çıralı’da, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 6 yatak olan, tek banyolu bungalovlar sunan bir işletme. İçinde mutfağı, wifi, çamaşır makinesi, kurutucu, klima, tv, saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 14.00 – 23.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati 11.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Çıralı’da Küçük Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 4 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 3 yatak olan, tek banyolui bahçe içinde küçük bir yazlık ev. İçinde, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi, klima, tv mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış ise 11.00’de. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3 Comments

  1. Çıralı’da da Olympos’takiyle aynı etkinlikler yapılabiliyor mu? İkisini ayrı düşünün araları yarım saat demişsiniz de

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir