Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

ÇIRALI’DA BUNGALOVLAR VE GÜNLÜK KİRALIK EVLER

Önemli bir ayrımı belirterek başlayalım: Çıralı ve Olimpos haritadan bakıldığında aynı koyda komşu iki mahalle gibi duruyor ama koyu bölen dere sebebiyle birinden öbürüne gitmek araçla bile yarım saat sürüyor. Karakter olarak da ayrışıyorlar: Olimpos daha genç ve backpackerlara hitap ediyor. Çıralı’ya kıyasla daha sosyal. Çıralı ise biraz daha olgun ve sakin. Hangisinde konaklayacağınızı bunları bilerek değerlendirin.

Olimpos ve Çıralı koruma altındalar ve imara kapalılar. Dolayısı ile iki yerde de konaklama imkanları çoğunlukla bungalow şeklinde. Ancak Çıralı ‘da daha hoş ve bakımlı bungalowlar bulmak mümkün. Bungalowa kıyasla daha çok mini kiralık villa gibiler. Aynı zamanda Çıralı’da birkaç da kiralık villa var.

OLİMPOS’TAKİ BUNGALOWLARA DA BAKIN
Eğer Olimpos’a karar verirseniz, Olimpos’ta Kiralık Bungalow ve Ağaç Evler yazımızdan faydalanabilirsiniz.

AKDENİZ’DEKİ DİĞER RÜYA GİBİ KİRALIK VİLLALAR
Eğer birkaç duraklı bir tatil programı yapıyorsanız, Akdeniz ve Ege’nin en güzel sahil beldelerinden, en güzel kiralık villaları derlediğimiz çok kapsamlı bir yazımız da var: Kiralık Villa, Bungalov ve Tatil Evleri

= Favorilerimiz

Çıralı’da Kiralık Bungalov ve Tatil Evleri

1. Doğa İçinde Tatil Evi

Çıralı’da ormanın içinde karakteristik bir bahçeye sahip, ahşap, nostaljik, toplam 3 odalı, 8 kişinin konaklamasına müsait bir kır evi seçeneği. Likya yolu, dağ manzarası ve yanartaş Chimera’ya karşı sabah kahvenizi içebileceğiniz bir konumu var. Doğa seslerini dinleyebileceğiniz ahşap verandası yoga ve meditasyon için ideal. Ayrıca yine burada yıldızları izleyerek uyuyabilirsiniz. Evin kapıları verandaya açılan, açık mutfaklı salonlu, geniş pencereli ve yüksek tavanlı havadar bir mimarisi var. İçinde wifi, çalışma alanı, mutfak, barbekü, klima, çamaşır makinesi, kurutucu gibi olanaklar mevcut.

Evcil hayvan kabul ediliyor. Aynı zamanda evdeki deterjan, şampuan ve diş macunu doğa dostu markalardan. Covid-19 tedbirleri kapsamında da rezervasyonlar arasında bir gün bekleniyor. Tüm yüzeyler temizleniyor, havlular ve nevresim takımları 60-90 derecede yıkanıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın. Tel: 05304490220 Sosyal Medya: Instagram

2. Campo Portakal

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Campo Portakal, Çıralı’da bir eko-glamping alanı. İçinde 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu Safari çadırı var. Çadır içinde mutfak, wifi, çamaşır makinesi, tv ve klima mevcut. Bebekle konaklayacaklar için mama sandalyesi ve seyahat beşiği de var. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 14.00 – 23.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Delüks Bungalov

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Çıralı’da, dekorasyonu oldukça şık, sofistike, sade ve konforlu küçük villalar sunan Villa Lukka bünyesinde, 2 kişi kapasiteli, tek odasında tek yatak ve özel banyosu olan, 65 metrekarelik bir villa seçeneği. İçinde jakuzi, şömine, klima, tv, saç kurutma makinesi, wifi mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Jakuzili Lüks Bungalov

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Lukka’da, 2 kişi kapasiteli, tek odasında tek yatak ve özel banyosu olan, 60 metrekarelik bir villa seçeneği. İçinde jakuzi, klima, tv, saç kurutma makinesi, wifi bulunuyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Villa Lukka Bungalov

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Lukka’da, 2 kişi kapasiteli, tek odasında tek yatak ve özel banyosu olan, 32 metrekarelik bir villa seçeneği. İçinde, wifi, klima, tv, saç kurutma makinesi var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Balayı Bungalovu

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Lukka’da, 2 kişi kapasiteli, tek odasında tek yatak ve özel banyosu olan, 32 metrekarelik bir villa seçeneği. İçinde, wifi, klima, tv, saç kurutma makinesi var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Arcadia Villa’s Myra

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Arcadia Villa’s Myra, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, tek banyolu bungalov evi. Havuz ortak kullanımda. İçinde, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, ütü, tv, mama sandalyesi ve klima mevcut. Bebekle konaklamaya müsait. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor fakat işletmenin kendi evcil hayvanları etrafta serbest dolaşımda. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Arcadia Villa’s Olympos House

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Arcadia Villa’s Olympos House, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu bungalov evi. Havuz ortak kullanımda. İçinde, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, ütü, tv, klima var. Girişler 13.00 – 15.00 saatleri arasında yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Arcadia Villa’s Phaselis

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Arcadia Villa’s Phaselis, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, tek banyolu bungalov evi. Havuz ortak kullanımda. İçinde, mutfak, çalışma alanı, wifi, çamaşır makinesi, ütü, tv, klima var. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Lemon Garden

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Lemon Garden, isminden de anlaşıldığı üzere, limon bahçesi içerisinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu bungalov evler sunan bir aile işletmesi. Kahvaltı da fiyatlara dahil. Evlerin içinde, wifi, beşik, saç kurutma makinesi, klima mevcut. Bebekli ailelerin konaklamasına müsait. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Çıralı Villas

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Çıralı’da, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 6 yatak olan, tek banyolu bungalovlar sunan bir işletme. İçinde mutfağı, wifi, çamaşır makinesi, kurutucu, klima, tv, saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 14.00 – 23.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati 11.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Bahçe İçinde Ahşap Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Çıralı’da, 4 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 3 yatak bulunan, tek banyolu ahşap bir ev opsiyonu. Evin içinde, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, tv, çalışma alanı, klima ve ütü var. Giriş 14.00 sonrasında yapılıyor. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Havuzlu Bungalov

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Çıralı’da, 3 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 2 yatak olan, 1,5 banyolu, bahçe içinde havuzu olan bir bungalov ev. Evin içinde, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, ücretsiz otopark, beşik, tv, ütü, klima ve saç kurutma makinesi mevcut. Bebekli ailelerin konaklamasına uygun. Girişler 12.00 – 14.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Çıralı’da Küçük Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 4 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 3 yatak olan, tek banyolui bahçe içinde küçük bir yazlık ev. İçinde, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi, klima, tv mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış ise 11.00’de. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Homestay Treehouse

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Ağaç ev deneyimi yaşamak isteyenler için Çıralı’da, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu bir seçenek. İçinde mutfak, wifi, şömine, çamaşır makinesi, çalışma alanı, tv var. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.