Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

GÖCEK’TE KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Konaklama planlarınızı netleştirmeden önce Göcek’te günlük kiralık villa seçeneğini de bir değerlendirin deriz. Özellike 2 kişiden kalabalıksanız, kiralık villa tutmak hem çok geniş ve konforlu, hem de ekonomik bir seçenek olabiliyor. Bu yazımızda Göcek’teki kiralık villalara yer verdik. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

EGE TURUNA MI ÇIKACAKSINIZ?
Göcek, Ege yolculuğunuzdaki duraklardan sadece biriyse, bu yazımız da çok işinize yarayacak. Çünkü sizin için, bütün Ege’nin tüm sahil beldelerini tek tek araştırıp en güzel kiralık villaları ve tatil evlerini bir yazıda topladık: Kiralık Villa, Bungalov ve Tatil Evleri

= Favorilerimiz

Göcek’te Kiralık Villa ve Tatil Evleri

1. Ecologic Tiny HouseKelebekler ve Hayaller’in içinde, 4 kişilik bir ahşap ev seçeneği. İçinde, ocak, buzdolabı, pişirme araç gereçleri, çatal bıçak takımı, tabak gibi malzemelerin bulunduğu bir mutfak, bir banyosu, klimalı, 3 yataklı bir yatak odası var.

Dışarıda ise barbekü olanakları ve ateş yakma alanının yanı sıra evin çok hoş işletmenin diğer minimalist evleri ile ortak paylaşımlı bir yüzme havuzu da var. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler, 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Zen HouseZen House da aynı işletmenin çok farklı düşünülmüş, zen konseptli, 3 kişilik küçük evi. İçinde tek yatak odası, 2 yatak ve tek banyo var. İçinde, tam donanımlı bir mutfak, klima, çamaşır makinesi, tv, saç kurutma makinesi mevcut. Wifi yok. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Ev içinde sigara içmek yasak ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Müstakil Havuzlu Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Göcek’te, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında toplam 4 yatak olan, 3 banyolu ve havuzlu bir villa seçeneği. İçeride wifi, mutfak, tv, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, klima mevcut. Giriş, 15.00 sonrasında çıkış ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenmesine de izin verilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Müstakil Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Site içinde, 9 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 4,5 banyolu, müstakil açık havuzlu ve bahçeli bir villa seçeneği. İçinde wifi, mutfak, klima, tv, ütü, çamaşır makinesi var. Giriş 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati de 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Deniz Manzaralı Lüks Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Göcek’e yukarıdan baktığınız bir konumda, Göcek körfezini, koylarını ve adaları görecek şekilde manzaralı, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak bulunan, 3,5 banyolu ve havuzlu bir villa. İçinde, mutfak, wifi, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, klima, ütü, saç kurutma makinesi, tv mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Kiralık Lüks Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Göcek sahilde, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2,5 banyolu bir villa. İçinde, wifi, mutfak, çamaşır makinesi, klima, tv, ütü mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Orman Ve Deniz Manzaralı Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 16’dan fazla misafir ağırlayabilen, 7 yatak odasında 16 yatak bulunan, 6 banyolu dev bir villa seçeneği. Havuzu var. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için ideal. Villada, wifi, mutfak, ücretsiz otopark, tv, jakuzi, çamaşır makinesi, klima, tv mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış saati 12.00. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.