GÖCEK’TE KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Konaklama planlarınızı netleştirmeden önce Göcek’te günlük kiralık villa seçeneğini de bir değerlendirin deriz. Özellike 2 kişiden kalabalıksanız, kiralık villa tutmak hem çok geniş ve konforlu, hem de ekonomik bir seçenek olabiliyor. Bu yazımızda Göcek’teki kiralık villalara yer verdik. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

EGE TURUNA MI ÇIKACAKSINIZ?
Göcek, Ege yolculuğunuzdaki duraklardan sadece biriyse, bu yazımız da çok işinize yarayacak. Çünkü sizin için, bütün Ege’nin tüm sahil beldelerini tek tek araştırıp en güzel kiralık villaları ve tatil evlerini bir yazıda topladık: Kiralık Villa, Bungalov ve Tatil Evleri


= Favorilerimiz

Göcek’te Kiralık Villa ve Tatil Evleri

1. Ecologic Tiny House

Kelebekler ve Hayaller’in içinde, 4 kişilik bir ahşap ev seçeneği. İçinde, ocak, buzdolabı, pişirme araç gereçleri, çatal bıçak takımı, tabak gibi malzemelerin bulunduğu bir mutfak, bir banyosu, klimalı, 3 yataklı bir yatak odası var. Dışarıda ise barbekü olanakları ve ateş yakma alanının yanı sıra evin çok hoş işletmenin diğer minimalist evleri ile ortak paylaşımlı bir yüzme havuzu da var. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler, 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Zen HouseZen House da aynı işletmenin çok farklı düşünülmüş, zen konseptli, 3 kişilik küçük evi. İçinde tek yatak odası, 2 yatak ve tek banyo var. İçinde, tam donanımlı bir mutfak, klima, çamaşır makinesi, tv, saç kurutma makinesi mevcut. Wifi yok. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Ev içinde sigara içmek yasak ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama biimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Jakuzili Üçgen Ev

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 2 kişi kapasiteli, doğa içinde, jakuzili, tek odalı ve kendinen banyolu, üçgen ev seçeneği. Evin içinde mutfak, klima, wifi, tv, çamaşır makinesi mevcut. Çocuklar için uygun değil ama çiftler için ideal. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Ev içinde sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Müstakil Havuzlu Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında toplam 4 yatak olan, 3 banyolu ve havuzlu bir villa seçeneği. İçeride wifi, mutfak, tv, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, klima mevcut. Giriş, 15.00 sonrasında çıkış ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenmesine de izin verilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Geniş Bahçeli Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Deniz manzaralı, 12 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 8 yatak olan, 7 banyolu, havuzlu bir villa opsiyonu. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için ideal. Evde, wifi, mutfak, ücretsiz otopark, tv, çamaşır makinesi, klima var. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış saati ise 10.00. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor.> Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Deniz Manzaralı ve Jakuzili Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Deniz manzaralı, toplam 11 kişi kapasiteli, 4 odası ve 4 banyosu olan, havuzlu ve jakuzili bir villa seçeneği. İçinde mutfak, tv, çamaşır makinesi, barbekü, klima, wifi gibi donanımlar bulunuyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler 15.00’te çıkış ise 11.00’de yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak ve etkinlik düzenlenmesine izin verilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Müstakil Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Site içinde, 9 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 4,5 banyolu, müstakil açık havuzlu ve bahçeli bir villa seçeneği. İçinde wifi, mutfak, klima, tv, ütü, çamaşır makinesi var. Giriş 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati de 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Havuzlu, Müstakil Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 9 kişilik, 5 odası ve 4 banyosu bulunan, bahçe içinde, havuzlu bir müstakil villa seçeneği. Ev içinde mutfak, tv, çamaşır makinesi, wifi, barbekü, şömine, klima mevcut. Evcil hayvan kabul edilmiyor, evde sigara içilmiyor ve etkinlik düzenlenemiyor. Çocuklar ve bebekler için de uygun. Eve girişler 15.00’te çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Bahçeli Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Yağız, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odalı, 4 yataklı, 2,5 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa. İçinde, wifi, mutfak, ücretsiz otopark, jakuzi, çamaşır makinesi, tv, klima mevcut. Girişler 15.00 – 02.00 saatleri arasında yapılıyor. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik de düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Kalabalık Aileler İçin Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 10 kişi kapasiteli, geniş ailelerin veya arkadaş gruplarının konaklamasın müsait, 5 odalı ve 3 banyolu, bahçe içinde, havuzlu bir villa seçeneği. İçinde mutfak, tv, klima, çamaşır makinesi ve wifi bulunuyor. Eve girişler 15.00’te yapılıyor. Çıkışlar ise 10.00’da. Eve evcil hayvan kabul edilmiyor ve evde sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Deniz Manzaralı Lüks Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Göcek’e yukarıdan baktığınız bir konumda, Göcek körfezini, koylarını ve adaları görecek şekilde manzaralı, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak bulunan, 3,5 banyolu ve havuzlu bir villa. İçinde, mutfak, wifi, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, klima, ütü, saç kurutma makinesi, tv mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Kiralık Lüks Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Göcek sahilde, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2,5 banyolu bir villa. İçinde, wifi, mutfak, çamaşır makinesi, klima, tv, ütü mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Orman Ve Deniz Manzaralı Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Toplam 16’dan fazla misafir ağırlayabilen, 7 yatak odasında 16 yatak bulunan, 6 banyolu dev bir villa seçeneği. Havuzu var. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için ideal. Villada, wifi, mutfak, ücretsiz otopark, tv, jakuzi, çamaşır makinesi, klima, tv mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış saati 12.00. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Kiralık Havuzlu Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak olan, 4,5 banyolu bir konaklama seçeneği. Açık havuzu ve geniş bir bahçesi var. Evin içinde wifi, mutfak, ücretsiz otopark, jakuzi, çamaşır makinesi, klima ve tv mevcut. Girişler 15.00 – 01.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülk içinde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Merkezi Konumda Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Merkezi konumda, toplam 6 kişilik, 3+1, 2 banyolu, bahçe içinde ve havuzlu bir villa seçeneği. İçinde mutfak, klima, wifi, tv, çamaşır makinesi bulunuyor. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00’da. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Muhteşem Doğa Manzaralı Taş Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

İnlice’de 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odalı 3 banyolu, havuzlu bir villa seçeneği. İçinde mutfak, çamaşır makinesi, tv, wifi, klima, jakuzi mevcut. Girişler 15.00’de yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve evde sigara içilmiyor ama mülkte etkinlik düzenlenebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Özel Havuzlu Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Göcek merkeze iki dakikalık mesafede, toplam 5 kişilik, 3 odalı ve 2 banyolu, bahçe içinde ve havuzlu bir müstakil villa seçeneği. İçinde mutfak, klima, tv mevcut. Girişler 15.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00’da. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Özel Havuzlu Büyük Villa

Toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 2,5 banyolu bir villa. Büyük özel havuzu ve bakımlı bahçesi ile büyük gruplar ve üyük aileler için ideal. Tam donanımlı bir mutfağı, jakuzisi, şöminesi, kliması, wifi’si var. Eve giriş saati 15.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Göcek’te Nerede Yüzülür

Kalacağımız yeri bulduk, sıra geldi En Güzel Göcek Koy ve Plajları‘na kendimizi atmaya.