Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

GÖCEK’TE KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Konaklama planlarınızı netleştirmeden önce Göcek’te günlük kiralık villa seçeneğini de bir değerlendirin deriz. Özellike 2 kişiden kalabalıksanız,  kiralık villa tutmak hem çok geniş ve konforlu, hem de ekonomik bir seçenek olabiliyor. Bu yazımızda Göcek’teki kiralık villalara yer verdik. Eğer aşağıdaki evlerden birini ilgili bağlantıdan tutarsanız, Airbnb dostu olan sayfamıza da bir katkınız olacak. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

EGE TURUNA MI ÇIKACAKSINIZ?
Göcek, Ege yolculuğunuzdaki duraklardan sadece biriyse, bu yazımız da çok işinize yarayacak. Çünkü sizin için, bütün Ege’nin tüm sahil beldelerini tek tek araştırıp en güzel kiralık villaları ve tatil evlerini bir yazıda topladık: Ege Boyunca En Güzel Kiralık Villalar

= Favorilerimiz

Göcek’te Kiralık Villa ve Tatil Evleri

1. Ecologic Tiny HouseKelebekler ve Hayaller’in içinde, 4 kişilik bir ahşap ev seçeneği. İçinde, ocak, buzdolabı, pişirme araç gereçleri, çatal bıçak takımı, tabak gibi malzemelerin bulunduğu bir mutfak, bir banyosu, klimalı, 3 yataklı bir yatak odası var.

Dışarıda ise barbekü olanakları ve ateş yakma alanının yanı sıra evin çok hoş işletmenin diğer minimalist evleri ile ortak paylaşımlı bir yüzme havuzu da var. Evcil hayvan kabul ediliyor. Girişler, 15.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Zen HouseZen House da aynı işletmenin çok farklı düşünülmüş, zen konseptli, 3 kişilik küçük evi. İçinde tek yatak odası, 2 yatak ve tek banyo var. İçinde, tam donanımlı bir mutfak, klima, çamaşır makinesi, tv, saç kurutma makinesi mevcut. Wifi yok. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Ev içinde sigara içmek yasak ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Topaz Sitesinde Denize Sıfır 3+1 Daire

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Denize sıfır, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 3,5 banyolu bir daire. Havuz, sitenin ortak kullanımında. İçinde wifi, mutfak, çamaşır makinesi, klima, tv, ütü, saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan da kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Dalya Evleri

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Dalya, 7 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 3 banyolu ve havuzlu müstakil bir villa. İçinde mutfak, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, klima, tv, ütü, saç kurutma makinesi var. Girişler esnek ama çıkış saati 12.00’de. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Müstakil Havuzlu Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Göcek’te, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında toplam 4 yatak olan, 3 banyolu ve havuzlu bir villa seçeneği. İçeride wifi, mutfak, tv, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, klima mevcut. Giriş, 15.00 sonrasında çıkış ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenmesine de izin verilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Villa Echinacea

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Echinacea, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu, diğer 6 villa ile ortak kullanımda olan havuzlu bir konaklama seçeneği. İçinde, tam donanımlı bir  mutfağı, her odada kliması ve tv bulunuyor. Ayrıca wifi, çamaşır makinesi, jakuzi gibi olanaklar da mevcut. İçeride sigara içilmiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte, etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Villa Daphne

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Daphne de Villa Echinacea ile aynı sitede, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu bir villa. Sitenin en güzel deniz manzarasını gören, havuzun üst kısmında konumlanan evlerden bir tanesi. Havuz sitenin ortak kullanımında. İçinde, tam donanımlı mutfak, klima, tv, wifi, çamaşır makinesi gibi olanaklar mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Villa Biberiye

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Biberiye de Villa Echinacea ve Villa Daphne ile aynı sitede bulunan, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu bir villa. Diğer villalar ile ortak havuzlu. İçinde, tam donanımlı mutfak, klima, tv, wifi, çamaşır makinesi gibi olanaklar bulunuyor. Girişler 15.00-02.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. 4 Rooms Apart

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

4 Rooms Apart, 2 kişi kapasiteli stüdyo dairelerden oluşuyor. İçinde 1 yatak, 1 banyo var. Odaların 2 tanesi deniz ve kordon manzaralı olup diğer ikisi çarşı sokağına bakıyor. Denize bakan 2 odada mutfak da bulunuyor. Her odada tv, wifi, klima mevcut. Girişler 14.00 – 20.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Villa Sami

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Sami, site içinde, 9 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 4,5 banyolu, müstakil açık havuzlu ve bahçeli bir villa seçeneği. İçinde wifi, mutfak, klima, tv, ütü, çamaşır makinesi var. Giriş 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati de 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Göcek’te Kiralık Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 5 yatak olan, 4,5 banyolu bir konaklama seçeneği. Açık havuzu ve geniş bir bahçesi var. Evin içinde wifi, mutfak, ücretsiz otopark, jakuzi, çamaşır makinesi, klima ve tv mevcut. Girişler 15.00 – 01.00 saatleri arasında, çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülk içinde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Deniz Manzaralı Lüks Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Göcek’e yukarıdan baktığınız bir konumda, Göcek körfezini, koylarını ve adaları görecek şekilde manzaralı, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak bulunan, 3,5 banyolu ve havuzlu bir villa. İçinde, mutfak, wifi, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, klima, ütü, saç kurutma makinesi, tv mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Göcek Kiralık Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Deniz manzaralı, 12 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 8 yatak olan, 7 banyolu, havuzlu bir villa opsiyonu. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için ideal. Evde, wifi, mutfak, ücretsiz otopark, tv, çamaşır makinesi, klima var. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış saati ise 10.00. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Villa Yağız

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Yağız, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odalı, 4 yataklı, 2,5 banyolu, havuzlu ve bahçeli bir villa. İçinde, wifi, mutfak, ücretsiz otopark, jakuzi, çamaşır makinesi, tv, klima mevcut. Girişler 15.00 – 02.00 saatleri arasında yapılıyor. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik de düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Kiralık Lüks Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Göcek sahilde, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, 2,5 banyolu bir villa. İçinde, wifi, mutfak, çamaşır makinesi, klima, tv, ütü mevcut. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Daidala Home

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Daidala Home, 16’dan fazla misafir ağırlayabilen, 7 yatak odasında 16 yatak bulunan, 6 banyolu dev bir villa. Havuzu var. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için ideal. Villada, wifi, mutfak, ücretsiz otopark, tv, jakuzi, çamaşır makinesi, klima, tv mevcut. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış saati 12.00. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Villa Mert

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Mert, 5 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 2 yatak ve 3 banyo olan bahçe içinde havuzlu bir villa seçeneği. İçinde, wifi, mutfak, çamaşır makinesi, klimai tv, saç kurutma makinesi ve çalışma alanı var. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Minimalist Nature House in Göcek – Tantra

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Tiny House ve Zen House’un da içinde bulunduğu Minimalist evlerin 4 kişi kapasiteli, 1 yatak odasında 3 yatak olan, tek banyolu olanlarından. Havuzu diğer evlerle ortak kullanımda. Evde, mutfak, klima, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi bulunuyor. Wifi ve tv mevcut değil. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış ise en geç 11.00’de. İçeride sigara içmek yasak ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Minimalist Nature House – Vinyasa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Minimalist evlerin 4 kişi kapasiteli, 1 yatak odasında 3 yatak olan, tek banyolu bir ev. Havuz ortak kullanımda. Çiftler için uygun. Evde, mutfak, klima, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi mevcut. Wifi ve tv yok. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise en geç 11.00. İçeride sigara içmek yasak ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

20. Minimalist Nature House in Göcek – Hatha

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine minimalist evlerin 4 kişi kapasiteli, 1 yatak odasında 3 yatak olan, tek banyolu ev seçeneği. Havuz ortak kullanımlı. İçinde, mutfak, klima, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi mevcut. Wifi ve tv bulunmuyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. Minimalist Nature House – Chakra

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kalabalık gittiğinizde yer sorunu olmaması için, aynı işletme yan yana iki 4 kişilik evini sizin için ayırıyor. Bu şekilde kiralama yaptığınızda, toplamda 7 kişi beraber konaklayabiliyorsunuz. Yine havuzu paylaşımlı olarak kullanabiliyorsunuz. Bahçesinde barbekü alanı, ateş yakma köşesi ve oturma grubu mevcut. Binada, tam teşekküllü bir mutfak, klima, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi mevcut. Wifi ve tv yok. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise en geç 11.00. İçeride sigara içmek yasak ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

22. Minimalist Nature House – Mantra

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine aynı şekilde, işletme yan yana üç 4 kişilik evini de ayırabiliyor. Bu şekilde kiralama yaptığınızda, toplamda 12 kişi konaklayabiliyorsunuz. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için uygun. Evde, tam donanımlı bir mutfak, klima, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi mevcut. Wifi ve tv yok. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış ise en geç 11.00. İçeride sigara içmek yasak ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.