ŞEHRİN ORTASINDA MACERA YARIŞI – KADIKÖY MACERASI

Şehirden çıkamamak rutin bir hafta sonu için bahane değil. Şehirde de insanın modunu yükselten bir sürü sıra dışı aktivite var. Şehirdeki macera yarışları da şehir hayatını en  güzel renklendiren aksiyonlar arasında kesinlikle liste başında.

ŞEHİR MACERA YARIŞI NEDİR?

Macera yarışını yetişkinler için yapılan dev bir hazine avına benzetebilirsiniz. Amaç size yarış başında verilen haritada belirlenen noktalara gitmek, yol boyunca farklı bulmacalar çözmek ve ulaştığınız noktalarda size verilen görevleri yapmak.

Aşağıdaki yazımızda Oryantiring ve Macera Yarışları ile ilgili bir çok bilgi ve Türkiye’de yapılan etkinlikleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda siz de yarışmak isterseniz başlangıç adımlarını da yazdık.

ORYANTİRİNG & MACERA YARIŞI – BİLGİLER & ETKİNLİKLER

KADIKÖY MACERASI

Kadıköy Macerası, şehir macerası ailesinin en yeni üyesi. Oryantiring Akademi tarafından ilk defa bu sene yapıldı ve bundan sonraki senelerde de yapılacak. Bizim maceralarımzı yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz.

3 Comments

  1. Ne yorumu yazayim sadece ebultene kayit olmak icin bilgileri dolduruyorum.zorla yorum yazdiriyonuz al size yorum.yorum yapmadanda kayit olamiyoruz.saka bu dimi saka :p

    1. Senin kafan karışmış bence?
      Biz yarışmaya katılmış iki kişiyiz, yarışmaya kayıt buradan olmuyorsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir