SELÇUK’TA GÜNLÜK KİRALIK EVLER VE VİLLALAR

Selçuk, Efes Antik Kenti, Şirince, Meryem Ana Evi derken bir gününüzü alacak güzel bir kaçamak. Eğer burada gecelemek isterseniz günlük kiralık evler, harika tarihi konaklar bulacaksınız.

Ev kiralamanın otellere kıyasla daha ekonomik bir seçenek olabileceğini unutmayın. Özellikle de birden fazla odaya ihtiyacınızın olduğu durumlarda çok avantajlı oluyor.

İzmir gezinizin planlarken İzmir Gezi Rehberi‘mizle yanınızdayız. Yeme içmedenizde gezilip görülecek yerlerine tüm tüyolarımızı bulabilirsiniz. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

Efes Antik Kenti Seyahati Planlaması – Gitmeden Önce

Efes Antik Kenti’ne Nasıl Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Bulurum?

Efes Antik Kenti’ne uçakla gelecekseniz, size en yakın havalimanı İzmir Adnan Menderes Havalimanı. Fakat uçak biletinizi almadan önce mutlaka fiyat karşılaştırması yapın deriz. Fiyat karşılaştırması yapmak ve uygun fiyatlı UÇAK BİLETİ bulmak için TIKLAYIN.

= Favorilerimiz


Araba Kiralamak Gerekir mi?

Efes Antik Kenti’ne geldiğinizde yine Selçuk’a bağlı Şirince ve çevresindeki diğer önemli yerleri ziyaret edip meşhur Selçuk çöpşişini tadabilir, biraz adrenalin için skydiving’i denemek isteyebilirsiniz. Bu aktivitelerin hepsi Selçuk’un dört bir köşesine dağılmış durumda. Bu nedenle eğer kendi aracınız ile gelmiyorsanız, araç kiralamanızı öneririz. İzmir Havalimanı’ndan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.


Ege Turuna Mı Çıkacaksınız?

Efes Antik Kenti, Ege yolculuğunuzdaki duraklardan sadece bir tanesiyse, bu yazımız da çok işinize yarayacak. Çünkü sizin için, bütün Ege’nin tüm sahil beldelerini tek tek araştırıp en güzel kiralık villaları ve tatil evlerini bir yazıda topladık: Kiralık Villalar & Tatil Evleri

1. St John’s House, Ephesus Holiday Rentals, Efes

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

St John’s House, Ephesus Holiday Rentals bünyesinde, 8 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 8 yatak olan, 2,5 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde, klima, mutfak, tv, wifi, ücretsiz otopark, havuz, şömine, ütü, çamaşır makinesi, ısıtma ve saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Stone House, Ephesus Holiday Rentals, Efes

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Stone House da Ephesus Holiday Rentals bünyesinde, 7 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan 3 banyolu bir taş ev. İçeride sigara içilmiyor. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evde, klima, mutfak, tv, wifi, ücretsiz otopark, havuz, şömine, ütü, çamaşır makinesi, ısıtma ve saç kurutma makinesi mevcut.  Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Ionia House Ephesus Holiday Rentals, Efes

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Ionia House da 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan tek banyolu bir ev opsiyonu. İçinde, klima, mutfak, tv, wifi, ücretsiz otopark, havuz, ütü, çamaşır makinesi, ısıtma ve saç kurutma makinesi var. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Goldsmith House, Ephesus Holiday Rentals, Efes

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Goldsmith House, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan 2 banyolu bir ev opsiyonu. İçinde, klima, mutfak, tv, wifi, ücretsiz otopark, paylaşımlı kullanılan bir havuz, ütü, çamaşır makinesi, ısıtma ve saç kurutma makinesi var. Girişler 16.00 sonrasında, çıkışlar ise 11.00’de yapılıyor. Evde sigara içilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Garden House with pool. Ephesus Holiday Rentals, Efes

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Garden House da Ephesus Holiday Rentals’ın bahçe içindeki, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 5 yatak olan, tek banyolu ev seçeneği. Evde, klima, mutfak, tv, wifi, ücretsiz otopark, paylaşımlı kullanılan bir havuz, şömine, ütü, çamaşır makinesi, ısıtma ve saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış ise 11.00’de yapılıyor. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Villa Demeter Unique Country House, Efes

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Anadolu medeniyetlerinden esinlenerek inşa edilmiş, 8 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde, mutfak, wifi, ücretsiz otopark, havuz, ütü, ısıtma, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, klima ve tv mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış ise 12.00. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Kasbah Shirin – Sublime Villa, Efes

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sublime Villa, 10 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 6 yatak olan, 2,5 banyolu bir ev. Kalabalık gruplar için ideal. İçinde mutfak, wifi, havuz, ütü, ısıtma, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi ve klima var. Girişler esnek. Çıkış saati ise 12.00. Bebekler için uygun değil. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Klaseas Olive Garden, Efes

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Klaseas Olive Garden, toplam 16 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 6 yatak olan, 6 banyolu bir işletme. Kalabalık grupların konaklaması için ideal. Sabahları kahvaltı servisi var. Wifi, ücretsiz otopark, ütü, ısıtma, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, klima, tv, çalışma alanı mevcut. Girişler 12.00 – 22.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış ise 13.00’de. Mülkte sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. The Hideaway House, Şirince

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

The Hideaway House ise yine 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak olan en suite banyolu bir Nişanyan Evi. İçinde wifi, ücretsiz otopark, ortak kullanımlı bir havuz, şömine, ısıtma, saç kurutma makinesi ve çamaşır makinesi var. Tv ve klima yok. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Sihirbazın Evi Pansiyon Claros Odası, Şirince

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Sihirbaz İlkay Özdemir’in, Şirince’deki aslına uygun restore edilmiş bir Rum konağında işlettiği pansiyonda bir oda seçeneği. Oda, toplam 2 kişi kapasiteli, tek yatak odalı, tek yataklı ve en suite banyolu. Her sabah kahvaltı servisi var. Odada wifi, ısıtma, saç kurutma makinesi ve klima mevcut. Tv bulunmuyor. Girişler 14.00 sonrasında, çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Nikbin Konak’ta Şömineli Oda, Şirince

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine aynı konakta, 3 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 2 yatak olan, en suite banyolu bir oda seçeneği. İçinde, wifi, şömine, saç kurutma makinesi var. Tv mevcut değil. İşletmenin sabah kahvaltı servisi de bulunuyor. Giriş 14.00 sonrasında, çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Heritage Stone Cottage, Şirince

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Şirince’de 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak ve tek banyo olan bir 200 yıllık bir ev seçeneği. İçinde mutfak, wifi, şömine, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, klima mevcut. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Güllü Konakları Bağ Evi, Şirince

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Şirince merkezdeki Güllü Konakları’na bağlı 3 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 2 yatak olan ve en suite banyolu üzüm bağı, lavanta bahçesi ve zeytin ağaçları ile çevrili bir bağ evi seçeneği. Asma katta yatak odası, şömineli salonu, mutfağı ve banyosu var. İçinde klima, minibar, saç kurutma makinesi ve wifi mevcut. Tv yok. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Check in ve Check out için merkezdeki Güllü Konakları’na gitmeniz gerekiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Kayserkaya Stone House Dibek Ev, Şirince

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kayserkaya Evleri’nin 3 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 2 yatak olan en suite banyolu olan taş dağ evi seçeneği. Ortak paylaşımlı bir havuz var. Odada ise şömine, wifi ve mutfak mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir