TÜRKİYE’NİN EN İYİ BLOGU SEÇİLDİK!

Marketing Türkiye ve Boomsonar tarafından verilen ödüllerde 2. kez En İyi Blog ödülünü aldık!

Biz Evde Yokuzu ilk kurduğumuzda bizi takip edenlerin arasında ilk defa tanımadığımız birisinin ismini gördüğümüz zamanki şaşkınlığımızın üzerinden 4 sene geçti. Allahallah kimdi, bizi nereden bulmuştu, neden gelmişti acaba? 🤗

O günden bu güne çok şey değişti tabi (bilmeyenler kuruluş hikayemizi buradan okuyabilir ya da TED konuşmamızı izleyebilirler). Kocaman bir aile olduk. Bizim maceralarımızın kendi hayatımızın çok ötesinde bir misyonu olduğunu anladığımızdan beri canla başka çalışıyor, üretiyoruz. Bugün sitemizden faydalanan birey sayısı senelik 6 milyonu aştı. Bizi okuduğunuz, fikirlerimize değer verdiğiniz, tavsiyelerinizle geliştirdiğiniz, yalnız başımıza bulamadıklarımıza cevap verdiğiniz, beğenilerinizle en zor günlerimizde motive ettiğiniz, evinize alıp bağrınıza bastığınız için yerlerden göklere kadar teşekkürler.

Ayrıca, yol boyunca bizimle kürek çekme yüce gönüllülüğünü göstermiş arkadaşlarımıza ve “Bu çocuklar nolucak böyle?” sorularını inançla göğüsleyen ailelerimize de yüze yüze bitiremeyeceğimiz okyanuslarca teşekkürler.

Son bir teşekkürü de organize eden Boomsonar ve Marketing Turkiye’ye, yarışma sürecini ve verileri denetleyen Deloitte’e, sabır ve adaletle tüm adayları inceleyen Social Media Awards Turkey jurisine uzatmak isteriz.

4 Comments

  1. Tebrik ediyorum. Bu ödülü ve daha nicelerini fazlasıyla hak ediyorsunuz. Anılarınız, paylaşımlarınız o denli samimi ve güzel ki hiç yanıltmıyorsunuz. Ailecek bir kaç yurt içi seyahatimizi sizin paylaşımlarınız rehberliğinde gerçekleştirdik. Hiç sorun yaşamadık. Artık sürekli izleyiciniz ve yorumcunuzum 🙂 Yolunuz hep açık olsun… Sağlıklı, huzurlu, mutlu daha nice anlar diliyorum… Sevgiyle kalın, hoşça kalın… 🙂 <3

    1. Sibelcim, inan ödülden çok daha değerli şu yazdıkların bizim için. Çok teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir