DATÇA GEZİ REHBERİ

BURADAN BAŞLAYIN

EN GÜZEL DATÇA KOYLARI VE PLAJLARI – NEREDE YÜZÜLÜR?

Bazıları Datça’nın Türkiye’de denize girmek için en güzel yer olduğunu söyler. Datça’nın bir Kelebekler Vadisi ya da Kaputaş gibi kartpostlık plajları yok ama bir sürü bakir, temiz, işletmelerce el konulmamış koyu ve saygılı sakinleri ile bizce de en özgür hissiyatlı deniz destinasyonu.

DATÇA’DA GEZİLECEK YERLER

Meğer özlemini duyduğumuz her şey buradaymış: Kaliteli ama şatafatsız müdavimler, özgürlükçü kafa yapısı, sadelik, bakir koylar, temiz hava, kıyılmamış ormanlar… Sosyal medyada paylaşıp duran “bir zamanlar Türkiye” temalı videoları gibi. Makyajsız, duru bir güzelliği var. Umarız hep öyle kalır.

DİĞER DATÇA YAZILARI

DATÇA’DA NE YENİR & NEREDE YENİR

Datça’da ne yenir sorusuna klasik cevap “badem ve bademli her şey”. 🙂 Gerçekten Datça’dan muhallesinden köftesine o kadar çok bademli şey yiyeceksiniz ki kolestrolünüz size teşekkür edecek. 🙂 Bu yazımızda işte bu Datça klasiklerini nerede tadabileceğinizin tüyolarını veriyoruz.

DATÇA’DA KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Datça insanın ruhuna inanılmaz iyi gelen bir yer. Aynı zamanda güzel bir deniz tatilini makul fiyatlara mal edebileceğiniz ender beldelerden. Konaklamanızı hem çok keyifli, hem de bütçe dostu bir şekilde çözmek isterseniz burada yer verdiğimiz kiralık tatlı taş evleri, havuzlu villaları mutlaka incelemelisiniz. 😉