KAŞ’TA GÜNLÜK KİRALIK VİLLALAR VE TATİL EVLERİ

Birkaç arkadaş bir araya gelip günlük kiralık villa tutmak bir Kaş klasiği. Bu yazımızda Kaş’taki en güzel tatil evlerini topladık. Üstelik 23 Euroluk indirim kodumuz da var.

23 Euroluk Airbnb İndirim Kodu!

AirBnb için bir indirim kodumuz var. Eğer yeni üye olacaksanız ilk seyahatinizde bu bağlantı ile 23 Euro’luk indirimi kullanabilrsiniz.

Kaş’ta Kiralık Villalar

1.Villa Damla, İslamlar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Damla, İslamlar mevkiinde, 8 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak bulunan, 3,5 banyolu ve havuzlu bir villa seçeneği. Binada ücretsiz otopark, mutfak, wifi, klima, çamaşır makinesi, şömine, kurutucu, tv, ütü gibi donanımlar mevcut. Girişler 15.00 – 00.00 saatleri arasında. Çıkış saati ise 10.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvana izin verilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Villa Bella, İslamlar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Bella da İslamlar mevkiinde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odalı, 4 yataklı, 3,5 banyolu ve havuzlu müstakil bir villa opsiyonu. Panoramik deniz ve doğa manzarasına sahip. Aileler ya da arkadaş grupları için ideal. Binada ücretsiz otopark, mutfak, wifi, klima, çamaşır makinesi, jakuzi, çalışma alanı, şömine, beşik, mama sandalyesi, ütü, kurutucu ve tv gibi donanımlar mevcut. Giriş saati esnek fakat çıkışlar 15.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan da kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Villa Imera, İslamlar

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa İmera da İslamlar mevkiinde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odalı, 4 yataklı, 3,5 banyolu ve havuzlu bir villa. İçerisinde kahve makinesinden buzdolabına her türlü mutfak aletinin olduğu bir mutfak, wifi, klima, ütü, çamaşır makinesi, jakuzi, şömine, tv mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış ise 10.00. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Villa Jiok, Çukurbağ Yarımadası

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Jiok, Kaş’ın Çukurbağ Yarımadası’nda bulunan, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odalı, 5 yataklı, 4 banyolu, manzaralı teraslı ve bir sonsuzluk havuzlu villa seçeneği. Giriş, 15.00 sonrasında, çıkış ise 10.00. İçinde, mutfak, wifi, klima, çamaşır makinesi, ısıtma, tv bulunuyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Villa Mola, Çukurbağ Yarımadası

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Mola, Kaş Çukurbağ Yarımadası’nda, 16’dan fazla kişi kapasiteli, 8 yatak odalı, 10 yataklı, 8 tuvaletli bir konaklama seçeneği. Villa, üç ayrı girişi olan üç daireden oluşuyor. O yüzden tüm villayı değil bir dairesini de kiralayabiliyorsunuz. Ayrıca bahçede iki kişilik, iki ağaç ev de bulunuyor. Binaya özel bir yüzme havuzu da mevcut. Dairelerin ikisinde de jakuzi var. Binanın otoparkı ise 3 araçlık. Tüm bahçe ve havuz, ağaç evler ve ana binada kalanlara açık. Her dairede, klima, mutfak, çalışma alanı, wifi var. Girişler 15.00 sonrasında, çıkışlar ise 11.00’de. Sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan da kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Villa Bakajak, Çukurbağ Yarımadası

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Bakajak, Çukurbağ Yarımadası’nda, 10 kişi kapasiteli, 6 yatak odalı, 8 yataklı, güneşlenme teraslı, 4 banyolu ve havuzlu bir villa. İçinde wifi, çamaşır makinesi, mutfak, çalışma alanı, klima, şömine ücretsiz otopark, ısıtma, langırt mevcut. Girişler 15.00 – 22.00 saatleri arasında, çıkış ise 10.00. Evcil hayvana, parti veya etkinlik düzenlenmsine ve içeride sigara içilmesine izin verilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Villa Rumi, Çukurbağ Yarımadası

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Rumi, Çukurbağ Yarımadası’nda, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odalı, 4 yataklı, 3 banyolu, havuzlu ve 180 derece deniz manzaralı bir villa. Bahçesinde barbekü ve güneşlenme alanı ve sonsuzluk havuzu var. Binada ücretsiz otopark, mutfak, wifi, klima, çalışma alanı, ısıtma, çamaşır makinesi var. Girişler 12.00 sonrasında, çıkış için belirtilmiş bir saat yok. Bebekler için uygun değil. Sigara içmek ve evcil hayvan sokmak yasak. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Villa Escalade, Çukurbağ Yarımadası

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Escalade, Çukurbağ Yarımadası’nda, 8 kişi kapasiteli,4 yatak odalı ve 4 banyolu, havuzlu bir villa seçeneği. Villanın ücretsiz otoparkı, tam teşekküllü bir mutfağı, wifi bağlantısı, kliması, çamaşır makinesi, çalışma alanı, şöminesi var. Villaya girişler 15.00 – 00.00 saatleri arasında çıkış ise en geç 10.00. İçeride sigara içmek ve içeriye evcil hayvan sokmak yasak. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Luxury Villa Anka, Yeniköy

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Luxury Villa Anka, Kaş’ın Yeniköy mevkiinde, 6 kişilik, 3 yatak odalı, 4 yataklı, 4 banyolu ve sonsuzluk havuzlu müstakil bir villa. Villada ücretsiz otopark, wifi, içinde bbq de olan mutfak, klima, çalışma alanı ve ısıtma bulunuyor. Girişler 14.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış ise 10.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. No 5, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kalkan’da, Toros Dağları’nın eteklerinde, 6 kişilik, 3 yatak odalı, 5 yataklı, 4 banyolu bir villa seçeneği. Binada ücretsiz otopark, mutfak, wifi, klima, çamaşır makinesi, açık havuz, çalışma alanı, ısıtma mevcut. Villaya girişler ve çıkışlar esnek. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Manzaralı Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kalkan’da, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odalı, 4 yataklı, 4 banyolu, deniz manzaralı ve havuzlu bir villa alternatifi.  Villadan plaja inen bir patika mevcut. Villaya 3 dakikalık yürüme mesafesinde iki beach club da bulunuyor. Villada ücretsiz otopark, mutfak, wifi, klima, çamaşır makinesi, tv, ütü, jakuzi, çalışma alanı mevcut. Girişler 16.00 – 02.00 arasında çıkış ise en geç 10.00. İçeride sigara içmek ve evcil hayvan yasak. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Villa Calico, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Calico, Kalkan’da, 6 kişilik, 3 yatak odalı ve 4 banyolu ve sonsuzluk havuzlu bir villa. Villada, ücretsiz otopark, mutfak, wifi, klima, çamaşır makinesi, kurutucu, tv, ütü, buzdolabı, mikrodalga fırın, jakuzi, çalışma alanı bulunuyor. İçeride sigara içmek ve evcil hayvan yasak. Ayrıca parti veya etkinlik düzenlenmesi de istenilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Koy Apartment, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kalkan’da, 5 misafir kapasiteli, 2 yatak odalı ve 2 banyolu, paylaşımlı havuzlu, güneşlenme teraslı, dağ ve deniz manzaralı müstakil bir villanın ilk katında konaklayabileceğiniz bir alternatif. Daha çok çiftler ve çocuksuz aileler için uygun. Tüm odalar klimalı. Dairede, wifi, ütü, saç kurutma makinası, bulaşık makinesi, buzdolabı, mikrodalga fırın, park alanı mevcut. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış ise en geç 10.00’da. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvana da izin yok. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Beautiful Villa, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kalkan’da, 12 kişilik, 6 yatak odalı, 11 yataklı, 5 banyolu, sonsuzluk havuzlu, Kalamar Koyu’na bakan manzaralı, müstakil bir villa. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için uygun. Binada ücretsiz otopark, şömine, tv, mutfak, ütü, klima, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi bulunuyor. Giriş, 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

15. Villa Samir, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kızıltaş mevkiinde bulunan Villa Samir, 6 kişilik, 3 yatak odalı,4 yataklı ve 3 banyolu, havuzlu müstakil bir villa. Kalkan merkeze 10 dakika yürüme mesafesinde olan villada, ücretsiz otopark, mutfak, saç kurutma makinesi, wifi, klima, jakuzi ve çalışma alanı mevcut. Giriş, 16.00 sonrasında, çıkış ise 10.00’da. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Villa Kısmet, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Kısmet, Kalamar bölgesinde, Kalkan Şehir Merkezi’ne yürüme mesafesinde, 13 kişi kapasiteli, 5 yatak odalı, 8 yataklı,4 banyolu ve tuzlu su havuzu olan, panoramik deniz manzaralı bir villa. Ayrıca villada bir çatı terası, şezlonglarda güneşlenip barbekü yapabileceğiniz bir bahçesi de var. Villada ise otopark, şömine, saç kurutma makinesi, wifi, buzdolabı, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, soğuk su dispenseri, fırın ve ocak içeren bir açık mutfak, tv, çamaşır makinesi, klima mevcut. Giriş saat 16.00 dan sonra çıkış ise 10.00’da. Minimum kalış süresi ise 7 gece. Tüm nevresim ve havluların değiştirildiği haftalık servis var. Villa içinde evcil hayvanlara izin verilmiyor. Villa içinde sigara içmek de yasak. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Villa Azure, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Azure, Kalkan’da, 6 kişilik, 2 yatak odalı, 6 yataklı, 2 banyolu iki katlı bir villa. Villanın özel terası ve minik bir bahçesi de var. Binada ücretsiz otopark, ortak kullanımlı bir havuz, çalışma alanı, çamaşır makinesi, park yeri ve açık mutfak bulunuyor. Girişler, 15.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de. Bebekler için uygun değil. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Villa Frida, Kalkan

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Frida ise yine Kalkan’ın Kalamar bölgesinde, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odalı, 8 yataklı, 3 banyolu, havuzlu ve teraslı bir villa. Tüm odaları klimalı, tv, wifi, tam ekipmanlı mutfak, barbekü alanı, otopark, çamaşır makinesi, çalışma alanı, şömine mevcut. Villaya giriş 15.00 – 21.00 saatleri arasında fakat çıkış en geç 10.00. İçeride sigara içmek yasak ve evcil hayvana izin verilmiyor. Konaklama birimini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Kaş’tan Gezme Tozma Önerilerimiz

Kaş’ta kaçırmayın dediğimiz en güzel şeyler için: En Güzel Kaş Deneyimleri
Etrafta görülecek şeyler için:  Kaş’ta Gezilecek Yerler
Yüzmek için en doğru adresler için: Kaş Plajları