Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

ANTALYA’DA KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Antalya’da Gezilecek Yerler tavsiyelerimizi okuduysanız sıra geldi konaklamanızı planlamaya. Antalya’nın hemen hemen her yerinde günlük tutabileceğiniz güzel kiralık villalar ve tatil evleri bulunuyor.

Bildiğiniz üzere Antalya’nın farklı beldelerinin farklı karakterleri var ve konaklama seçenekleri de buna paralel oluyor. Örneklemek gerekirse Olimpos ve Çıralı daha milli parkın içinde oldukları için imara kapalı yerleşimler. Dolayısı ile kitlesi bir Belek’e kıyasla çok daha genç ve bohem, konaklamalarda bungalov/ ağaç ev tarzında. Antalya merkeze geldiğinizde ise tarihi Osmanlı evlerinin günübirlik kiralandığını göreceksiniz.


ÖNEMLİ: Ev tutmanın otele göre çok daha keyifli ve ekonomik olabileceğiniz unutmayın! Özellikle de çocuklarla ya da arkadaşlarla seyahat gibi birden fazla odaya ihtiyacınızın olduğu durumlarda kişi başına maliyetler çok avantajlı oluyor.

Bu yazımızda en beğendiğimiz Antalya evlerini bulabilirsiniz. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

= Favorilerimiz

Antalya Seyahati Planlaması – Gitmeden Önce

Antalya’ya Nasıl Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Bulurum?

Antalya’ya uçakla gelecekseniz, Antalya Havalimanı’na ineceksiniz. Uçak biletinizi almadan önce mutlaka fiyat karşılaştırması yapın deriz. Fiyat karşılaştırması yapmak ve uygun fiyatlı UÇAK BİLETİ bulmak için TIKLAYIN.


Araba Kiralamak Gerekir mi?

Antalya’da gezilecek yerler çok geniş bir coğrafyaya yayılmış durumda. Denize girilecek beldeler, gezilecek antik kentler, yapılacak aktiviteler derken çok fazla seçeneğiniz var. Bu nedenle eğer kendi aracınız ile gelmiyorsanız, araç kiralamanızı öneririz.

– Antalya Havalimanı’ndan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.
– Antalya merkezden uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.

Kaş’ta Kiralık Villa ve Tatil Evleri

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kaş ve ona bağlı bir ilçe olan Kalkan’daki önerilerimizi topladığımız ayrı bir yazımız var: Kaş’da Günlük Kiralık Villalar ve Tatil Evleri

Olimpos’ta Kiralık Bungalovlar, Ağaç Evler ve Tatil Evleri

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Olimpos’dan önerilerimizi topladığımız ayrı bir yazımız var: Olimpos’ta Bungalov & Ağaç Evler

Çıralı’da Kiralık Bungalovlar, Ağaç Evler ve Tatil Evleri

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Çıralı’dan önerilerimizi topladığımız ayrı bir yazımız var: Çıralı’da Bungalovlar ve Günlük Kiralık Evleri

Kemer’de Kiralık Villa ve Evleri

1. Modern Tasarımlı Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 9 yatak ve 6 banyo bulunan, modern mimarili, havuzlu bir villa. İçinde bilardo, sauna, jakuzi, mutfak, kurutucu, tv mevcut. Eve girişler 15.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evde etkinlik düzenelebiliyor ama sigara içilmiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Geniş Bahçeli Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 12 kişi kapasiteli, 6 odasında 3 banyo bulunan, havuzlu ve geniş bahçeli, geniş bir villa. Kalabalık gruplar için uygun. Eve girişler 14.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Havuzlu Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kemer merkezde, bahçe içinde, havuzlu, toplam 8 kişilik, 4 odası ve 3 banyosu olan bir villa. İçinde mutfak, klima, wifi, tv, jakuzi, çamaşır makinesi, barbekü gibi olanaklar var. Girişler 16.00’da yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Geniş Bahçe İçinde Havuzlu Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 13 kişi kapasiteli, kalabalık gruplar için uygun, 5 yatak odasında 7 yatak bulunan 3 banyolu, havuzlu, geniş bir bahçe içinde villa opsiyonu. İçinde jakuzi, mutfak, wifi, klima, tv, çamaşır makinesi ve kurutucu mevcut. Eve girişler 14.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Müstakil Ahşap Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kemer’in tepelerine konuşlanmış, 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak bulunan, 2 banyolu ahşap bir ev seçeneği. İçinde mutfak, şömine, wifi, saç kurutma makinesi, ütü, havuz, çamaşır makinesi mevcut. Girişler esnek, çıkış saati ise 14.00. Ev ahşap olduğundan içeride sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Konyaaltı’ndaki Kiralık Villa ve Tatil Evleri

6. Ormanda Çiftlik Evinde Oda

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Geyikbayırı’nın ünlü kaya tırmanış bölgesinde, orman içinde, 10 kişi kapasiteli bir çiftlik evi içinde odada konaklama opsiyonu. Toplam 4 yatak odası, 6 yatak ve 4 banyosu var. Eğer kalabalık grup olarak giderseniz tüm çiftliği de kapatabilirsiniz. Odalarda, şömine, wifi, mutfak, kurutucu, tv, saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Geyikbayırı Taş Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Geyikbayırı tırmanış bölgesinde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu bir taş ev. Evde, şömine, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, ısıtma var. Tv, saç kurutma makinesi ve klima yok. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor ve içeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Finike’deki Kiralık Villa ve Tatil Evleri

8. Nehir Kenarında Müstakil Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Ceder Wood Villa, Finike’de nehir kenarında, yeşillikler içinde, 8 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak olan, 3,5 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde, jakuzi, klima, mutfak, tv, havuz, şömine, çamaşır makinesi ve wifi var. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde, sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Hobbit Evleri

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Meşhur Hobbit evlerinin Finike versiyonu. 2 kişi kapasiteli, kendinden banyolu olan Hobbit evinde wifi, klima mevcut. Bahçesinde mini bir havuzu da var. Girişler 12.00 – 14.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Dede Evi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Finike’de, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 3 müşterek banyolu tarihi bir konakta oda seçeneği. İşletme kahvaltı da veriyor. Evin 4 odası da komple kiralanıyor. Ailenizle, dostlarınızla tatil yapmak için ideal. Evlerde wifi, ücretsiz otopark, ütü, tv, çamaşır makinesi var. Girişler 13.00 – 20.00 saatleri arasında. Çıkış saati ise 12.00. Bebekler için uygun değil. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Likya Kral Mezarı Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Finike’de doğa içinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, tek banyolu bir kubbe ev. İçinde mutfak, çamaşır makinesi, wifi, klima mevcut. Kahvaltı servisi de alabiliyorsunuz. Girişler 14.00 – 17.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Manavgat’taki Kiralık Villa ve Tatil Evleri

12. Side Cottage House

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Side’de, toplam 7 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak bulunan, 2 banyolu, bahçe içinde, havuzlu, otantik mimarili bir taş konak. İçinde klima, wifi, çamaşır makinesi, mutfak, tv gibi donanımlar mevcut. Girişler 15.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

13. Müstakil Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Manavgat’ta, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu ve havuzlu bir villa. İçinde mutfak, ısıtma, wifi, beşik, şömine, saç kurutma makinesi, klima ve tv var. Bebekli ailelerin konaklamasına uygun. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Manavgat’ta Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Manavgat’ta, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 4 banyolu ve havuzlu müstakil bir villa. Çocukla ve bebekle konaklamaya uygun. İçinde, mutfak, wifi, çalışma alanı, saç kurutma makinesi, mama sandalyesi, jakuzi, tv, klima mevcut. Girişler ve çıkışlar esnek. İçeride sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul edilihyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Demre’deki Kiralık Villa ve Tatil Evleri

15. Romantik Balayı Villası

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Muhteşem bir manzaraya sahip, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve banyo olan bir taş ev. Çiftler için ideal. İçinde, mutfak, wifi, klima, jakuzi, minik havuz, çalışma alanı, şömine mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Çocuklar için uygun değil. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Havuzlu Romantik Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine aynı yerde, 3 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak olan, tek banyolu, minik havuzlu bir ev. İçinde mutfak, wifi, klima, çamaşır makinesi, çalışma alanı var. İşletme kahvaltı servisi de veriyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Taş Konak

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Konak da 3 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak olan, tek banyolu bir taş konak. İçinde, mutfak, wifi, klima, ütü, beşik, çalışma alanı, saç kurutma makinesi, ütü mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Sigara içmek yasak. Evde parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Taş Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Demre’de, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve tek banyo olan taş ev. Evde, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, çalışma alanı, ütü, saç kurutma makinesi var. Girişler 14.00 – 19.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati 10.00. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Hoyran Wedre Üst Kat

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Demre’nin en samimi işletmelerinden Hoyran Wedre’de, 150 yıllık iki katlı taş evin üst katında, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu bir konaklama seçeneği. Konağın deniz ve bahçe manzaralı geniş bir ahşap balkonu var. İçinde, mutfak, wifi, klima, çamaşır makinesi, çalışma alanı mevcut. İşletmenin ortak kullanıma açık bir havuzu da var. Girişler 14.00 – 23.00 saatleri arasında yapılıyor. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Belek’te Kiralık Villa ve Tatil Evleri

20. Müstakil Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 5 yatak ve 4,5 banyo bulunan, şık tasarımlı ve havuzlu bir villa. İçinde mutfak, klima, tv, kurutucu, çamaşır makinesi, wifi bulunuyor. Evcil hayvan kabul ediliyor ve içeride sigara içilebiliyor. Kalabalık aileler ve arkadaş grupları için uygun. Girişler 14.00’te yapılıyor, çıkışlar ise 10.00’da. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. Havuzlu Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 8 kişi kapasiteli, 4 banyosu ve 4 odası olan, havuzlu, müstakil bir villa seçeneği. İçinde mutfak, klima, tv, kurutucu, çamaşır makinesi, wifi bulunuyor. Evcil hayvan kabul ediliyor ve içeride sigara içilebiliyor. Girişler 14.00’te çıkışlar ise 10.00’dayapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

22. Isıtmalı Havuzlu Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 7 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 7 yatak ve 2,5 banyo bulunan, bahçe içinde, ısıtmalı havuzlu bir villa seçeneği. Evde mutfak, tv, klima, çamaşır makinesi var. Evcil hayvan kabul ediliyor ve içeride sigara içilebiliyor. Girişler 16.00’da yapılıyor, çıkışlar ise 10.00’da. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

23. Şık Tasarımlı Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 8 kişi kapasiteli, 4 odası ve 3 banyosu bulunan, havuzlu ve bahçeli, şık tasarımlı bir villa opsiyonu. İçinde mutfak, tv, çamaşır makinesi gibi olanaklar var. Evcil hayvan kabul ediliyor ve içeride sigara içilebiliyor. Girişler 14.00’te çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

24. Bella Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bella Villa, 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu ve havuzlu bir villa. Evin içinde wifi, mutfak, saç kurutma makinesi, ütü, tv, çamaşır makinesi var. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00’de. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

25. Villa Belinda

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Belinda, 8 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 2,5 banyolu ve bahçeli bir villa. Evde, şömine, wifi, jakuzi, mutfak, ücretsiz otopark, tv, saç kurutma makinesi, çalışma alanı mevcut. Girişler 13.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

26. Saunalı Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Serik’te, 6 kişi kapasiteli, bahçe içinde, havuzlu, saunalı, 3 yatak odasında 5 yatak ve 3 banyo bulunan lüks bir villa seçeneği. İçinde mutfak, jakuzi, tv, wifi, tv, çamaşır makinesi mevcut. Villada etkinlik düzenlenebiliyor ama sigara içilemiyor ve eve evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler de çıkışlar da 08.00’de. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

27. Belek’te Bahçeli Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 3 banyolu, havuzlu bir villa seçeneği. Villada tv, mutfak, klima, çamaşır makinesi, kurutucu gibi olanaklar var. Villada etkinlik düzenlenebiliyor ama sigara içilemiyor ve eve evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler 14.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

28. Havuzlu Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Belek’te, toplam 7 kişi kapasiteli, 3 odasında 4 banyolu, havuzlu bir villa seçeneği. İçinde mutfak, çamaşır makinesi, tv, klima, wifi mevcut. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Alanya’da Kiralık Villa ve Tatil Evleri

29. White Village Villa, Bektaş, Alanya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bektaş bölgesindeki White Village Villa, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 8 yatak ve 3 banyo olan, havuzlu bir villa opsiyonu. İçinde wifi, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, jakuzi, ütü ve tv var. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış ise 12.00’de. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

30. Villa Remz

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Remz, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak ve 2 banyo olan, havuzlu bir villa. İçinde, mutfak, wifi, tv, klima, çalışma alanı var. Girişler esnek. Çıkış saati ise 12.00. Evde sigara içmek ve düzenlemek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

31. Villa Panorama

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Panorama ise panoramik Alanya manzarasına sahip, 9 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 5 yatak olan, 4 banyolu ve havuzlu bir villa. Geniş aileleler ve arkadaş grupları için ideal. İçinde, tam teşekküllü bir mutfak, wifi, şömine, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, jakuzi, ütü mevcut. Girişler 14.00 – 20.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Bebekler için uygun değil. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Antalya Merkezde Kiralık Villa ve Tatil Evleri

32. Surlarla Çevrili Geniş Bahçeli Villa

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 16 kişi kapasiteli, 6 yatak odasında 8 yatak ve 7 banyo bulunan, bahçe içinde, havuzlu, otel olarak işletilen bir kaleiçi konağında konaklama seçeneği. Özel tasarım odaları ve açık hava sineması var. İçinde jakuzi, çamaşır makinesi, tv, kurutucu, wifi mevcut. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içilebiliyor. Girişler 14.00 sonrasında çıkış ise 12.00’de yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

33. Candle Suites

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Candle Suites, 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 7 yatak olan, 5 banyolu otantik bir Kaleiçi konağında konalama deneyimi vadediyor. İçinde, wifi, mutfak, saç kurutma makinesi, tv, klima var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati 12.00. Bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

34. Villa Mavi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Mavi, Kaleiçi’nde, 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 10 yatak bulunan, 3 banyolu bir konak. Yüksek tavanlı, ahşap işlemeli, tescilli bir taş bina. İçinde, wifi, mutfak, ücretsiz otopark, kurutucu, tv, saç kurutma makinesi, çalışma alanı ve ütü mevcut. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.