Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

ANTALYA’DA KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Antalya’da Gezilecek Yerler tavsiyelerimizi okuduysanız sıra geldi konaklamanızı planlamaya. Antalya’nın hemen hemen her yerinde günlük tutabileceğiniz güzel kiralık villalar ve tatil evleri bulunuyor.

Bildiğiniz üzere Antalya’nın farklı beldelerinin farklı karakterleri var ve konaklama seçenekleri de buna paralel oluyor. Örneklemek gerekirse Olimpos ve Çıralı daha milli parkın içinde oldukları için imara kapalı yerleşimler. Dolayısı ile kitlesi bir Belek’e kıyasla çok daha genç ve bohem, konaklamalarda bungalov/ ağaç ev tarzında. Antalya merkeze geldiğinizde ise tarihi Osmanlı evlerinin günübirlik kiralandığını göreceksiniz.

ÖNEMLİ: Ev tutmanın otele göre çok daha keyifli ve ekonomik olabileceğiniz unutmayın! Özellikle de çocuklarla ya da arkadaşlarla seyahat gibi birden fazla odaya ihtiyacınızın olduğu durumlarda kişi başına maliyetler çok avantajlı oluyor.

Bu yazımızda en beğendiğimiz Antalya evlerini bulabilirsiniz. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

= Favorilerimiz

Antalya Seyahati Planlaması – Gitmeden Önce

Antalya’ya Nasıl Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Bulurum?

Antalya’ya uçakla gelecekseniz, Antalya Havalimanı’na ineceksiniz. Uçak biletinizi almadan önce mutlaka fiyat karşılaştırması yapın deriz. Fiyat karşılaştırması yapmak ve uygun fiyatlı UÇAK BİLETİ bulmak için TIKLAYIN.


Araba Kiralamak Gerekir mi?

Antalya’da gezilecek yerler çok geniş bir coğrafyaya yayılmış durumda. Denize girilecek beldeler, gezilecek antik kentler, yapılacak aktiviteler derken çok fazla seçeneğiniz var. Bu nedenle eğer kendi aracınız ile gelmiyorsanız, araç kiralamanızı öneririz.

– Antalya Havalimanı’ndan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.
– Antalya merkezden uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.

Kaş’ta Kiralık Villa ve Tatil Evleri

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kaş ve ona bağlı bir ilçe olan Kalkan’daki önerilerimizi topladığımız ayrı bir yazımız var: Kaş’da Günlük Kiralık Villalar ve Tatil Evleri

Olimpos’ta Kiralık Bungalovlar, Ağaç Evler ve Tatil Evleri

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Olimpos’dan önerilerimizi topladığımız ayrı bir yazımız var: Olimpos’ta Bungalov & Ağaç Evler

Çıralı’da Kiralık Bungalovlar, Ağaç Evler ve Tatil Evleri

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Çıralı’dan önerilerimizi topladığımız ayrı bir yazımız var: Çıralı’da Bungalovlar ve Günlük Kiralık Evleri

Kemer’de Kiralık Villa ve Evleri

1. Müstakil Ahşap Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kemer’in tepelerine konuşlanmış, 10 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak bulunan, 2 banyolu ahşap bir ev seçeneği. İçinde mutfak, şömine, wifi, saç kurutma makinesi, ütü, havuz, çamaşır makinesi mevcut. Girişler esnek, çıkış saati ise 14.00. Ev ahşap olduğundan içeride sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Sofia Residence

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kemer’de, 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, 1,5 banyolu ve havuzlu bir rezidans seçeneği. İçinde mutfak, şömine, wifi, ücretsiz otopark, saç kurutma makinesi, çalışma alanı, ütü ve havuz mevcut. Girişler 15.00 – 22.00 saatleri arasında yapılıyor. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Aspo Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Aspo Villa, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odası olan 2 banyolu ve havuzlu bir villa seçeneği. İçinde, mutfak, şömine, wifi, saç kurutma makinesi, çalışma alanı, ütü, çamaşır makinesi ve tv mevcut. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Konyaaltı’ndaki Kiralık Villa ve Tatil Evleri

4. Ormanda Çiftlik Evinde Oda

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Geyikbayırı’nın ünlü kaya tırmanış bölgesinde, orman içinde, 10 kişi kapasiteli bir çiftlik evi içinde odada konaklama opsiyonu. Toplam 4 yatak odası, 6 yatak ve 4 banyosu var. Eğer kalabalık grup olarak giderseniz tüm çiftliği de kapatabilirsiniz. Odalarda, şömine, wifi, mutfak, kurutucu, tv, saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Geyikbayırı Wooden Hut

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine Geyikbayırı bölgesinde, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odalı, tek yataklı ve tek banyolu ahşap ev seçeneği. İçinde mutfak, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, ısıtma mevcut. Wifi, tv ve klima yok. Girişler 12.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 17.00. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. Çiftler için ideal. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Geyikbayırı Taş Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Geyikbayırı tırmanış bölgesinde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu bir taş ev. Evde, şömine, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, ısıtma var. Tv, saç kurutma makinesi ve klima yok. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor ve içeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Geyikbayırı Ahşap Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Geyikbayırı tırmanış bölgesinde, 4 kişi kapasiteli, yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu bir ahşap ev. İçinde, wifi, mutfak, saç kurutma makinesi, çalışma alanı, ısıtma var. Tv, klima ve çamaşır makinesi yok. Girişler esnek saatli çıkışlar ise 11.00’de. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Finike’deki Kiralık Villa ve Tatil Evleri

8. Nehir Kenarında Müstakil Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Ceder Wood Villa, Finike’de nehir kenarında, yeşillikler içinde, 8 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak olan, 3,5 banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde, jakuzi, klima, mutfak, tv, havuz, şömine, çamaşır makinesi ve wifi var. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde, sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

9. Hobbit Evleri

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Meşhur Hobbit evlerinin Finike versiyonu. 2 kişi kapasiteli, kendinden banyolu olan Hobbit evinde wifi, klima mevcut. Bahçesinde mini bir havuzu da var. Girişler 12.00 – 14.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

10. Dede Evi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Finike’de, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 3 müşterek banyolu tarihi bir konakta oda seçeneği. İşletme kahvaltı da veriyor. Evin 4 odası da komple kiralanıyor. Ailenizle, dostlarınızla tatil yapmak için ideal. Evlerde wifi, ücretsiz otopark, ütü, tv, çamaşır makinesi var. Girişler 13.00 – 20.00 saatleri arasında. Çıkış saati ise 12.00. Bebekler için uygun değil. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

11. Tongelo Luxury Rooftop

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Finike limanına bakan bir konumda, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve 2 banyo olan bir rooftop daire. Balayı çiftleri için özel konsepte hazırlanmış. Jakuzili ve deniz manzaralı. İçinde mutfak, saç kurutma makinesi, wifi, kurutucu, çamaşır makinesi, klima ve tv var. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

12. Likya Kral Mezarı Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Finike’de doğa içinde, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, tek banyolu bir kubbe ev. İçinde mutfak, çamaşır makinesi, wifi, klima mevcut. Kahvaltı servisi de alabiliyorsunuz. Girişler 14.00 – 17.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Manavgat’taki Kiralık Villa ve Tatil Evleri

13. Müstakil Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Manavgat’ta, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, tek banyolu ve havuzlu bir villa. İçinde mutfak, ısıtma, wifi, beşik, şömine, saç kurutma makinesi, klima ve tv var. Bebekli ailelerin konaklamasına uygun. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

14. Jakuzili Müstakil Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Manavgat’ta, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 4 banyolu ve havuzlu müstakil bir villa. Çocukla ve bebekle konaklamaya uygun. İçinde, mutfak, wifi, çalışma alanı, saç kurutma makinesi, mama sandalyesi, jakuzi, tv, klima mevcut. Girişler ve çıkışlar esnek. İçeride sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul edilihyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Demre’deki Kiralık Villa ve Tatil Evleri

15. Romantik Balayı Villası

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Muhteşem bir manzaraya sahip, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve banyo olan bir taş ev. Çiftler için ideal. İçinde, mutfak, wifi, klima, jakuzi, minik havuz, çalışma alanı, şömine mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Çocuklar için uygun değil. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

16. Havuzlu Romantik Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine aynı yerde, 3 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak olan, tek banyolu, minik havuzlu bir ev. İçinde mutfak, wifi, klima, çamaşır makinesi, çalışma alanı var. İşletme kahvaltı servisi de veriyor. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

17. Taş Konak

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Konak da 3 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak olan, tek banyolu bir taş konak. İçinde, mutfak, wifi, klima, ütü, beşik, çalışma alanı, saç kurutma makinesi, ütü mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Sigara içmek yasak. Evde parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

18. Taş Ev

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Demre’de, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve tek banyo olan taş ev. Evde, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, çalışma alanı, ütü, saç kurutma makinesi var. Girişler 14.00 – 19.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati 10.00. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

19. Hoyran Wedre Üst Kat

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Demre’nin en samimi işletmelerinden Hoyran Wedre’de, 150 yıllık iki katlı taş evin üst katında, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu bir konaklama seçeneği. Konağın deniz ve bahçe manzaralı geniş bir ahşap balkonu var. İçinde, mutfak, wifi, klima, çamaşır makinesi, çalışma alanı mevcut. İşletmenin ortak kullanıma açık bir havuzu da var. Girişler 14.00 – 23.00 saatleri arasında yapılıyor. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Belek’te Kiralık Villa ve Tatil Evleri

20. Bella Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bella Villa, 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu ve havuzlu bir villa. Evin içinde wifi, mutfak, saç kurutma makinesi, ütü, tv, çamaşır makinesi var. Girişler 16.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00’de. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

21. Villa Belinda

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Belinda, 8 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 2,5 banyolu ve bahçeli bir villa. Evde, şömine, wifi, jakuzi, mutfak, ücretsiz otopark, tv, saç kurutma makinesi, çalışma alanı mevcut. Girişler 13.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

22. Villa Eucalyptus

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Eucalyptus, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak odası ve 3,5 banyosu olan havuzlu bir villa. Evde, wifi, mutfak, ücretsiz otopark, saç kurutma makinesi, çalışma alanı, çamaşır makinesi var. Giriş 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Çocuklar ve bebekler için uygun değil. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

23. Belek’te Müstakil Villa

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Belek’te, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 4 yatak olan, 2 banyolu bir villa. Evde, wifi, mutfak, saç kurutma makinesi, çalışma alanı, ütü, havuz, çamaşır makinesi var. Girişler 15.00 – 02.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Evde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde parti veya etkinlik düzenlenebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Alanya’da Kiralık Villa ve Tatil Evleri

24. Villa Mira, Bektaş, Alanya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Mira, Alanya’da, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 7 yatak olan, 4,5 banyolu ve açık havuzlu bir villa seçeneği. İçinde, mutfak, wifi, çamaşır makinesi, ısıtma, tv, klima var. Girişler 16.00 sonrasında, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

25. White Village Villa, Bektaş, Alanya

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Bektaş bölgesindeki White Village Villa, 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 8 yatak ve 3 banyo olan, havuzlu bir villa opsiyonu. İçinde wifi, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, jakuzi, ütü ve tv var. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış ise 12.00’de. Mülkte parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Evde sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

26. Villa Remz

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Remz, 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak ve 2 banyo olan, havuzlu bir villa. İçinde, mutfak, wifi, tv, klima, çalışma alanı var. Girişler esnek. Çıkış saati ise 12.00. Evde sigara içmek ve düzenlemek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

27. Villa Panorama

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Panorama ise panoramik Alanya manzarasına sahip, 9 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 5 yatak olan, 4 banyolu ve havuzlu bir villa. Geniş aileleler ve arkadaş grupları için ideal. İçinde, tam teşekküllü bir mutfak, wifi, şömine, ücretsiz otopark, çamaşır makinesi, jakuzi, ütü mevcut. Girişler 14.00 – 20.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Bebekler için uygun değil. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Antalya Merkezde Kiralık Villa ve Tatil Evleri

28. Defne Suits Oldtown B2

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Antalya Kaleiçi’nde, 3 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve tek banyo olan bir konak. İçinde wifi, mutfak, tv, saç kurutma makinesi, çalışma alanı, ütü mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati 11.00. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

29. Villa Mavi

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Villa Mavi, Kaleiçi’nde, 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 10 yatak bulunan, 3 banyolu bir konak. Yüksek tavanlı, ahşap işlemeli, tescilli bir taş bina. İçinde, wifi, mutfak, ücretsiz otopark, kurutucu, tv, saç kurutma makinesi, çalışma alanı ve ütü mevcut. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

30. Candle Suites

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Candle Suites, 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 7 yatak olan, 5 banyolu otantik bir Kaleiçi konağında konalama deneyimi vadediyor. İçinde, wifi, mutfak, saç kurutma makinesi, tv, klima var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati 12.00. Bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

31. Angelica Home

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Muratpaşa’da 7 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 2 yatak olan, tek banyolu bir daire seçeneği. Lara Plajı’na 5 dakika. İçinde, wifi, mutfak, tv, saç kurutma makinesi, çalışma alanı, ütü, çamaşır makinesi mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Ev içinde sigara içilebiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

32. Angelica Blue

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Muratpaşa’da, 10 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak olan, 2 banyolu bir daire seçeneği. Evde wifi, mutfak, tv, saç kurutma makinesi, çalışma alanı, ütü var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evde parti veya etkinlik düzenlenemiyor fakat sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

33. Angelica De’Luxe

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine aynı binada, 10 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 6 yatak olan, 2 banyolu bir daire opsiyonu. Evde wifi, mutfak, tv, saç kurutma makinesi, çalışma alanı, ütü var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evde parti veya etkinlik düzenlenemiyor fakat sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.