ANTALYA’DA KİRALIK VİLLA VE TATİL EVLERİ

Antalya’da Gezilecek Yerler tavsiyelerimizi okuduysanız sıra geldi konaklamanızı planlamaya. Antalya’nın hemen hemen her yerinde günlük tutabileceğiniz güzel kiralık villalar ve tatil evleri bulunuyor.

Bildiğiniz üzere Antalya’nın farklı beldelerinin farklı karakterleri var ve konaklama seçenekleri de buna paralel oluyor. Örneklemek gerekirse Olimpos ve Çıralı daha milli parkın içinde oldukları için imara kapalı yerleşimler. Dolayısı ile kitlesi bir Belek’e kıyasla çok daha genç ve bohem, konaklamalarda bungalov/ ağaç ev tarzında. Antalya merkeze geldiğinizde ise tarihi Osmanlı evlerinin günübirlik kiralandığını göreceksiniz.

ÖNEMLİ: Ev tutmanın otele göre çok daha keyifli ve ekonomik olabileceğiniz unutmayın! Özellikle de çocuklarla ya da arkadaşlarla seyahat gibi birden fazla odaya ihtiyacınızın olduğu durumlarda kişi başına maliyetler çok avantajlı oluyor.

Bu yazımızda en beğendiğimiz Antalya evlerini bulabilirsiniz. Şimdiden harika bir tatil diliyoruz.

= Favorilerimiz

Antalya Seyahati Planlaması – Gitmeden Önce

Antalya’ya Nasıl Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Bulurum?

Antalya’ya uçakla gelecekseniz, Antalya Havalimanı’na ineceksiniz. Uçak biletinizi almadan önce mutlaka fiyat karşılaştırması yapın deriz. Fiyat karşılaştırması yapmak ve uygun fiyatlı UÇAK BİLETİ bulmak için TIKLAYIN.


Araba Kiralamak Gerekir mi?

Antalya’da gezilecek yerler çok geniş bir coğrafyaya yayılmış durumda. Denize girilecek beldeler, gezilecek antik kentler, yapılacak aktiviteler derken çok fazla seçeneğiniz var. Bu nedenle eğer kendi aracınız ile gelmiyorsanız, araç kiralamanızı öneririz.

– Antalya Havalimanı’ndan uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.
– Antalya merkezden uygun fiyatlı ARAÇ KİRALAMAK için TIKLAYIN.

Kaş’ta Kiralık Villa ve Tatil Evleri

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Kaş ve ona bağlı bir ilçe olan Kalkan’daki önerilerimizi topladığımız ayrı bir yazımız var: Kaş’da Günlük Kiralık Villalar ve Tatil Evleri

Olimpos’ta Kiralık Bungalovlar, Ağaç Evler ve Tatil Evleri

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Olimpos’dan önerilerimizi topladığımız ayrı bir yazımız var: Olimpos’ta Bungalov & Ağaç Evler

Çıralı’da Kiralık Bungalovlar, Ağaç Evler ve Tatil Evleri

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Çıralı’dan önerilerimizi topladığımız ayrı bir yazımız var: Çıralı’da Bungalovlar ve Günlük Kiralık Evleri

Antalya’da Kiralık Villa Ve Tatil Evleri

1. Modern Tasarımlı Villa, Kemer

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 10 kişi kapasiteli, 5 yatak odasında 9 yatak ve 6 banyo bulunan, modern mimarili, havuzlu bir villa. İçinde bilardo, sauna, jakuzi, mutfak, kurutucu, tv mevcut. Eve girişler 15.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evde etkinlik düzenelebiliyor ama sigara içilmiyor ve evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

2. Geniş Bahçeli Villa, Kemer

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 12 kişi kapasiteli, 6 odasında 3 banyo bulunan, havuzlu ve geniş bahçeli, geniş bir villa. Kalabalık gruplar için uygun. Eve girişler 14.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

3. Geniş Bahçe İçinde Havuzlu Villa, Kemer

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 13 kişi kapasiteli, kalabalık gruplar için uygun, 5 yatak odasında 7 yatak bulunan 3 banyolu, havuzlu, geniş bir bahçe içinde villa opsiyonu. İçinde jakuzi, mutfak, wifi, klima, tv, çamaşır makinesi ve kurutucu mevcut. Eve girişler 14.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Etkinlik düzenlenemiyor. İçeride sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

4. Hobbit Evleri, Finike

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Meşhur Hobbit evlerinin Finike versiyonu. 2 kişi kapasiteli, kendinden banyolu olan Hobbit evinde wifi, klima mevcut. Bahçesinde mini bir havuzu da var. Girişler 12.00 – 14.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. Evcil hayvan kabul ediliyor. İçeride sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

5. Side Cottage House, Manavgat

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Side’de, toplam 7 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak bulunan, 2 banyolu, bahçe içinde, havuzlu, otantik mimarili bir taş konak. İçinde klima, wifi, çamaşır makinesi, mutfak, tv gibi donanımlar mevcut. Girişler 15.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00’de. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Evde sigara içilemiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

6. Hoyran Wedre Üst Kat

Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Demre’nin en samimi işletmelerinden Hoyran Wedre’de, 150 yıllık iki katlı taş evin üst katında, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, 2 banyolu bir konaklama seçeneği. Konağın deniz ve bahçe manzaralı geniş bir ahşap balkonu var. İçinde, mutfak, wifi, klima, çamaşır makinesi, çalışma alanı mevcut. İşletmenin ortak kullanıma açık bir havuzu da var. Girişler 14.00 – 23.00 saatleri arasında yapılıyor. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

7. Havuzlu Villa, Belek

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Belek’te, toplam 7 kişi kapasiteli, 3 odasında 4 banyolu, havuzlu bir villa seçeneği. İçinde mutfak, çamaşır makinesi, tv, klima, wifi mevcut. Evcil hayvan kabul edilmiyor ve içeride sigara içilemiyor. Girişler 16.00’da çıkışlar ise 10.00’da yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

8. Bahçeli Villa, Belek

Fotoğraf Kaynak: www.tatildekirala.com

Toplam 8 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 3 banyolu, havuzlu bir villa seçeneği. Villada tv, mutfak, klima, çamaşır makinesi, kurutucu gibi olanaklar var. Villada etkinlik düzenlenebiliyor ama sigara içilemiyor ve eve evcil hayvan kabul edilmiyor. Girişler 14.00’te yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir