Gemile Beach Lodge

EN GÜZEL KAMP ALANLARI VE BUNGALOWLAR

Gelenek devam ediyor: Geçen sene takipçilerimizin favori kamp alanlarını TÜRKİYE’NİN EN İYİ KAMP ALANLARI yazımızda derlemiştik. Şimdi yine takipçilerimizin yeni favorileriyle devam ediyoruz. Çadır kampı olsun, bungalow olsun, doğada tatil yapmayı sevenler, bu listeye bayılacak!


Önemli Not:

– Listeki bir sıralamanın bir anlamı yoktur. Bir mekanın listenin başında ya da sonunda olması beğeni göstergesi değildir.

– Geçen senenin listesinde yer alan kamp alanları popülerliklerini korusa dahi bu listeye eklemedik ki, okuyucularımız yeni yerler keşfedebilsinler. O yüzden,muhakkak geçen senenin listesine de göz atın: TÜRKİYE’NİN EN İYİ KAMP ALANLARI

– Kış aylarında keyif yapabileceğinzi dağ evlerini için de DAĞ EVLERİ yazımıza bakabilirsiniz.

Sizin de bu listede olması gerektiğini düşündüğünüz şahane kamp alanları varsa yorumlara bırakın. 😉

MUĞLA

1. Gemile Beach Lodge – Kabak Koyu / Fethiye

gemile-beach-lodge-kapak-2-01

gemile-beach-lodgeFotoğraflar: www.facebook.com/Gemile-Beach-Lodge-805748626209712

Kabak Koyu’na yan cepheden bakan bir konuma sahip glampingin, dört tarafı ormanla çevrili, bölgenin en önemli uygarlığı Likya şehir devletlerinin adlarını verdikleri bungalowları var. Ayrıca hem burada hazır kurulu çadırlarda kalabiliyor isterseniz kendi çadırınızı kapıp da gelebiliyorsunuz. Yemekleri lezzizi ortamı huzur dolu. İşletmecileri Selçuk Abi ve eşi Meral Hanım da çok tatlı insanlar. Gittiğinizde mutlaka tanışıp sohbet edin.

Adres: Faralya Mahallesi, Kabak Caddesi No: 125, 48300, Fethiye Konum için tıklayın.

İletişim: gemilebeachlodge.com – www.facebook.com/Gemile-Beach-Lodge-805748626209712 E-mail:campgemile@gmail.com Tel: +90(252) 642 1016 / +90(252) 642 1001 / 0(533) 511 0487


2. Kocabahçe Glamping  – Bozburun / Marmaris

glamping-kocatepe-kapak

glamping-kocabahce-mugla

Fotoğraflar: www.facebook.com/kocabahceglamping

Kocabahçe Glamping, konforu ve doğada olmanın keyfini aynı anda yaşayabileceğiniz hoş bir Marmaris glamping’i. İster kendi çadırınızı getirip alanda kamp yapabiliyor, isterseniz de bungalow veya lüks çadır seçeneklerinden birinde kalabiliyorsunuz. Yarım pansiyon olarak hizmet veren işletme, açık büfe kahvaltı ve tekne ile transfer hizmeti veriyor. Çadır ile konaklayacaklar için ortak kullanıma açık tuvalet ve duşlar var.

Adres: Kocabahçe Koyu, Bozburun, Marmaris, Muğla Konum için tıklayın.

İletişim: www.facebook.com/kocabahceglamping Tel:0532 233 4926 Sabahat Doğanyılmaz: 0532 233 49 26
E-mail: sabi6565@hotmail.com


3. Doğa Kamp – Ölüdeniz

oludeniz-doga-kamp-kapak-01

oludeniz-doga-kamp

Fotoğraflar: www.facebook.com/oludenizdogakamp

Çam ve zeytin ağaçları arasında, çadır, bungalow, dağ evi ve ağaç evde konaklama gibi seçenekleriniz var. Ayrıca kendi çadırınızı alıp da gelebiliyorsunuz. Eğer burada çadır kiralamayı tercih ederseniz, yaylı yatak veya hava yatak seçeneklerinden birini seçiyorsunuz. Kampta ortak kullanımda bir cafe, tuvalet ve duj alanı mevcut. İşletmenin özel bir de ricası var. Kamptaki elektrik güneş enerjisinden elde edildiğinden, su kaynatma makinası ve saç kurutma makinası gibi yüksek voltaj gerektiren aletleri yanınızda getirmemeniz. Kampın plaja bir 700 metre mesafede olduğunun altını çizmemiz gerekli. Yani 15 dakika yürüyerek denize ulaşıyorsunuz.

Adres: Ölüdeniz, 48300 Mugla Konum için tıklayın.

İletişim: www.oludenizdogakamp.com.tr – www.facebook.com/oludenizdogakamp Tel: 0535 644 9662 E-mail: info@oludenizdogakamp.com.tr


4. Kayaköy Sanat Kampı – Fethiye

Kamp tatilinizde hem doğa içinde hem de sanatla iç içe olmak ister misiniz? O zaman sizi Kayaköy Sanat Kampı’na alalım. İster taş odalarda ve bungalovlarda, isterseniz de işletmenin temin ettiği çadırlarda veya kendi çadırlarınızda kalabiliyorsunuz. Fakat buranın asıl özelliği, fotoğraftan seramiğe, mandaladan ritime,  ahşap oymadan resime, kilim dokumadan ebruya ve yogaya kadar daha sayamadığımız birçok sanat atölyesinin gerçekleştiriliyor olması. Anlayacağınız burada, hem doğada olmanın hem de sanatın yarattığı terapi etkisi ile huzuru ikiye katlıyorsunuz.

Adres: Kayaköy Mahallesi, -Gemiler Caddesi, 48300 Fethiye-Kayaköy Konum için tıklayın.

İletişim: sanatkampi.com Tel: 0090 555 626 33 57 Lara Sarabil (Bilgi) 0090 533 763 62 73 Mutlu Ekiz (Bilgi)
0090 530 286 78 55 Ayşe Ekiz (Bilgi ve Rezervasyon) Mail: kayaartcamp@gmail.com


5. Club Amazon – Bördübet

amazon-kamp-kapak

kamp-alanlari-amazon

Fotoğraflar: www.facebook.com/clubamazonbordubet

Marmaris ve Datça arasında kalan çok özel bir bölge olan Bördübet’teki glamping, ormanın derinliklerinde her şeyden izole olabileceğiniz bir kamp alanı. Yemeklerin özellikle başarılı olduğunu söylemeden geçemeyiz. Ayrıca kamptaki en favori aktivitelerden biri de kano. 7 Adalar denilen yerde gün batımı ise anlatılmaz yaşanır güzellikte!

Adres: Hisarönü, Marmaris, Muğla Konum için tıklayın.

İletişim: www.clubamazon.com.tr – www.facebook.com/clubamazonbordubet Tel: +90 252 436 91 11-436 91 59 e-mail: rezervasyon@clubamazon.com.tr

6. Perdue – Fethiye


İster adına kaçış deyin ister balayı ister keyif tatili ama Fethiye’nin açık ara en romantik noktası burası. Glamping olayına boyut atlatmış bir işletme. Biraz pahalı ama kesinlikle bu civardaki en güzel konaklama opsiyonlarından.Adres: Kizilcakaya Mevkii, D:87, 48300 Faralya / Fethiye/Fethiye Tel: (0252) 614 00 91 WebsitesiKonum için tıklayın.

7. Aktaş Beach – Faralya

Fotoğraf Kaynak: www.facebook.com/Faralya-Aktaş-Beach-Club-Camping-262684157424630/
Fotoğraf Kaynak: www.facebook.com/Faralya-Aktaş-Beach-Club-Camping-262684157424630/

Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu arasında kalan bölgede kalan Aktaş Beach hem kamp hem de deniz için muhteşem bakir bir yer. Kampta sadece özel plaj alanı ve yemyeşil bir bahçeyle çevrili güzel bir çardak var.  Konaklama için de sadece yataklı çadır seçeneği var. İsterseniz kendi çadırlarınızla gelip konaklayabiliyorsunuz . Duşlar ve wc ortak kullanımlı. Kamptan Kabak Koyu’na servisler kalkıyor.

Adres: Uzunyurt Mahallesi, Faralya Kızılya Kaya Mevkii Faralya Mah, Fethiye Websitesi Tel: 0530 200 37 30 Konum için tıklayın.

Muğla’dan Diğer Öneriler:
Akyaka’da Yapılacak En Güzel 10 Şey
Caretta Carettalar İçin Gönüllü Olun
TaTuTa’larda Ekolojik Tarım
Gökova Bisiklet Turu
Bodrum’da Serbest Dalış Eğitimi


ANTALYA

8. Olympos Woods – Olimpos

olympos-woods-kapak

olympos-woods

Fotoğraf kaynak: olymposwoods.com

Ağaç ev deneyimi yaşamak isterseniz, Türkiye’deki sayılı işletmelerden biri burası. Çam ağaçları ile çevrili geniş bir çayıra kurulu ağaç evler ve klasik bungalowlar var. Gerçekten kafanızı dinleyebileceğiniz, doğa ile iç içe olacağınız bir yer. Üstelik yoga seansları da oluyor.

Adres: Kilise Yakası Mevkisi No:27  Olympos Antalya

İletişim: www.olymposwoods.com – www.facebook.com/olymposwoodstreehouses 07350 Tel: + 90 242 892 10 37 – 38 E-mail: olymposwoods@gmail.com Konum için tıklayın.

Ayrıca Olimpos’ta yapılacak en güzel şeyleri listelediğimiz çok faydalı bir rehberimiz var: Olimpos Gezilecek Yerler


9. Olympos Mocamp – Kaş

olympos-mocamp

olympos-mocamp-kas

Fotoğraflar: www.facebook.com/OlymposMocamp

Mocamp, bungalow’da kalmalı veya çadır – karavan kampı yapmalı seçeneklerinizin bulunduğu Kaş-Kalkan yolu üzerindeki bir işletme. Yalnız burada çadır kiralama opsiyonu yok. Kendi çadırınızı kendiniz getirmek durumundasınız. Çadırınızı, zeytin ve keçiboynuzu ağaçlarının altına kuruyor, kuş sesleri ile uyanıyorsunuz.

Adres: Kaş Olympos Mocamp – Kalkan Yolu üzeri 2 KM Kaş, Antalya Konum için tıklayın.

İletişim: www.kasolympos.com – www.facebook.com/OlymposMocamp Tel:90 242 836 2252 / +90 544 236 0329 E-mail: orhan@kasolympos.com

Ayrıca Kaş’ta yapılacak en güzel şeyleri listelediğimiz çok faydalı bir rehberimiz var: KAŞ’TA YAPILMASI GEREKEN 24 EFSANE ŞEY 


10. Aylak Yaşam Kampı – Çıralı

cirali

aylak-yasam-kampi

Fotoğraflar: www.facebook.com/aylakyasamkamp

Burası aylaklığın ve doğal yaşamın kampı. Özel tasarım, at arabalarının üzerine inşa edilmiş renkli karavanları ile dikkat çeken kamp, yasemin, hanımeli, portakal ve gül kokuları içinde yeşil bir bahçede, Çadır, Oda Çadır, Köşk ve Karavan kamp olanağı sunuyor. Ayrıca konaklama için kendi çadırınızı da kurabiliyorsunuz.

Adres: Çıralı, Antalya Konum için tıklayın.

İletişim: www.aylakyasamkamp.com – www.facebook.com/aylakyasamkamp/ Tel: 0 530 934 62 36 – 0242 8257270 E-mail: bilgi@aylakyasamkamp.com


11. Campo Portakal – Çıralı

Fotoğraf Kaynak www.facebook.com/campoportakal
Fotoğraf Kaynak www.facebook.com/campoportakal

Burası Çıralı’da bir eko-glamping alanı. İçinde toplam 4-6 kişinin kalabileceği 3 lüks çadır, 1 tane de organik portakal ağaçlarının olduğu bahçe içinde iki kişilik “bell tent” yani yurt dışında çok popüler olan bohem çadırlardan var. Kampın kendi bahçesi içinde, tamamen ekolojik esaslara göre tarım yapılıyor.

Adres: Ulupınar Mahallesi, 07980 Kemer/Antalya Konum için tıklayın.

İletişim: www.campoportakal.com Tel: 0539 277 20 01 E-mail: campoportakal@outlook.com

Ayrıca Olimpos’ta yapılacak en güzel şeyleri listelediğimiz çok faydalı bir rehberimiz var: Olimpos Gezilecek Yerler


12. Jungle Bells Hostel – Adrasan

jungle-bells

jungle-bells-adrasan

Fotoğraflar: www.junglebellshostel.com

Jungle Bells Hostel ve Camping, Adrasan’da sahile 700 metre mesafede, Likya Yolu üzerinde, sessiz, doğa ile iç içe bir yer. Kamp alanının en güzel artısı, burada yoga, seminer ve eğitim kampı gibi aktivitelerin de gerçekleştiriliyor oluşu. İster ağaç evde, ister çadırlarda, ister bungalowlarda, iseterseniz de standart evlerde kalabiliyorsunuz. Karavanınıza atlayıp da gelebilirsiniz.

Adres: Deniz Mahallesi Ucbuk Mevkii Adrasan, 03370, Antalya Konum için tıklayın.

İletişim: www.junglebellshostel.com – www.facebook.com/junglebellsadrasan Tel: 05325028033 Salih / 05305464022 Sevil E-mail: junglebellshostel@gmail.com

Ayrıca Olimpos’ta yapılacak en güzel şeyleri listelediğimiz çok faydalı bir rehberimiz var: Olimpos Gezilecek Yerler


13. Sundance Camp – Kemer / Antalya

sundance-kapak

sundance-kolaj-foto

Fotoğraflar: www.sundancecamp.com

Sundance Camp’ta, ağaçtan ve kerpiçten evlerde, bungalovlarda ve çadırda kalma opsiyonlarınız var. Buranın en büyük olayı ata binebiliyor oluşunuz. Burada da çeşitli eğitimler ve yoga kampları oluyor.

Adres: Cuma Yeri Mah. Fasalis Cad. 1015 Sok. Tekirova, Kemer, Antalya 07995 Konum için tıklayın.

İletişim: www.sundancecamp.com – www.facebook.com/pages/Sundance-Nature-Village/110308749051043 Tel: +90 (242) 821 41 65 / +90 (538) 293 33 71 E-mail: info@sundancecamp.com

Antalya’da kamp yapacaklar için daha fazlası Antalya Gezi Rehberi  yazılarımızda!


BALIKESİR

14. Ada Camping – Cunda Adası / Ayvalık

ada-camping

ada-camping-cunda

Fotoğraflar: www.adacamping.com ve Firuze Başar Özkan

Milli Park’ın içinde, tüm Cunda’da denizin en temiz olduğu yerde Ada Camping kendine harika bir yer kapmış. Yani bir taşla iki kuş; hem tesis bakımlı, hem de bölgedeki en güzel denize giriş noktasında. İster çadır ya da karavan kampı yapıyorsunuz, isterseniz ahşap ev tarzı odalarında konaklayabiliyorsunuz. Bir de çekme karavandan dönüştürülmüş odalar var. Plajını da dışarıdan 40 TL gibi bir ücret karşılığında kullanabiliyorsunuz.

Adres: Alibey Adası, 10405 Ayvalık Konum için tıklayın.

İletişim: www.adacamping.com Tel: +90 266 327 1211 E-mail: adaufuk@hotmail.com

Hazır Cunda Adası’na gelmişken Cunda’da Gezilecek Yerler yazımıza göz atmayı unutmayın.


15. Ant Camping – Erdek

erdek-ant-camping

erdek-ant

Fotoğraflar: www.facebook.com/Ant-Camping-247889045222418/

Erdek Körfezi’nde, deniz kenarında, 35 yıllık çam ağaçlarının  gölgelediği bir kamp alanı. Karadan denize doğru esen poyraz rüzgarı burada rüzgar sörfü yapımına da olanak sağlıyor. Kampa kendi çadırınız ve karavanınız ile kamp kurabiliyorsunuz. Burada çadır kiralama opsiyonu yok.

Adres: Düzler mevkii Erdek / Balıkesir 10500 Konum için tıklayın.

İletişim: www.campingant.com – www.facebook.com/Ant-Camping-247889045222418 Tel: +90 533 6969044 E-mail: aaloglu@yahoo.com


DİĞER

16. Karagöl Tabiat Parkı – Menemen / İzmir

karagol-kapak

karagol-kamp-kapak

Fotoğraflar: www.facebook.com/izmirkaragol

Başta Artvin’de iki tane olmak üzere, Türkiye’de birçok meşhur Karagöl var ama bu İzmir’de olanı. Yamanlar Dağı’nın zirvesinde, doğa içinde olabileceğiniz, tektonik yer hareketleri sonucu meydana gelmiş küçük, dairesel, güzel manzaralı ve çam ağaçları ile çevrili gölün çevresinde çadır ve karavan kampı yapabileceğiniz bir alternatif.

Adres: Karagöl, Karşıyaka Örnekköy Yeni Girneden, 35 Yamanlar, İzmir Konum için tıklayın.

İletişim: www.karagol.gen.tr – www.facebook.com/izmirkaragol Tel: 0534 463 3558 E-mail: info@karagol.gen.tr

İzmir Önerilerimiz:
Türkiye’nin Toskana’sı İzmir’de Gezilecek Yerler
İzmir Plajları – Yüzmek İçin 10 Güzel Koy
Urla Bağ Yolu – İzmir’de Şarap Tadımı ve Bağ Turu
İzmir’de Ne, Nerede Yenir? 


17. Kozluyalı Glamping – Ayvacık / Çanakkale

Fotoğraf Kaynak: www.facebook.com/kozluyali
Fotoğraf Kaynak: www.facebook.com/kozluyali

Kozluhan Glamping, Assos, Ayvacık yakınlarında, Kaz Dağları’nın Edremit Körfezine bakan yamaçlarında yer alan Kozlu Köyü’nde, taş evlerden ve çadır odalardan oluşan, doğa içinde keyifli bir seçenek. Tam önünde kendine özel bir plajı da var. Zaten glamping olduğundan temel ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız her şey alanda mevcut.

Adres: 17860 Büyükhusun Köyü/Ayvacık/Çanakkale Tel: 0286 7629849 – 0532 2113582 Konum için tıklayın.

Kazdağları’nda yapılacaklar ve gezilecek yerleri öğrenmek isteyenler için Kazdağları’nda Gezilecek Yerler rehberimiz var.


18. Kibyratis Antik ve Doğa Trekking Rotaları ve Kamp Alanları – Çameli / Denizli

cameli-kapak

cameli-kamp-alanlari

Fotoğraflar: Çameli Kaymakamlığı adına Selami Uysal

Çameli ve civarında 52 tane kamp alanı ve bir o kadar da trekking rotası bulunuyor. Bu rotalar çok özel donanımlar gerektirmeden herkesin rahatlıkla yapabileceği trekking rotaları. Çameli Kaymakamlığınca yürütülen proje kapsamında, deniz güneş ve eğlence üzerine yoğunlaşmış bölge turizmine alternatif olarak doğa ile iç içe sağlıklı yaşam turizmine dikkat çekiliyor.

İletişim: kibyratistrekking.com – www.facebook.com/Cameli-Kibyratis-Antik-ve-Doğa-Trekking-Rotaları-Doğa-Kamp-Alanları-803644893030290

Denizli’de yapılacak en güzel eğlence ve aktivitleri siziler için yazdık:
Denizli Gezilecek Yerler


19. Sardala Koyu – Kocaeli

Sardali-kapak-(1)

sardala

Adres: Kandıra, Kocaeli Konum için tıklayın.

Sardala Koyu hakkındaki tüm detayları  İSTANBUL’A YAKIN GÜNÜBİRLİK KAÇAMAK YERLERİ ➝ SARDALA KOYU yazımızda anlattık.


20. Gökçetepe Tabiat Milli Parkı – Keşan / Edirne

gokcetepe--milli-parki

gokcetepe-milli-parki

Fotoğraflar: www.facebook.com/GokcetepeTabiatParki

Hem denizin kenarında hem de ormanın içinde olmanın, kamp ateşi yakıp etrafında toplanmanın, yıldızların altında, yakamozların çaktığı denizin kıyısında uyumanın keyfine varmak için Keşan’a yakın olan, Saroz Körfezi kıyısında olan Gökçetepe Tabiat Parkı’na buyrun.

Adres: Gökçetepe Köyü Zeytindere Mevkii Keşan Konum için tıklayın.

İletişim: www.gokcetepetabiatparki.com – www.facebook.com/GokcetepeTabiatParki Tel: 0530 762 99 61 – 0533 127 43 54 E-mail: info@gokcetepetabiatparki.com, rezervasyon@gokcetepetabiatparki.com, destek@gokcetepetabiatparki.com

Gökçetepe hakkında daha fazlasını İSTANBUL’A YAKIN GÜNÜBİRLİK KAÇAMAK YERLERİ ➝ GÖKÇETEPE & UÇMAKDERE yazımızda anlattık.


21. Akçakıl Camping – Taşucu / Mersin

akcakil-kamp

akcakil

Fotoğraflar: www.facebook.com/akcakilkamping

Mersin İli Silifke İlçesi’ne bağlı bir belde olan Taşucu’nda, bungalow’larda ve çadırlarda kalabileceğiniz, sessiz, sakin, kafa dinlemelik bir kamp alanı. Kampa kendi çadırınız ve karavanınız ile kamp kurabiliyorsunuz. Burada çadır kiralama opsiyonu yok.

Adres: Taşucu-Anamur Yolu 3. Km. Taşucu, Silifke, Mersin (İçel) Konum için tıklayın.

İletişim: www.akcakil.com.tr – www.facebook.com/akcakilkamping Tel:0324 7414451 E-mail: info@akcakil.com.tr

Mersin’de en güzel vakit nasıl geçirilir diyenleri Mersin Gezi Rehberimize alalım: Mersin Gezilecek Yerler
Mersin’de yüzülecek en güzel yerler içinse: Mersin Plajları 


22. Kastro – Çamlıköy / Tekirdağ

kastro

Kastro Tekirdağ’ın karadenize açılan kısacık sahil şeridinde bir koy. İşletmesi özelleştirilmiş ve tesis haline getirilmiş olduğundan girişte motor ve çadır için ödeme yaptıktan sonra dere kenarında kendinize güzel bir çadır alanı seçmek kalıyor geriye. Bu koy zamanında korsanların saklandığı, bir zamanlar da tepelerinde kale bulunan bir yermiş. Zaten Kastro rumca kale demek. Nehrin denize ulaştığı yerde endemik bitki türleri olduğundan kumsalın bir kısmına sadece yürüyerek girilebiliyor.

Adres: 59600 Bahçeköy, Saray, Tekirdağ Konum için tıklayın.


23. Pınaroba – Pınarbaşı / Kastamonu

pinaroba

Fotoğraf kaynak: www.pinarbasi.gov.tr

pinaroba-kapak

Fotoğraf kaynak: www.pinaroba.com

Adres: Atatürk Mahallesi Tevfik Bey Caddesi No:69 Pınarbaşı, Kastamonu Konum için tıklayın.

İletişim: www.pinaroba.com Tel: 0536 871 26 98 E-mail: pinaroba37@hotmail.com

Kastamonu’da gezilecek yerler için Kastamonu’da Gezilecek Yerler rehberimize göz atmayı unutmayın.


24. Güzeldere Tabiat Parkı – Gölyaka / Düzce

guzeldere-milli-parki

Fotoğraf kaynak: www.kulturportali.gov.tr

guzeldere-tabiat-parki

Fotoğraflar: www.facebook.com/golyakaguzeldereselalesi

Güzeldere Şelalesi’nde ahşap evlerde konaklama veya çadır kampı gibi olanaklarınız var. Ayrıca parkın içinde restoran ve alışveriş yapabileceğiniz market, piknik alanı gibi kolaylıklar da bulunuyor.

Adres: Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı, Güzeldere Köyü, Gölyaka, Düzce Konum için tıklayın.

İletişim: www.golyakaguzeldereselalesi.com – www.facebook.com/golyakaguzeldereselalesi- Tel: 038071610


25. Kaya Camping – Göreme / Nevşehir

kapadokya-kaya-camping

Fotoğraf: Gökhan Yücel

kapadokya-kaya-camping-

Gezilecek yerlere yakınlığı ve lokasyonuyla kamp yapmak isteyenler için iyi bir tercih olacaktır. Özellikle vadiye bakan terasındaki manzara gerçekten yıkılıyor. Tuvaletleri ve duşları oldukça temiz, bu bir kamp alanında en çok dikkat edilecek şeylerden. Mutfakla, buzdolabı, havuz ve elektrik var. Giderseniz sabaha karşı güneşi doğurmak ve balonları izlemek şart.  Adres: Göreme Müze Yolu, Ortahisar, Ürgüp, Nevşehir Konum için tıklayın. Telefon: (0384) 343 3100

Adres: Göreme Müze Yolu, Ortahisar, Ürgüp, Nevşehir Konum için tıklayın.

İletişim: Tel: (0384) 343 3100

Ayrıca Kapadokya’da yapılacak en güzel şeyleri listelediğimiz çok faydalı iki rehberimiz var: Kapadokya’da Gezilecek Yerler ve Kapadokya’dan Benzersiz 20 Aktivite


26. Demirköy / Kırklareli

demirkoy

demirkoy-kolaj

Fotoğraflar: www.facebook.com/Demirkoyum

Adres: Demirköy / Kırklareli Konum için tıklayın.


27. Erikli Yaylası ve Şelalesi – Çınarcık / Yalova

erikli-selalesi-01

erikli-selalesi-kapak

Fotoğraflar: Hakan SERT / Flickr

Adres: Teşvikiye 77330 Çınarcık / Yalova Konum için tıklayın.

Yalova’dan İznik çok yakın. İznik’te yapılacak en güzel şeyleri öğrenmek için İznik Gezi Rehberi

 


Farklı tatilleri sevenler, mutlaka TÜRKİYE’DE ÖLMEDEN ÖNCE YAŞAMANIZ GEREKEN 10 TATİL DENEYİMİ yazımıza da göz atın.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarı;
Biz Evde Yokuz’un isim hakları, içeriği, şablonu, sloganı, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır.

Send this to a friend