KAMP & KARAVAN

BURADAN BAŞLAYIN

KAMP MALZEMELERİ

Kampçılık 101- Kampa yapmak isteyip de nereden başlayacağını bilemeyenler için ilk rehberimiz: Kampa giderken ne götürmek gerekir? Çadır, uyku tulumu gibi malzemeler nasıl seçilir?

KARAVAN

FAVORİ KARAVAN MALZEMELERİMİZ

Karavan ufacık bir alanda çok fonksiyonlu bir yaşam kurabilmeyi gerektiriyor. Yıllardır türlü türlü kamp malzemesi deneye deneye kendi optimumum setimize ulaştık. 7 yıllık karavan tecrübemizden neye para verilir/verilmez gibi çıkarımlarımızı, bu işin vazgeçilmezlerini ve favori malzemelerizi size fikir vermesi için paylaşıyoruz.

FAYDALI BİLGİLER

İNCELEME

CARETTA UNCLE İNCELEMESİ

Caretta Uncle’ın en büyük avantajı 4 yatak kapasiteli, banyo tuvaletli, mutfaklı bir çekme karavan olmasına rağmen 750 kilonun altında olması. Bu neden önemli? Yani ruhsat çıkarmak, her sene muayeneye götürmek zorunda değilsiniz. Yola çıkmak için sizi tutan hiç bir şey yok. Kullanımı nasıl, dekoru, özellikleri neler hadi gelin size gösterelim.

ARAÇ ÜSTÜ ÇADIR İNCELEMESİ (ROOF TOP TENT)

Koca koca adamlara çocukluğunda ranzada yattığında duyduğu heyecanı hissettirmesinin yanında çok da pratik bir alet. Bolca karavan ve çadır tecrübesi olan insanlar olarak sizin için araç üstü çadırın avantaj & dezavantajarlını ve çeşitlerini inceledik. Özet: 👍